Piłka nożna: Liga Okręgowa (Zagłębie) - Sezon 1961/1962: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
mNie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 30 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''III Liga (Zagłębie) - Sezon 1962''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | '''III Liga (Zagłębie) - Sezon 1962''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | ||
* Awans do gier barażowych o II Ligę Raków Częstochowa. Spadek do Klasy A Sosnowiec: CKS Czeladź, Płomień Milowice. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Raków Częstochowa]] (B) | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Victoria Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice Komorne]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Budowlani Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Skra Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] (S) | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] (S) | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|5 | |||
! WIDTH=4%|6 | |||
! WIDTH=4%|7 | |||
! WIDTH=4%|8 | |||
! WIDTH=4%|9 | |||
! WIDTH=4%|10 | |||
! WIDTH=4%|11 | |||
! WIDTH=4%|12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Raków Częstochowa | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|8:0 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|5:2 | |||
| ALIGN=center|2:3 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Victoria Częstochowa | |||
| ALIGN=center|1:9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|1:4 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|3:2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Wojkowice Komorne | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|5:2 | |||
| ALIGN=center|6:0 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|6:1 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Kolejarz Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|3:0* | |||
| ALIGN=center|0:5 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|3:4 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|4:2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|5:0 | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|2:4 | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|4:2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4:2 | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|3:2 | |||
| ALIGN=center|2:4 | |||
| ALIGN=center|3:4 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|CKS Budowlani Częstochowa | |||
| ALIGN=center|1:6 | |||
| ALIGN=center|2:3 | |||
| ALIGN=center|3:0* | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|5:1 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|3:3 | |||
| ALIGN=center|3:2 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Warta Zawiercie | |||
| ALIGN=center|1:3 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|5:2 | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|9:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|4:2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Skra Częstochowa | |||
| ALIGN=center|3:3 | |||
| ALIGN=center|0:4 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|1:5 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Piaski | |||
| ALIGN=center|2:3 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|2:3 | |||
| ALIGN=center|3:2 | |||
| ALIGN=center|1:3 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|4:4 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|1:3 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|Płomień Milowice | |||
| ALIGN=center|1:3 | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|1:4 | |||
| ALIGN=center|3:8 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|4:2 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 17: | Linia 374: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:3 (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 (2:x) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:1 (2:0) | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 85: | Linia 434: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:2 (0:x) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[12 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[12 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:1 (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[12 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:4 (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:0 (x:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[12 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:0 (0:0) | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 153: | Linia 495: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 (1:x) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:0 (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:3 (1:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:4 (0:1) | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 221: | Linia 555: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:1 (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:3 (2:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 (x:x) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6:0 (x:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 (x:x) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:3 (x:x) | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 289: | Linia 615: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:2 (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:1 (0:0) | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 357: | Linia 676: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:2 (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:2 (1:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:1 (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:4 (0:2) | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 425: | Linia 737: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[15 października]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 (0:2) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[15 października]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:1 (0:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[15 października]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 (x:x) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[15 października]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 (1:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[15 października]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:0 (1:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[15 października]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 (0:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 506: | Linia 798: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[22 października]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (1:1) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[22 października]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:6 (x:4) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[22 października]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:0 (3:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[22 października]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 (x:x) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[22 października]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (0:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[22 października]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:1 (x:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 587: | Linia 859: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[29 października]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (1:1) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[29 października]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:2 (x:x) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[29 października]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:2 (0:2) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[29 października]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 (0:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[29 października]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 (1:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[29 października]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:2 (2:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 668: | Linia 920: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[5 listopada]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|odwołany | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[5 listopada]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|odwołany | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[5 listopada]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|odwołany | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[5 listopada]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|odwołany | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[5 listopada]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|odwołany | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[5 listopada]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|odwołany | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
* Kolejka odwołana ze względu na rozgrywany tego dnia na Stadionie Śląskim mecz Polska-Dania. | |||
<br> | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 749: | Linia 984: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[12 listopada]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (0:x) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[12 listopada]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:2 (2:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[12 listopada]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:2 (0:1) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[12 listopada]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (x:x) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[12 listopada]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 (2:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[12 listopada]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 (0:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|wynik | ||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|[[19 listopada]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:2 (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|[[19 listopada]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Płomień Milowice | |||
| ALIGN=center|Skra Częstochowa | |||
| ALIGN=center|3:0 (x:0) | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|[[19 listopada]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:3 (1:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[19 listopada]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Victoria Częstochowa | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|3:1 (1:1) | |||
| ALIGN=center | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|[[19 listopada]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|3:1 (2:1) | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|[[19 listopada]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | |||
| ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | |||
| ALIGN=center|1:1 (0:0) | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 993: | Linia 1105: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 marca]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:1 (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 marca]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 marca]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:0 (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 marca]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|odwołany | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 marca]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 (x:x) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 marca]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 (1:0) | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1075: | Linia 1167: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 wo | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:1 (x:x) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:3 (1:2) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:8 (1:3) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 (2:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:3 (1:2) | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1156: | Linia 1228: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[28 marca]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:2 (2:1) | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1237: | Linia 1249: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (0:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:0 (2:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|11.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:3 (2:1) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 (0:1) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:0 (2:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 (1:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1319: | Linia 1310: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 (0:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (1:1) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:4 (0:2) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:2 (2:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:5 (0:3) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 (0:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1400: | Linia 1371: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 (0:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:4 (1:1) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 (0:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 (0:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:0 (1:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 (1:1) | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1481: | Linia 1432: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:4 (3:2) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:2 (0:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9:1 (5:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 (1:2) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8:0 (3:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 (0:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1562: | Linia 1495: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 (1:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6:1 (2:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 (1:1) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 (0:1) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 (0:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:4 (0:2) | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1643: | Linia 1556: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[9 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:2 (4:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[9 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (1:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[9 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:3 (0:1) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[9 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 (2:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[9 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (1:x) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[10 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:4 (0:2) | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1724: | Linia 1617: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:0 (4:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 (1:1) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:2 (1:1) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:9 (1:x) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 (1:1) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:2 (1:2) | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1805: | Linia 1679: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:5 (0:3) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:1 (1:1) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 (2:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:2 (2:1) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:1 (2:1) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[23 maja]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 (1:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|wynik | ||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 wo | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:3 (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 (0:0) | ||
| | |} | ||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|1962]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 1961/1962]] | ||
[[Kategoria:III Liga ZOZPN|1962]] | [[Kategoria:III Liga ZOZPN|1961/1962]] | ||
[[Kategoria: ZOZPN|1961/1962]] |
Aktualna wersja na dzień 07:42, 30 sty 2023
III Liga (Zagłębie) - Sezon 1962 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
- Awans do gier barażowych o II Ligę Raków Częstochowa. Spadek do Klasy A Sosnowiec: CKS Czeladź, Płomień Milowice. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raków Częstochowa (B) | 22 | 36 | 16 | 4 | 2 | 74 | 27 |
2 | Victoria Częstochowa | 22 | 27 | 11 | 5 | 6 | 39 | 34 |
3 | Górnik Wojkowice Komorne | 22 | 25 | 9 | 7 | 6 | 47 | 37 |
4 | Kolejarz Sosnowiec | 22 | 23 | 9 | 5 | 8 | 30 | 32 |
5 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 22 | 22 | 8 | 6 | 8 | 37 | 38 |
6 | Górnik Sosnowiec | 22 | 21 | 9 | 3 | 10 | 52 | 46 |
7 | CKS Budowlani Częstochowa | 22 | 21 | 9 | 3 | 10 | 45 | 54 |
8 | Warta Zawiercie | 22 | 19 | 7 | 5 | 10 | 38 | 44 |
9 | Skra Częstochowa | 22 | 19 | 5 | 9 | 8 | 25 | 32 |
10 | Górnik Piaski | 22 | 19 | 6 | 7 | 9 | 37 | 49 |
11 | CKS Czeladź (S) | 22 | 17 | 7 | 3 | 12 | 29 | 41 |
12 | Płomień Milowice (S) | 22 | 15 | 5 | 5 | 12 | 39 | 58 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raków Częstochowa | - | 2:2 | 8:0 | 3:0 | 3:1 | 5:2 | 2:3 | 3:1 | 2:0 | 1:2 | 3:0 | 3:0 |
2 | Victoria Częstochowa | 1:9 | - | 2:1 | 0:1 | 4:1 | 3:1 | 1:4 | 0:0 | 1:1 | 4:0 | 3:1 | 3:2 |
3 | Górnik Wojkowice Komorne | 1:1 | 2:2 | - | 4:0 | 4:1 | 2:2 | 5:2 | 6:0 | 0:0 | 4:1 | 6:1 | 2:1 |
4 | Kolejarz Sosnowiec | 2:2 | 1:0 | 1:1 | - | 2:1 | 1:2 | 3:0* | 0:5 | 0:0 | 3:4 | 3:0 | 4:2 |
5 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 1:2 | 1:1 | 1:1 | 0:0 | - | 2:1 | 1:0 | 1:0 | 1:1 | 5:0 | 4:0 | 2:2 |
6 | Górnik Sosnowiec | 2:4 | 0:2 | 1:1 | 3:1 | 4:2 | - | 4:2 | 4:0 | 3:1 | 3:2 | 2:4 | 3:4 |
7 | CKS Budowlani Częstochowa | 1:6 | 2:3 | 3:0* | 0:2 | 5:1 | 3:1 | - | 4:1 | 2:2 | 3:3 | 3:2 | 3:1 |
8 | Warta Zawiercie | 1:3 | 2:0 | 5:2 | 0:2 | 2:2 | 1:0 | 9:1 | - | 0:0 | 1:1 | 3:1 | 4:2 |
9 | Skra Częstochowa | 3:3 | 0:4 | 1:0 | 0:1 | 1:2 | 1:5 | 3:0 | 0:0 | - | 3:1 | 2:0 | 4:1 |
10 | Górnik Piaski | 2:3 | 0:1 | 2:3 | 3:2 | 1:3 | 1:1 | 1:1 | 4:1 | 2:1 | - | 2:1 | 4:4 |
11 | CKS Czeladź | 1:3 | 3:0 | 0:1 | 1:0 | 3:0 | 1:0 | 0:2 | 4:0 | 1:1 | 1:1 | - | 2:0 |
12 | Płomień Milowice | 1:3 | 0:2 | 2:1 | 1:1 | 1:4 | 3:8 | 3:1 | 4:2 | 3:0 | 0:0 | 2:2 | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 września 1961 | Kolejarz Sosnowiec | Skra Częstochowa | 0:0 (0:0) | |
1 | 3 września 1961 | Warta Zawiercie | Raków Częstochowa | 1:3 (1:1) | |
1 | 3 września 1961 | Płomień Milowice | CKS Czeladź | 2:2 (2:x) | |
1 | 3 września 1961 | Górnik Piaski | Górnik Sosnowiec | 1:1 (1:0) | |
1 | 3 września 1961 | Victoria Częstochowa | Górnik Wojkowice Komorne | 2:1 (0:1) | |
1 | 3 września 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 5:1 (2:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 14 września 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | 0:2 (0:x) | |
2 | 12 września 1961 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Victoria Częstochowa | 1:1 (1:0) | |
2 | 12 września 1961 | Górnik Wojkowice Komorne | Górnik Piaski | 4:1 (3:0) | |
2 | 12 września 1961 | Górnik Sosnowiec | Płomień Milowice | 3:4 (0:2) | |
2 | 14 września 1961 | CKS Czeladź | Warta Zawiercie | 4:0 (x:0) | |
2 | 12 września 1961 | Raków Częstochowa | Skra Częstochowa | 2:0 (0:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 17 września 1961 | Kolejarz Sosnowiec | Raków Częstochowa | 2:2 (1:x) | |
3 | 17 września 1961 | Skra Częstochowa | CKS Czeladź | 2:0 (1:0) | |
3 | 17 września 1961 | Warta Zawiercie | Górnik Sosnowiec | 1:0 (0:0) | |
3 | 17 września 1961 | Płomień Milowice | Górnik Wojkowice Komorne | 2:1 (1:0) | |
3 | 17 września 1961 | Górnik Piaski | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 1:3 (1:2) | |
3 | 17 września 1961 | Victoria Częstochowa | CKS Budowlani Częstochowa | 1:4 (0:1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 24 września 1961 | Victoria Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | 0:1 (0:0) | |
4 | 24 września 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Górnik Piaski | 3:3 (2:2) | |
4 | 24 września 1961 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Płomień Milowice | 2:2 (x:x) | |
4 | 24 września 1961 | Górnik Wojkowice Komorne | Warta Zawiercie | 6:0 (x:0) | |
4 | 24 września 1961 | Górnik Sosnowiec | Skra Częstochowa | 3:1 (x:x) | |
4 | 24 września 1961 | CKS Czeladź | Raków Częstochowa | 1:3 (x:x) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 1 października 1961 | Kolejarz Sosnowiec | CKS Czeladź | 3:0 (2:0) | |
5 | 1 października 1961 | Raków Częstochowa | Górnik Sosnowiec | 5:2 (1:1) | |
5 | 1 października 1961 | Skra Częstochowa | Górnik Wojkowice Komorne | 1:0 (0:0) | |
5 | 1 października 1961 | Warta Zawiercie | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 2:2 (1:1) | |
5 | 1 października 1961 | Płomień Milowice | CKS Budowlani Częstochowa | 3:1 (0:1) | |
5 | 1 października 1961 | Górnik Piaski | Victoria Częstochowa | 0:1 (0:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 8 października 1961 | Górnik Piaski | Kolejarz Sosnowiec | 3:2 (1:1) | |
6 | 8 października 1961 | Victoria Częstochowa | Płomień Milowice | 3:2 (1:2) | |
6 | 8 października 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Warta Zawiercie | 4:1 (1:0) | |
6 | 8 października 1961 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Skra Częstochowa | 1:1 (0:0) | |
6 | 8 października 1961 | Górnik Wojkowice Komorne | Raków Częstochowa | 1:1 (0:0) | |
6 | 8 października 1961 | Górnik Sosnowiec | CKS Czeladź | 2:4 (0:2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 15 października 1961 | Kolejarz Sosnowiec | Górnik Sosnowiec | 1:2 (0:2) | |
7 | 15 października 1961 | CKS Czeladź | Górnik Wojkowice Komorne | 0:1 (0:0) | |
7 | 15 października 1961 | Raków Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 3:1 (x:x) | |
7 | 15 października 1961 | Skra Częstochowa | CKS Budowlani Częstochowa | 3:0 (1:0) | |
7 | 15 października 1961 | Warta Zawiercie | Victoria Częstochowa | 2:0 (1:0) | |
7 | 15 października 1961 | Płomień Milowice | Górnik Piaski | 0:0 (0:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 22 października 1961 | 11.00 | Victoria Częstochowa | Skra Częstochowa | 1:1 (1:1) |
8 | 22 października 1961 | 11.00 | CKS Budowlani Częstochowa | Raków Częstochowa | 1:6 (x:4) |
8 | 22 października 1961 | 11.00 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | CKS Czeladź | 4:0 (3:0) |
8 | 22 października 1961 | 11.00 | Górnik Wojkowice Komorne | Górnik Sosnowiec | 2:2 (x:x) |
8 | 22 października 1961 | 15.00 | Płomień Milowice | Kolejarz Sosnowiec | 1:1 (0:0) |
8 | 22 października 1961 | 15.00 | Górnik Piaski | Warta Zawiercie | 4:1 (x:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 29 października 1961 | Kolejarz Sosnowiec | Górnik Wojkowice Komorne | 1:1 (1:1) | |
9 | 29 października 1961 | Górnik Sosnowiec | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 4:2 (x:x) | |
9 | 29 października 1961 | CKS Czeladź | CKS Budowlani Częstochowa | 0:2 (0:2) | |
9 | 29 października 1961 | Raków Częstochowa | Victoria Częstochowa | 2:2 (0:0) | |
9 | 29 października 1961 | Skra Częstochowa | Górnik Piaski | 3:1 (1:0) | |
9 | 29 października 1961 | Warta Zawiercie | Płomień Milowice | 4:2 (2:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 5 listopada 1961 | Warta Zawiercie | Kolejarz Sosnowiec | odwołany | |
10 | 5 listopada 1961 | Płomień Milowice | Skra Częstochowa | odwołany | |
10 | 5 listopada 1961 | Górnik Piaski | Raków Częstochowa | odwołany | |
10 | 5 listopada 1961 | Victoria Częstochowa | CKS Czeladź | odwołany | |
10 | 5 listopada 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Górnik Sosnowiec | odwołany | |
10 | 5 listopada 1961 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Górnik Wojkowice Komorne | odwołany |
- Kolejka odwołana ze względu na rozgrywany tego dnia na Stadionie Śląskim mecz Polska-Dania.
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 12 listopada 1961 | Kolejarz Sosnowiec | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 2-1 (0:x) | |
11 | 12 listopada 1961 | Górnik Wojkowice Komorne | CKS Budowlani Częstochowa | 5:2 (2:0) | |
11 | 12 listopada 1961 | Górnik Sosnowiec | Victoria Częstochowa | 0:2 (0:1) | |
11 | 12 listopada 1961 | CKS Czeladź | Górnik Piaski | 1:1 (x:x) | |
11 | 12 listopada 1961 | Raków Częstochowa | Płomień Milowice | 3:0 (2:0) | |
11 | 12 listopada 1961 | Skra Częstochowa | Warta Zawiercie | 0:0 (0:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 19 listopada 1961 | Warta Zawiercie | Kolejarz Sosnowiec | 0:2 (0:1) | |
10 | 19 listopada 1961 | Płomień Milowice | Skra Częstochowa | 3:0 (x:0) | |
10 | 19 listopada 1961 | Górnik Piaski | Raków Częstochowa | 2:3 (1:2) | |
10 | 19 listopada 1961 | Victoria Częstochowa | CKS Czeladź | 3:1 (1:1) | |
10 | 19 listopada 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Górnik Sosnowiec | 3:1 (2:1) | |
10 | 19 listopada 1961 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Górnik Wojkowice Komorne | 1:1 (0:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 18 marca 1962 | Skra Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | 0:1 (0:0) | |
12 | 18 marca 1962 | Raków Częstochowa | Warta Zawiercie | 3:1 (1:0) | |
12 | 18 marca 1962 | CKS Czeladź | Płomień Milowice | 2:0 (0:0) | |
12 | 18 marca 1962 | Górnik Sosnowiec | Górnik Piaski | odwołany | |
12 | 18 marca 1962 | Górnik Wojkowice Komorne | Victoria Częstochowa | 2:2 (x:x) | |
12 | 18 marca 1962 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | CKS Budowlani Częstochowa | 1:0 (1:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 25 marca 1962 | Kolejarz Sosnowiec | CKS Budowlani Częstochowa | 3:0 wo | |
13 | 25 marca 1962 | Victoria Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 4:1 (x:x) | |
13 | 25 marca 1962 | Górnik Piaski | Górnik Wojkowice Komorne | 2:3 (1:2) | |
13 | 25 marca 1962 | Płomień Milowice | Górnik Sosnowiec | 3:8 (1:3) | |
13 | 25 marca 1962 | Warta Zawiercie | CKS Czeladź | 3:1 (2:0) | |
13 | 25 marca 1962 | Skra Częstochowa | Raków Częstochowa | 3:3 (1:2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 28 marca 1962 | Górnik Sosnowiec | Górnik Piaski | 3:2 (2:1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 1 kwietnia 1962 | 11.00 | CKS Czeladź | Skra Częstochowa | 1:1 (0:0) |
14 | 1 kwietnia 1962 | 11.00 | Górnik Sosnowiec | Warta Zawiercie | 4:0 (2:0) |
14 | 1 kwietnia 1962 | 11.30 | CKS Budowlani Częstochowa | Victoria Częstochowa | 2:3 (2:1) |
14 | 1 kwietnia 1962 | 16.00 | Górnik Wojkowice Komorne | Płomień Milowice | 2:1 (0:1) |
14 | 1 kwietnia 1962 | 16.00 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Górnik Piaski | 5:0 (2:0) |
14 | 1 kwietnia 1962 | 16.00 | Raków Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | 3:0 (1:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | 8 kwietnia 1962 | Kolejarz Sosnowiec | Victoria Częstochowa | 1:0 (0:0) | |
15 | 8 kwietnia 1962 | Górnik Piaski | CKS Budowlani Częstochowa | 1:1 (1:1) | |
15 | 8 kwietnia 1962 | Płomień Milowice | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 1:4 (0:2) | |
15 | 8 kwietnia 1962 | Warta Zawiercie | Górnik Wojkowice Komorne | 5:2 (2:0) | |
15 | 8 kwietnia 1962 | Skra Częstochowa | Górnik Sosnowiec | 1:5 (0:3) | |
15 | 8 kwietnia 1962 | Raków Częstochowa | CKS Czeladź | 3:0 (0:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | 15 kwietnia 1962 | CKS Czeladź | Kolejarz Sosnowiec | 1:0 (0:0) | |
16 | 15 kwietnia 1962 | Górnik Sosnowiec | Raków Częstochowa | 2:4 (1:1) | |
16 | 15 kwietnia 1962 | Górnik Wojkowice Komorne | Skra Częstochowa | 0:0 (0:0) | |
16 | 15 kwietnia 1962 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Warta Zawiercie | 1:0 (0:0) | |
16 | 15 kwietnia 1962 | Victoria Częstochowa | Górnik Piaski | 4:0 (1:0) | |
16 | 15 kwietnia 1962 | CKS Budowlani Częstochowa | Płomień Milowice | 3:1 (1:1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | 29 kwietnia 1962 | 16.30 | Kolejarz Sosnowiec | Górnik Piaski | 3:4 (3:2) |
17 | 29 kwietnia 1962 | Płomień Milowice | Victoria Częstochowa | 0:2 (0:0) | |
17 | 29 kwietnia 1962 | Warta Zawiercie | CKS Budowlani Częstochowa | 9:1 (5:0) | |
17 | 29 kwietnia 1962 | Skra Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 1:2 (1:2) | |
17 | 29 kwietnia 1962 | Raków Częstochowa | Górnik Wojkowice Komorne | 8:0 (3:0) | |
17 | 29 kwietnia 1962 | 16.30 | CKS Czeladź | Górnik Sosnowiec | 1:0 (0:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 6 maja 1962 | Górnik Sosnowiec | Kolejarz Sosnowiec | 3:1 (1:0) | |
18 | 6 maja 1962 | Górnik Wojkowice Komorne | CKS Czeladź | 6:1 (2:0) | |
18 | 6 maja 1962 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Raków Częstochowa | 1:2 (1:1) | |
18 | 6 maja 1962 | CKS Budowlani Częstochowa | Skra Częstochowa | 2:2 (0:1) | |
18 | 6 maja 1962 | Victoria Częstochowa | Warta Zawiercie | 0:0 (0:0) | |
18 | 6 maja 1962 | Górnik Piaski | Płomień Milowice | 4:4 (0:2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
19 | 9 maja 1962 | Kolejarz Sosnowiec | Płomień Milowice | 4:2 (4:0) | |
19 | 9 maja 1962 | Warta Zawiercie | Górnik Piaski | 1:1 (1:0) | |
19 | 9 maja 1962 | Raków Częstochowa | CKS Budowlani Częstochowa | 2:3 (0:1) | |
19 | 9 maja 1962 | CKS Czeladź | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 3:0 (2:0) | |
19 | 9 maja 1962 | Górnik Sosnowiec | Górnik Wojkowice Komorne | 1:1 (1:x) | |
19 | 10 maja 1962 | Skra Częstochowa | Victoria Częstochowa | 0:4 (0:2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | 13 maja 1962 | Górnik Wojkowice Komorne | Kolejarz Sosnowiec | 4:0 (4:0) | |
20 | 13 maja 1962 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Górnik Sosnowiec | 2:1 (1:1) | |
20 | 13 maja 1962 | CKS Budowlani Częstochowa | CKS Czeladź | 3:2 (1:1) | |
20 | 13 maja 1962 | Victoria Częstochowa | Raków Częstochowa | 1:9 (1:x) | |
20 | 13 maja 1962 | Górnik Piaski | Skra Częstochowa | 2:1 (1:1) | |
20 | 13 maja 1962 | Płomień Milowice | Warta Zawiercie | 4:2 (1:2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | 20 maja 1962 | Kolejarz Sosnowiec | Warta Zawiercie | 0:5 (0:3) | |
21 | 20 maja 1962 | Skra Częstochowa | Płomień Milowice | 4:1 (1:1) | |
21 | 20 maja 1962 | CKS Czeladź | Victoria Częstochowa | 3:0 (2:0) | |
21 | 20 maja 1962 | Górnik Sosnowiec | CKS Budowlani Częstochowa | 4:2 (2:1) | |
21 | 20 maja 1962 | Górnik Wojkowice Komorne | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 4:1 (2:1) | |
21 | 23 maja 1962 | Raków Częstochowa | Górnik Piaski | 1:2 (1:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | 27 maja 1962 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Kolejarz Sosnowiec | 0:0 (0:0) | |
22 | 27 maja 1962 | CKS Budowlani Częstochowa | Górnik Wojkowice Komorne | 3:0 wo | |
22 | 27 maja 1962 | Victoria Częstochowa | Górnik Sosnowiec | 3:1 (0:1) | |
22 | 27 maja 1962 | Górnik Piaski | CKS Czeladź | 2:1 (1:0) | |
22 | 27 maja 1962 | Płomień Milowice | Raków Częstochowa | 1:3 (0:1) | |
22 | 27 maja 1962 | Warta Zawiercie | Skra Częstochowa | 0:0 (0:0) |