Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1989/1990: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 19: | Linia 19: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|65 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|-BGCOLOR=#CD853F | |-BGCOLOR=#CD853F | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|ŁKS Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|CZARNI Słupsk | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|KOLEJARZ Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|GEDANIA Gdańsk | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|BUDOWLANI Toruń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|STAL Mielec | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|START Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|SPÓJNIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 13:38, 12 gru 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1989/1990
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BKS STAL Bielsko-Biała | 22 | 43 | 21 | 1 | 65 | 13 |
2 | WISŁA Kraków | 22 | 40 | 18 | 4 | 57 | 23 |
3 | Płomień Milowice | 22 | 39 | 17 | 5 | 55 | 25 |
4 | ŁKS Łódź | 22 | 37 | 15 | 7 | 49 | 34 |
5 | CZARNI Słupsk | 22 | 36 | 14 | 8 | 52 | 44 |
6 | KOLEJARZ Katowice | 22 | 32 | 10 | 12 | 40 | 42 |
7 | GEDANIA Gdańsk | 22 | 32 | 10 | 12 | 40 | 46 |
8 | BUDOWLANI Toruń | 22 | 32 | 10 | 12 | 39 | 46 |
9 | STAL Mielec | 22 | 31 | 9 | 13 | 39 | 47 |
10 | START Łódź | 22 | 26 | 4 | 18 | 22 | 56 |
11 | AZS AWF Warszawa | 22 | 26 | 4 | 18 | 24 | 59 |
12 | SPÓJNIA Gdańsk | 22 | 20 | 0 | 22 | 9 | 66 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? 1983 (?) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
2 | ??? 1983 (?) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
3 | ??? 1983 (?) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | ??? 1983 (?) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | ???? 1983 (?) | ??? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
6 | ???? 1983 (?) | ??? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
7 | ???? 1983 (?) | ??? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
8 | ???? 1983 (?) | ??? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
9 | ???? 1983 (?) | ??? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Płomień Milowice | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |