Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2003/2004

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Liga III, Grupa III

Spis treści

ROZGRYWKI LIGOWE

TABELA KOŃCOWA

DO PRZEPISANIA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Zagłębie Sosnowiec 30 80 26 2 2 68 23
2 Śląsk Wrocław 30 68 21 5 4 69 28
3 Włókniarz Kietrz 30 50 15 5 10 48 36
4 Odra Opole 30 49 15 4 11 36 30
5 Miedź Legnica 30 49 14 7 9 42 31
6 Lech Zielona Góra 30 47 12 11 7 44 39
7 Ruch Radzionków 30 40 11 7 12 30 30
8 Polonia Bytom 30 38 10 8 12 34 34
9 Walka Zabrze 30 38 9 11 10 37 37
10 Rozwój Katowice 30 38 10 8 12 30 41
11 Chrobry Głogów 30 37 10 7 13 38 36
12 Promień Żary 30 34 8 10 12 29 31
13 Polonia Słubice 30 31 10 1 19 30 57
14 Górnik MK Katowice (S) 30 29 8 5 17 35 50
15 Swornica Czarnowąsy (S) 30 21 5 6 19 22 56
16 Carbo Gliwice(S) 30 19 4 7 19 15 48
1. Zagłębie Sosnowiec            30  26   2   2   68-23   80
2. Śląsk Wrocław                 30  21   5   4   69-28   68
3. Włókniarz Kietrz              30  15   5  10   48-36   50
4. Odra Opole                    30  15   4  11   36-30   49
5. Miedź Legnica                 30  14   7   9   42-31   49
6. Lech Zielona Góra             30  12  11   7   44-39   47
7. Ruch Radzionków               30  11   7  12   30-30   40
8. Polonia Bytom                 30  10   8  12   34-34   38
9. Walka Makoszowy (Zabrze)      30   9  11  10   37-37   38
10. Rozwój Katowice               30  10   8  12   30-41   38
11. Chrobry Głogów                30  10   7  13   38-36   37
12. Promień Żary                  30   8  10  12   29-31   34
13. Polonia Słubice               30  10   1  19   30-57   31
14. MK Górnik Katowice            30   8   5  17   35-50   29
15. Swornica Czarnowąsy           30   5   6  19   22-56   21
16. Carbo Gliwice                 30   4   7  19   15-48   19

Do II ligi awansowało Zagłębie Sosnowiec.
Wicemistrz Śląsk Wrocław zagrał w barażu o II ligę z 13. zespołem II ligi - Arką Gdynia Do III ligi spadli: Górnik MK Katowice, Swornica Czarnowąsy i Carbo Gliwice.
Włókniarz Kietrz wycofał się po zakończeniu rozgrywek, dzięki czemu w lidze pozostała Polonia Słubice.

KADRA

Jesień '03

Bramkarze: Adam Iwiński, Grzegorz Kurdziel, Dominik Piwowar, Sławomir Rydel
Obrońcy: Łukasz Antczak, Przemysław Broczkowski, Bartłomiej Chwalibogowski, Marcin Drzymont, Marcin Rosół, Patryk Stemplewski, Robert Studziński, Daniel Treściński, Tomasz Twardawa
Pomocnicy: Konrad Koźmiński, Tomasz Łuczywek, Tomasz Malinowski, Jarosław Rak, Dawid Skrzypek, Adam Wurzel
Napastnicy: Bartłomiej Bogacz, Radosław Bugaj, Marcin Lachowski, Tomasz Stolpa, Mariusz Ujek

Trener: Krzysztof Tochel
Asystent trenera: Waldemar Włosowicz
Odnowa biologiczna: Paweł Ryngier

Wiosna '04

Bramkarze: Rafał Brzeziański, Grzegorz Kurdziel, Sławomir Rydel
Obrońcy: Łukasz Antczak, Bartłomiej Chwalibogowski, Marcin Drzymont, Damian Jajeśniak, Patryk Stemplewski, Robert Studziński, Daniel Treściński, Tomasz Twardawa
Pomocnicy: Łukasz Gręda, Konrad Koźmiński, Tomasz Łuczywek, Tomasz Malinowski, Jarosław Rak, Dawid Skrzypek, Grzegorz Słupecki, Marcin Wawrzyń, Adam Wurzel
Napastnicy: Bartłomiej Bogacz, Radosław Bugaj, Marcin Lachowski, Tomasz Stolpa, Mariusz Ujek

Trener: Krzysztof Tochel
Asystent trenera: Waldemar Włosowicz
Odnowa biologiczna: Paweł Ryngier

ROZGRYWKI 3 GRUPY III LIGI

Runda jesienna

Gole: 0:1 (37' Koźmiński), 0:2 (73' Lachowski), 1:2 (74' Will), widzów: 1.000
Skład: Kurdziel - P. Stemplewski, Drzymont, Treściński, Antczak, Skrzypek (86' Chwalibogowski), Malinowski-ŻK (46' Bugaj), Łuczywek-ŻK, Koźmiński (72' Stolpa), Lachowski, Ujek (82' Wurzel)

Gole: 0:1 (32' Treściński), 0:2 (41' Stolpa), widzów: 3.000
Skład: Kurdziel - P. Stemplewski-ŻK, Drzymont, Treściński (83' Malinowski), Antczak, Skrzypek, Łuczywek-ŻK (79' Chwalibogowski), Lachowski, Stolpa (68' Wurzel), Ujek, Bugaj (46' Bogacz)

Gole: 1:0 (14' Ujek-karny), widzów: 3.500
Skład: Kurdziel - P. Stemplewski, Drzymont, Treściński-ŻK, Antczak, Skrzypek (65' J. Rak), Łuczywek (46' Chwalibogowski), Lachowski, Stolpa (80' Bogacz), Ujek, Bugaj (46' Wurzel)

Gole: 0:1 (4' Stolpa), 0:2 (28' Skrzypek), 1:2 (36' Sztandera-karny), widzów: 2.000
Skład: Kurdziel - P. Stemplewski, Drzymont, Treściński, Antczak-ŻK, Skrzypek-ŻK (85' Wurzel), Malinowski-ŻK, Chwalibogowski-ŻK (46' Twardawa, 65' J.Rak), Lachowski, Stolpa (75' Bogacz), Ujek

Gole: 1:0 (10' Ujek), 2:0 (33' Stolpa), 3:0 (39' Łuczywek), 4:0 (44' Stolpa), 4:1 (60' Galecki-karny), 4:2 (70' Kocur), 5:2 (75' Łuczywek), 6:2 (90' J. Rak), widzów: 2.500
Skład: Kurdziel - P. Stemplewski-ŻK, Treściński-ŻK, Drzymont, Antczak, Skrzypek (74' J. Rak), Lachowski, Łuczywek, Wurzel (46' Chwalibogowski), Ujek (80' Bugaj), Stolpa (63' Broczkowski)

Gole: 1:0 (28' Kosztowniak), 2:0 (37' Wielgus), 3:0 (85' Rudolf), widzów: 5.200
Skład: Kurdziel - P. Stemplewski, Drzymont (63' Studziński), Treściński, Antczak (73' Wurzel), Skrzypek, Malinowski (41' Bugaj), J. Rak, Łuczywek, Stolpa-ŻK (63' Chwalibogowski), Ujek

Gole: 1:0 (21' Antczak), 2:0 (36' Bugaj), widzów: 2.500
Skład: Kurdziel - P. Stemplewski, Drzymont, Treściński, Antczak, Skrzypek (80' J. Rak), Lachowski, Łuczywek, Stolpa (46' Bogacz-ŻK), Bugaj (69' Wurzel), Ujek (87' Chwalibogowski)

Gole: 0:1 (7' Skrzypek), 1:1 (26' Pochylski-karny), 2:1 (53' Bandosz), 2:2 (78' Skrzypek), widzów: 800
Skład: Kurdziel - P. Stemplewski (60' Stolpa), Treściński, Drzymont-ŻK, Antczak-ŻK (76' J. Rak), Skrzypek, Lachowski, Łuczywek (68' Chwalibogowski), Bogacz, Ujek, Bugaj (68' Wurzel-ŻK)

Gole: 1:0 (12' Łuczywek), 2:0 (42' Chwalibogowski), 3:0 (49' Stolpa), 4:0 (56' Antczak), 4:1 (74' Kaczmarczyk), 5:1 (86' Bugaj), widzów: 1.500
Skład: Kurdziel - Bogacz-ŻK, Drzymont, Treściński (70' Wurzel), Antczak-ŻK, Skrzypek, Lachowski (57' Malinowski), Łuczywek, Chwalibogowski, Ujek (80' Bugaj), Stolpa (75' Broczkowski)

Gole: 0:1 (57' Stolpa), widzów: 4.500
Skład: Kurdziel - P. Stemplewski-ŻK, Drzymont, Treściński, Antczak-ŻK (46' Stolpa-ŻK), Skrzypek (82' Bogacz), Broczkowski (46' Malinowski), Łuczywek, Lachowski-ŻK, Chwalibogowski (74' J. Rak), Ujek-ŻK

Gole: 1:0 (44' Skrzypek), 1:1 (72' S. Dudek-karny), 2:1 (90' Lachowski), widzów: 2.000
Skład: Kurdziel - P. Stemplewski, Drzymont, Treściński-ŻK, Chwalibogowski (89' J. Rak), Skrzypek, Malinowski (54' Wurzel), Lachowski, Łuczywek, Bugaj (46' Ujek), Stolpa (75' Bogacz)

Gole: 1:0 (44' T. Sosna), 1:1 (60' Stolpa), 2:1 (72' Rozmus), 3:1 (73' Rozmus), 4:1 (89' Drożdż), widzów: 1.500
Skład: Kurdziel - P. Stemplewski-ŻK (46' Bogacz), Drzymont, Treściński, Antczak (46' J. Rak), Skrzypek (80' Wurzel), Łuczywek-ŻK, Chwalibogowski, Lachowski, Stolpa (71' Koźmiński), Ujek

Gole: 1:0 (48' Stolpa), widzów: 1.200
Skład: Kurdziel - J. Rak, Treściński, Antczak-ŻK, Skrzypek-ŻK (56' Chwalibogowski), Drzymont, Lachowski, Łuczywek, Stolpa (89' Studziński), Ujek-ŻK (84' Wurzel), Koźmiński (46' Bogacz)

Gole: 1:0 (13' Węglarz), 1:1 (24' J. Rak), 1:2 (90' Treściński), widzów: 1.200
Skład: Kurdziel - P. Stemplewski, Treściński, Drzymont, Antczak, J. Rak-ŻK (70' Bogacz), Lachowski, Malinowski-ŻK (84' Koźmiński), Chwalibogowski (66' Łuczywek), Ujek, Stolpa (70' Bugaj)

Gole: 1:0 (6' Ujek), widzów: 3.500
Skład: Kurdziel - P. Stemplewski, Drzymont (81' Malinowski), Treściński, Antczak, Skrzypek (66' Bogacz), J. Rak (63' Łuczywek), Lachowski, Chwalibogowski, Ujek, Stolpa (58' Koźmiński)

Runda wiosenna

Gole: 1:0 (8' Skrzypek), 1:1 (66' Robak), 2:1 (84' Treściński-karny), widzów:3.500
Skład: Kurdziel - P. Stemplewski, Drzymont, Treściński, Antczak (73' Wurzel), Skrzypek (87' J.Rak), Słupecki (70' D. Jajeśniak), Lachowski, Chwalibogowski, Ujek-ŻK, Stolpa (70' Bugaj)

Gole: 0:1 (7' Skrzypek), 0:2 (70' Treściński-karny), widzów: 300
Skład: Kurdziel - P. Stemplewski-ŻK, Drzymont, Treściński, Chwalibogowski, Skrzypek (70' J. Rak), Malinowski-ŻK, Lachowski (46' Bugaj), Łuczywek, Ujek-ŻK (84' Antczak), Stolpa (74' Koźmiński)

Gole: 1:0 (9' P. Stemplewski), 2:0 (20' Stolpa), 3:0 (49' J. Rak), 4:0 (59' J. Rak), widzów: 5.500
Skład: Kurdziel - J. Rak, Drzymont, Treściński, Antczak (77' Słupecki), Skrzypek (74' D. Jajeśniak-ŻK), P. Stemplewski, Łuczywek, Chwalibogowski-ŻK (65' Wurzel), Lachowski, Stolpa (61' Koźmiński)

Gole: 0:1 (17' Stolpa), 0:2 (69' Stolpa), widzów: 1.500
Skład: Rydel - J. Rak, Drzymont, Treściński, Antczak, Skrzypek-ŻK (79' Malinowski), P. Stemplewski, Lachowski (75' Bugaj), Chwalibogowski-ŻK, Ujek (60' Łuczywek), Stolpa (71' Koźmiński)

Gole: 1:0 (12' Lachowski), 2:0 (35' Skrzypek), 3:0 (75' Malinowski), widzów:5.000
Skład: Rydel - J. Rak, Drzymont, Treściński, Antczak, Skrzypek (72' Malinowski), P. Stemplewski, Lachowski, Chwalibogowski (64' Łuczywek), Ujek (78' Wurzel-ŻK), Stolpa (68' Koźmiński)

Gole: 1:0 (29' Ujek), 2:0 (71' Koźmiński), 3:0 (74' J. Rak), widzów: 10.000
Skład: Rydel - J. Rak, Drzymont, Treściński, Antczak, Skrzypek (73' Malinowski), P. Stemplewski (83' D. Jajeśniak), Lachowski, Chwalibogowski (46' Łuczywek), Ujek, Stolpa (62' Koźmiński)

Gole: 0:1 (48' Ujek-karny), 0:2 (58' P. Stemplewski), 0:3 (90' Koźmiński), widzów: 400
Skład: Rydel - P. Stemplewski, Drzymont, Treściński (5' Słupecki-ŻK), Antczak, J. Rak, (81' Kohut), Malinowski, Łuczywek, Chwalibogowski-ŻK, Ujek (87' Twardawa), Stolpa (75' Koźmiński)

Gole: 0:1 (73' Stolpa), widzów: 400
Skład: Rydel - J. Rak (46' Malinowski), Drzymont, Treściński, Antczak (82' Słupecki), Skrzypek, P. Stemplewski, Lachowski (74' Bugaj), Łuczywek, Ujek-ŻK (90' Studziński), Stolpa

Gole: 1:0 (8' Treściński), 2:0 (25' Lachowski), 2:1 (50' Lisiński), 3:1 (67' Skrzypek), 3:2 (72' Sobotta), widzów: 3.500
Skład: Rydel - P. Stemplewski, Drzymont-ŻK, Treściński, Antczak, Skrzypek (73' J. Rak), Malinowski, Lachowski, Chwalibogowski (82' Łuczywek), Ujek-ŻK (88' Bugaj), Stolpa (79' Studziński)

Gole: 1:0 (20' Stolpa), 2:0 (25' Skrzypek), 3:0 (54' Studziński), 4:0 (67' Bugaj), widzów: 2.500
Skład: Kurdziel - J. Rak, Drzymont, Treściński, P. Stemplewski, Skrzypek (71' Antczak), Malinowski, Lachowski (77' Twardawa), Łuczywek, Ujek (65' Bugaj), Stolpa (26' Studziński-ŻK)

Gole: -, widzów: 1.000
Skład: Kurdziel - P. Stemplewski, Drzymont, Treściński, Antczak, Skrzypek, Studziński, Łuczywek, Chwalibogowski (40' Malinowski), Ujek (70' Bugaj), Lachowski (67' J. Rak)

Gole: 1:0 (16' Lachowski), 1:1 (28' R. Kowalczyk), 2:1 (50' Lachowski), 3:1 (53' Skrzypek), 4:1 (62' Ujek), widzów: 2.500
Skład: Kurdziel - P. Stemplewski (66' Ł. Gręda), Drzymont (81' Twardawa), Treściński, Antczak, Skrzypek (83' Bugaj), Studziński, Malinowski (55' J. Rak), Łuczywek, Ujek, Lachowski

Gole: 0:1 (45' Lachowski), 0:2 (90' Ujek), widzów: 500
Skład: Kurdziel - J. Rak (63' Bugaj), Studziński (69' D. Jajeśniak), Treściński, Antczak, Skrzypek (75' Ł. Gręda), P. Stemplewski (82' Twardawa), Malinowski, Łuczywek, Ujek, Lachowski

Gole: 1:0 (4' Lachowski), 2:0 (27' Ujek), 3:0 (42' Łuczywek), 3:1 (72' Helwig), 3:2 (88' Helwig), widzów: 4.500
Skład: Kurdziel (46' Brzeziański-CZK) - P. Stemplewski (61' J. Rak-ŻK), Malinowski, Treściński, Antczak, Skrzypek, Studziński (82' Twardawa), Lachowski, Łuczywek, Ujek, Bugaj (68' Kohut)

Gole: 0:1 (21' Ujek), 0:2 (38' Ujek), 1:2 (79' Mitura), widzów: 1.500
Skład: Kurdziel - D. Jajeśniak (46' P. Stemplewski), Malinowski, Treściński, Antczak (78' Chwalibogowski), Skrzypek, Studziński-ŻK, Lachowski (87' Słupecki), Łuczywek, Ujek-ŻK, Bugaj-ŻK (70' J. Rak)

ROZGRYWKI PUCHARU POLSKI PODOKRĘGU SOSNOWIEC

Gole: 1:0 (31' Szadkowski), 1:1 (41' Studziński), 1:2 (50' Wurzel), 1:3 (55' J. Rak), 1:4 (69' Ujek), widzów: ?
Skład: Rydel - Bogacz, Broczkowski, Studziński, Antczak (46' Chwalibogowski), J. Rak, Malinowski, Łuczywek (46' Lachowski), Stolpa (46' Ujek), Bugaj (66' Koźmiński), Wurzel
Skład Źródła: Płowiec (46' Matuszewski) - Szemla, Szadkowski, Bzdęga, Wójcik (69' Biernat), Kurek, Dąbrowski, Kołaczyk, Ostrowski (46' Andrzejewski), Jarzyński, Sołtysik

Gole: 0:1 (7' Bugaj), 0:2 (23' Bugaj), 1:2 (82' Wykurz), widzów: 500
Skład: Rydel - J. Rak (63' Włosowicz), Czwarnowski, Malinowski, Chwalibogowski (46' Wilk), Bogacz (18' Kohut), Słupecki, Łuczywek (46' Kowalski), Koźmiński, Bugaj, Wurzel
Skład Sarmacji: M. Nowak - Derbin, Fusek (61' Płatek), Klarecki, Koster (76' Czekaj), W. Nowak, Wykurz, Zdanowski, Miśkiewicz, Sokół (70' Rutkowski), Koch

Gole: 1:0 (14' Stranc), 1:1 (42' Koźmiński), 2:1 (81' Oberaj), widzów: 400
Skład: Kurdziel - Jajeśniak, Malinowski, Studziński (84' Włosowicz), Chwalibogowski (61' P. Stemplewski), Gręda (46' Kohut), Słupecki, Łuczywek, Wurzel (61' Twardawa), Bugaj, Koźmiński
Skład Czarnych: Koziołek - Boguszewski, Sikora, Węgrzyn, Luty, Szymański (85' Sypek), Stranc, Pawłowski (18' Adamczyk), Zientara, Oberaj, Piotrowski (87' Wielgus)

WYSTĘPY

Występy łącznie

Występy w lidze

Występy w Pucharze Polski podokręgu Sosnowiec

ZDOBYWCY BRAMEK

Zdobywcy łącznie

Zdobywcy bramek w lidze

Zdobywcy bramek w Pucharze Polski podokręgu Sosnowiec

Przypisy

  1. mecz rozpoczął się z godzinnym opóźnieniem

Artykuł opracował: Grzegorz Skwara, na podstawie materiałów ….


Historia rozgrywek Zagłębia Sosnowiec w piłce nożnej

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego