Zagłębie Sosnowiec (koszykówka) - Sezon 2011/2012

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Spis treści

KADRA

KADRA

LP Imię i nazwisko Wzrost Rocznik Pozycja Uwagi
1 xxxxxxxxxxxxxxxxx 000 cm 19?? Pozycja -
2 xxxxxxxxxxxxxxxxx 000 cm 19?? Pozycja -
3 xxxxxxxxxxxxxxxxx 000 cm 19?? Pozycja -
4 xxxxxxxxxxxxxxxxx 000 cm 19?? Pozycja -
5 xxxxxxxxxxxxxxxxx 000 cm 19?? Pozycja -
6 xxxxxxxxxxxxxxxxx 000 cm 19?? Pozycja -
7 xxxxxxxxxxxxxxxxx 000 cm 19?? Pozycja -
8 xxxxxxxxxxxxxxxxx 000 cm 19?? Pozycja -
9 xxxxxxxxxxxxxxxxx 000 cm 19?? Pozycja -
10 xxxxxxxxxxxxxxxxx 000 cm 19?? Pozycja -


Pozycja Imię i nazwisko Wzrost [cm] Data urodzenia

Łukasz Adamczyk 183 19.01.1982 4/5 Michał Babiarz 196 28.04.1988 4/5 Mateusz Bański 194 03.09.1988 1/2 Michał Broda 183 21.01.1988

Artur Bubel 190 19.02.1983 4 Bartosz Chojnacki 190 01.05.1988 1 Paweł Doniec 185 09.04.1987 3 Przemysław Hauzer 188 22.10.1984 1/2 Jan Lubos 180 27.11.1989 2/3 Mateusz Mrówka 187 26.02.1989 4 Bartłomiej Otko 189 19.08.1987 1/2 Przemysław Ptasiński 178 30.10.1986 1/2 Adrian Wilk 10.09.1985 4/5 Grzegorz Zawierucha 196 22.03.1986


Obajśnienia 1 PG (point guard) - rozgrywający 2 SG (shooting guard) - rzucający obrońca 3 SF (small forward) - niski skrzydłowy 4 PF (power forward) - silny skrzydłowy 5 C (center) - środkowy

ROZGRYWKI

Sezon zasadniczy - Grupa II


Skład: Grzegorz Zawierucha 19pkt; Artur Bubel 16pkt; Łukasz Adamczyk, Michał Babiarz - 14pkt; Michał Broda 13pkt; Przemysław Ptasiński 5pkt; Adrian Wilk 3pkt; Jan Lubos 2pkt; Paweł Doniec, Mateusz Bański, Mateusz Mrówka, Bartosz Chojnacki - 0pkt.

Skład: Łukasz Adamczyk (2x3) 21pkt; Artur Bubel (4x3) 20pkt; Przemysław Ptasiński (1x3) 16pkt; Grzegorz Zawierucha (2x3) 15pkt; Przemysław Hauzer, Adrian Wilk (3x3) - 12pkt; Paweł Doniec (1x3) 3pkt; Michał Babiarz 2pkt; Bartosz Chojnacki, Michał Broda, Mateusz Bański - 0pkt.

Skład: Michał Broda 23pkt (7x3); Przemysław Hauzer 16pkt; Łukasz Adamczyk 15pkt (3x3); Artur Bubel 14pkt (1x3); Przemysław Ptasiński 10; Grzegorz Zawierucha, Mateusz Mrówka (1x3) - 8pkt; Bartosz Chojnacki 4pkt; Michał Babiarz, Mateusz Bański - 2pkt; Adrian Wilk 0pkt.


Tabela końcowa Grupy II

Miejsce Drużyna Ilość meczów Punkty Bilans punktowy Zwycięstwa Porażki
1. GKS Tychy 14 28 1283- 706 14 0
2. Zagłębie Sosnowiec 14 26 1255 - 891 12 2
3. KU AZS PC Częstochowa 14 24 1284 - 985 10 4
4. KKS Mickiewicz Katowice 14 20 966 - 1186 6 8
5. KS Start Dobrodzień 14 19 955 - 1095 5 9
6. LZS PGKiM Ozimek Grodziec 14 19 1080 - 1117 5 9
7. MCKS Czeladź 14 18 895 - 1179 4 10
8. UKS SP27 Katowice 14 14 782 - 1299 0 14

Awans do Finału A uzyskały:

Z Grupy II - GKS Tychy, Zagłębie Sosnowiec, KU AZS PC Częstochowa i KKS Mickiewicz Katowice

Z Grupy I - KS Pogoń Ruda Śląska, MKS Strzelce Opolskie, MOSiR Cieszyn i MKKS Rybnik

Sezon zasadniczy - Finał A

Skład: Grzegorz Zawierucha 25pkt (2x3), Łukasz Adamczyk 16pkt (3x3), Przemysław Hauzer 15pkt (1x3); Artur Bubel 12pkt; Michał Broda, Bartosz Chojnacki, Przemysław Ptasiński - 2pkt; Mateusz Mrówka, Adrian Wilk - 0pkt.

Skład: Artur Bubel 20pkt; Łukasz Adamczyk 16pkt (4x3); Grzegorz Zawierucha 13pkt (1x3); Michał Broda 11pkt (3x3); Przemysław Hauzer 9pkt (1x3); Przemysław Ptasiński 6pkt (2x3); Mateusz Bański 5pkt; Mateusz Mrówka 4pkt; Michał Babiarz, Adrian Wilk - 2pkt; Paweł Doniec, Bartosz Chojnacki - 0pkt;

Skład: Łukasz Adamczyk 24pkt (4x3); Grzegorz Zawierucha 11pkt (1x3), Przemysław Ptasiński (2x3) - 11pkt; Artur Bubel 8pkt (2x3); Przemysław Hauzer, Mateusz Mrówka (1x3) - 3pkt; Michał Babiarz 2pkt; Adrian Wilk, Michał Broda - 0pkt;

Skład: Grzegorz Zawierucha 30pkt (3x3); Łukasz Adamczyk (2x3), Adrian Wilk (4x3) - 12pkt; Artur Bubel 10pkt (1x3); Michał Babiarz 8pkt; Przemysław Ptasiński 6pkt (2x3); Mateusz Mrówka 4pkt; Przemysław Hauzer 2pkt; Paweł Doniec, Mateusz Bański, Damian Nowak, Bartosz Chojnacki - 0pkt;


Tabela końcowa - Finał A

Miejsce Drużyna Ilość meczów Punkty Bilans punktowy Zwycięstwa Porażki
1. GKS Tychy 14 28 1229 - 804 14 0
2. KS Pogoń Ruda Śląska 14 24 1170 - 1022 10 4
3. Zagłębie Sosnowiec 14 23 1072 - 955 9 5
4. KU AZS PC Częstochowa 14 22 1220 - 1067 8 6
5. MKS Strzelce Opolskie 14 19 915 - 1129 5 9
6. MOSiR Cieszyn 14 18 1144 - 1163 4 10
7. MKKS Rybnik 14 18 972 - 1168 4 10
8. KKS Mickiewicz Katowice 14 14 918 - 1302 1 13
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego