Piłka nożna: Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1945/1946

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Piłka nożna: Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1945/1946

Spis treści

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 RKU Sosnowiec 18 00 0 0 0 000 000
2 ??? 18 00 0 0 0 000 000
3 ??? 18 00 0 0 0 000 000
4 ??? 18 00 0 0 0 000 000
5 ??? 18 00 0 0 0 000 000
6 ??? 18 00 0 0 0 000 000
7 ??? 18 00 0 0 0 000 000
8 ??? 18 00 0 0 0 000 000
9 ??? 18 00 0 0 0 000 000
10 ??? 18 00 0 0 0 000 000
M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 [[]] -
2 [[]] -
3 [[]] -
4 [[]] -
5 [[]] -
6 [[]] -
7 [[]] -
8 [[]] -
9 [[]] -
10 [[]] -

ROZGRYWKI

RUNDA JESIENNA

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 30 września 1945 (n) ? Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKU Sosnowiec 2 : 1 (1:1)
1 30 września 1945 (n) ? AKS Niwka RKS Będzin 4 : 2 (2:2)
1 30 września 1945 (n) ? RCKS Czeladź RKS Przyszłość Żychcice 7 : 1 (4:0)
1 30 września 1945 (n) ? RKS Czarni Sosnowiec Cyklon Rogoźnik 4 : 1 (?:?)
1 30 września 1945 (n) ? TS Dąbrowa RKS Grodziec 2 : 1 (1:1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 7 października 1945 (n) ? RKU Sosnowiec RKS Będzin 5 : 2 (4:0)
2 7 października 1945 (n) ? RKS Przyszłość Żychcice RKS Czarni Sosnowiec 0 : 3 (0:0)
2 7 października 1945 (n) ? Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec 4 : 1 (1:1)
2 7 października 1945 (n) ? AKS Niwka RCKS Czeladź 1 : 1 (1:0)
2 7 października 1945 (n) ? Cyklon Rogoźnik TS Dąbrowa 8 : 2 (?:?)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 14 października 1945 (n) ? RCKS Czeladź RKU Sosnowiec 2 : 0 (0:0)
3 14 października 1945 (n) ? RKS Czarni Sosnowiec AKS Niwka 3 : 1 (1:1)
3 14 października 1945 (n) ? RKS Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1 : 2 (1:1)
3 14 października 1945 (n) ? TS Dąbrowa RKS Przyszłość Żychcice 5 : 4 (5:1)
3 14 października 1945 (n) ? ? : ? (?:?)

RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 28 października 1945 (n) ? RKU Sosnowiec TS Dąbrowa 6 : 1 (3:1)
4 28 października 1945 (n) ? RKS Czarni Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2 : 1 (1:0)
4 28 października 1945 (n) ? AKS Niwka Cyklon Rogoźnik 2 : 0 (1:0)
4 28 października 1945 (n) ? RCKS Czeladź RKS Będzin 2 : 2 (1:1)
4 28 października 1945 (n) ? RKS Przyszłość Żychcice RKS Grodziec 3 : 7 (1:2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 4 listopada 1945 (n) ? RKU Sosnowiec Cyklon Rogoźnik 3 : 1 (1:1)
5 4 listopada 1945 (n) ? Zagłębie Dąbrowa Górnicza TS Dąbrowa 1 : 0 (1:0)
5 4 listopada 1945 (n) ? AKS Niwka RKS Przyszłość Żychcice 3 : 2 (0:1)
5 4 listopada 1945 (n) ? RKS Będzin RKS Czarni Sosnowiec 4 : 1 (1:1)
5 4 listopada 1945 (n) ? RCKS Czeladź RKS Grodziec 2 : 1 (1:1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 11 listopada 1945 (n) ? RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź 2 : 1 (0:1)
6 11 listopada 1945 (n) ? RKU Sosnowiec RKS Przyszłość Żychcice 12 : 1 (6:0)
6 11 listopada 1945 (n) ? RKS Będzin TS Dąbrowa 4 : 0 (2:0)
6 11 listopada 1945 (n) ? Cyklon Rogoźnik Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1 : 2 (0:2)
6 11 listopada 1945 (n) ? RKS Grodziec AKS Niwka 2 : 2 (0:2)

RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 18 listopada 1945 (n) ? RKU Sosnowiec AKS Niwka 5 : 2 (3:0)
7 18 listopada 1945 (n) ? Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Przyszłość Żychcice 9 : 0 (4:0)
7 18 listopada 1945 (n) ? RKS Będzin Cyklon Rogoźnik 4 : 0 (1:0)
7 18 listopada 1945 (n) ? RCKS Czeladź TS Dąbrowa 8 : 0 (3:0)
7 18 listopada 1945 (n) ? ? : ? (?:?)

RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Żychcice TS Dąbrowa RKS Będzin


kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 25 listopada 1945 (n) ? RKU Sosnowiec RKS Grodziec 6 : 3 (3:1)
8 25 listopada 1945 (n) ? AKS Niwka Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2 : 4 (0:2)
8 25 listopada 1945 (n) ? RKS Przyszłość Żychcice RKS Będzin 0 : 3 (wo)
8 25 listopada 1945 (n) ? Cyklon Rogoźnik RCKS Czeladź 0 : 4 (0:1)
8 25 listopada 1945 (n) ? RKS Czarni Sosnowiec TS Dąbrowa 2 : 1 (1:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 2 grudnia 1945 (n) ? ? : ? (?:?)
9 2 grudnia 1945 (n) ? ? : ? (?:?)
9 2 grudnia 1945 (n) ? ? : ? (?:?)
9 2 grudnia 1945 (n) ? ? : ? (?:?)
9 2 grudnia 1945 (n) ? ? : ? (?:?)

RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Żychcice TS Dąbrowa RKS Będzin


kolejka data godz. gospodarze goście wynik
P 9 grudnia 1945 (n) 13.30 RKS Grodziec RKS Czarni Sosnowiec 0 : 3 (wo)

TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 RCKS Czeladź 9 14 0 0 0 000 000
2 RKU Sosnowiec 9 14 0 0 0 000 000
3 Zagłębie Dąbrowa Górnicza 9 14 0 0 0 000 000
4 RKS Czarni Sosnowiec 9 12 0 0 0 000 000
5 RKS Będzin 9 11 0 0 0 000 000
6 AKS Niwka 9 10 0 0 0 000 000
7 RKS Grodziec 9 5 0 0 0 000 000
8 Cyklon Rogoźnik 9 4 0 0 0 000 000
9 TS Dąbrowa 9 4 0 0 0 000 000
10 RKS Przyszłość Żychcice 9 0 0 0 9 11 22

RUNDA WIOSENNA

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 ? ? ? : ? (?:?)
10 ? ? ? : ? (?:?)
10 ? ? ? : ? (?:?)
10 ? ? ? : ? (?:?)
10 ? ? ? : ? (?:?)

RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 ? ? ? : ? (?:?)
11 ? ? ? : ? (?:?)
11 ? ? ? : ? (?:?)
11 ? ? ? : ? (?:?)
11 ? ? ? : ? (?:?)

RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 ? ? ? : ? (?:?)
12 ? ? ? : ? (?:?)
12 ? ? ? : ? (?:?)
12 ? ? ? : ? (?:?)
12 ? ? ? : ? (?:?)

RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 19 maja 1946 ? RKU Sosnowiec TS Dąbrowa 9 : 0 (4:0)
13 19 maja 1946 ? Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Czarni Sosnowiec 3 : 3 (0:2)
13 19 maja 1946 ? RKS Będzin RCKS Czeladź 2 : 2 (1:1)
13 19 maja 1946 ? AKS Niwka Cyklon Rogoźnik 0 : 0
13 19 maja 1946 ? RKS Grodziec RKS Przyszłość Wojkowice Komorne 3 : 0 (1:0)

RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 19 maja 1946 ? RKS Czarni Sosnowiec RKS Będzin 3 : 1 (1:1)
14 19 maja 1946 ? Cyklon Rogoźnik RKU Sosnowiec 4 : 5 (2:3)
14 19 maja 1946 ? Zagłębie Dąbrowa Górnicza TS Dąbrowa 4 : 1 (1:0)
14 19 maja 1946 ? RCKS Czeladź RKS Grodziec 5 : 2 (2:1)
14 19 maja 1946 ? RKS Przyszłość Wojkowice Komorne AKS Niwka 0 : 3walkower

RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 ? ? ? : ? (?:?)
15 ? ? ? : ? (?:?)
15 ? ? ? : ? (?:?)
15 ? ? ? : ? (?:?)
15 ? ? ? : ? (?:?)

RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 ? ? ? : ? (?:?)
16 ? ? ? : ? (?:?)
16 ? ? ? : ? (?:?)
16 ? ? ? : ? (?:?)
16 ? ? ? : ? (?:?)

RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin


kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 ? ? ? : ? (?:?)
17 ? ? ? : ? (?:?)
17 ? ? ? : ? (?:?)
17 ? ? ? : ? (?:?)
17 ? ? ? : ? (?:?)

RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 ? ? ? : ? (?:?)
18 ? ? ? : ? (?:?)
18 ? ? ? : ? (?:?)
18 ? ? ? : ? (?:?)
18 ? ? ? : ? (?:?)

RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego