Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1978/1979: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 158: | Linia 158: | ||
|8. Stoczniowiec Gdańsk ||40||21||7||7||26||114||197 | |8. Stoczniowiec Gdańsk ||40||21||7||7||26||114||197 | ||
|- | |- | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|} |
Wersja z 14:17, 10 sie 2013
Zagłębie Sosnowiec - hokej na lodzie - Sezon 1978/1979
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Pozycja | Rocznik | Uwagi |
1. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
2. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
3. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
4. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
5. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
6. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
7. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
8. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
9. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
10. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
11. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
12. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
13. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
14. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
15. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
16. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
17. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
18. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
19. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
20. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
21. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
22. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
23. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
24. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
25. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
26. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
27. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
28. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
29. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
30. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
Trener: .............., asystent trenera: ................
Prezes klubu .........................
Kierownik zespołu: .................
Sezon zasadniczy
22.09-14.10
- Zagłębie Sosnowiec-Podhale Nowy Targ 3-5
- Zagłębie Sosnowiec-Legia Warszawa 8-4
- Baildon Katowice-Zagłębie Sosnowiec 4-4
- Zagłębie Sosnowiec-Naprzód Janów 3-3
- Stoczniowiec Gdańsk-Zagłębie Sosnowiec 7-5
- Zagłębie Sosnowiec-ŁKS Łódz 3-1
- GKS Katowice-Zagłębie Sosnowiec 1-11
17.10-14.11
- Podhale Nowy Targ-Zagłębie Sosnowiec 0-1
- Legia Warszawa-Zagłębie Sosnowiec 4-7
- Zagłębie Sosnowiec-Baildon Katowice 6-2
- Naprzód Janów-Zagłębie Sosnowiec 3-8
- Zagłębie Sosnowiec-Stoczniowiec Gdańsk 7-1
- ŁKS Łódz-Zagłębie Sosnowiec 2-2
- Zagłębie Sosnowiec-GKS Katowice 4-2
17.11-12.01
- Zagłębie Sosnowiec-Podhale Nowy Targ 3-1
- Zagłębie Sosnowiec-Legia Warszawa 7-2
- Baildon Katowice-Zagłębie Sosnowiec 3-6
- Zagłębie Sosnowiec-Naprzód Janów 7-4
- Zagłębie Sosnowiec-ŁKS Łódz 0-1
- GKS Katowice-Zagłębie Sosnowiec 7-8
- Podhale Nowy Targ-Zagłębie Sosnowiec 6-2
15.01-5.02
- Zagłębie Sosnowiec-Legia Warszawa 8-1
- Zagłębie Sosnowiec-Baildon Katowice 9-2
- Naprzód Janów-Zagłębie Sosnowiec 0-2
- Stoczniowiec Gdańsk-Zagłębie Sosnowiec 6-9
- Zagłębie Sosnowiec-Stoczniowiec Gdańsk 8-3
- ŁKS Łódz-Zagłębie Sosnowiec 1-8
- Zagłębie Sosnowiec-GKS Katowice 4-3
Grupa mistrzowska
9-11.02 (Łódź)
- ŁKS Łódz-Zagłębie Sosnowiec 5-3
- Podhale Nowy Targ-Zagłębie Sosnowiec 5-3
- Zagłębie Sosnowiec-Naprzód Janów 5-2
16-18.02 (Sosnowiec)
- Zagłębie Sosnowiec-Podhale Nowy Targ 3-7
- Zagłębie Sosnowiec-Naprzód Janów 3-3
- Zagłębie Sosnowiec-ŁKS Łódz 0-3
9-11.03 (Nowy Targ)
- Zagłębie Sosnowiec-Naprzód Janów 10-3
- Zagłębie Sosnowiec-ŁKS Łódz 4-2
- Podhale Nowy Targ-Zagłębie Sosnowiec 4-2
16-18.03 (Janów)
- Naprzód Janów-Zagłębie Sosnowiec 2-4
- ŁKS Łódz-Zagłębie Sosnowiec 5-3
- Zagłębie Sosnowiec-Podhale Nowy Targ 5-4
Tabela końcowa
Drużyna | Mecze | Punkty | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | Bramki | |
1. Podhale Nowy Targ | 40 | 58 | 27 | 4 | 9 | 189 | 109 |
2. Zagłębie Sosnowiec | 40 | 56 | 26 | 4 | 10 | 198 | 124 |
3. ŁKS Łódz | 40 | 47 | 21 | 5 | 14 | 168 | 133 |
4. Naprzód Janów | 40 | 44 | 18 | 8 | 14 | 159 | 130 |
5. Baildon Katowice | 40 | 42 | 19 | 4 | 17 | 153 | 161 |
6. GKS Katowice | 40 | 30 | 11 | 8 | 21 | 118 | 156 |
7. Legia Warszawa | 40 | 22 | 8 | 6 | 26 | 111 | 200 |
8. Stoczniowiec Gdańsk | 40 | 21 | 7 | 7 | 26 | 114 | 197 |
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |