MKS Będzin (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 590: | Linia 590: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 603: | Linia 655: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 616: | Linia 668: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 629: | Linia 681: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 642: | Linia 694: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 655: | Linia 707: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 668: | Linia 720: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 681: | Linia 733: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 694: | Linia 746: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 706: | Linia 758: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:MKS Będzin (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 2015/2016]] | [[Kategoria:MKS Będzin (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 2015/2016]] |
Wersja z 16:55, 5 gru 2015
MKS Będzin (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 2015/2016
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | P (0) | Z (2) | P (1) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
ROZGRYWKI
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
2 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
3 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
6 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
7 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
8 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
9 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
10 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
11 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
12 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
13 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | P (0) | Z (2) | P (1) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
15 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
16 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
17 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
18 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
19 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
20 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
21 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
22 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
23 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
24 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
25 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
26 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |