Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1982/1983: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 115: | Linia 115: | ||
|} | |} | ||
= | ='''RUNDA I'''= | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 249: | Linia 249: | ||
|} | |} | ||
= | ==TABELA PO I RUNDZIE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 363: | Linia 363: | ||
|} | |} | ||
= | ='''RUNDA II'''= | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 497: | Linia 497: | ||
|} | |} | ||
= | ==TABELA PO II RUNDZIE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 527: | Linia 527: | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
Linia 611: | Linia 611: | ||
|} | |} | ||
='''RUNDA FINAŁOWA - FINAŁ B (MIEJSCA 5-10)'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|19.02.1983 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|RESURSA Łódź | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|20.02.1983 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|POSNANIA Poznań | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|26.02.1983 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|CHEŁMIEC Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|05.03.1983 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|HUTNIK Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|06.03.1983 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|12.03.1983 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|POSNANIA Poznań | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|13.03.1983 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|RESURSA Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|18.03.1983 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CHEŁMIEC Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|19.03.1983 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|20.03.1983 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|HUTNIK Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
|} | |||
[[Kategoria:Piłka siatkowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa)]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1982/1983]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1982/1983]] |
Aktualna wersja na dzień 15:25, 4 sty 2022
Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1982/1983
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Legia Warszawa | 30 | 24 | 24 | 6 | 78 | 33 |
2 | Gwardia Wrocław | 30 | 23 | 23 | 7 | 74 | 33 |
3 | AZS Olsztyn | 30 | 19 | 19 | 11 | 68 | 52 |
4 | BESKID Andrychów | 30 | 12 | 12 | 18 | 50 | 63 |
5 | HUTNIK Kraków | 28 | 16 | 16 | 12 | 57 | 48 |
6 | Płomień Milowice | 28 | 15 | 15 | 13 | 57 | 53 |
7 | RESURSA Łódź | 28 | 14 | 14 | 14 | 55 | 55 |
8 | RESOVIA Rzeszów | 28 | 12 | 12 | 16 | 32 | 69 |
9 | CHEŁMIEC Wałbrzych | 28 | 5 | 5 | 23 | 32 | 69 |
10 | POSNANIA Poznań | 28 | 4 | 4 | 24 | 21 | 76 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27.11.1982 | ? | BESKID Andrychów | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-6 | 14-16 | 15-13 | 15-12 | - |
2 | 04.12.1982 | ? | AZS Olsztyn | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-8 | 15-11 | 12-15 | 5-15 | 15-7 |
3 | 05.12.1982 | ? | LEGIA Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-13 | 15-7 | 15-2 | - | - |
4 | 11.12.1982 | ? | Płomień Milowice | HUTNIK Kraków | 1 : 3 | 13-15 | 8-15 | 15-11 | 10-15 | - |
5 | 12.12.1982 | ? | Płomień Milowice | RESOVIA Rzeszów | 3 : 2 | 12-15 | 4-15 | 15-7 | 15-12 | 15-4 |
6 | 18.12.1982 | ? | CHEŁMIEC Wałbrzych | Płomień Milowice | 1 : 3 | 15-10 | 8-15 | 7-15 | 15-17 | - |
7 | 19.12.1982 | ? | GWARDIA Wrocław | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-8 | 15-10 | 15-13 | - | - |
8 | 25.12.1982 | ? | Płomień Milowice | RESURSA Łódź | 3 : 0 | 15-12 | 15-7 | 15-4 | - | - |
9 | 26.12.1982 | ? | Płomień Milowice | POSNANIA Poznań | 3 : 2 | 13-15 | 6-15 | 15-8 | 15-4 | 15-8 |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Legia Warszawa | 9 | 9 | 9 | 0 | 27 | 6 |
2 | Gwardia Wrocław | 9 | 8 | 8 | 1 | 24 | 4 |
3 | BESKID Andrychów | 9 | 6 | 6 | 3 | 21 | 11 |
4 | HUTNIK Kraków | 9 | 6 | 6 | 3 | 20 | 13 |
5 | AZS Olsztyn | 9 | 6 | 6 | 3 | 21 | 17 |
6 | Płomień Milowice | 9 | 4 | 4 | 5 | 16 | 20 |
7 | RESOVIA Rzeszów | 9 | 3 | 3 | 6 | 14 | 20 |
8 | RESURSA Łódź | 9 | 2 | 2 | 7 | 10 | 23 |
9 | CHEŁMIEC Wałbrzych | 9 | 1 | 1 | 8 | 8 | 24 |
10 | POSNANIA Poznań | 9 | 0 | 0 | 9 | 4 | 27 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 08.01.1983 | ? | Płomień Milowice | BESKID Andrychów | 3 : 2 | 10-15 | 10-15 | 15-8 | 15-12 | 15-10 |
11 | 15.01.1983 | ? | Płomień Milowice | LEGIA Warszawa | 0 : 3 | 9-15 | 8-15 | 12-15 | - | - |
12 | 16.01.1983 | ? | Płomień Milowice | AZS Olsztyn | 3 : 2 | 15-8 | 6-15 | 15-3 | 14-16 | 15-12 |
13 | 22.01.1983 | ? | RESOVIA Rzeszów | Płomień Milowice | 1 : 3 | 10-15 | 15-9 | 7-15 | 10-15 | - |
14 | 23.01.1983 | ? | HUTNIK Kraków | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-10 | 15-6 | 15-9 | - | - |
15 | 29.01.1983 | ? | Płomień Milowice | GWARDIA Wrocław | 3 : 1 | 11-15 | 15-11 | 15-3 | 15-5 | - |
16 | 30.01.1983 | ? | Płomień Milowice | CHEŁMIEC Wałbrzych | 3 : 1 | 15-10 | 3-15 | 15-3 | 15-12 | - |
17 | 05.02.1983 | ? | POSNANIA Poznań | Płomień Milowice | 3 : 1 | 10-15 | 15-12 | 15-11 | 15-4 | - |
18 | 06.02.1983 | ? | RESURSA Łódź | Płomień Milowice | 3 : 1 | 4-15 | 15-13 | 15-12 | 15-10 | - |
TABELA PO II RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Legia Warszawa | 18 | 16 | 16 | 2 | 48 | 17 |
2 | Gwardia Wrocław | 18 | 15 | 15 | 3 | 47 | 17 |
3 | AZS Olsztyn | 18 | 12 | 12 | 6 | 44 | 30 |
4 | BESKID Andrychów | 18 | 11 | 11 | 7 | 41 | 28 |
5 | HUTNIK Kraków | 18 | 9 | 9 | 9 | 35 | 32 |
6 | Płomień Milowice | 18 | 9 | 9 | 9 | 33 | 39 |
7 | RESURSA Łódź | 18 | 8 | 8 | 10 | 31 | 37 |
8 | RESOVIA Rzeszów | 18 | 5 | 5 | 13 | 28 | 43 |
9 | POSNANIA Poznań | 18 | 3 | 3 | 15 | 15 | 48 |
10 | CHEŁMIEC Wałbrzych | 18 | 2 | 2 | 16 | 18 | 48 |
RUNDA FINAŁOWA - FINAŁ B (MIEJSCA 5-10)
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 19.02.1983 | ? | Płomień Milowice | RESURSA Łódź | 2 : 3 | 15-13 | 11-15 | 15-5 | 12-15 | 7-15 |
20 | 20.02.1983 | ? | Płomień Milowice | POSNANIA Poznań | 3 : 0 | 15-6 | 15-11 | 16-14 | - | - |
21 | 26.02.1983 | ? | CHEŁMIEC Wałbrzych | Płomień Milowice | 2 : 3 | 15-12 | 11-15 | 15-10 | 10-15 | 6-15 |
22 | 05.03.1983 | ? | Płomień Milowice | HUTNIK Kraków | 3 : 0 | 15-12 | 15-8 | 15-8 | - | - |
23 | 06.03.1983 | ? | Płomień Milowice | RESOVIA Rzeszów | 3 : 0 | 15-13 | 15-9 | 15-12 | - | - |
24 | 12.03.1983 | ? | POSNANIA Poznań | Płomień Milowice | 0 : 3 | 7-15 | 12-15 | 9-15 | - | - |
25 | 13.03.1983 | ? | RESURSA Łódź | Płomień Milowice | 3 : 2 | 7-15 | 10-15 | 15-9 | 15-11 | 15-7 |
26 | 18.03.1983 | ? | Płomień Milowice | CHEŁMIEC Wałbrzych | 3 : 0 | 15-3 | 15-11 | 15-8 | - | - |
27 | 19.03.1983 | ? | RESOVIA Rzeszów | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-7 | 15-10 | 15-4 | - | - |
28 | 20.03.1983 | ? | HUTNIK Kraków | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-3 | 9-15 | 15-5 | 5-15 | 15-9 |