MKS Poręba: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 25: | Linia 25: | ||
==Sezony piłkarskie== | ==Sezony piłkarskie== | ||
===Lata 1966 - 1980=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|SEZON | |||
! WIDTH=30%|POZIOM ROZGRYWKOWY | |||
! WIDTH=8%|MIEJSCE | |||
! WIDTH=6%|MECZE | |||
! WIDTH=6%|PUNKTY | |||
! WIDTH=6%|BRAMKI (+) | |||
! WIDTH=6%|BRAMKI (-) | |||
! WIDTH=30%|UWAGI | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów (piłka nożna) - Sezon 1966/1967|'''1966/1967''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów (piłka nożna) - Sezon 1967/1968|'''1967/1968''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów (piłka nożna) - Sezon 1968/1969|'''1968/1969''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów (piłka nożna) - Sezon 1969/1970|'''1969/1970''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów (piłka nożna) - Sezon 1970/1971|'''1970/1971''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów (piłka nożna) - Sezon 1971/1972|'''1971/1972''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów (piłka nożna) - Sezon 1972/1973|'''1972/1973''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów (piłka nożna) - Sezon 1973/1974|'''1973/1974''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów (piłka nożna) - Sezon 1974/1975|'''1974/1975''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów (piłka nożna) - Sezon 1975/1976|'''1975/1976''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów (piłka nożna) - Sezon 1976/1977|'''1976/1977''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów (piłka nożna) - Sezon 1977/1978|'''1977/1978''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów (piłka nożna) - Sezon 1978/1979|'''1978/1979''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów (piłka nożna) - Sezon 1979/1980|'''1979/1980''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Lata 2000 - 2018=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" |
Wersja z 09:14, 14 lip 2017
XXX | |
Data powstania | ? |
Poprzednie nazwy | |
Barwy | ? |
Adres | ? |
Stadion | pojemność - ? |
Hala sportowa | |
Sekcje sportowe | |
[ Strona internetowa] |
Miejski Klub Sportowy Poręba
Data założenia: 28 lutego 1993
Barwy: zielono-czerwono-białe
Adres: Mickiewicza 1, 42-480 Poręba
www: http://www.mksporeba.friko.pl/Zarzad%20Klubu.htm
Stadion: pojemność - brak danych / oświetlenie - brak / boisko - 95 m x 70 m
Sezony piłkarskie
Lata 1966 - 1980
SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | MECZE | PUNKTY | BRAMKI (+) | BRAMKI (-) | UWAGI |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1966/1967 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1967/1968 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1968/1969 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1969/1970 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1970/1971 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1971/1972 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1972/1973 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1973/1974 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1974/1975 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1975/1976 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1976/1977 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1977/1978 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1978/1979 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1979/1980 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
Lata 2000 - 2018
SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | MECZE | PUNKTY | BRAMKI (+) | BRAMKI (-) | UWAGI |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sezon 2000/2001 | ? | ? | - | ||||
Sezon 2001/2002 | ? | ? | - | ||||
Sezon 2002/2003 | ? | ? | - | ||||
Sezon 2003/2004 | ? | ? | - | ||||
Sezon 2004/2005 | ? | ? | - | ||||
Sezon 2005/2006 | ? | ? | - | ||||
Sezon 2006/2007 | ? | ? | - | ||||
Sezon 2007/2008 | ? | ? | - | ||||
Sezon 2008/2009 | ? | ? | - | ||||
Sezon 2009/2010 | ? | ? | - | ||||
Sezon 2010/2011 | ? | ? | - | ||||
Sezon 2011/2012 | Klasa B, grupa: Sosnowiec | 1 | AWANS do Klasy A | ||||
2012/2013 | Klasa A (Sosnowiec) (7) | 10 | - | ||||
2013/2014 | Klasa A (Sosnowiec) (7) | 8/15 | - | ||||
2014/2015 | Klasa A (Sosnowiec) (7) | 10/16 | - | ||||
2015/2016 | Klasa A (Sosnowiec) (7) | 8/18 | - | ||||
2016/2017 | Klasa A (Sosnowiec) (7) | ? | - | ||||
2017/2018 | Klasa A (Sosnowiec) (7) | ? | - |