JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 19 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet)]] - Sezon 2015/2016''' | '''[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet)]] - Sezon 2015/2016''' | ||
===TABELA KOŃCOWA II LIGA KOBIET POŁUDNIOWA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|PKT | |||
! WIDTH=7%|Z | |||
! WIDTH=7%|P | |||
! WIDTH=8%|MPKT + | |||
! WIDTH=8%|MPKT - | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|OLIMPIA Wodzisław Śląski | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1378 | |||
| ALIGN=center|973 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|CHROBRY Głuchołazy | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1260 | |||
| ALIGN=center|896 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS UŚ Katowice | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1311 | |||
| ALIGN=center|1106 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|WISŁA II Kraków | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1426 | |||
| ALIGN=center|1087 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|1229 | |||
| ALIGN=center|1007 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|STAL Stalowa Wola | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|1013 | |||
| ALIGN=center|1142 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|MKS Zabrze | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|962 | |||
| ALIGN=center|1210 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|START Wisła | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|962 | |||
| ALIGN=center|1210 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS POLITECHNIKA Częstochowa | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|940 | |||
| ALIGN=center|1293 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|MTS IKAR Niepołomice | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|897 | |||
| ALIGN=center|1463 | |||
|} | |||
=SEZON ZASADNICZY= | =SEZON ZASADNICZY= | ||
==RUNDA I== | ==RUNDA I== | ||
===ROZGRYWKI RUNDY I=== | ===ROZGRYWKI RUNDY I=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 24: | Linia 128: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 października]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12.00 | ||
| ALIGN=center|STAL Stalowa Wola | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | ||
| ALIGN=center|'''53 : 87''' | |||
| ALIGN=center|''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
Linia 37: | Linia 141: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 października]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|AZS UŚ Katowice | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''73 : 75''' | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
Linia 47: | Linia 151: | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 listopada]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center|START Wisła | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | ||
| ALIGN=center|'''31 : 65''' | |||
| ALIGN=center|''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
Linia 60: | Linia 163: | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[31 października]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|OLIMPIA Wodzisław Śl. | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''62 : 55''' | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
Linia 73: | Linia 175: | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 listopada]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center|AZS POLITECHNIKA Częstochowa | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | ||
| ALIGN=center|'''65 : 56''' | |||
| ALIGN=center|''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
Linia 86: | Linia 187: | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 listopada]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WISŁA II Kraków | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''81 : 67''' | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
Linia 102: | Linia 202: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[22 listopada]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CHROBRY Głuchołazy | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''65 : 42''' | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
Linia 115: | Linia 215: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[28 listopada]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|MTS IKAR Niepołomice | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | ||
| ALIGN=center|'''48 : 87''' | |||
| ALIGN=center|''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
Linia 128: | Linia 228: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[6 grudnia]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|MKS Zabrze | ||
| ALIGN=center|'''68 : 46''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
Linia 141: | Linia 241: | ||
===TABELA PO RUNDZIE I=== | ===TABELA PO RUNDZIE I=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|PKT | |||
! WIDTH=7%|Z (3) | |||
! WIDTH=7%|P (0) | |||
! WIDTH=7%|ZPD (2) | |||
! WIDTH=7%|PPD (1) | |||
! WIDTH=8%|MPKT + | |||
! WIDTH=8%|MPKT - | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|} | |||
==RUNDA II== | ==RUNDA II== | ||
===ROZGRYWKI RUNDY II=== | ===ROZGRYWKI RUNDY II=== | ||
Linia 161: | Linia 396: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[13 grudnia]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ZKS STAL Stalowa Wola | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''84 : 28''' | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
Linia 174: | Linia 409: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 grudnia]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12.00 | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|AZS UŚ Katowice | ||
| ALIGN=center|'''64 : 49''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
Linia 187: | Linia 422: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 stycznia]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|START Wisła | ||
| ALIGN=center|'''67 : 44''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
Linia 200: | Linia 435: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 stycznia]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12.00 | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|OLIMPIA Wodzisław Ślaski | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''65 : 72''' | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
Linia 213: | Linia 448: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[31 stycznia]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|AZS POLITECHNIKA Częstochowa | ||
| ALIGN=center|'''78 : 54''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
Linia 226: | Linia 461: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[6 lutego]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12.00 | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WISŁA II Kraków | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''68 : 65''' | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
Linia 239: | Linia 474: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[13 lutego]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CHROBRY Głuchołazy | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''86 : 52''' | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
Linia 252: | Linia 487: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 lutego]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MTS IKAR Niepołomice | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''73 : 53''' | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
Linia 265: | Linia 500: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[28 lutego]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MKS Zabrze | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''55 : 53''' | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
Linia 277: | Linia 512: | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet)|Sezon 2015/2016]] |
Aktualna wersja na dzień 17:58, 22 lis 2021
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2015/2016
TABELA KOŃCOWA II LIGA KOBIET POŁUDNIOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OLIMPIA Wodzisław Śląski | 18 | 32 | 14 | 4 | 1378 | 973 |
2 | CHROBRY Głuchołazy | 18 | 32 | 14 | 4 | 1260 | 896 |
3 | AZS UŚ Katowice | 18 | 32 | 14 | 4 | 1311 | 1106 |
4 | WISŁA II Kraków | 18 | 31 | 13 | 5 | 1426 | 1087 |
5 | JAS-FBG Zagłębie II | 18 | 30 | 12 | 6 | 1229 | 1007 |
6 | STAL Stalowa Wola | 18 | 26 | 8 | 10 | 1013 | 1142 |
7 | MKS Zabrze | 18 | 23 | 5 | 13 | 962 | 1210 |
8 | START Wisła | 18 | 23 | 5 | 13 | 962 | 1210 |
9 | AZS POLITECHNIKA Częstochowa | 18 | 22 | 4 | 14 | 940 | 1293 |
10 | MTS IKAR Niepołomice | 18 | 18 | 0 | 18 | 897 | 1463 |
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
ROZGRYWKI RUNDY I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 października 2015 | 12.00 | STAL Stalowa Wola | JAS-FBG Zagłębie II | 53 : 87 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
2 | 17 października 2015 | 12.00 | AZS UŚ Katowice | JAS-FBG Zagłębie II | 73 : 75 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
3 | 14 listopada 2015 | 13.00 | START Wisła | JAS-FBG Zagłębie II | 31 : 65 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
4 | 31 października 2015 | 16.00 | OLIMPIA Wodzisław Śl. | JAS-FBG Zagłębie II | 62 : 55 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
5 | 7 listopada 2015 | 16.30 | AZS POLITECHNIKA Częstochowa | JAS-FBG Zagłębie II | 65 : 56 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
6 | 15 listopada 2015 | 12.00 | WISŁA II Kraków | JAS-FBG Zagłębie II | 81 : 67 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
7 | 22 listopada 2015 | 18.00 | JAS-FBG Zagłębie II | CHROBRY Głuchołazy | 65 : 42 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
8 | 28 listopada 2015 | 17.00 | MTS IKAR Niepołomice | JAS-FBG Zagłębie II | 48 : 87 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
9 | 6 grudnia 2015 | 18.00 | JAS-FBG Zagłębie II | MKS Zabrze | 68 : 46 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z (3) | P (0) | ZPD (2) | PPD (1) | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
2 | ??? | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
3 | ??? | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
4 | ??? | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
5 | ??? | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
6 | ??? | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
7 | ??? | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
8 | ??? | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
9 | ??? | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
10 | ??? | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
RUNDA II
ROZGRYWKI RUNDY II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 13 grudnia 2015 | 17.00 | JAS-FBG Zagłębie II | ZKS STAL Stalowa Wola | 84 : 28 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
11 | 19 grudnia 2015 | 12.00 | JAS-FBG Zagłębie II | AZS UŚ Katowice | 64 : 49 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
12 | 9 stycznia 2016 | 17.00 | JAS-FBG Zagłębie II | START Wisła | 67 : 44 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
13 | 23 stycznia 2016 | 12.00 | JAS-FBG Zagłębie II | OLIMPIA Wodzisław Ślaski | 65 : 72 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
14 | 31 stycznia 2016 | 16.00 | JAS-FBG Zagłębie | AZS POLITECHNIKA Częstochowa | 78 : 54 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
15 | 6 lutego 2016 | 12.00 | JAS-FBG Zagłębie II | WISŁA II Kraków | 68 : 65 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
16 | 13 lutego 2016 | 17.00 | CHROBRY Głuchołazy | JAS-FBG Zagłębie II | 86 : 52 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
17 | 20 lutego 2016 | 11.00 | JAS-FBG Zagłębie II | MTS IKAR Niepołomice | 73 : 53 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
18 | 28 lutego 2016 | 16.00 | MKS Zabrze | JAS-FBG Zagłębie II | 55 : 53 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |