Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 2015/2016

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 2015/2016

Punktacja w sezonie -
   3 pkt - Mecz wygrany
   0 ptk - Mecz przegrany
   2 ptk - Mecz wygrany po dogrywce
   1 ptk - Mecz przegrany po dogrywce
   2 ptk - Mecz wygrany po karnych
   1 ptk - Mecz przegrany po karnych

HASŁO W BUDOWIE


Spis treści

TABELA KOŃCOWA

SEZON ZASADNICZY

RUNDA I

ROZGRYWKI RUNDY I

Rozgr. kolejka data godz. gospodarze goście wynik
PLH 1 6 września 2015 (n) 17.15 Podhale Nowy Targ Zagłębie Sosnowiec 8 : 0 (1:0, 3:0, 4:0)
PLH 2 11 września 2015 (pt) 17.00 Zagłębie Sosnowiec Ciarko STS Sanok 0 : 1 (0:0, 0:0, 0:1)
PLH 3 13 września 2015 (n) 18.30 Cracovia Kraków Zagłębie Sosnowiec 9 : 0 (1:0, 3:0, 5:0)
PLH 4 15 września 2015 (wt) 19.00 Zagłębie Sosnowiec Unia Oświęcim 2 : 3 (1:1, 1:2, 0:0)
PLH 5 18 września 2015 (pt) 18.30 Orlik Opole Zagłębie Sosnowiec 6 : 1 (1:1, 1:0, 4:0)
PLH 6 20 września 2015 (n) 17.00 Zagłębie Sosnowiec Naprzód Janów 3 : 4 (0:1, 1:2, 2:0, d 0:1)
PLH 7 25 września 2015 (pt) 18.00 Polonia Bytom Zagłębie Sosnowiec 4 : 0 (2:0, 0:0, 2:0)
PLH 8 27 września 2015 (n) 17.00 SMS U-20 Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 0 : 5 (0:3, 0:2, 0:0)
PLH 9 29 września 2015 (wt) 19.00 Zagłębie Sosnowiec Nesta Toruń 5 : 2 (1:0, 2:1, 2:1)
PLH 10 2 października 2015 (pt) 18.00 GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec 7 : 0 (1:0, 2:0, 4:0)
PLH 11 4 października 2015 (n) 17.00 Zagłębie Sosnowiec GKS Jastrzębie 1 : 4 (1:0, 0:2, 0:2)

TABELA PO RUNDZIE I

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z P ZPD PPD ZPRK PPRK Br+ Br-
1 ??? 11 00 0 0 0 0 0 0 000 000
2 ??? 11 00 0 0 0 0 0 0 000 000
3 ??? 11 00 0 0 0 0 0 0 000 000
4 ??? 11 00 0 0 0 0 0 0 000 000
5 ??? 11 00 0 0 0 0 0 0 000 000
6 ??? 11 00 0 0 0 0 0 0 000 000
7 ??? 11 00 0 0 0 0 0 0 000 000
8 ??? 11 00 0 0 0 0 0 0 000 000
9 ??? 11 00 0 0 0 0 0 0 000 000
10 ??? 11 00 0 0 0 0 0 0 000 000
11 ??? 11 00 0 0 0 0 0 0 000 000
12 ??? 11 00 0 0 0 0 0 0 000 000

RUNDA II

ROZGRYWKI RUNDY II

Rozgr. kolejka data godz. gospodarze goście wynik
PLH 12 9 października 2015 (pt) 19.00 Zagłębie Sosnowiec Podhale Nowy Targ 2 : 3 (0:0, 2:2, 0:1)
PLH 13 11 października 2015 (n) 17.00 Ciarko STS Sanok Zagłębie Sosnowiec 3 : 0 (0:0, 2:0, 1:0)
PLH 14 13 października 2015 (wt) 19.00 Zagłębie Sosnowiec Cracovia Kraków 2 : 9 (0:1, 1:4, 1:4)
PLH 15 16 października 2015 (pt) 18.00 Unia Oświęcim Zagłębie Sosnowiec 4 : 5 (2:2, 0:1, 2:2)
PLH 16 18 października 2015 (n) 17.00 Zagłębie Sosnowiec Orlik Opole 3 : 5 (1:1, 1:2, 1:2)
PLH 17 23 października 2015 (pt) 19.30 Naprzód Janów Zagłębie Sosnowiec 1 : 2 (0:0, 1:1, 0:1)
PLH 18 25 października 2015 (n) 17.00 Zagłębie Sosnowiec Polonia Bytom 5 : 3 (1:0, 3:1, 1:2)
PLH 19 27 października 2015 (wt) 19.00 Zagłębie Sosnowiec SMS U-20 Sosnowiec 6 : 1 (2:0, 3:1, 1:0)
PLH 20 30 października 2015 (pt) 18.30 Nesta Toruń Zagłębie Sosnowiec 6 : 4 (1:1, 2:1, 3:2)
PLH 21 13 listopada 2015 (pt) 19.00 Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy 1 : 6 (1:4, 0:2, 0:0)
PLH 22 15 listopada 2015 (n) 18.00 GKS Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec 5 : 2 (1:0, 2:2, 2:0)

TABELA PO RUNDZIE II

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z P ZPD PPD ZPRK PPRK Br+ Br-
1 ??? 22 00 0 0 0 0 0 0 000 000
2 ??? 22 00 0 0 0 0 0 0 000 000
3 ??? 22 00 0 0 0 0 0 0 000 000
4 ??? 22 00 0 0 0 0 0 0 000 000
5 ??? 22 00 0 0 0 0 0 0 000 000
6 ??? 22 00 0 0 0 0 0 0 000 000
7 ??? 22 00 0 0 0 0 0 0 000 000
8 ??? 22 00 0 0 0 0 0 0 000 000
9 ??? 22 00 0 0 0 0 0 0 000 000
10 ??? 22 00 0 0 0 0 0 0 000 000
11 ??? 22 00 0 0 0 0 0 0 000 000
12 ??? 22 00 0 0 0 0 0 0 000 000

RUNDA III

ROZGRYWKI RUNDY III

Rozgr. kolejka data godz. gospodarze goście wynik
PLH 23 20 listopada 2015 (pt) 19.00 Zagłębie Sosnowiec Nesta Toruń 9 : 4 (2:2, 2:1, 5:1)
PLH 24 22 listopada 2015 (n) 17.00 Naprzód Janów Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 (0:0, 1:1, 0:0, d. 0:0, k. 1:0)
PLH 25 27 listopada 2015 (pt) 19.00 Zagłębie Sosnowiec Orlik Opole 3 : 5 (0:0, 1:2, 2:3)
PLH 26 29 listopada 2015 (n) 17.00 Polonia Bytom Zagłębie Sosnowiec 5 : 7 (2:1, 1:2, 2:4)
PLH 27 1 grudnia 2015 (wt) 19.00 Zagłębie Sosnowiec SMS U-20 Sosnowiec 7 : 1 (1:0, 3:0, 3:1)

TABELA PO RUNDZIE III

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z P ZPD PPD ZPRK PPRK Br+ Br-
1 ??? 27 00 0 0 0 0 0 0 000 000
2 ??? 27 00 0 0 0 0 0 0 000 000
3 ??? 27 00 0 0 0 0 0 0 000 000
4 ??? 27 00 0 0 0 0 0 0 000 000
5 ??? 27 00 0 0 0 0 0 0 000 000
6 ??? 27 00 0 0 0 0 0 0 000 000

RUNDA IV

ROZGRYWKI RUNDY IV

Rozgr. kolejka data godz. gospodarze goście wynik
PLH 28 4 grudnia 2015 (pt) 18.30 Nesta Toruń Zagłębie Sosnowiec 9 : 5 (2:2, 4:1, 3:2)
PLH 29 6 grudnia 2015 (n) 17.00 Zagłębie Sosnowiec Naprzód Janów 2 : 3 (1:0, 0:2, 1:1)
PLH 30 11 grudnia 2015 (pt) 18.30 Orlik Opole Zagłębie Sosnowiec 7 : 4 (1:0, 1:0, 5:4)
PLH 31 13 grudnia 2015 (n) 17.00 Zagłębie Sosnowiec Polonia Bytom 1 : 6 (0:2, 1:0, 0:4)
PLH 32 22 grudnia 2015 (wt) 11.00 SMS U-20 Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 3 : 7 (1:3, 0:3, 2:1)

TABELA PO RUNDZIE IV

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z P ZPD PPD ZPRK PPRK Br+ Br-
1 Orlik Opole 32 60 19 11 0 0 1 1 136 102
2 Polonia Bytom 32 57 18 12 1 1 0 0 137 101
3 Zagłębie Sosnowiec 32 32 10 20 0 1 0 1 95 139
4 Naprzód Janów 32 31 8 20 2 1 1 0 84 145
5 Nesta Toruń 32 19 4 23 2 3 0 0 105 172
6 SMS U-20 Sosnowiec 32 6 1 29 1 1 0 0 50 234

RUNDA V

ROZGRYWKI RUNDY V

Rozgr. kolejka data godz. gospodarze goście wynik
PLH 33 3 stycznia 2016 (n) 17.00 Zagłębie Sosnowiec Nesta Toruń 2 : 3 (0:0, 1:0, 1:3)
PLH 34 8 stycznia 2016 (pt) 19.00 Naprzód Janów Zagłębie Sosnowiec 5 : 3 (0:2, 3:1, 2:0)
PLH 35 10 stycznia 2016 (n) 18.00 Zagłębie Sosnowiec Orlik Opole 4 : 6 (1:2, 2:2, 1:2)
PLH 36 12 stycznia 2016 (wt) 18.00 Polonia Bytom Zagłębie Sosnowiec 6 : 4 (2:1, 0:1, 4:2)
PLH 37 15 stycznia 2016 (pt) 19.00 Zagłębie Sosnowiec SMS U-20 Sosnowiec 5 : 2 (3:0, 1:0, 1:2)

TABELA PO RUNDZIE V

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z P ZPD PPD ZPRK PPRK Br+ Br-
1 Orlik Opole 37 69 22 13 0 0 1 1 168 120
2 Polonia Bytom 37 66 22 14 1 1 0 0 163 116
3 Naprzód Janów 37 45 12 20 2 1 2 0 110 162
4 Zagłębie Sosnowiec 37 35 11 24 0 1 0 1 113 161
5 Nesta Toruń 37 29 7 24 2 3 0 1 124 187
6 SMS U-20 Sosnowiec 37 6 1 34 1 1 0 0 58 276

RUNDA VI

ROZGRYWKI RUNDY VI

Rozgr. kolejka data godz. gospodarze goście wynik
PLH 38 17 stycznia 2016 (n) 17.30 Nesta Toruń Zagłębie Sosnowiec 6 : 3 (1:1, 2:1, 3:1)
PLH 39 22 stycznia 2016 (pt) 19.00 Zagłębie Sosnowiec Naprzód Janów 7 : 3 (2:2, 2:0, 3:1)
PLH 40 24 stycznia 2016 (n) 17.00 Orlik Opole Zagłębie Sosnowiec 6 : 0 (4:0, 2:0, 0:0)
PLH 41 29 stycznia 2016 (pt) 19.00 Zagłębie Sosnowiec Polonia Bytom 0 : 8 (0:1, 0:5, 0:2)
PLH 42 31 stycznia 2016 (n) 17.00 SMS U-20 Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 2 : 3 (1:0, 0:1, 1:1, d. 0:0, k. 0:1)

TABELA PO RUNDZIE VI

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z P ZPD PPD ZPRK PPRK Br+ Br-
1 Polonia Bytom 42 80 25 14 2 1 0 0 194 124
2 Orlik Opole 42 79 25 14 0 1 1 1 192 135
3 Naprzód Janów 42 54 15 22 2 1 2 0 129 182
4 Zagłębie Sosnowiec 42 40 12 27 0 1 1 1 126 186
5 Nesta Toruń 42 35 9 27 2 3 0 1 147 212
6 SMS U-20 Sosnowiec 42 7 1 38 1 1 0 1 69 304

O UTRZYMANIE W LIDZE

RUNDA I

ROZGRYWKI RUNDY I

Rozgr. mecz data godz. gospodarze goście wynik
PLH 1 19 stycznia 2016 (pt) 19.00 Zagłębie Sosnowiec Nesta Toruń 4 : 2 (1:2, 1:0, 2:0)
PLH 2 21 stycznia 2016 (n) 17.00 Naprzód Janów Zagłębie Sosnowiec 3 : 4 (0:2, 2:1, 1:1)
PLH 3 23 stycznia 2016 (wt) 18.30 Nesta Toruń Naprzód Janów 8 : 2 (3:0, 1:1, 4:1)

TABELA PO RUNDZIE I

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z P ZPD PPD ZPRK PPRK Br+ Br-
1 Naprzód Janów 44 54 2 0 0 0 0 0 134 194
2 Zagłębie Sosnowiec 44 46 0 0 0 0 0 0 134 191
3 Nesta Toruń 44 38 0 0 0 0 0 0 157 218

RUNDA II

ROZGRYWKI RUNDY II

Rozgr. mecz data godz. gospodarze goście wynik
PLH 4 26 lutego 2016 (pt) 18.30 Nesta Toruń Zagłębie Sosnowiec 1 : 2 (0:0, 1:1, 0:1)
PLH 5 28 lutego 2016 (n) 17.00 Zagłębie Sosnowiec Naprzód Janów 5 : 4 (2:1, 0:2, 2:1, d. 0:0, k. 1:0)
PLH 6 1 marca 2016 (wt) 19.00 Naprzód Janów Nesta Toruń 7 : 4 (1:0, 2:4, 4:0)

TABELA PO RUNDZIE II

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z P ZPD PPD ZPRK PPRK Br+ Br-
1 Naprzód Janów 46 58 0 0 0 0 0 0 145 203
2 Zagłębie Sosnowiec 46 51 0 0 0 0 0 0 141 196
3 Nesta Toruń 46 38 0 0 0 0 0 0 162 227

RUNDA III

ROZGRYWKI RUNDY III

Rozgr. mecz data godz. gospodarze goście wynik
PLH 7 4 marca 2016 (pt) 19.00 Zagłębie Sosnowiec Nesta Toruń 6 : 8 (2:1, 3:4, 1:3)
PLH 8 6 marca 2016 (n) 17.00 Naprzód Janów Zagłębie Sosnowiec 4 : 3 (2:1, 1:0, 0:2, d. 1:0)
PLH 9 8 marca 2016 (wt) 18.30 Nesta Toruń Naprzód Janów 7 : 4 (4:1, 1:3, 2:0)

TABELA PO RUNDZIE III

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z P ZPD PPD ZPRK PPRK Br+ Br-
1 Naprzód Janów 48 60 0 0 0 0 0 0 153 213
2 Zagłębie Sosnowiec 48 52 0 0 0 0 0 0 150 208
3 Nesta Toruń 48 44 0 0 0 0 0 0 177 237

RUNDA IV

ROZGRYWKI RUNDY IV

Rozgr. mecz data godz. gospodarze goście wynik
PLH 10 11 marca 2016 (pt) 18.30 Nesta Toruń Zagłębie Sosnowiec 5 : 3 (2:0, 0:1, 3:2)
PLH 11 13 marca 2016 (n) 17.00 Zagłębie Sosnowiec Naprzód Janów 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0)
PLH 12 15 marca 2016 (wt) 19.00 Naprzód Janów Nesta Toruń 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0)

TABELA PO RUNDZIE IV

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z P ZPD PPD ZPRK PPRK Br+ Br-
1 Naprzód Janów 50 00 0 0 0 0 0 0 000 000
2 Zagłębie Sosnowiec 50 00 0 0 0 0 0 0 000 000
3 Nesta Toruń 50 00 0 0 0 0 0 0 000 000

KADRA

Bramkarze ::
  1. Nazwisko Data urodzenia Wzrost Waga Wiek Poprzedni klub

1 Łukasz Białek 20.02.94 187 83 22 HC GKS Katowice 2 Michał Kieler 20.07.95 184 88 20 SMS Sosnowiec

Obrońcy ::
  1. Nazwisko Data urodzenia Wzrost Waga Wiek Poprzedni klub

3 Martin Kečkeš 07.03.94 194 93 22 HC Banik Sokolov 4 Marcin Horzelski 04.03.96 180 90 20 SMS Sosnowiec 5 Jakub Jaskólski 26.12.89 177 82 26 Naprzód Janów 6 Mateusz Kafel 29.04.95 180 72 20 SMS Sosnowiec 7 Oskar Krawczyk 25.04.95 185 83 20 SMS Sosnowiec 8 Dawid Kruczek 26.08.83 180 86 32 1928 KTH Krynica

Napastnicy ::
  1. Nazwisko Data urodzenia Wzrost Waga Wiek Poprzedni klub

9 Piotr Bar 19.06.95 183 73 20 UKH Dębica 10 Tobiasz Bernat 12.01.83 176 81 33 Naprzód Janów 11 Łukasz Bułanowski 01.05.93 197 103 22 Legia Warszawa 12 Marcin Jaros 27.02.81 186 82 35 Cracovia 13 Adam Jaskólski 21.07.93 180 80 22 HC GKS Katowice 14 Marcin Kozłowski 10.04.83 174 76 32 Eindhoven Kemphanen 15 Nikita Markowski 19.02.94 187 86 22 Ladia Togliatti 16 Siarhiej Mikulczyk 07.10.94 178 75 21 Neman Grodno 17 Dominik Nahunko 01.08.95 180 80 20 wychowanek 18 Adam Řehák 26.09.92 180 81 23 Nice 19 Łukasz Rutkowski 08.04.87 173 75 28 Cracovia 20 Kamil Sikora 16.07.96 176 77 19 SMS Sosnowiec 21 Andrzej Stojek 12.06.95 171 77 20 wychowanek 22 Sebastian Wrana 10.05.95 181 77 20 wychowanek 23 Łukasz Zachariasz 20.09.82 181 81 33 UKH Dębica

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego