Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) 03.08.2019: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Zagłębie Sosnowiec ( | ==POZOSTAŁE MECZE 1 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=20%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[20 lipca]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# JAGIELLONIA BIAŁYSTOK|Jagiellonia Białystok]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECHIA GDAŃSK|Lechia Gdańsk]] | |||
| ALIGN=center|''' 0:1''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[20 lipca]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SZCZECIN|Pogoń Szczecin]] | |||
| ALIGN=center|'''1:0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[21 lipca]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LEGIA WARSZAWA |Legia Warszawa]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAGŁĘBIE LUBIN|Zagłębie Lubin]] | |||
| ALIGN=center|''' 1:3''' (1:2) | |||
|- 7 | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[21 lipca]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŚLĄSK WROCŁAW|Śląsk Wrocław]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CRACOVIA|Cracovia]] | |||
| ALIGN=center|''' 3:1 ''' (1:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[21 lipca]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | |||
| ALIGN=center|''' 0:0 ''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[22 lipca]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE |Korona Kielce]] | |||
| ALIGN=center|''' 1:1''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[22 lipca]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECH POZNAŃ|Lech Poznań]] | |||
| ALIGN=center|''' 1:2''' (0:1) | |||
|} | |||
Wersja z 10:47, 31 lip 2019
POZOSTAŁE MECZE 1 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 20 lipca 2018 | Jagiellonia Białystok | Lechia Gdańsk | 0:1 (1:0) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 20 lipca 2018 | Miedź Legnica | Pogoń Szczecin | 1:0 (0:0) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 21 lipca 2018 | Legia Warszawa | Zagłębie Lubin | 1:3 (1:2) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 21 lipca 2018 | Śląsk Wrocław | Cracovia | 3:1 (1:1) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 21 lipca 2018 | Wisła Kraków | Arka Gdynia | 0:0 (0:0) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 22 lipca 2018 | Górnik Zabrze | Korona Kielce | 1:1 (0:0) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 22 lipca 2018 | Wisła Płock | Lech Poznań | 1:2 (0:1) |
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [[]] (A) | 34 | - | - | - | - | - | - |
2 | [[]] (A) | 34 | - | - | - | - | - | - |
3 | [[]] (B) | 34 | - | - | - | - | - | - |
4 | [[]] (B) | 34 | - | - | - | - | - | - |
5 | [[]] (B) | 34 | - | - | - | - | - | - |
6 | [[]] (B) | 34 | - | - | - | - | - | - |
7 | [[]] | 34 | - | - | - | - | - | - |
8 | [[]] | 34 | - | - | - | - | - | - |
9 | [[]] | 34 | - | - | - | - | - | - |
10 | [[]] | 34 | - | - | - | - | - | - |
11 | [[]] | 34 | - | - | - | - | - | - |
12 | [[]] | 34 | - | - | - | - | - | - |
13 | [[]] | 34 | - | - | - | - | - | - |
14 | [[]] | 34 | - | - | - | - | - | - |
15 | [[]] | 34 | - | - | - | - | - | - |
16 | [[]] (S) | 34 | - | - | - | - | - | - |
17 | [[]] (S) | 34 | - | - | - | - | - | - |
18 | [[]] (S) | 34 | - | - | - | - | - | - |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK