II Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (06.04-13.04.2003): Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 3: | Linia 3: | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|DATA | ||
! WIDTH=5%|GODZ. | ! WIDTH=5%|GODZ. | ||
! WIDTH=32%|MIEJSCE KONCERTU | ! WIDTH=32%|MIEJSCE KONCERTU | ||
! WIDTH=35%|WYKONAWCA | ! WIDTH=35%|WYKONAWCA | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=20%|UWAGI | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[21 kwietnia|21.04]].[[2002]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19.00 | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Kościół p.w. św. Joachima | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Orkiestra Kameralna Art Musicae | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|Szymon Bywalec - dyrygent | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[22 kwietnia|22.04]].[[2002]] (pn) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19.00 | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Klub im. Jana Kiepury, ul. Będzińska 6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zbigniew Raubo | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Recital fortepianowy | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[25 kwietnia|25.04]].[[2002]] (cz) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Miejska Galeria Sztuki Extravagance, ul. 3 Maja 39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kwartet smyczkowy Da Camera | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Koncert Kameralny | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[27 kwietnia|27.04]].[[2002]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19.00 | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Kościół p.w. św A. Boboli, ul. Słowiańska 2/III | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Justyna Bachowska (sopran), Władysław Szymański (organy) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Koncert Muzyki Kameralnej | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[28 kwietnia|28.04]].[[2002]] (n) | |||
| ALIGN=center|19.00 | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Katedra p.w. W.N.M.P., ul. Kościelna 1 | ||
| ALIGN=center|Zespół Kameralistów Miasta Mysłowic | |||
| ALIGN=center|Przemysław Salamoński - dyrygent | |||
|} | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| | |||
Wersja z 08:25, 17 lis 2016
II Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (06.04-13.04.2003)
DATA | GODZ. | MIEJSCE KONCERTU | WYKONAWCA | UWAGI |
---|---|---|---|---|
21.04.2002 (n) | 19.00 | Sosnowiec, Kościół p.w. św. Joachima | Orkiestra Kameralna Art Musicae | Szymon Bywalec - dyrygent |
22.04.2002 (pn) | 19.00 | Sosnowiec, Klub im. Jana Kiepury, ul. Będzińska 6 | Zbigniew Raubo | Recital fortepianowy |
25.04.2002 (cz) | 17.00 | Sosnowiec, Miejska Galeria Sztuki Extravagance, ul. 3 Maja 39 | Kwartet smyczkowy Da Camera | Koncert Kameralny |
27.04.2002 (s) | 19.00 | Sosnowiec, Kościół p.w. św A. Boboli, ul. Słowiańska 2/III | Justyna Bachowska (sopran), Władysław Szymański (organy) | Koncert Muzyki Kameralnej |
28.04.2002 (n) | 19.00 | Sosnowiec, Katedra p.w. W.N.M.P., ul. Kościelna 1 | Zespół Kameralistów Miasta Mysłowic | Przemysław Salamoński - dyrygent |
06.04.2003
niedziela, g. 19.00,
Kościół św. Joachima, Sosnowiec, ul. ks. J. Popiełuszki 46
Koncert Inaugurujący II Festiwal Muzyki Znanej i Nieznanej
Orkiestra Kameralna
- Jan Wincenty Hawel – dyrygent
- Agnieszka Bochenek-Osiecka – sopran
- Grzegorz Przybyła – trąbka
- Zygmunt Antonik – organy
07.04.2003
poniedziałek, g. 19.00 Klub im. J. Kiepury, ul. Będzińska 6
Recital fortepianowy
Joanna Brzęś
fortepian
10.04.2003
czwartek, godz. 17.00 Sosnowieckie Centrum Kultury – Zamek Sielecki ul. Zamkowa 2
Koncert Kameralny
- Jerzy Sojka - flet - Krzysztof Waloszczyk - harfa
12.04.2003
sobota, godz. 19.00 Kościół pw.św. A.Boboli, Sosnowiec, ul.Słowiańska 2/III
Koncert kameralny
- Sebastian Matyja – organy
Kwartet Waltorniowy w składzie: - Joachim Nowak - Jerzy Ślęzak - Leszek Salwa - Grzegorz Grzegorzek
13.04.2003
niedziela, godz. 19.00 Katedra WNMP, Sosnowiec, ul. Kościelna 1
Koncert zamykający II Festiwal Muzyki Znanej i Nieznanej
Zespół Kameralny Classic