Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 15) 31.10.2015: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 65: | Linia 65: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[30 października]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |- | ||
Linia 105: | Linia 113: | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (b) | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (b) | ||
| ALIGN=center|'''1 : 0''' (1:0) | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (1:0) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[31 października]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAWISZA BYDGOSZCZ|Zawisza Bydgoszcz]] (s) | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' (1:2) | |||
|- | |- | ||
Linia 113: | Linia 129: | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' (1:1) | | ALIGN=center|'''2 : 3''' (1:1) | ||
|} | |} | ||
Linia 147: | Linia 147: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]](A) | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] (b)''' (A) | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#DOLCAN ZĄBKI|Dolcan Ząbki]] | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAWISZA BYDGOSZCZ|Zawisza Bydgoszcz]] (s) | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (s) | ||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (b) | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]](B) | ||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] (S) | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] (b) (S) | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (S) | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK''''' | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 10:13, 20 lip 2016
SPRAWOZDANIE
Dolcan Ząbki - Zagłębie Sosnowiec 4:1 (2:0) |
---|
Sezon 2015/2016 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 15: 31 października 2015 (sobota, godz. 14.00), Ząbki, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Tomasz Musiał - Sebastian Mucha, Jakub Ślusarski (Kraków) 1 : 0 Marcin Krzywicki (20') |
12. Mateusz Kryczka
14. Damian Jakubik
6. Piotr Klepczarek
27. Szymon Sawala
21. Piotr Petasz
7. Michał Bajdur (77' 24. Damian Świerblewski)
23. Szymon Matuszek
8. Igor Sapała
3. Daniel Feruga (90' 15. Antonio Calderon)
9. Paweł Tarnowski
19. Marcin Krzywicki (85' 10. Daniel Gołębiewski)
Trener: Dariusz Dźwigała
12. Wojciech Fabisiak
7. Marcin Sierczyński
30. Konrad Budek
10. Krzysztof Markowski
22. Žarko Udovičić
16. Dawid Ryndak (63' 23. Hubert Tylec)
29. Łukasz Matusiak
17. Sebastian Dudek
19. Martin Pribula
9. Michał Fidziukiewicz
18. Jakub Arak (63' 87. Adrian Paluchowski)
Trener: Artur Derbin
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Dolcan Ząbki |
POZOSTAŁE MECZE 15 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 30 października 2015 | Chrobry Głogów | GKS Katowice | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 31 października 2015 | Sandecja Nowy Sącz | Wigry Suwałki | 1 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 31 października 2015 | Olimpia Grudziądz | GKS Bełchatów (s) | 1 : 3 (1:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 31 października 2015 | Rozwój Katowice (b) | Miedź Legnica | 2 : 1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 31 października 2015 | Bytovia Bytów | Pogoń Siedlce | 3 : 1 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 31 października 2015 | Stomil Olsztyn | MKS Kluczbork (b) | 1 : 0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 31 października 2015 | Zawisza Bydgoszcz (s) | Wisła Płock | 1 : 3 (1:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 2 listopada 2015 | Chojniczanka Chojnice | Arka Gdynia | 2 : 3 (1:1) |
TABELA PO 15 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wisła Płock(A) | 15 | 28 | 9 | 1 | 5 | 21 | 14 |
2 | Zagłębie Sosnowiec (b) (A) | 15 | 27 | 8 | 3 | 4 | 27 | 20 |
3 | Dolcan Ząbki | 15 | 26 | 7 | 5 | 3 | 25 | 13 |
4 | Arka Gdynia | 15 | 26 | 7 | 5 | 3 | 24 | 17 |
5 | Stomil Olsztyn | 15 | 25 | 7 | 4 | 4 | 19 | 19 |
6 | Chrobry Głogów | 15 | 25 | 7 | 4 | 4 | 18 | 12 |
7 | Zawisza Bydgoszcz (s) | 15 | 24 | 7 | 3 | 5 | 28 | 23 |
8 | GKS Bełchatów (s) | 15 | 23 | 6 | 5 | 4 | 15 | 14 |
9 | GKS Katowice | 15 | 21 | 6 | 3 | 6 | 22 | 16 |
10 | MKS Kluczbork (b) | 15 | 20 | 5 | 5 | 5 | 17 | 23 |
11 | Sandecja Nowy Sącz | 15 | 20 | 5 | 5 | 5 | 25 | 24 |
12 | Pogoń Siedlce | 15 | 20 | 5 | 5 | 5 | 17 | 21 |
13 | Bytovia Bytów | 15 | 19 | 4 | 7 | 4 | 23 | 23 |
14 | Miedź Legnica | 15 | 17 | 4 | 5 | 6 | 20 | 23 |
15 | Wigry Suwałki(B) | 15 | 15 | 4 | 3 | 8 | 16 | 16 |
16 | Chojniczanka Chojnice (S) | 15 | 14 | 4 | 2 | 9 | 17 | 29 |
17 | Rozwój Katowice (b) (S) | 15 | 11 | 3 | 2 | 10 | 13 | 27 |
18 | Olimpia Grudziądz (S) | 15 | 9 | 2 | 3 | 10 | 12 | 25 |
Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK