Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1975: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 2: | Linia 2: | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Avia Świdnik | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|xxx | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|xxx | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|xxx | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|xxx | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|xxx | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|xxx | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|xxx | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |
Wersja z 15:59, 15 lut 2020
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1974/1975
TABELA KOŃCOWA
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS Olsztyn | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | Płomień Milowice | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Avia Świdnik | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS Olsztyn | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | Płomień Milowice | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Avia Świdnik | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA ZASADNICZA
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 stycznia 1975 (n) | 10.30 | Płomień Milowice | Wisła Kraków | 3 : 2 | 15:6 | 15:13 | 13:15 | 13:15 | 15:13 |
2 | 11 stycznia 1975 (s) | ??? | AZS Warszawa | Płomień Milowice | 0 : 3 | 3:15 | 8:15 | 14:16 | - | - |
3 | 12 stycznia 1975 (n) | ??? | Spójnia Warszawa | Płomień Milowice | 0 : 3 | 11:15 | 3:15 | 13:15 | - | - |
4 | 18 stycznia 1975 (s) | ??? | Płomień Milowice | ŁKS Łódź | 3 : 0 | 15:11 | 15:9 | 15:4 | - | - |
5 | 19 stycznia 1975 (n) | ??? | Płomień Milowice | Start łódź | 3 : 1 | 12:15 | 15:5 | 15:9 | 15:4 | - |
6 | 5 stycznia 1975 | ??? | Płomień Milowice | - | ? : ? | - | - | - | - | - |
7 | 5 stycznia 1975 | ??? | Płomień Milowice | - | ? : ? | - | - | - | - | - |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 5 stycznia 1975 (n) | ??? | Płomień Milowice | Wisła Kraków | 3 : 2 | 15:6 | 15:13 | 13:15 | 13:15 | 15:13 |
9 | 11 stycznia 1975 (s) | ??? | AZS Warszawa | Płomień Milowice | 0 : 3 | 3:15 | 8:15 | 14:16 | - | - |
10 | 12 stycznia 1975 (n) | ??? | Spójnia Warszawa | Płomień Milowice | 0 : 3 | 11:15 | 3:15 | 13:15 | - | - |
11 | 18 stycznia 1975 (s) | ??? | Płomień Milowice | ŁKS Łódź | 3 : 0 | 15:11 | 15:9 | 15:4 | - | - |
12 | 19 stycznia 1975 (n) | ??? | Płomień Milowice | Start łódź | 3 : 1 | 12:15 | 15:5 | 15:9 | 15:4 | - |
13 | 5 stycznia 1975 | ??? | Płomień Milowice | - | ? : ? | - | - | - | - | - |
14 | 5 stycznia 1975 | ??? | Płomień Milowice | - | ? : ? | - | - | - | - | - |