Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1960: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 17: | Linia 17: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Częstochowianka Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Częstochówka II Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Górnik Dźbów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Dźbów | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Liswarta Krzepice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Krzepice | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Lot II Konopiska | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Konopiska | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LZS Kamyk | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kamyk | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Pogoń II Blachownia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Blachownia | ||
|- | |- | ||
Linia 59: | Linia 59: | ||
| ALIGN=LEFT|Włókniarz Gnaszyn | | ALIGN=LEFT|Włókniarz Gnaszyn | ||
| ALIGN=center|Gnaszyn | | ALIGN=center|Gnaszyn | ||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Znicz Kłobuck | |||
| ALIGN=center|Kłobuck | |||
|} | |} | ||
Wersja z 10:42, 26 paź 2013
Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1960 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY II (C) do sprawdzenia
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Barbara II Częstochowa | Częstochowa |
2 | Częstochowianka Częstochowa | Częstochowa |
3 | Częstochówka II Częstochowa | Częstochowa |
4 | Górnik Dźbów | Dźbów |
5 | Liswarta Krzepice | Krzepice |
6 | Lot II Konopiska | Konopiska |
7 | LZS Kamyk | Kamyk |
8 | Pogoń II Blachownia | Blachownia |
9 | Stradom II Częstochowa | Częstochowa |
10 | Włókniarz Gnaszyn | Gnaszyn |
11 | Znicz Kłobuck | Kłobuck |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |