Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1968/1969: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 79: | Linia 79: | ||
! WIDTH=8%|Rozgr. | ! WIDTH=8%|Rozgr. | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=17%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH=23%|gospodarze | ! WIDTH=23%|gospodarze | ||
! WIDTH=23%|goście | ! WIDTH=23%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=18%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[II Liga]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 listopada]] [[1968]] (s) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|[[KTH Krynica]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 6''' (1:0, 2:1, 0:5) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[II Liga]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 listopada]] [[1968]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KTH Krynica]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9 : 2''' (5:0, 3:2, 1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[II Liga]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 listopada]] [[1968]] (s) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|[[Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 5''' (0:2, 1:1, 0:2) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[II Liga]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 listopada]] [[1968]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|[[Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 0''' (1:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[II Liga]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 listopada]] [[1968]] (s) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Polonia Bytom]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 4''' (1:1, 0:2, 1:1) | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[II Liga]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 listopada]] [[1968]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Bytom]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (2:0, 0:0, 0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | | ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 grudnia]] [[1968]] (s) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Fortuna Wyry]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''7 : 2''' (0:0, 4:1, 3:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | | ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[8 grudnia]] [[1968]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|[[Fortuna Wyry]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' (1:2, 1:0, 1:0) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | | ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[14 grudnia]] [[1968]] (s) | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Oświęcim]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 5''' (1:0, 1:3, 1:2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[II Liga]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[15 grudnia]] [[1968]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Unia Oświęcim]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''6 : 0''' (2:0, 2:0, 2:0) | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|} | |} | ||
Linia 173: | Linia 182: | ||
! WIDTH=8%|Rozgr. | ! WIDTH=8%|Rozgr. | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=17%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH=23%|gospodarze | ! WIDTH=23%|gospodarze | ||
! WIDTH=23%|goście | ! WIDTH=23%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=18%|wynik | ||
|- | |- |
Wersja z 12:31, 9 lis 2013
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1967/1968
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
II Liga | 1 | 9 listopada 1968 (s) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | KTH Krynica | 3 : 6 (1:0, 2:1, 0:5) |
II Liga | 2 | 16 listopada 1968 (n) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | KTH Krynica | 9 : 2 (5:0, 3:2, 1:0) |
II Liga | 3 | 16 listopada 1968 (s) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Odra Opole | 1 : 5 (0:2, 1:1, 0:2) |
II Liga | 4 | 17 listopada 1968 (n) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Odra Opole | 1 : 0 (1:0, 0:0, 0:0) |
II Liga | 5 | 23 listopada 1968 (s) | ??? | Polonia Bytom | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 4 (1:1, 0:2, 1:1) |
II Liga | 6 | 24 listopada 1968 (n) | ??? | Polonia Bytom | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 2 (2:0, 0:0, 0:2) |
I Liga | 7 | 7 grudnia 1968 (s) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Fortuna Wyry | 7 : 2 (0:0, 4:1, 3:1) |
I Liga | 8 | 8 grudnia 1968 (n) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Fortuna Wyry | 3 : 2 (1:2, 1:0, 1:0) |
I Liga | 9 | 14 grudnia 1968 (s) | ??? | Unia Oświęcim | Zagłębie Sosnowiec | 3 : 5 (1:0, 1:3, 1:2) |
II Liga | 10 | 15 grudnia 1968 (n) | ??? | Unia Oświęcim | Zagłębie Sosnowiec | 6 : 0 (2:0, 2:0, 2:0) |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 11 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 12 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 13 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 14 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 15 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 16 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 17 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 18 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |