Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2011/2012: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 15: | Linia 15: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Skalniak Kroczyce]] | | ALIGN=LEFT|[[Skalniak Kroczyce]] (A) | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|44 | | ALIGN=center|44 | ||
Linia 26: | Linia 26: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Dąbie]] | | ALIGN=LEFT|[[Orzeł Dąbie]] (A) | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|43 | | ALIGN=center|43 | ||
Linia 37: | Linia 37: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Źródło Kromołów]] | | ALIGN=LEFT|[[Źródło Kromołów]] (A) | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|42 | | ALIGN=center|42 | ||
Linia 114: | Linia 114: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
Linia 148: | Linia 148: | ||
'''(UWAGA: W przypadku zgromadzenia tej samej liczby punktów o miejscu w tabeli decydowały wyniki bezpośrednich rozgrywek pomiędzy zainteresowanymi klubami)''' | '''(UWAGA: W przypadku zgromadzenia tej samej liczby punktów o miejscu w tabeli decydowały wyniki bezpośrednich rozgrywek pomiędzy zainteresowanymi klubami)''' | ||
*Olimpia Blanowice wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek. | *Olimpia Blanowice wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek. | ||
*Awans do Klasy A Sosnowiec: Skalniak Kroczyce, Orzeł Dąbie, Źródło Kromołów. | |||
==RUNDA JESIENNA== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ=== | |||
===TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie 1906 Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Okradzionów]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Dąbie]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Korona Rokitno Szlacheckie]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Skalniak Kroczyce]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Góra Siewierska]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Źródło Kromołów]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
|} | |||
==RUNDA WIOSENNA== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ=== | |||
===TABELA RUNDY WIOSENNEJ=== | |||
[[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)| | [[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 2011/2012]] |
Aktualna wersja na dzień 08:00, 19 kwi 2022
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skalniak Kroczyce (A) | 22 | 44 | 13 | 5 | 4 | 67 | 26 |
2 | Orzeł Dąbie (A) | 22 | 43 | 13 | 4 | 5 | 48 | 22 |
3 | Źródło Kromołów (A) | 22 | 42 | 12 | 6 | 4 | 56 | 31 |
4 | Zagłębie 1906 Sosnowiec | 22 | 42 | 13 | 3 | 6 | 60 | 29 |
5 | Przemsza Okradzionów | 22 | 41 | 11 | 8 | 3 | 47 | 23 |
6 | KS Góra Siewierska | 22 | 37 | 12 | 1 | 9 | 57 | 46 |
7 | Iskra Psary | 22 | 33 | 10 | 3 | 9 | 38 | 40 |
8 | Korona Rokitno Szlacheckie | 22 | 29 | 8 | 5 | 9 | 41 | 41 |
9 | Płomień Niegowonice | 22 | 20 | 6 | 2 | 14 | 38 | 82 |
10 | Górnik Sosnowiec | 22 | 18 | 6 | 0 | 16 | 28 | 50 |
11 | Zapora Przeczyce | 22 | 14 | 4 | 2 | 16 | 18 | 69 |
12 | Promień Strzemieszyce Małe | 22 | 9 | 2 | 3 | 17 | 16 | 61 |
(UWAGA: W przypadku zgromadzenia tej samej liczby punktów o miejscu w tabeli decydowały wyniki bezpośrednich rozgrywek pomiędzy zainteresowanymi klubami)
- Olimpia Blanowice wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.
- Awans do Klasy A Sosnowiec: Skalniak Kroczyce, Orzeł Dąbie, Źródło Kromołów.
RUNDA JESIENNA
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie 1906 Sosnowiec | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 22 | 7 |
2 | Przemsza Okradzionów | 11 | 22 | 6 | 4 | 1 | 19 | 8 |
3 | Orzeł Dąbie | 11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 21 | 10 |
4 | Korona Rokitno Szlacheckie | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 27 | 19 |
5 | Iskra Psary | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 19 | 13 |
6 | Skalniak Kroczyce | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 38 | 14 |
7 | KS Góra Siewierska | 11 | 18 | 6 | 0 | 5 | 30 | 23 |
8 | Źródło Kromołów | 11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 20 | 17 |
9 | Zapora Przeczyce | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 24 |
10 | Promień Strzemieszyce Małe | 11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 12 | 23 |
11 | Górnik Sosnowiec | 11 | 6 | 2 | 0 | 9 | 12 | 28 |
12 | Płomień Niegowonice | 11 | 4 | 1 | 1 | 9 | 9 | 55 |