Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 2011/2012: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
(→Kadra) |
||
Linia 5: | Linia 5: | ||
Obrońcy: [[Andrzej Banaszczak]], [[Mateusz Białek]], [[Rafał Cychowski]], [[Kamil Duszak]], [[Michał Działo]], [[Jakub Jaskólski]], [[Marek Kosakowski]], [[Paweł Kostromitin]], [[Marcin Kołodziej]], [[Jarosław Kuc]], [[Adrian Kurz]], [[Justin Mazurek]]<br> | Obrońcy: [[Andrzej Banaszczak]], [[Mateusz Białek]], [[Rafał Cychowski]], [[Kamil Duszak]], [[Michał Działo]], [[Jakub Jaskólski]], [[Marek Kosakowski]], [[Paweł Kostromitin]], [[Marcin Kołodziej]], [[Jarosław Kuc]], [[Adrian Kurz]], [[Justin Mazurek]]<br> | ||
Napastnicy: [[Sebastian Baca]], [[Tobiasz Bernat]], [[Jarosław Dołęga]], [[Karol Golec]], [[Karel Horny]], [[Michał Jarnutowski]], [[Łukasz Kisiel]], [[Robert Kostecki]], [[Łukasz Podsiadło]], [[Artur Ślusarczyk]], [[Maciej Stehlik]], [[Maciej Szewczyk]], [[Rafał Twardy]], [[Martin Voznik]], [[Łukasz Zachariasz]], [[Jiri Zdenek]] | Napastnicy: [[Sebastian Baca]], [[Tobiasz Bernat]], [[Jarosław Dołęga]], [[Karol Golec]], [[Karel Horny]], [[Michał Jarnutowski]], [[Łukasz Kisiel]], [[Robert Kostecki]], [[Łukasz Podsiadło]], [[Artur Ślusarczyk]], [[Maciej Stehlik]], [[Maciej Szewczyk]], [[Rafał Twardy]], [[Martin Voznik]], [[Łukasz Zachariasz]], [[Jiri Zdenek]] | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- | |||
|'''LP||'''Imię i nazwisko'''||'''Pozycja'''||'''Rocznik'''||'''Uwagi''' | |||
|- | |||
|1. ||[[Tomasz Dzwonek]]||bramkarz||1900||--------- | |||
|- | |||
|2. ||[[Bartłomiej Nowak]]||bramkarz||1900||--------- | |||
|- | |||
|3. ||[[Wojciech Romanowski]]||bramkarz||1900||--------- | |||
|- | |||
|4. ||[[Zbigniew Szydłowski]]||bramkarz||1900||--------- | |||
|- | |||
|5. ||[[Andrzej Banaszczak]]||obrońca||1900||--------- | |||
|- | |||
|6. ||[[Mateusz Białek]]||obrońca||1900||--------- | |||
|- | |||
|7. ||[[Rafał Cychowski]]||obrońca||1900||--------- | |||
|- | |||
|8. ||[[Kamil Duszak]]||obrońca||1900||--------- | |||
|- | |||
|9. ||[[Michał Działo]]||obrońca||1900||--------- | |||
|- | |||
|10. ||[[Jakub Jaskólski]]||obrońca||1900||--------- | |||
|- | |||
|11. ||[[Marek Kosakowski]]||obrońca||1900||--------- | |||
|- | |||
|12. ||[[Paweł Kostromitin]]||obrońca||1900||--------- | |||
|- | |||
|13. ||[[Marcin Kołodziej]]||obrońca||1900||--------- | |||
|- | |||
|14. ||[[Jarosław Kuc]]||obrońca||1900||--------- | |||
|- | |||
|15. ||[[Adrian Kurz]]||obrońca||1900||--------- | |||
|- | |||
|16. ||[[Justin Mazurek]]||obrońca||1900||--------- | |||
|- | |||
|17. ||[[Sebastian Baca]]||napastnik||1900||--------- | |||
|- | |||
|18. ||[[Tobiasz Bernat]]||napastnik||1900||--------- | |||
|- | |||
|19. ||[[Jarosław Dołęga]]||napastnik||1900||--------- | |||
|- | |||
|20. ||[[Karol Golec]]||napastnik||1900||--------- | |||
|- | |||
|21. ||[[Karel Horny]]||napastnik||1900||--------- | |||
|- | |||
|22. ||[[Michał Jarnutowski]]||napastnik||1900||--------- | |||
|- | |||
|23. ||[[Łukasz Kisiel]]||napastnik||1900||--------- | |||
|- | |||
|24. ||[[Robert Kostecki]]||napastnik||1900||--------- | |||
|- | |||
|25. ||[[Łukasz Podsiadło]]||napastnik||1900||--------- | |||
|- | |||
|26. ||[[Artur Ślusarczyk]]||napastnik||1900||--------- | |||
|- | |||
|27. ||[[Maciej Stehlik]]||napastnik||1900||--------- | |||
|- | |||
|28. ||[[Maciej Szewczyk]]||napastnik||1900||--------- | |||
|- | |||
|29. ||[[Rafał Twardy]]||napastnik||1900||--------- | |||
|- | |||
|30. ||[[Martin Voznik]]||napastnik||1900||--------- | |||
|- | |||
|31. ||[[Łukasz Zachariasz]]||napastnik||1900||--------- | |||
|- | |||
|32. ||[[Jiri Zdenek]]||napastnik||1900||--------- | |||
|} | |||
==Sezon zasadniczy== | ==Sezon zasadniczy== |
Wersja z 08:12, 13 sie 2012
Zagłębie Sosnowiec - hokej na lodzie - Sezon 2011/2012
Kadra
Bramkarze: Tomasz Dzwonek, Bartłomiej Nowak, Wojciech Romanowski, Zbigniew Szydłowski
Obrońcy: Andrzej Banaszczak, Mateusz Białek, Rafał Cychowski, Kamil Duszak, Michał Działo, Jakub Jaskólski, Marek Kosakowski, Paweł Kostromitin, Marcin Kołodziej, Jarosław Kuc, Adrian Kurz, Justin Mazurek
Napastnicy: Sebastian Baca, Tobiasz Bernat, Jarosław Dołęga, Karol Golec, Karel Horny, Michał Jarnutowski, Łukasz Kisiel, Robert Kostecki, Łukasz Podsiadło, Artur Ślusarczyk, Maciej Stehlik, Maciej Szewczyk, Rafał Twardy, Martin Voznik, Łukasz Zachariasz, Jiri Zdenek
LP | Imię i nazwisko | Pozycja | Rocznik | Uwagi |
1. | Tomasz Dzwonek | bramkarz | 1900 | --------- |
2. | Bartłomiej Nowak | bramkarz | 1900 | --------- |
3. | Wojciech Romanowski | bramkarz | 1900 | --------- |
4. | Zbigniew Szydłowski | bramkarz | 1900 | --------- |
5. | Andrzej Banaszczak | obrońca | 1900 | --------- |
6. | Mateusz Białek | obrońca | 1900 | --------- |
7. | Rafał Cychowski | obrońca | 1900 | --------- |
8. | Kamil Duszak | obrońca | 1900 | --------- |
9. | Michał Działo | obrońca | 1900 | --------- |
10. | Jakub Jaskólski | obrońca | 1900 | --------- |
11. | Marek Kosakowski | obrońca | 1900 | --------- |
12. | Paweł Kostromitin | obrońca | 1900 | --------- |
13. | Marcin Kołodziej | obrońca | 1900 | --------- |
14. | Jarosław Kuc | obrońca | 1900 | --------- |
15. | Adrian Kurz | obrońca | 1900 | --------- |
16. | Justin Mazurek | obrońca | 1900 | --------- |
17. | Sebastian Baca | napastnik | 1900 | --------- |
18. | Tobiasz Bernat | napastnik | 1900 | --------- |
19. | Jarosław Dołęga | napastnik | 1900 | --------- |
20. | Karol Golec | napastnik | 1900 | --------- |
21. | Karel Horny | napastnik | 1900 | --------- |
22. | Michał Jarnutowski | napastnik | 1900 | --------- |
23. | Łukasz Kisiel | napastnik | 1900 | --------- |
24. | Robert Kostecki | napastnik | 1900 | --------- |
25. | Łukasz Podsiadło | napastnik | 1900 | --------- |
26. | Artur Ślusarczyk | napastnik | 1900 | --------- |
27. | Maciej Stehlik | napastnik | 1900 | --------- |
28. | Maciej Szewczyk | napastnik | 1900 | --------- |
29. | Rafał Twardy | napastnik | 1900 | --------- |
30. | Martin Voznik | napastnik | 1900 | --------- |
31. | Łukasz Zachariasz | napastnik | 1900 | --------- |
32. | Jiri Zdenek | napastnik | 1900 | --------- |
Sezon zasadniczy
- 13.09.2011 r., Aksam Unia Oświęcim- Zagłębie 9:1
- 16.09.2011 r., Zagłębie - GKS Tychy 4:6
- 18.09.2011 r., Cracovia Kraków - Zagłębie 6:5
- 20.09.2011 r., Nesta Karawela Toruń - Zagłębie 2:4
- 23.09.2011 r., Zagłębie - Ciarko PBS Bank Sanok 1:4
- 25.09.2011 r., Podhale Nowy Targ - Zagłębie 5:2
- 27.09.2011 r., Zagłębie - JKH GKS Jastrzębie 2:4
- 30.09.2011 r., Zagłębie - Aksam Unia Oświęcim 5:4
- 02.10.2011 r., GKS Tychy - Zagłębie 8:3
- 04.10.2011 r., Zagłębie - Cracovia Kraków 3:5
- 11.10.2011 r., Zagłębie - Nesta Karawela Toruń 2:4
- 14.10.2011 r., Ciarko PBS Bank Sanok - Zagłębie 3:2
- 16.10.2011 r., Zagłębie - Podhale Nowy Targ 2:1
- 21.10.2011 r., JKH GKS Jastrzębie - Zagłębie 6:2
- 23.10.2011 r., Aksam Unia Oświęcim - Zagłębie 0:3
- 25.10.2011 r., Zagłębie - Cracovia Kraków 1:5
- 28.10.2011 r., Zagłębie - GKS Tychy 3:1
- 30.10.2011 r., Cracovia Kraków - Zagłębie 8:3
- 04.11.2011 r., Nesta Karawela Toruń - Zagłębie 3:6
- 06.11.2011 r., Zagłębie - Ciarko PBS Bank Sanok 2:4
- 18.11.2011 r., Podhale Nowy Targ - Zagłębie 3:4
- 20.11.2011 r., Zagłębie - JKH GKS Jastrzębie 3:5
- 22.11.2011 r., Zagłębie - Aksam Unia Oświęcim 1:5
- 25.11.2011 r., GKS Tychy - Zagłębie 3:6
- 02.12.2011 r., Zagłębie - Nesta Karawela Toruń 3:2
- 06.12.2011 r., Ciarko PBS Bank Sanok - Zagłębie 5:3
- 06.01.2012 r., Zagłębie - Podhale Nowy Targ 4:3
- 08.01.2012 r., JKH GKS Jastrzębie - Zagłębie 5:4
- 10.01.2012 r., Aksam Unia Oświęcim 5 : 4 Zagłębie
- 13.01.2012 r., Zagłębie - GKS Tychy 4:2
- 15.01.2012 r., Cracovia Kraków - Zagłębie 8:1
- 19.01.2012 r., Nesta Karawela Toruń - Zagłębie 3:4
- 24.01.2012 r., Zagłębie - Ciarko PBS Bank Sanok 3:8
- 27.01.2012 r., Podhale Nowy Targ - Zagłębie 3:5
- 29.01.2012 r., Zagłębie - JKH GKS Jastrzębie 2:5
- 31.01.2012 r., Zagłębie - Aksam Unia Oświęcim 1:2
- 03.02.2012 r., GKS Tychy - Zagłębie 3:1
- 05.02.2012 r., Zagłębie - Cracovia Kraków 4:3
- 07.02.2012 r., Zagłębie - Nesta Karawela Toruń 3:6
- 10.02.2012 r., Ciarko PBS Bank Sanok - Zagłębie 5:1
- 12.02.2012 r., Zagłębie - Podhale Nowy Targ 4:3
- 14.02.2012 r., JKH GKS Jastrzębie - Zagłębie 2:1
Tabela po sezonie zasadniczym
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Zwycięstwa | Porażki | ZPD | PPD | ZPRK | PPRK |
1. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Play-off
Runda 1
- 19.02.2012 r., Zagłębie - Nesta Karawela Toruń 5:0
- 21.02.2012 r., Nesta Karawela Toruń - Zagłębie 4:1
- 22.02.2012 r., Nesta Karawela Toruń - Zagłębie 2:4
- 25.02.2012 r., Zagłębie - Nesta Karawela Toruń 5:7
- 26.02.2012 r., Zagłębie - Nesta Karawela Toruń 3:6
- 29.02.2012 r., Nesta Karawela Toruń - Zagłębie 2:5
- 02.03.2012 r., Zagłębie - Nesta Karawela Toruń 5:1
Runda 2
Artykuł opracował: Grzegorz Skwara na podstawie http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl/relacje