Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 2013/2014: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 46: | Linia 46: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ 5 października]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Poręba]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|20:25 | |||
| ALIGN=center|14:25 | |||
| ALIGN=center|18:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[6 października]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Mykanów LKPS Borowno]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25:13 | |||
| ALIGN=center|25:18 | |||
| ALIGN=center|25:17 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[12 października]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Norwid Częstochowa II]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15:25 | |||
| ALIGN=center|26:28 | |||
| ALIGN=center|18:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[????]] | |||
| ALIGN=center|[[????]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] | | ALIGN=center|[[???]] [[2013]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 56: | Linia 108: | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[21 września]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Banimex II Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|24:26 | |||
| ALIGN=center|25:22 | |||
| ALIGN=center|11:25 | |||
| ALIGN=center|22:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[28 września]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[MUKS Michałkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25:22 | |||
| ALIGN=center|25:14 | |||
| ALIGN=center|25:21 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[ 5 października]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Poręba]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|20:25 | |||
| ALIGN=center|14:25 | |||
| ALIGN=center|18:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[6 października]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Mykanów LKPS Borowno]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25:13 | |||
| ALIGN=center|25:18 | |||
| ALIGN=center|25:17 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[12 października]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Norwid Częstochowa II]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15:25 | |||
| ALIGN=center|26:28 | |||
| ALIGN=center|18:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] | | ALIGN=center|[[???]] [[2013]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 71: | Linia 207: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] | | ALIGN=center|[[???]] [[2013]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? |
Wersja z 22:24, 14 paź 2013
Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa) - Sezon 2013/2014
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 września 2013 | ??? | MKS Banimex II Będzin | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 24:26 | 25:22 | 11:25 | 22:25 | - |
2 | 28 września 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | MUKS Michałkowice | 3 : 0 | 25:22 | 25:14 | 25:21 | - | - |
3 | 5 października 2013 | ??? | MKS Poręba | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 20:25 | 14:25 | 18:25 | - | - |
4 | 6 października 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | Mykanów LKPS Borowno | 3 : 0 | 25:13 | 25:18 | 25:17 | - | - |
5 | 12 października 2013 | ??? | Norwid Częstochowa II | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 15:25 | 26:28 | 18:25 | - | - |
6 | ??? 2013 | ??? | ???? | ???? | 0 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
7 | ??? 2013 | ??? | ???? | ???? | 0 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 września 2013 | ??? | MKS Banimex II Będzin | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 24:26 | 25:22 | 11:25 | 22:25 | - |
2 | 28 września 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | MUKS Michałkowice | 3 : 0 | 25:22 | 25:14 | 25:21 | - | - |
3 | 5 października 2013 | ??? | MKS Poręba | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 20:25 | 14:25 | 18:25 | - | - |
4 | 6 października 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | Mykanów LKPS Borowno | 3 : 0 | 25:13 | 25:18 | 25:17 | - | - |
5 | 12 października 2013 | ??? | Norwid Częstochowa II | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 15:25 | 26:28 | 18:25 | - | - |
6 | ??? 2013 | ??? | ???? | ???? | 0 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
7 | ??? 2013 | ??? | ???? | ???? | 0 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |