Piłka nożna: Liga Okręgowa (Zagłębie) - Sezon 1960/1961: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 1441: | Linia 1441: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1452: | Linia 1452: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1463: | Linia 1463: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1474: | Linia 1474: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1485: | Linia 1485: | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1496: | Linia 1496: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1507: | Linia 1507: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1518: | Linia 1518: | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1527: | Linia 1549: | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1538: | Linia 1560: | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? |
Wersja z 10:19, 14 paź 2013
III Liga (Zagłębie) - Sezon 1960/1961 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
RUNDA JESIENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
CKS Czeladź CKS Budowlani Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza AKS Górnik Niwka Kolejarz Sosnowiec Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa Skra Częstochowa Stal II Sosnowiec Raków Częstochowa Górnik Wojkowice Komorne
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
TABELA PO KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |