AKS Niwka (piłka nożna) - Sezon 1987/1988: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „AKS Niwka (piłka nożna) - Sezon 1987/1988”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[AKS Niwka]] (piłka nożna) - Sezon 1987/1988 | [[AKS Niwka]] (piłka nożna) - Sezon 1987/1988 - '''[[1987/88 III liga grupa VI|III Liga, Grupa VI (3)]]''' | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
*Za zwycięstwo różnicą 3 i więcej bramek przyznawano 3 punkty, za porażkę w takich samych rozmiarach odejmowano punkt. | |||
*O kolejności w tabeli w przypadku równej ilości punktów decydowała różnica bramek. | |||
*W sezonie 1986/87 Metal Kluczbork występował w V grupie III ligi. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=6%|+1 | |||
! WIDTH=6%|-1 | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Pszów]] (b) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ROW Rybnik]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Naprzód 23 Rydułtowy|Naprzód Rydułtowy]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MK Górnik Katowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Raków Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|MCKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik 09 Mysłowice]] (b) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[BKS Stal Bielsko-Biała]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Chorzów]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Carbo Gliwice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Metal Kluczbork]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Górnik Niwka]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Chemik Kędzierzyn-Koźle|Chemik Kędzierzyn]] (b) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Grunwald Halemba]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Góral Żywiec]] (b) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|-6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|81 | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|5 | |||
! WIDTH=4%|6 | |||
! WIDTH=4%|7 | |||
! WIDTH=4%|8 | |||
! WIDTH=4%|9 | |||
! WIDTH=4%|10 | |||
! WIDTH=4%|11 | |||
! WIDTH=4%|12 | |||
! WIDTH=4%|13 | |||
! WIDTH=4%|14 | |||
! WIDTH=4%|15 | |||
! WIDTH=4%|16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Pszów]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|3:3 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|4:2 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ROW Rybnik]] | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|3:2 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|5:0 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|3:2 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Naprzód Rydułtowy]] | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|4:2 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|1:3 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|6:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MK Górnik Katowice]] | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|0:3 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|5:0 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|7:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Raków Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|MCKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|1:3 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik 09 Mysłowice]] | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|3:3 | |||
| ALIGN=center|3:2 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[BKS Stal Bielsko-Biała]] | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Chorzów]] | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|3:2 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Carbo Gliwice]] | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|0:3 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|5:0 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Metal Kluczbork]] | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|1:3 | |||
| ALIGN=center|4:4 | |||
| ALIGN=center|1:3 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Górnik Niwka]] | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Chemik Kędzierzyn-Koźle|Chemik Kędzierzyn]] | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|2:4 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|0:3 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Grunwald Halemba]] | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|0:4 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|3:2 | |||
| ALIGN=center|1:3 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Góral Żywiec]] | |||
| ALIGN=center|0:5 | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|0:4 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|1:4 | |||
| ALIGN=center|0:3 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|0:3 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|0:5 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} |
Wersja z 10:54, 14 cze 2015
AKS Niwka (piłka nożna) - Sezon 1987/1988 - III Liga, Grupa VI (3)
TABELA KOŃCOWA
- Za zwycięstwo różnicą 3 i więcej bramek przyznawano 3 punkty, za porażkę w takich samych rozmiarach odejmowano punkt.
- O kolejności w tabeli w przypadku równej ilości punktów decydowała różnica bramek.
- W sezonie 1986/87 Metal Kluczbork występował w V grupie III ligi.
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | +1 | -1 | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Pszów (b) | 30 | 47 | 17 | 10 | 3 | 3 | 44 | 18 | |
2 | ROW Rybnik | 30 | 39 | 14 | 9 | 7 | 3 | 1 | 41 | 29 |
3 | GKS Tychy | 30 | 38 | 13 | 11 | 6 | 2 | 1 | 40 | 24 |
4 | Naprzód Rydułtowy | 30 | 37 | 12 | 10 | 8 | 3 | 45 | 28 | |
5 | MK Górnik Katowice | 30 | 36 | 13 | 9 | 8 | 4 | 3 | 40 | 25 |
6 | Raków Częstochowa | 30 | 34 | 14 | 5 | 11 | 2 | 1 | 33 | 27 |
7 | MCKS Czeladź | 30 | 33 | 11 | 9 | 10 | 3 | 1 | 36 | 32 |
8 | Górnik 09 Mysłowice (b) | 30 | 32 | 11 | 9 | 10 | 3 | 2 | 38 | 37 |
9 | BKS Stal Bielsko-Biała | 30 | 32 | 12 | 7 | 11 | 3 | 2 | 30 | 29 |
10 | AKS Chorzów | 30 | 32 | 11 | 9 | 10 | 1 | 28 | 27 | |
11 | Carbo Gliwice | 30 | 31 | 12 | 7 | 11 | 3 | 3 | 33 | 27 |
12 | Metal Kluczbork | 30 | 31 | 11 | 6 | 13 | 4 | 1 | 37 | 37 |
13 | AKS Górnik Niwka | 30 | 30 | 8 | 11 | 11 | 3 | 34 | 32 | |
14 | Chemik Kędzierzyn (b) | 30 | 18 | 6 | 8 | 16 | 1 | 3 | 23 | 40 |
15 | Grunwald Halemba | 30 | 16 | 7 | 6 | 17 | 2 | 6 | 26 | 49 |
16 | Góral Żywiec (b) | 30 | -6 | 2 | 6 | 22 | 16 | 14 | 81 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Pszów | - | 3:0 | 0:0 | 2:1 | 1:0 | 1:0 | 0:0 | 3:3 | 3:0 | 4:2 | 2:0 | 1:0 | 1:1 | 2:1 | 2:0 | 1:0 |
2 | ROW Rybnik | 1:0 | - | 0:0 | 3:2 | 3:0 | 1:0 | 3:0 | 2:0 | 2:2 | 0:0 | 3:0 | 1:0 | 2:1 | 1:0 | 2:1 | 2:0 |
3 | GKS Tychy | 0:1 | 3:1 | - | 1:1 | 1:2 | 5:0 | 2:0 | 1:1 | 1:1 | 1:0 | 1:0 | 3:2 | 3:1 | 1:0 | 0:0 | 2:0 |
4 | Naprzód Rydułtowy | 1:1 | 1:0 | 0:0 | - | 4:0 | 4:2 | 1:1 | 3:0 | 2:0 | 2:1 | 1:3 | 1:0 | 1:0 | 1:1 | 3:1 | 6:0 |
5 | MK Górnik Katowice | 0:1 | 1:1 | 0:0 | 0:1 | - | 0:0 | 2:2 | 0:3 | 0:0 | 0:0 | 1:0 | 5:0 | 2:0 | 0:0 | 1:0 | 7:1 |
6 | Raków Częstochowa | 1:0 | 1:0 | 2:0 | 1:1 | 1:0 | - | 2:0 | 1:0 | 1:0 | 2:0 | 3:1 | 2:2 | 1:1 | 1:0 | 3:0 | 3:0 |
7 | MCKS Czeladź | 1:1 | 2:1 | 0:0 | 0:0 | 0:1 | 1:3 | - | 2:2 | 2:1 | 2:0 | 1:0 | 2:1 | 2:2 | 3:0 | 3:0 | 2:0 |
8 | Górnik 09 Mysłowice | 2:2 | 3:3 | 3:2 | 1:0 | 1:1 | 0:0 | 2:1 | - | 2:1 | 1:0 | 0:0 | 0:1 | 0:0 | 2:0 | 0:1 | 3:0 |
9 | BKS Stal Bielsko-Biała | 1:1 | 2:0 | 3:0 | 1:0 | 1:1 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | - | 1:0 | 1:1 | 0:1 | 1:2 | 1:0 | 2:0 | 3:0 |
10 | AKS Chorzów | 1:1 | 0:0 | 0:0 | 2:1 | 2:1 | 2:0 | 1:0 | 3:0 | 0:0 | - | 0:1 | 1:0 | 2:1 | 3:2 | 2:0 | 2:2 |
11 | Carbo Gliwice | 0:0 | 2:1 | 1:1 | 1:0 | 0:3 | 0:1 | 2:0 | 2:0 | 5:0 | 0:1 | - | 1:0 | 1:0 | 2:0 | 4:0 | 3:0 |
12 | Metal Kluczbork | 1:0 | 2:2 | 1:3 | 4:4 | 1:3 | 1:0 | 1:0 | 1:2 | 2:0 | 2:1 | 0:0 | - | 1:1 | 3:0 | 3:0 | 3:0 |
13 | AKS Górnik Niwka | 0:2 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 1:2 | 1:0 | 0:1 | 2:0 | 0:2 | 0:0 | 3:0 | 2:0 | - | 0:0 | 4:1 | 4:0 |
14 | Chemik Kędzierzyn | 1:2 | 1:2 | 2:4 | 1:0 | 0:2 | 1:0 | 0:3 | 1:2 | 1:0 | 1:1 | 1:0 | 0:0 | 2:2 | - | 2:0 | 3:0 |
15 | Grunwald Halemba | 0:1 | 1:1 | 0:4 | 0:0 | 0:1 | 3:2 | 1:3 | 2:1 | 2:0 | 0:1 | 1:1 | 2:1 | 2:2 | 0:0 | - | 3:0 |
16 | Góral Żywiec | 0:5 | 0:2 | 0:1 | 1:1 | 0:4 | 1:0 | 2:2 | 1:4 | 0:3 | 2:0 | 2:2 | 0:3 | 0:0 | 2:2 | 0:5 | - |