Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2013/2014: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 83: | Linia 83: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Olimpia Włodowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Olimpia Włodowice]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|64 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|64 | ||
|- | |- | ||
Linia 94: | Linia 94: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | | ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- | |- | ||
Linia 105: | Linia 105: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|74 | ||
|- | |- | ||
Linia 116: | Linia 116: | ||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Ujejsce]] | | ALIGN=LEFT|[[MKS Ujejsce]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|81 | ||
|- | |- | ||
Linia 127: | Linia 127: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębiak Tucznawa]] | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębiak Tucznawa]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
|- | |- | ||
Linia 138: | Linia 138: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce]] | | ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|102 | ||
|- | |- | ||
Linia 149: | Linia 149: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Korona Rokitno Szlacheckie]] | | ALIGN=LEFT|[[Korona Rokitno Szlacheckie]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|70 | ||
|- | |- | ||
Linia 160: | Linia 160: | ||
| ALIGN=LEFT|[[KS Wysoka]] | | ALIGN=LEFT|[[KS Wysoka]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|75 | ||
|} | |} | ||
*Baraż o Kl A | *Baraż o Kl A | ||
Linia 203: | Linia 175: | ||
Orzeł Dąbie 2-0 KS Góra Siewierska 25 czerwca, 18:00 | Orzeł Dąbie 2-0 KS Góra Siewierska 25 czerwca, 18:00 | ||
w Będzinie; na stadionie RKS-u Grodziec | w Będzinie; na stadionie RKS-u Grodziec | ||
[[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 2013/2014]] | [[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 2013/2014]] |
Wersja z 17:22, 5 cze 2015
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKS Łagisza | 26 | 59 | 18 | 5 | 3 | 78 | 26 |
2 | Promień Strzemieszyce Małe | 26 | 54 | 17 | 3 | 6 | 68 | 31 |
3 | KS Góra Siewierska | 26 | 53 | 17 | 2 | 7 | 69 | 34 |
4 | Ostoja II Żelisławice | 26 | 47 | 15 | 2 | 9 | 58 | 36 |
5 | Górnik Sosnowiec | 26 | 42 | 12 | 6 | 8 | 67 | 38 |
6 | KS Giebło | 26 | 41 | 12 | 5 | 9 | 56 | 33 |
7 | Olimpia Włodowice | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 64 | 64 |
8 | Iskra Psary | 26 | 38 | 11 | 5 | 10 | 56 | 39 |
9 | Płomień Niegowonice | 26 | 30 | 10 | 0 | 16 | 35 | 74 |
10 | MKS Ujejsce | 26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 49 | 81 |
11 | Zagłębiak Tucznawa | 26 | 27 | 8 | 3 | 15 | 44 | 56 |
12 | Zapora Przeczyce | 26 | 24 | 7 | 3 | 16 | 53 | 102 |
13 | Korona Rokitno Szlacheckie | 26 | 21 | 6 | 3 | 17 | 32 | 70 |
14 | KS Wysoka | 26 | 16 | 4 | 4 | 18 | 30 | 75 |
- Baraż o Kl A
Finał - 25 czerwca
Orzeł Dąbie 2-0 KS Góra Siewierska 25 czerwca, 18:00 w Będzinie; na stadionie RKS-u Grodziec