Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1972/1973: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 121: | Linia 121: | ||
* | * | ||
==Tabela końcowa== | ==Tabela końcowa== | ||
II - liga /10 drużyn/ | |||
Cracovia Kraków | |||
Zagłębie Sosnowiec | |||
Unia Oświęcim | |||
Zjednoczeni Września | |||
Polonia Bytom | |||
Stal Sanok | |||
Dolmel Wrocław | |||
Odra Opole | |||
Stoczniowiec Gdańsk | |||
Włókniarz Zgierz | |||
Awans do I ligi - Zagłebie Sosnowiec. | |||
Spadek - Polonia Bytom i Zjednoczeni Września. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |
Wersja z 22:12, 1 wrz 2013
Zagłębie Sosnowiec - hokej na lodzie - Sezon 1972/1973
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Pozycja | Rocznik | Uwagi |
1. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
2. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
3. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
4. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
5. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
6. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
7. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
8. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
9. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
10. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
11. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
12. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
13. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
14. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
15. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
16. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
17. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
18. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
19. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
20. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
21. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
22. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
23. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
24. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
25. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
26. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
27. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
28. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
29. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
30. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
Trener: .............., asystent trenera: ................
Prezes klubu .........................
Kierownik zespołu: .................
Sezon zasadniczy
Runda I
Runda II
Runda III
Runda IV
Tabela końcowa
II - liga /10 drużyn/
Cracovia Kraków Zagłębie Sosnowiec Unia Oświęcim Zjednoczeni Września Polonia Bytom Stal Sanok Dolmel Wrocław Odra Opole Stoczniowiec Gdańsk Włókniarz Zgierz
Awans do I ligi - Zagłebie Sosnowiec. Spadek - Polonia Bytom i Zjednoczeni Września.
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |