Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1977/1978

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG

Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1977/1978

Spis treści

KADRA

LP Imię i nazwisko Wzrost Data urodz. Pozycja Poprzedni klub/Uwagi
1. ??? - cm ??? bramkarz ???
2. ??? - cm ??? bramkarz ???
3. ??? - cm ??? bramkarz ???
4. ??? - cm ??? bramkarz ???
5. ??? - cm ??? bramkarz ???
6. ??? - cm ??? obrońca ???
7. ??? - cm ??? obrońca ???
8. ??? - cm ??? obrońca ???
9. ??? - cm ??? obrońca ???
10. ??? - cm ??? obrońca ???
11. ??? - cm ??? obrońca ???
12. ??? - cm ??? obrońca ???
13. ??? - cm ??? obrońca ???
14. ??? - cm ??? napastnik ???
15. ??? - cm ??? napastnik ???
16. ??? - cm ??? napastnik ???
17. ??? - cm ??? napastnik ???
18. ??? - cm ??? napastnik ???
19. ??? - cm ??? napastnik ???
20. ??? - cm ??? napastnik ???
21. ??? - cm ??? napastnik ???
22. ??? - cm ??? napastnik ???
23. Leszek Tokarz - cm ??? napastnik ???
24. ??? - cm ??? napastnik ???
25. ??? - cm ??? napastnik ???
26. ??? - cm ??? napastnik ???

Trener: ???

II trener: ???

Kierownik drużyny: ???

Prezes: ???

Wiceprezes: ???

SEZON ZASADNICZY

RUNDA I

Rozgr. kolejka data godz. gospodarze goście wynik
I Liga 1 ??? ??? (?) ??? ??? Zagłębie Sosnowiec 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0)
I Liga 2 ??? ??? (?) ??? Zagłębie Sosnowiec ??? 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0)
I Liga 3 ??? ??? (?) ??? ??? Zagłębie Sosnowiec 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0)
I Liga 4 ??? ??? (?) ??? ??? Zagłębie Sosnowiec 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0)
I Liga 5 ??? ??? (?) ??? Zagłębie Sosnowiec ??? 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0)
I Liga 6 ??? ??? (?) ??? ??? Zagłębie Sosnowiec 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0)
I Liga 7 ??? ??? (?) ??? Zagłębie Sosnowiec ??? 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0)
I Liga 8 ??? ??? (?) ??? ??? Zagłębie Sosnowiec 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0)
I Liga 9 ??? ??? (?) ??? Zagłębie Sosnowiec ??? 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0)

Tabela końcowa

1978

I - liga [36 kolejek]

1.Podhale Nowy Targ......62...211-86

2.Zagłębie Sosnowiec.....55...157-83

3.Naprzód Janów..........47...153-104

4.ŁKS Łódź...............39...134-121

5.Baildon Katowice.......37...161-125

6.GKS Katowice...........34...106-106

7.Stoczniowiec Gdańsk....29...106-135

8.GKS Tychy..............25...114-160

9.Cracovia Kraków........21...115-169

10.Polonia Bydgoszcz.....11....75-243

Ostatnie dwie kolejki sezonu 1977/78:




Najlepszym zawodnikem ligi według katowickiego \"Sportu\" wybrany został Leszek Tokarz /Zagłębie Sosnowiec/.

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Podhale Nowy Targ 00 00 0 0 0 000 000
2 Zagłębie Sosnowiec 00 00 0 0 0 000 000
3 Naprzód Janów 00 00 0 0 0 000 000
4 ??? 00 00 0 0 0 000 000
5 ??? 00 00 0 0 0 000 000
6 ??? 00 00 0 0 0 000 000
7 ??? 00 00 0 0 0 000 000
8 ??? 00 00 0 0 0 000 000
9 ??? 00 00 0 0 0 000 000
10 ??? 00 00 0 0 0 000 000

Spadek do II Ligi: GKS Tychy, Cracovia Kraków i Polonia Bydgoszcz

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego