Piłka nożna: Liga V, Grupa II - Sezon 1995/1996: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 274: | Linia 274: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |||
===TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|STS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
| ALIGN=center|'''34''' | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|'''43''' | |||
| ALIGN=center|'''6''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Szczakowianka Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Klucze]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Olkusz]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pilica Wierbka]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Bolesław Bukowno]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wesoła]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] (S) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] (S) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 12:00, 19 lis 2017
Piłka nożna: Liga V, Grupa II - Sezon 1995/1996
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STS Zagłębie | 30 | 71 | 28 | 8 | 1 | 85 | 15 |
2 | Warta Zawiercie | 30 | 63 | 20 | 3 | 7 | 81 | 36 |
3 | Czarni Sosnowiec | 30 | 61 | 18 | 7 | 5 | 69 | 35 |
4 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 56 | 59 |
5 | Szczakowianka Jaworzno | 30 | 44 | 12 | 8 | 10 | 68 | 52 |
6 | RKS Grodziec | 30 | 43 | 11 | 10 | 9 | 44 | 40 |
7 | Sarmacja Będzin | 30 | 41 | 12 | 5 | 13 | 49 | 41 |
8 | Przemsza Siewierz | 30 | 41 | 11 | 8 | 11 | 50 | 51 |
9 | Pilica Wierbka | 30 | 35 | 9 | 9 | 12 | 40 | 48 |
10 | Budowlani Ogrodzieniec | 30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 45 | 56 |
11 | Górnik Wesoła | 30 | 34 | 9 | 7 | 14 | 48 | 63 |
12 | KS Olkusz | 30 | 34 | 9 | 7 | 14 | 46 | 68 |
13 | Unia Ząbkowice | 30 | 32 | 9 | 5 | 16 | 37 | 54 |
14 | Bolesław Bukowno | 30 | 32 | 8 | 8 | 14 | 41 | 68 |
15 | Przemsza Klucze (S) | 30 | 31 | 10 | 1 | 19 | 47 | 89 |
16 | CKS II Czeladź (S) | 30 | 25 | 7 | 4 | 19 | 43 | 77 |
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga V | 1 | ??? 1995 (?) | ? | ??? | STS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Liga V | 1 | ??? 1995 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga V | 1 | ??? 1995 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga V | 1 | ??? 1995 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga V | 1 | ??? 1995 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga V | 1 | ??? 1995 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga V | 1 | ??? 1995 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga V | 1 | ??? 1995 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STS Zagłębie | 15 | 34 | 10 | 4 | 1 | 43 | 6 |
2 | Warta Zawiercie | 15 | 34 | 11 | 1 | 3 | 43 | 14 |
3 | Czarni Sosnowiec | 15 | 31 | 9 | 4 | 2 | 35 | 18 |
4 | Przemsza Siewierz | 15 | 30 | 8 | 6 | 1 | 25 | 13 |
5 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 15 | 25 | 7 | 4 | 4 | 30 | 19 |
6 | Szczakowianka Jaworzno | 15 | 21 | 6 | 3 | 6 | 32 | 31 |
7 | Budowlani Ogrodzieniec | 15 | 21 | 6 | 3 | 6 | 25 | 24 |
8 | Przemsza Klucze | 15 | 21 | 7 | 0 | 8 | 23 | 41 |
9 | Sarmacja Będzin | 15 | 20 | 6 | 2 | 7 | 21 | 17 |
10 | RKS Grodziec | 15 | 20 | 5 | 5 | 5 | 21 | 20 |
11 | KS Olkusz | 15 | 18 | 5 | 3 | 7 | 21 | 34 |
12 | Pilica Wierbka | 15 | 16 | 4 | 4 | 7 | 18 | 24 |
13 | Bolesław Bukowno | 15 | 16 | 4 | 4 | 7 | 18 | 31 |
14 | Górnik Wesoła | 15 | 11 | 3 | 2 | 10 | 18 | 39 |
15 | Unia Ząbkowice (S) | 15 | 9 | 2 | 3 | 10 | 10 | 28 |
16 | CKS II Czeladź (S) | 15 | 8 | 2 | 2 | 19 | 11 | 41 |
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga V | 16 | ??? 1996 (?) | ? | ??? | STS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Liga V | 16 | ??? 1996 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga V | 16 | ??? 1996 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga V | 16 | ??? 1996 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga V | 16 | ??? 1996 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga V | 16 | ??? 1996 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga V | 16 | ??? 1996 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga V | 16 | ??? 1996 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 30
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga V | 30 | ??? 1996 (?) | ? | Szczakowianka Jaworzno | STS Zagłębie | 2 : 2 (?:?) |
Liga V | 30 | ??? 1996 (?) | ? | Budowlani Ogrodzieniec | CKS II Czeladź | 4 : 1 (?:?) |
Liga V | 30 | ??? 1996 (?) | ? | Przemsza Klucze | Warta Zawiercie | 4 : 1 (?:?) |
Liga V | 30 | ??? 1996 (?) | ? | Pilica Wierbka | Przemsza Siewierz | 4 : 1 (?:?) |
Liga V | 30 | ??? 1996 (?) | ? | RKS Grodziec | Bolesław Bukowno | 3 : 2 (?:?) |
Liga V | 30 | ??? 1996 (?) | ? | Sarmacja Będzin | Górnik Wesoła | 3 : 0 (?:?) |
Liga V | 30 | ??? 1996 (?) | ? | KS Olkusz | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 4 : 0 (?:?) |
Liga V | 30 | ??? 1996 (?) | ? | Unia Ząbkowice | Czarni Sosnowiec | 1 : 4 (?:?) |