Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019 (kolejka 15) 10.11.2018: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 55: | Linia 55: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 15 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 68: | Linia 68: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | | ALIGN=center|[[9 listopada]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŚLĄSK WROCŁAW|Śląsk Wrocław]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:2 ''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | | ALIGN=center|[[9 listopada]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SZCZECIN|Pogoń Szczecin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LEGIA WARSZAWA |Legia Warszawa]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:1''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | | ALIGN=center|[[10 listopada]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECHIA GDAŃSK|Lechia Gdańsk]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CRACOVIA|Cracovia]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:0''' (0:0) | ||
|- 7 | |- 7 | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | | ALIGN=center|[[10 listopada]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAGŁĘBIE LUBIN|Zagłębie Lubin]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:2 ''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | | ALIGN=center|[[11 listopada]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# JAGIELLONIA BIAŁYSTOK|Jagiellonia Białystok]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECH POZNAŃ|Lech Poznań]] | |||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:2 ''' (1:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | | ALIGN=center|[[11 listopada]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE |Korona Kielce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PIAST GLIWICE|Piast Gliwice]] | ||
| ALIGN=center|''' 1:0 ''' (1:0) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | | ALIGN=center|[[11 listopada]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:4''' (0:1) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 15 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 136: | Linia 136: | ||
! WIDTH=8%|Br+ | ! WIDTH=8%|Br+ | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
|-BGCOLOR=# | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECHIA GDAŃSK|Lechia Gdańsk]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
|-BGCOLOR=# | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# JAGIELLONIA BIAŁYSTOK|Jagiellonia Białystok]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |-BGCOLOR=#CD853 | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LEGIA WARSZAWA |Legia Warszawa]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE |Korona Kielce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PIAST GLIWICE|Piast Gliwice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SZCZECIN|Pogoń Szczecin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECH POZNAŃ|Lech Poznań]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAGŁĘBIE LUBIN|Zagłębie Lubin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŚLĄSK WROCŁAW|Śląsk Wrocław]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CRACOVIA|Cracovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 07:58, 16 kwi 2019
Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019 (kolejka 15) 10.11.2018
SPRAWOZDANIE
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0) |
---|
Sezon 2018/2019 - Ekstraklasa (2 poz.) - Kolejka 15: listopad 2018 (sobota, godz. 15:30), Płock, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Dominik Sulikowski (Gdańsk) - Arkadiusz Kamil Wójcik (Warszawa), Bartosz Heinig (Gdańsk). Techniczny: Łukasz Szczech (Warszawa), VAR: Paweł Raczkowski (Warszawa), AVAR: Michał Obukowicz (Warszawa) |
30. Thomas Dähne
20. Cezary Stefańczyk
18. Alan Uryga88'
26. Igor Łasicki
2. Marcin Warcholak
7. Nico Varela
8. Dominik Furman
6. Damian Rasak (74' 5. Bartłomiej Sielewski)
4. Damian Szymański
10. Giorgi Merebaszwili (86' 19. Karol Angielski)
21. Ricardinho (84' 11. Carlitos)
Trener: Kibu Vicuna
1. Dawid Kudła
17. Michael Heinloth
4. Arkadiusz Jędrych
16. Mateusz Cichocki 90+1'
22. Žarko Udovičić
42. Alexandre Cristovao
66. Adam Banasiak 90+2'
72. Dejan Vokić 66' (70' 2. Patrik Mraz)
8. Szymon Pawłowski
77. Konrad Wrzesiński
27. Vamara Sanogo
Trener: Valdas Ivanauskas
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock |
POZOSTAŁE MECZE 15 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 15 | 9 listopada 2018 | Górnik Zabrze | Śląsk Wrocław | 2:2 (2:1) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 15 | 9 listopada 2018 | Pogoń Szczecin | Legia Warszawa | 2:1 (1:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 15 | 10 listopada 2018 | Lechia Gdańsk | Cracovia | 1:0 (0:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 15 | 10 listopada 2018 | Wisła Kraków | Zagłębie Lubin | 3:2 (2:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 15 | 11 listopada 2018 | Jagiellonia Białystok | Lech Poznań | 2:2 (1:2) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 15 | 11 listopada 2018 | Korona Kielce | Piast Gliwice | 1:0 (1:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 15 | 11 listopada 2018 | Miedź Legnica | Arka Gdynia | 0:4 (0:1) |
TABELA PO 15 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lechia Gdańsk | 15 | 31 | 9 | 4 | 2 | 25 | 15 |
2 | Jagiellonia Białystok | 15 | 28 | 8 | 4 | 3 | 26 | 18 |
3 | Legia Warszawa | 15 | 26 | 7 | 5 | 3 | 25 | 18 |
4 | Korona Kielce | 15 | 25 | 7 | 4 | 4 | 18 | 15 |
5 | Piast Gliwice | 15 | 25 | 7 | 4 | 4 | 21 | 18 |
6 | Wisła Kraków | 15 | 25 | 7 | 4 | 4 | 28 | 19 |
7 | Pogoń Szczecin | 15 | 22 | 6 | 4 | 5 | 22 | 18 |
8 | Lech Poznań | 15 | 21 | 6 | 3 | 6 | 21 | 21 |
9 | Arka Gdynia | 15 | 20 | 5 | 5 | 5 | 21 | 17 |
10 | Wisła Płock | 15 | 18 | 4 | 6 | 5 | 23 | 24 |
11 | Zagłębie Lubin | 15 | 17 | 5 | 2 | 8 | 22 | 26 |
12 | Śląsk Wrocław | 15 | 16 | 4 | 4 | 7 | 24 | 22 |
13 | Cracovia | 15 | 14 | 3 | 5 | 7 | 11 | 18 |
14 | Górnik Zabrze | 15 | 13 | 2 | 7 | 6 | 15 | 25 |
15 | Miedź Legnica (b) | 15 | 13 | 3 | 4 | 8 | 16 | 32 |
16 | Zagłębie Sosnowiec (b) | 15 | 11 | 2 | 5 | 8 | 21 | 33 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK