Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1957: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 8 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1957''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | '''Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1957''' - '''[[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]''' | ||
==SKŁAD GRUPY II (C)== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 20: | Linia 22: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|Górnik Dźbów | | ALIGN=LEFT|Górnik Dźbów | ||
| ALIGN=center|Dźbów | | ALIGN=center|Dźbów | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|LZS Konopiska | | ALIGN=LEFT|LZS Konopiska | ||
| ALIGN=center|Konopiska | | ALIGN=center|Konopiska | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|LZS Olsztyn | | ALIGN=LEFT|LZS Olsztyn | ||
| ALIGN=center|Olsztyn | | ALIGN=center|Olsztyn | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|LZS Przyrów | | ALIGN=LEFT|LZS Przyrów | ||
| ALIGN=center|LZS Przyrów | | ALIGN=center|LZS Przyrów | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|Pilica Koniecpol | | ALIGN=LEFT|Pilica Koniecpol | ||
| ALIGN=center|Koniecpol | | ALIGN=center|Koniecpol | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|Start II Częstochowa | | ALIGN=LEFT|Start II Częstochowa | ||
| ALIGN=center|Częstochowa | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|Stradom II Częstochowa | | ALIGN=LEFT|Stradom II Częstochowa | ||
| ALIGN=center|Częstochowa | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Włókniarz Gnaszyn | |||
| ALIGN=center|Gnaszyn | |||
|} | |} | ||
Linia 74: | Linia 76: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- BGCOLOR=# | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Stradom II Częstochowa | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Górnik Dźbów | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Barbara II Częstochowa | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Włókniarz Gnaszyn | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Błękitni | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LZS Konopiska | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Pilica Koniecpol | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Start II Częstochowa | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LZS Olsztyn | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LZS Przyrów | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|} | |} | ||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
Linia 211: | Linia 202: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- BGCOLOR=# | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|'''1''' | | ALIGN=center|'''1''' | ||
| ALIGN=LEFT|'''Stradom II Częstochowa''' | | ALIGN=LEFT|'''Stradom II Częstochowa''' | ||
Linia 224: | Linia 215: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|Gnaszyn | | ALIGN=LEFT|Włókniarz Gnaszyn | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|25 | | ALIGN=center|25 | ||
Linia 321: | Linia 312: | ||
| ALIGN=center|54 | | ALIGN=center|54 | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Sezon|1957]] | |||
[[Kategoria: Sezon 1957|Klasa C]] | |||
[[Kategoria: Klasa C|1957]] | |||
[[Kategoria: Klasa C ZOZPN|1957]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN|1957]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN Podokręg Częstochowa|1957]] |
Aktualna wersja na dzień 15:46, 1 lis 2013
Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1957 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY II (C)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Barbara II Częstochowa | Częstochowa |
2 | Błękitni | ??? |
3 | Górnik Dźbów | Dźbów |
4 | LZS Konopiska | Konopiska |
5 | LZS Olsztyn | Olsztyn |
6 | LZS Przyrów | LZS Przyrów |
7 | Pilica Koniecpol | Koniecpol |
8 | Start II Częstochowa | Częstochowa |
9 | Stradom II Częstochowa | Częstochowa |
10 | Włókniarz Gnaszyn | Gnaszyn |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stradom II Częstochowa | 9 | 14 | ? | ? | ? | 29 | 16 |
2 | Górnik Dźbów | 9 | 13 | ? | ? | ? | 27 | 12 |
3 | Barbara II Częstochowa | 9 | 12 | ? | ? | ? | 27 | 18 |
4 | Włókniarz Gnaszyn | 9 | 12 | ? | ? | ? | 14 | 17 |
5 | Błękitni | 9 | 8 | ? | ? | ? | 20 | 25 |
6 | LZS Konopiska | 9 | 8 | ? | ? | ? | 17 | 19 |
7 | Pilica Koniecpol | 9 | 7 | ? | ? | ? | 27 | 31 |
8 | Start II Częstochowa | 9 | 7 | ? | ? | ? | 17 | 23 |
9 | LZS Olsztyn | 9 | 7 | ? | ? | ? | 15 | 25 |
10 | LZS Przyrów | 9 | 2 | ? | ? | ? | 7 | 27 |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stradom II Częstochowa | 18 | 27 | ? | ? | ? | 56 | 31 |
2 | Włókniarz Gnaszyn | 18 | 25 | ? | ? | ? | 57 | 34 |
3 | Barbara II Częstochowa | 18 | 24 | ? | ? | ? | 51 | 32 |
4 | Górnik Dźbów | 18 | 22 | ? | ? | ? | 50 | 29 |
5 | LZS Konopiska | 18 | 20 | ? | ? | ? | 36 | 34 |
6 | Pilica Koniecpol | 18 | 19 | ? | ? | ? | 57 | 51 |
7 | Błękitni | 18 | 16 | ? | ? | ? | 27 | 45 |
8 | Start II Częstochowa | 18 | 11 | ? | ? | ? | 26 | 48 |
9 | LZS Olsztyn | 18 | 10 | ? | ? | ? | 20 | 41 |
10 | LZS Przyrów | 18 | 2 | ? | ? | ? | 7 | 54 |