Piłka nożna: Liga Okręgowa (Zagłębie) - Sezon 1958: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
1958 III liga - Zagłębie; [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | 1958 III liga - Zagłębie; [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Raków Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Skra Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Victoria Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|} | |||
==RUNDA WIOSENNA== | ==RUNDA WIOSENNA== |
Wersja z 11:35, 20 kwi 2017
1958 III liga - Zagłębie; Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Raków Częstochowa | 18 | 26 | ? | ? | ? | 42 | 20 |
1 | Skra Częstochowa | 18 | 26 | ? | ? | ? | 42 | 24 |
3 | Victoria Częstochowa | 18 | 21 | ? | ? | ? | 32 | 19 |
4 | Płomień Milowice | 18 | 19 | ? | ? | ? | 30 | 35 |
5 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 18 | 18 | ? | ? | ? | 29 | 27 |
6 | AKS Niwka | 18 | 17 | ? | ? | ? | 22 | 19 |
7 | Warta Zawiercie | 18 | 16 | ? | ? | ? | 28 | 45 |
8 | Stal Poręba | 18 | 14 | ? | ? | ? | 27 | 30 |
9 | Sarmacja Będzin | 18 | 14 | ? | ? | ? | 21 | 29 |
10 | Budowlani Grodziec | 18 | 9 | ? | ? | ? | 22 | 47 |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | 23 marca 1958 | ??? | AKS Niwka | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | 23 marca 1958 | ??? | Sarmacja Będzin | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | 23 marca 1958 | ??? | RKS Raków Częstochowa | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | 23 marca 1958 | ??? | Stal Poręba | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | 23 marca 1958 | ??? | Płomień Milowice | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 2 | 30 marca 1958 | ??? | Płomień Milowice | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 2 | 30 marca 1958 | ??? | Budowlani Grodziec | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 2 | 30 marca 1958 | ??? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 2 | 30 marca 1958 | ??? | Victoria Częstochowa | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 2 | 30 marca 1958 | ??? | Warta Zawiercie | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 3 | 13 kwietnia 1958 | ??? | AKS Niwka | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 3 | 13 kwietnia 1958 | ??? | Skra Częstochowa | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 3 | 13 kwietnia 1958 | ??? | Sarmacja Będzin | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 3 | 13 kwietnia 1958 | ??? | RKS Raków Częstochowa | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 3 | 13 kwietnia 1958 | ??? | Stal Poręba | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 4 | 20 kwietnia 1958 | ??? | Stal Poręba | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 4 | 20 kwietnia 1958 | ??? | Płomień Milowice | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 4 | 20 kwietnia 1958 | ??? | Budowlani Grodziec | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 4 | 20 kwietnia 1958 | ??? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 4 | 20 kwietnia 1958 | ??? | Victoria Częstochowa | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 5 | 27 kwietnia 1958 | ??? | AKS Niwka | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 5 | 27 kwietnia 1958 | ??? | Warta Zawiercie | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 5 | 27 kwietnia 1958 | ??? | Skra Częstochowa | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 5 | 27 kwietnia 1958 | ??? | Sarmacja Będzin | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 5 | 27 kwietnia 1958 | ??? | RKS Raków Częstochowa | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 6 | 4 maja 1958 | ??? | RKS Raków Częstochowa | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 6 | 4 maja 1958 | ??? | Stal Poręba | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 6 | 4 maja 1958 | ??? | Płomień Milowice | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 6 | 4 maja 1958 | ??? | Budowlani Grodziec | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 6 | 4 maja 1958 | ??? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 7 | 18 maja 1958 | ??? | AKS Niwka | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 7 | 18 maja 1958 | ??? | Victoria Częstochowa | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 7 | 18 maja 1958 | ??? | Warta Zawiercie | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 7 | 18 maja 1958 | ??? | Skra Częstochowa | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 7 | 18 maja 1958 | ??? | Sarmacja Będzin | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 8 | 31 maja 1958 | ??? | Sarmacja Będzin | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 8 | 31 maja 1958 | ??? | RKS Raków Częstochowa | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 8 | 31 maja 1958 | ??? | Stal Poręba | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 8 | 31 maja 1958 | ??? | Płomień Milowice | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 8 | 31 maja 1958 | ??? | Budowlani Grodziec | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 9 | 15 czerwca 1958 | ??? | AKS Niwka | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 9 | 15 czerwca 1958 | ??? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 9 | 15 czerwca 1958 | ??? | Victoria Częstochowa | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 9 | 15 czerwca 1958 | ??? | Warta Zawiercie | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 9 | 15 czerwca 1958 | ??? | Skra Częstochowa | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 10 | ??? 1958 | ??? | Skra Częstochowa | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 10 | ??? 1958 | ??? | Warta Zawiercie | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 10 | ??? 1958 | ??? | Victoria Częstochowa | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 10 | ??? 1958 | ??? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 10 | ??? 1958 | ??? | Budowlani Grodziec | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 11 | ??? 1958 | ??? | AKS Niwka | Płomień Milowice | 1 : 2 (1:1) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 11 | ??? 1958 | ??? | RKS Raków Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 2 : 0 (0:0) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 11 | ??? 1958 | ??? | Sarmacja Będzin | Victoria Częstochowa | 1 : 2 (0:2) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 11 | ??? 1958 | ??? | Stal Poręba | Budowlani Grodziec | 5 : 1 (3:1) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 11 | ??? 1958 | ??? | Skra Częstochowa | Warta Zawiercie | 4 : 1 (1:0) |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 12 | ??? 1958 | ??? | Warta Zawiercie | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 12 | ??? 1958 | ??? | Victoria Częstochowa | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 12 | ??? 1958 | ??? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 12 | ??? 1958 | ??? | Budowlani Grodziec | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 12 | ??? 1958 | ??? | Płomień Milowice | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 13 | ??? 1958 | ??? | AKS Niwka | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 13 | ??? 1958 | ??? | RKS Raków Częstochowa | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 13 | ??? 1958 | ??? | Sarmacja Będzin | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 13 | ??? 1958 | ??? | Skra Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 13 | ??? 1958 | ??? | Warta Zawiercie | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 14 | ??? 1958 | ??? | Victoria Częstochowa | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 14 | ??? 1958 | ??? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 14 | ??? 1958 | ??? | Budowlani Grodziec | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 14 | ??? 1958 | ??? | Płomień Milowice | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 14 | ??? 1958 | ??? | Stal Poręba | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 15 | ??? 1958 | ??? | AKS Niwka | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 15 | ??? 1958 | ??? | Sarmacja Będzin | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 15 | ??? 1958 | ??? | Skra Częstochowa | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 15 | ??? 1958 | ??? | Warta Zawiercie | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 15 | ??? 1958 | ??? | Victoria Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 16 | ??? 1958 | ??? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 16 | ??? 1958 | ??? | Budowlani Grodziec | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 16 | ??? 1958 | ??? | Płomień Milowice | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 16 | ??? 1958 | ??? | Stal Poręba | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 16 | ??? 1958 | ??? | RKS Raków Częstochowa | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 17 | ??? 1958 | ??? | AKS Niwka | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 17 | ??? 1958 | ??? | Skra Częstochowa | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 17 | ??? 1958 | ??? | Warta Zawiercie | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 17 | ??? 1958 | ??? | Victoria Częstochowa | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 17 | ??? 1958 | ??? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 18 | ??? 1958 | ??? | Budowlani Grodziec | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 18 | ??? 1958 | ??? | Płomień Milowice | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 18 | ??? 1958 | ??? | Stal Poręba | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 18 | ??? 1958 | ??? | RKS Raków Częstochowa | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 18 | ??? 1958 | ??? | Sarmacja Będzin | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
TABELA PO WERYFIKACJI
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Raków Częstochowa | 18 | 27 | ? | ? | ? | 42 | 20 |
2 | Skra Częstochowa | 18 | 26 | ? | ? | ? | 42 | 24 |
3 | Victoria Częstochowa | 18 | 21 | ? | ? | ? | 32 | 19 |
4 | Płomień Milowice | 18 | 19 | ? | ? | ? | 30 | 35 |
5 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 18 | 18 | ? | ? | ? | 29 | 27 |
6 | AKS Niwka | 18 | 17 | ? | ? | ? | 22 | 19 |
7 | Warta Zawiercie | 18 | 16 | ? | ? | ? | 28 | 45 |
8 | Sarmacja Będzin | 18 | 14 | ? | ? | ? | 21 | 29 |
9 | Stal Poręba | 18 | 13 | ? | ? | ? | 26 | 31 |
10 | Budowlani Grodziec | 18 | 9 | ? | ? | ? | 22 | 47 |