III Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (25.04-03.05.2004): Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
III Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (25.04-03.05.2004) | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 10: | Linia 10: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej|2004]] | [[Kategoria:Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej|2004]] |
Wersja z 19:59, 17 cze 2016
III Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (25.04-03.05.2004)
DATA | GODZ. | MIEJSCE KONCERTU | WYKONAWCA | UWAGI |
---|---|---|---|---|
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |