Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (08): Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 53: | Linia 53: | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO 5 KOLEJCE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (B) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ENERGETYK ROW RYBNIK|Energetyk ROW Rybnik]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STAL STALOWA WOLA|Stal Stalowa Wola]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STAL MIELEC|Stal Mielec]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI|Błękitni Stargard Szczeciński]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#RAKÓW CZĘSTOCHOWA|Raków Częstochowa]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#SIARKA TARNOBRZEG|Siarka Tarnobrzeg]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ZNICZ PRUSZKÓW|Znicz Pruszków]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#NADWIŚLAN GÓRA|Nadwiślan Góra]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#LEGIONOVIA LEGIONOWO|Legionovia Legionowo]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#OKOCIMSKI BRZESKO|Okocimski Brzesko]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WISŁA PUŁAWY|Wisła Puławy]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#KOTWICA KOŁOBRZEG|Kotwica Kołobrzeg]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#LIMANOVIA LIMANOWA|Limanovia Limanowa]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GÓRNIK WAŁBRZYCH|Górnik Wałbrzych]] | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 17:48, 20 cze 2015
Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec 1:3 (1:1) |
---|
Sezon 2014/2015 - II Liga (3 poz.) - Kolejka 8: 14 września 2014 (??, godz. 16.00), Góra, Stadion ???, (widzów: 700) Mirosław Górecki - Zbigniew Szymanek, Grzegorz Szymanek (Katowice) 1 : 0 Łukasz Małkowski (19') |
12. Paweł Florek
22. Wojciech Jurek
11. Tomasz Boczek
21. Tomasz Baluj
10. Kamil Łączek 61' (76' 6. Dawid Kaszok)
20. Łukasz Małkowski
3. Piotr Koman
13. Bartłomiej Setlak (90+1' 32. Mateusz Skrobol)
14. Tomasz Matysek
9. Damian Furczyk (65' 91. Dawid Ogrocki)
7. Adam Setla (46' 39. Jakub Legierski)
Trener: Adam Nocoń
22. Mateusz Matracki
7. Marcin Sierczyński 6'
19. Sławomir Jarczyk
10. Krzysztof Markowski
3. Radosław Kursa
16. Dawid Ryndak (75' 23. Hubert Tylec)
29. Łukasz Matusiak
17. Sebastian Dudek
8. Tomasz Szatan 26' (90+4' 77. Miłosz Kozak)
9. Mateusz Wrzesień 58' (90+1' 25. Kamil Zalewski)
18. Jakub Arak 70' (75' 88. Piotr Giel 90+1' )
Trener: Mirosław Smyła
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Nadwiślan Góra |
TABELA PO 5 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (A) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? (A) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? (B) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (S) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? (S) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | ??? (S) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | ??? (S) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Zagłębie Sosnowiec Rozwój Katowice Energetyk ROW Rybnik Stal Stalowa Wola MKS Kluczbork Stal Mielec Błękitni Stargard Szczeciński Raków Częstochowa Siarka Tarnobrzeg Znicz Pruszków Nadwiślan Góra Legionovia Legionowo Okocimski Brzesko Puszcza Niepołomice Wisła Puławy Kotwica Kołobrzeg Limanovia Limanowa Górnik Wałbrzych