Piłka nożna: Liga Okręgowa (Zagłębie) - Sezon 1938/1939: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 66: | Linia 66: | ||
==RUNDA WIOSENNA== | ==RUNDA WIOSENNA== | ||
===Kolejka ?=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===Kolejka ?=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===Kolejka ?=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===Kolejka ?=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===Kolejka ?=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===Kolejka ?=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===Kolejka ?=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1939]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===Kolejka ?=== | ===Kolejka ?=== | ||
Wersja z 19:32, 2 lis 2013
Liga Okręgowa (Zagłębie) - Sezon 1938/1939 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD LIGI OKRĘGOWEJ ZOZPN
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Brygada Częstochowa | Częstochowa |
2 | Brynica Czeladź | Czeladź |
3 | CKS Czeladź | Czeladź |
4 | ??? | ??? |
5 | Unia Sosnowiec | Sosnowiec |
6 | Sarmacja Będzin | Będzin |
7 | Skra Częstochowa | Częstochowa |
8 | Warta Zawiercie | Zawiercie |
9 | Zagłębianka Będzin | Będzin |
10 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Gór. |
RUNDA JESIENNA
RUNDA WIOSENNA
Kolejka ?
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka ?
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka ?
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka ?
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka ?
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka ?
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka ?
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka ?
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | ??? 1939 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |