Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1960: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 127: | Linia 127: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 136: | Linia 136: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 145: | Linia 145: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 154: | Linia 154: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 171: | Linia 162: | ||
|} | |} | ||
[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|KS Dąbrowa]] | [[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|KS Dąbrowa]] | ||
[[ | [[Bolesławianka Bolesław]] | ||
[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | |||
[[Kazimierzanka Kazimierz Górniczy]] | |||
[[LZS Żychcice-Kamyce]] | [[LZS Żychcice-Kamyce]] | ||
[[DKS Dobieszowice|LZS Dobieszowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | [[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | ||
[[ | [[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice Komorne]] | ||
===Kolejka 3=== | ===Kolejka 3=== | ||
Linia 198: | Linia 186: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 207: | Linia 195: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 216: | Linia 204: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 225: | Linia 213: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 242: | Linia 221: | ||
|} | |} | ||
[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|KS Dąbrowa]] | [[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|KS Dąbrowa]] | ||
[[ | [[Bolesławianka Bolesław]] | ||
[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | |||
[[Kazimierzanka Kazimierz Górniczy]] | |||
[[LZS Żychcice-Kamyce]] | [[LZS Żychcice-Kamyce]] | ||
[[DKS Dobieszowice|LZS Dobieszowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | [[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | ||
[[ | [[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice Komorne]] | ||
===Kolejka | ===Kolejka 4=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 270: | Linia 246: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[?? | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 279: | Linia 255: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[?? | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 288: | Linia 264: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[?? | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 297: | Linia 273: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] (?) | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 314: | Linia 281: | ||
|} | |} | ||
[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|KS Dąbrowa]] | [[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|KS Dąbrowa]] | ||
[[ | [[Bolesławianka Bolesław]] | ||
[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | |||
[[Kazimierzanka Kazimierz Górniczy]] | |||
[[LZS Żychcice-Kamyce]] | [[LZS Żychcice-Kamyce]] | ||
[[DKS Dobieszowice|LZS Dobieszowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | [[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | ||
[[ | [[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice Komorne]] | ||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== |
Wersja z 11:23, 18 mar 2017
Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1960 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY II (B)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | KS Dąbrowa | Dąbrowa Górnicza |
2 | Bolesławianka Bolesław | Bolesław |
3 | Czarni Sosnowiec | Sosnowiec |
4 | Kazimierzanka Kazimierz Górniczy | Kazimierz Górniczy |
5 | LZS Żychcice-Kamyce | Żychcice |
6 | LZS Dobieszowice | Dobieszowice |
7 | Sarmacja II Będzin | Będzin |
8 | Górnik II Wojkowice Komorne | Wojkowice Komorne |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |