Repertuar Teatru Zagłębia - Sezon 2015/2016

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Repertuar Teatru Zagłębia - Sezon 2015/2016


Spis treści

Wrzesień 2014

DATA GODZ. TYTUŁ PRZEDSTAWIENIA AUTOR UWAGI
12 września 19:00 Czerwone Zagłębie Jarosław Jakubowski PREMIERA
13 września 18:00 Czerwone Zagłębie Jarosław Jakubowski -
14 września 18:00 Eugeniusz Bodo – Czy mnie ktoś woła? Rafał Sisicki -
19 września 19:00 Eugeniusz Bodo – Czy mnie ktoś woła? Rafał Sisicki -
20 września 18:00 Prywatna Klinika J. Chapman, D. Freeman -
21 września 18:00 Czerwone Zagłębie Jarosław Jakubowski -
23 września 10:00 Najmniejszy bal świata Malina Prześluga -
24 września 19:00 Korzeniec Z. Białas, T. Śpiewak -
26 września 19:00 Bobiczek Hanoch Levin -
27 września 11:00 Szewczyk Dratewka Maria Kownacka 5. Metropolitalna Noc Teatrów
27 września 19:00 Czerwone Zagłębie Jarosław Jakubowski 5. Metropolitalna Noc Teatrów
27 września 21:30 Anna German – koncert Beaty Deutschman - 5. Metropolitalna Noc Teatrów
28 września 18:00 Prawda Florian Zeller -

WRZESIEŃ 2015

11 PT 19:00 BOEING, BOEING [I]

12 SO 18:00 NAJDROŻSZY [A]

13 ND 18:00 NAJDROŻSZY [A]

18 PT 19:00 SALA KRÓLESTWA

19 SO 18:00 SALA KRÓLESTWA [A]

20 ND 18:00 BOEING, BOEING [I] [A]

25 PT 10:00 WAKACJE Z DUCHAMI

26 SO 11:00 WAKACJE Z DUCHAMI

26 SO 20:00 EUGENIUSZ BODO… [A]

26 SO 23:00 WALIZKA / cykl Teatroteka

27 ND 18:00 EUGENIUSZ BODO… [A]

29 WT 10:00 SZEWCZYK DRATEWKA

30 ŚR 10:00 SZEWCZYK DRATEWKA

Październik 2014

DATA GODZ. TYTUŁ PRZEDSTAWIENIA AUTOR UWAGI
1 października 09:00 Ania z zielonego wzgórza L.M Montgomery -
2 października 09:00 Ania z zielonego wzgórza L.M Montgomery -
2 października 12:00 Ania z zielonego wzgórza L.M Montgomery -
3 października 09:00 Najmniejszy bal świata Malina Prześluga -
4 października 18:00 Ostra Jazda Norm Foster Gościnnie Teatr z Częstochowy
5 października 18:00 Ostra Jazda Norm Foster Gościnnie Teatr z Częstochowy
7 października 10:00 Alicja w krainie czarów Levis Carroll -
8 października 10:00 Alicja w krainie czarów Levis Carroll -
10 października 19:00 Między nami dobrze jest Dorota Masłowska -
11 października 18:00 Między nami dobrze jest Dorota Masłowska -
12 października 18:00 Korzeniec Z. Białas, T. Śpiewak -
15 października 09:00 Ania z zielonego wzgórza L.M Montgomery -
17 października 19:00 Zaćmienie A. Czechow, I. Gorzkowski -
18 października 18:00 Koncert Katarzyny Skrzyneckiej - -
19 października 11:00 Ania z zielonego wzgórza L.M Montgomery -
19 października 19:00 Prywatna Klinika J. Chapman, D. Freeman -
21 października 10:00 Szewczyk Dratewka Maria Kownacka SCENA INICJATYW AKTORSKICH
22 października 09:00 Szewczyk Dratewka Maria Kownacka SCENA INICJATYW AKTORSKICH
24 października 19:00 Sztuka Kochania Zbigniew Książek -
25 października 18:00 Czerwone Zagłębie Jarosław Jakubowski -
26 października 18:00 Czerwone Zagłębie Jarosław Jakubowski -
28 października 10:00 Czerwone Zagłębie Jarosław Jakubowski -
29 października 09:00 Najmniejszy bal świata Malina Prześluga -

Listopad 2015

DATA GODZ. TYTUŁ PRZEDSTAWIENIA AUTOR UWAGI
05.11 (cz) 19.00 KOŃ, KOBIETA I KANAREK Tomasz Śpiewak -
06.11 (pt) 18.00 BOEING, BOEING Marc Camoletti -
07.11 (s) 18.00 SALA KRÓLESTWA - -
08.11 (n) 18.00 SALA KRÓLESTWA - -
10.11 (wt) 10:00 ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA L.M Montgomery -
11.11 (śr) 18.00 KARIERA ROMUALDA S. Jan Czapliński -
13.11 (pt) 19.00 WIJ, UKRAIŃSKI HORROR - -
14.11 (s) 19.00 WIJ, UKRAIŃSKI HORROR - -
15.11 (n) 18.00 NAJDROŻSZY Francis Veber -
17.11 (wt) 10.00 WAKACJE Z DUCHAMI A. Bahdaj, P. Rowicki -
18.11 (śr) 9.00 WAKACJE Z DUCHAMI A. Bahdaj, P. Rowicki -
21.11 (s) 18.00 SZTUKA KOCHANIA - -
22.11 (n) 18.00 SZTUKA KOCHANIA - -
26.11 (cz) 12.00 TANGO - Cykl Teatroteka
26.11 (cz) 17.00 TANGO - Cykl Teatroteka
26.11 (cz) 20.00 CHŁOPIEC MALOWANY - Cykl Teatroteka
27.11 (PT) 19.00 BOEING, BOEING Marc Camoletti -
28.11 (s) 18.00 MAYDAY - Gościnnie Teatr im. A. Mickiewicza z Częstochowy
29.11 (n) 18.00 MAYDAY - Gościnnie Teatr im. A. Mickiewicza z Częstochowy

Grudzień 2015

DATA GODZ. TYTUŁ PRZEDSTAWIENIA AUTOR UWAGI
01.12 (wt) 9.30 JAŚ i MAŁGOSIA Bracia Grimm Gościnnie Teatr im. A. Mickiewicza z Częstochowy
01.12 (wt) 11.30 JAŚ i MAŁGOSIA Bracia Grimm Gościnnie Teatr im. A. Mickiewicza z Częstochowy
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -

Styczeń 2016

DATA GODZ. TYTUŁ PRZEDSTAWIENIA AUTOR UWAGI
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -

Luty 2016

DATA GODZ. TYTUŁ PRZEDSTAWIENIA AUTOR UWAGI
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -
- - - - -

Marzec 2016

DATA GODZ. TYTUŁ PRZEDSTAWIENIA AUTOR UWAGI
01.03 (wt) ? SZEWCZYK DRATEWKA M. Kownacka Wyjazd: Zabrze, Teatr Nowy
01.03 (wt) 10.00 PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK - Gościnnie Teatr Nowy z Zabrza
02.03 (śr) ? SZEWCZYK DRATEWKA M. Kownacka Wyjazd: Zabrze, Teatr Nowy
02.03 (śr) 9.00 PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK - Gościnnie Teatr Nowy z Zabrza
02.03 (śr) 11.00 PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK - Gościnnie Teatr Nowy z Zabrza
05.03 (s) 18.00 SALA KRÓLESTWA - -
06.03 (n) ? NAJDROŻSZY F. Veber Wyjazd: Bielsko-Biała, Teatr Polski
06.03 (n) 18.00 CO WIDZIAŁ KAMERDYNER? - Gościnnie Teatr Polski z Bielska-Białej
09.03 (śr) ? SZEWCZYK DRATEWKA M. Kownacka Wyjazd: Festiwal TdD Kraków 2016, Nowohuckie CK
11.03 (pt) ? BOEING, BOEING Marc Camoletti Wyjazd: Zabrze, Teatr Nowy
11.03 (pt) 18.00 WYSOKIE NAPIĘCIE - Gościnnie Teatr Nowy z Zabrza
12.03 (s) 18.00 KARIERA ROMUALDA S. Jan Czapliński -
13.03 (n) 18.00 DOBRY WOJAK SZWEJK J. Hašek, I. Gorzkowski -
19.03 (s) 18.00 SIÓDEMKA Z. Szczerek, M. Kmiecik PRAPREMIERA
20.03 (n) 18.00 SIÓDEMKA Z. Szczerek, M. Kmiecik -
22.03 (wt) ? WAKACJE Z DUCHAMI A. Bahdaj, P. Rowicki Wyjazd: Częstochowa, Teatr A. Mickiewicza
22.03 (wt) 11.00 TAJEMNICZY OGRÓD - Gościnnie Teatr A. Mickiewicza z Częstochowy
23.03 (śr) ? WAKACJE Z DUCHAMI A. Bahdaj, P. Rowicki Wyjazd: Częstochowa, Teatr A. Mickiewicza
23.03 (śr) 9.00 TAJEMNICZY OGRÓD - Gościnnie Teatr A. Mickiewicza z Częstochowy
23.03 (śr) 11.30 TAJEMNICZY OGRÓD - Gościnnie Teatr A. Mickiewicza z Częstochowy
28.03 (pn) 18.00 BOEING, BOEING Marc Camoletti -
30.03 (śr) 10.00 WAKACJE Z DUCHAMI A. Bahdaj, P. Rowicki -
31.03 (cz) 19.00 SIÓDEMKA Z. Szczerek, M. Kmiecik -

Kwiecień 2016

HASŁO W BUDOWIE

DATA GODZ. TYTUŁ PRZEDSTAWIENIA AUTOR UWAGI
01.04 (pt) 19.00 SIÓDEMKA Z. Szczerek, M. Kmiecik -
02.04 (s) 18.00 KOŃ, KOBIETA I KANAREK Tomasz Śpiewak -
03.04 (n) 18.00 KOŃ, KOBIETA I KANAREK Tomasz Śpiewak -
08.04 (pt) 19.00 SIÓDEMKA Z. Szczerek, M. Kmiecik -
09.04 (s) 18.00 SIÓDEMKA Z. Szczerek, M. Kmiecik -
10.04 (n) 18.00 SIÓDEMKA Z. Szczerek, M. Kmiecik -
12.04 (wt) 10:00 ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA L.M Montgomery -
13.04 (śr) 10:00 ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA L.M Montgomery -
14.04 (cz) 19.00 KARIERA ROMUALDA S. Jan Czapliński -
15.04 (pt) 19.00 KARIERA ROMUALDA S. Jan Czapliński -
16.04 (s) 18.00 NAJDROŻSZY Francis Veber -
17.04 (n) 18.00 NAJDROŻSZY Francis Veber -
19.04 (wt) 10.00 WAKACJE Z DUCHAMI A. Bahdaj, P. Rowicki -
20.04 (śr) 9.00 WAKACJE Z DUCHAMI A. Bahdaj, P. Rowicki -
21.04 (cz) 19.00 BOEING, BOEING Marc Camoletti -
22.04 (pt) 19.00 KORZENIEC Z. Białas, T. Śpiewak -
23.04 (s) 18.00 KORZENIEC Z. Białas, T. Śpiewak -
24.04 (n) 18.00 DOBRY WOJAK SZWEJK J. Hašek, I. Gorzkowski -
26.04 (wt) 10.00 SZEWCZYK DRATEWKA Maria Kownacka -
27.04 (śr) 10.00 NAJMNIEJSZY BAL ŚWIATA Malina Prześluga -
28.04 (cz) 11.30 DOBRY WOJAK SZWEJK J. Hašek, I. Gorzkowski -
29.04 (pt) 19.00 SALA KRÓLESTWA - -
30.04 (s) 18.00 SALA KRÓLESTWA - -

Maj 2016

DATA GODZ. TYTUŁ PRZEDSTAWIENIA AUTOR UWAGI
01.05 (n) 18.00 BOEING, BOEING Marc Camoletti -
03.05 (wt) 18.00 BOEING, BOEING Marc Camoletti -
06.05 (pt) 10.00 ALICJA W KRAINIE CZARÓW L. Carroll -
06.05 (pt) 19.00 DOBRY WOJAK SZWEJK J. Hašek, I. Gorzkowski -
07.05 (s) 18.00 KARIERA ROMUALDA S. J. Czapliński -
08.05 (n) 18.00 W STARYCH DEKORACJACH T.Różewicz, I. Gorzkowski Gościnnie Teatr im. A. Mickiewicza z Częstochowy
08.05 (n) ? DOBRY WOJAK SZWEJK J. Hašek, I. Gorzkowski Wyjazd: Częstochowa,Teatr im. A. Mickiewicza
10.05 (wt) ? ALICJA W KRAINIE CZARÓW L. Carroll Wyjazd: Częstochowa,Teatr im. A. Mickiewicza
11.05 (śr) ? ALICJA W KRAINIE CZARÓW L. Carroll Wyjazd: Częstochowa,Teatr im. A. Mickiewicza
11.05 (śr) 9.00 JAŚ i MAŁGOSIA Bracia Grimm Gościnnie Teatr im. A. Mickiewicza z Częstochowy
11.05 (śr) 11.00 JAŚ i MAŁGOSIA Bracia Grimm Gościnnie Teatr im. A. Mickiewicza z Częstochowy
12.05 (cz) 10.00 SZEWCZYK DRATEWKA M. Kownacka -
13.05 (pt) 19.00 KORZENIEC Z. Białas, T. Śpiewak -
14.05 (s) 18.00 NAJDROŻSZY F. Veber -
15.05 (n) 18.00 NAJDROŻSZY F. Veber -
17.05 (wt) 10.00 ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA L. M. Montgomery -
18.05 (śr) 8.30 WAKACJE Z DUCHAMI A. Bahdaj, P. Rowicki -
18.05 (śr) 11.00 WAKACJE Z DUCHAMI A. Bahdaj, P. Rowicki -
19.05 (cz) 19.00 SIÓDEMKA Z. Szczerek, M. Kmiecik -
20.05 (pt) 19.00 SIÓDEMKA Z. Szczerek, M. Kmiecik -
21.05 (s) 18.00 DOBRY WOJAK SZWEJK J. Hašek, I. Gorzkowski -
22.05 (n) 18.00 BOEING, BOEING Marc Camoletti -
28.05 (s) 16.00 PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH H. Januszewska, A. Klucznik PREMIERA
29.05 (n) 11.00 PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH H. Januszewska, A. Klucznik -
29.05 (n) 18.00 NAJDROŻSZY F. Veber -
31.05 (wt) 10.00 PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH H. Januszewska, A. Klucznik -

Czerwiec 2016

DATA GODZ. TYTUŁ PRZEDSTAWIENIA AUTOR UWAGI
01.06 (śr) 9.00 PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH H. Januszewska, A. Klucznik -
01.06 (śr) 9.00 PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH H. Januszewska, A. Klucznik -
02.06 (cz) 11.00 PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH H. Januszewska, A. Klucznik -
02.06 (cz) 11.00 PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH H. Januszewska, A. Klucznik -
03.06 (pt) 9.00 PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH H. Januszewska, A. Klucznik -
03.06 (pt) 11.00 PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH H. Januszewska, A. Klucznik -
03.06 (pt) 19.00 BOEING, BOEING M. Camoletti -
04.06 (s) 18.00 NAJDROŻSZY F. Veber -
05.06 (n) 18.00 NAJDROŻSZY F. Veber -
07.06 (wt) 10.00 WAKACJE Z DUCHAMI A. Bahdaj, P. Rowicki -
08.06 (śr) 9.00 WAKACJE Z DUCHAMI A. Bahdaj, P. Rowicki -
09.06 (cz) 10.00 ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA L. M. Montgomery -
10.06 (pt) 9.00 ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA L. M. Montgomery -
10.06 (pt) 19.00 EUGENIUSZ BODO – CZY MNIE KTOŚ WOŁA? - -
11.06 (s) 18.00 EUGENIUSZ BODO – CZY MNIE KTOŚ WOŁA? - -
12.06 (n) 18.00 DOBRY WOJAK SZWEJK J. Hašek, I. Gorzkowski -
14.06 (wt) 10.00 SZEWCZYK DRATEWKA M. Kownacka -
15.06 (śr) 10.00 PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH H. Januszewska, A. Klucznik -
16.06 (cz) 17.00 BOEING, BOEING M. Camoletti -
17.06 (pt) 19.00 BOEING, BOEING M. Camoletti -
18.06 (s) 18.00 SIÓDEMKA Z. Szczerek, M. Kmiecik -
19.06 (n) 18.00 SIÓDEMKA Z. Szczerek, M. Kmiecik -
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego