Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1971/1972: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)]] - Sezon 1971/1972 | [[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)]] - Sezon 1971/1972 | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | =ROZGRYWKI LIGOWE= | ||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 17: | Linia 18: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|Resovia Rzeszów | | ALIGN=LEFT|Resovia Rzeszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|72 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|AZS Olsztyn | | ALIGN=LEFT|AZS Olsztyn | ||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|72 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|SKRA Warszawa | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|LEGIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|HUTNIK Kraków | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] (S) | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|83 | |||
|} | |||
==RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|13.11.1971 | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|14.11.1971 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|20.11.1971 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|21.11.1971 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|27.11.1971 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|28.11.1971 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11.12.1971 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|Hutnik Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|12.12.1971 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|Hutnik Kraków | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|18.12.1971 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|Legia Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|19.12.1971 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|Legia Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|08.01.1972 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|09.01.1972 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|15.01.1972 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|SKRA Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|16.01.1972 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|SKRA Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|17-15 | |||
|} | |||
=='''TABELA PO I RUNDZIE'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LEGIA Warszawa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|HUTNIK Kraków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | ||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|SKRA Warszawa | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|22.01.1972 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|23.01.1972 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-17 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-1 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|29.01.1972 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|30.01.1972 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|05.02.1972 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|AZS Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|06.02.1972 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|AZS Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|12.02.1972 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|Hutnik Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|18-16 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|13.02.1972 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|Hutnik Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|19.02.1972 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|Legia Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|20.02.1972 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|Legia Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|4-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|26.02.1972 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|27.02.1972 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|4-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|04.03.1972 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|SKRA Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|05.03.1972 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|SKRA Warszawa | ||
| | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
=== | | ALIGN=center|21-19 | ||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
=MECZE SPARINGOWE= | |||
==TURNIEJ W GRONINGEN (HOLANDIA) 07-09.04.1972== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 114: | Linia 594: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|07.04.1972 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|SERVETTE Genewa (Szwajcaria) | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 124: | Linia 604: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|07.04.1972 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|LIKURGUS Groningen (Holandia) | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 137: | Linia 616: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|08.04.1972 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|FRAG (Dania) | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 150: | Linia 628: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|08.04.1972 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|KTV Bonn (RFN) | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 163: | Linia 640: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Finał | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|09.04.1972 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Assen (Holandia) | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 176: | Linia 652: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |||
==TURNIEJ X-LECIA SEKCJI SIATKÓWKI GÓRNIK ZAGÓRZE 03-04.06.1972== | |||
| | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|03.06.1972 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 215: | Linia 682: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|03/04.06.1972 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|[[ | |||
| ALIGN=center|''' | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 254: | Linia 694: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|03/04.06.1972 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 2''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 268: | Linia 707: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Piłka siatkowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa)]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1971/1972]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1971/1972]] |
Aktualna wersja na dzień 12:04, 28 gru 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1971/1972
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Resovia Rzeszów | 28 | 22 | 22 | 6 | 72 | 35 |
2 | AZS Olsztyn | 28 | 22 | 22 | 6 | 72 | 37 |
3 | AZS AWF Warszawa | 28 | 15 | 15 | 13 | 55 | 57 |
4 | SKRA Warszawa | 28 | 14 | 14 | 14 | 59 | 49 |
5 | LEGIA Warszawa | 28 | 13 | 13 | 15 | 55 | 58 |
6 | HUTNIK Kraków | 28 | 13 | 13 | 15 | 56 | 60 |
7 | Płomień Milowice (S) | 28 | 12 | 12 | 16 | 50 | 60 |
8 | GWARDIA Wrocław | 28 | 1 | 1 | 27 | 20 | 83 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13.11.1971 | 18.00 | Płomień Milowice | RESOVIA Rzeszów | 0 : 3 | 7-15 | 9-15 | 5-15 | - | - |
2 | 14.11.1971 | 17.00 | Płomień Milowice | RESOVIA Rzeszów | 0 : 3 | 7-15 | 5-15 | 8-15 | - | - |
3 | 20.11.1971 | ? | GWARDIA Wrocław | Płomień Milowice | 3 : 2 | 13-15 | 11-15 | 15-13 | 15-5 | 16-14 |
4 | 21.11.1971 | ? | GWARDIA Wrocław | Płomień Milowice | 1 : 3 | 8-15 | 15-13 | 11-15 | 7-15 | - |
5 | 27.11.1971 | ? | Płomień Milowice | AZS Warszawa | 3 : 0 | 15-5 | 15-3 | 15-6 | - | - |
6 | 28.11.1971 | ? | Płomień Milowice | AZS Warszawa | 3 : 2 | 14-16 | 11-15 | 15-8 | 15-11 | 15-12 |
7 | 11.12.1971 | ? | Płomień Milowice | Hutnik Kraków | 3 : 1 | 15-13 | 12-15 | 15-5 | 15-13 | - |
8 | 12.12.1971 | ? | Płomień Milowice | Hutnik Kraków | 2 : 3 | 8-15 | 15-8 | 15-7 | 10-15 | 8-15 |
9 | 18.12.1971 | ? | Legia Warszawa | Płomień Milowice | 1 : 3 | 14-16 | 13-15 | 15-12 | 13-15 | - |
10 | 19.12.1971 | ? | Legia Warszawa | Płomień Milowice | 0 : 3 | 12-15 | 5-15 | 12-15 | - | - |
11 | 08.01.1972 | ? | AZS Olsztyn | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-10 | 15-3 | 15-7 | - | - |
12 | 09.01.1972 | ? | AZS Olsztyn | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-5 | 15-7 | 15-11 | - | - |
13 | 15.01.1972 | ? | Płomień Milowice | SKRA Warszawa | 3 : 0 | 16-14 | 15-4 | 15-9 | - | - |
14 | 16.01.1972 | ? | Płomień Milowice | SKRA Warszawa | 3 : 2 | 9-15 | 7-15 | 15-5 | 15-11 | 17-15 |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RESOVIA Rzeszów | 14 | 13 | 13 | 1 | 39 | 13 |
2 | AZS Olsztyn | 14 | 10 | 10 | 4 | 35 | 22 |
3 | Płomień Milowice | 14 | 8 | 8 | 6 | 28 | 25 |
4 | LEGIA Warszawa | 14 | 8 | 8 | 6 | 31 | 29 |
5 | HUTNIK Kraków | 14 | 7 | 7 | 7 | 31 | 33 |
6 | AZS AWF Warszawa | 14 | 6 | 6 | 8 | 27 | 32 |
7 | SKRA Warszawa | 14 | 3 | 3 | 11 | 23 | 34 |
8 | GWARDIA Wrocław | 14 | 1 | 1 | 13 | 15 | 41 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | 22.01.1972 | ? | RESOVIA Rzeszów | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-5 | 15-10 | 14-16 | 15-11 | - |
16 | 23.01.1972 | ? | RESOVIA Rzeszów | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-13 | 15-17 | 12-15 | 15-1 | 15-9 |
17 | 29.01.1972 | ? | Płomień Milowice | GWARDIA Wrocław | 3 : 1 | 15-11 | 15-9 | 13-15 | 15-10 | - |
18 | 30.01.1972 | ? | Płomień Milowice | GWARDIA Wrocław | 3 : 0 | 15-13 | 15-9 | 15-9 | - | - |
19 | 05.02.1972 | ? | AZS Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-10 | 15-11 | 15-12 | - | - |
20 | 06.02.1972 | ? | AZS Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-11 | 11-15 | 13-15 | 15-4 | 15-12 |
21 | 12.02.1972 | ? | Hutnik Kraków | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-6 | 11-15 | 14-16 | 18-16 | 15-7 |
22 | 13.02.1972 | ? | Hutnik Kraków | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-9 | 6-15 | 15-11 | 15-9 | - |
23 | 19.02.1972 | ? | Płomień Milowice | Legia Warszawa | 3 : 2 | 12-15 | 9-15 | 15-12 | 15-8 | 15-10 |
24 | 20.02.1972 | ? | Płomień Milowice | Legia Warszawa | 3 : 2 | 9-15 | 4-15 | 15-13 | 15-13 | 15-8 |
25 | 26.02.1972 | ? | Płomień Milowice | AZS Olsztyn | 1 : 3 | 6-15 | 8-15 | 16-14 | 7-15 | - |
26 | 27.02.1972 | ? | Płomień Milowice | AZS Olsztyn | 1 : 3 | 12-15 | 15-13 | 11-15 | 4-15 | - |
27 | 04.03.1972 | ? | SKRA Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-3 | 15-10 | 15-8 | - | - |
28 | 05.03.1972 | ? | SKRA Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-8 | 21-19 | 15-8 | - | - |
MECZE SPARINGOWE
TURNIEJ W GRONINGEN (HOLANDIA) 07-09.04.1972
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07.04.1972 | ? | Płomień Milowice | SERVETTE Genewa (Szwajcaria) | 2 : 0 | - | - | - | - | - |
2 | 07.04.1972 | ? | Płomień Milowice | LIKURGUS Groningen (Holandia) | 2 : 0 | - | - | - | - | - |
3 | 08.04.1972 | ? | Płomień Milowice | FRAG (Dania) | 2 : 0 | - | - | - | - | - |
4 | 08.04.1972 | ? | Płomień Milowice | KTV Bonn (RFN) | 2 : 0 | - | - | - | - | - |
Finał | 09.04.1972 | ? | Płomień Milowice | Assen (Holandia) | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
TURNIEJ X-LECIA SEKCJI SIATKÓWKI GÓRNIK ZAGÓRZE 03-04.06.1972
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 03.06.1972 | ? | Płomień Milowice | Górnik Zagórze | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
2 | 03/04.06.1972 | ? | Płomień Milowice | RKS Grodziec | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
3 | 03/04.06.1972 | ? | Górnik Zagórze | RKS Grodziec | 3 : 2 | - | - | - | - | - |