Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018

UWAGA !!! STRONA W BUDOWIE - TREŚĆ HASŁA SKLONOWANA TYLKO JAKO WZÓR SZABLONU

Spis treści

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Źródło Kromołów 30 77 25 2 3 95 29
2 AKS Niwka* 30 68 22 2 6 79 36
3 CKS Czeladź* 30 68 21 5 4 81 27
4 Niwy Brudzowice 30 59 18 5 7 81 52
5 Błękitni Sarnów 30 54 17 3 10 80 46
6 MKS Ujejsce* 30 52 17 1 12 88 57
7 Zgoda Byczyna* 30 52 16 4 10 77 57
8 Skalniak Kroczyce* 30 52 15 7 8 66 40
9 Ostoja Żelisławice 30 44 14 2 14 63 64
10 Górnik Sosnowiec 30 42 13 3 14 54 69
11 Przemsza Okradzionów 30 35 10 5 15 76 92
12 Unia Ząbkowice 30 28 9 1 20 53 70
13 Orzeł Dąbie 30 22 6 4 20 49 117
14 Iskra Psary 30 17 5 2 23 43 93
15 MKS Poręba 30 7 1 4 25 24 114
16 MKS Sławków** 30 17 5 2 23 28 74

*W przypadku równej liczby punktów o ostatecznej kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań.

**MKS Sławków wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Zgodnie z regulaminem został sklasyfikowany na ostatnim miejscu, a jego pozostałe mecze zweryfikowano jako walkowery na korzyść przeciwników.

RUNDA JESIENNA

ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ

Kolejka 1

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A 1 19 sierpnia 2017 (s) 17:00 AKS Niwka Zgoda Byczyna 2 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 1 19 sierpnia 2017 (s) 17:00 Niwy Brudzowice CKS Czeladź 2 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 1 19 sierpnia 2017 (s) 17:00 Orzeł Dąbie MKS Sławków 2 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 1 19 sierpnia 2017 (s) 17:00 Górnik Sosnowiec Skalniak Kroczyce 1 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 1 19 sierpnia 2017 (s) 17:00 Iskra Psary Unia Ząbkowice 2 : 4 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 1 19 sierpnia 2017 (s) 17:00 Błękitni Sarnów Ostoja Żelisławice 5 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 1 19 sierpnia 2017 (s) 17:00 MKS Ujejsce Przemsza Okradzionów 5 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 1 19 sierpnia 2017 (s) 17:00 Przemsza Okradzionów Unia Ząbkowice ? : ? (?:?)

Kolejka 2

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 2 20 sierpnia 2016 (s) 17.00 Zew Kazimierz Zagłębie II Sosnowiec 0 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 2 20 sierpnia 2016 (s) 17.00 Błękitni Sarnów Skalniak Kroczyce 4 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 2 20 sierpnia 2016 (s) 17.00 CKS Czeladź AKS Niwka 1 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 2 20 sierpnia 2016 (s) 17.00 Orzeł Dąbie Źródło Kromołów 3 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 2 20 sierpnia 2016 (s) 17.00 MKS Sławków Ostoja Żelisławice 2 : 10 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 2 20 sierpnia 2016 (s) 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Górnik Sosnowiec 2 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 2 20 sierpnia 2016 (s) 17.00 Jedność Strzyżowice MKS Poręba 1 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 2 20 sierpnia 2016 (s) 17.00 Unia Ząbkowice Górnik Wojkowice 0 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 2 20 sierpnia 2016 (s) 17.00 Zgoda Byczyna Przemsza Okradzionów ? : ? (?:?)

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia 2017

CKS Czeladź (2) 5-1 MKS Poręba 26 sierpnia, 17:00 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-8 Źródło Kromołów (Zawiercie) 26 sierpnia, 17:00 Ostoja Żelisławice 5-3 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 26 sierpnia, 17:00 Skalniak Kroczyce 4-0 Błękitni Sarnów 26 sierpnia, 17:00 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 6-0 Górnik Sosnowiec 26 sierpnia, 17:00 MKS Sławków 2-4 AKS Niwka Sosnowiec 26 sierpnia, 17:00 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 4-5 Orzeł Dąbie 26 sierpnia, 17:00 Niwy Brudzowice 3-0 Iskra Psary 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 3 ??? 2016 (?) ??? Zagłębie II Sosnowiec Błękitni Sarnów ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 3 ??? 2016 (?) ??? Skalniak Kroczyce Unia Ząbkowice ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 3 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 3 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 3 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 3 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 3 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 3 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 3 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Kolejka 3 - 30 sierpnia 2017

Iskra Psary 0-2 CKS Czeladź (2) 30 sierpnia, 17:30 Orzeł Dąbie 0-2 Niwy Brudzowice 30 sierpnia, 17:30 AKS Niwka Sosnowiec 3-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 30 sierpnia, 17:30 Górnik Sosnowiec 0-1 MKS Sławków 30 sierpnia, 17:30 Błękitni Sarnów 5-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 30 sierpnia, 17:30 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Skalniak Kroczyce 30 sierpnia, 17:30 (wo) na boisku 2-3 Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-1 Ostoja Żelisławice 30 sierpnia, 17:30 MKS Poręba 2-4 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 30 sierpnia, 17:30

Kolejka 4

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 4 ??? 2016 (?) ??? Unia Ząbkowice Zagłębie II Sosnowiec ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 4 ??? 2016 (?) ??? Zew Kazimierz Błękitni Sarnów ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 4 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 4 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 4 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 4 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 4 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 4 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 4 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)


Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-0 Błękitni Sarnów 27 sierpnia, 17:00 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-0 Zagłębie II Sosnowiec 27 sierpnia, 17:00 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 6-0 Skalniak Kroczyce 27 sierpnia, 17:00 Jedność Strzyżowice 0-4 Górnik Wojkowice 27 sierpnia, 17:00 MKS Sławków 2-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 27 sierpnia, 17:00 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 3-4 MKS Poręba 27 sierpnia, 17:00 CKS Czeladź (2) 5-1 Ostoja Żelisławice 27 sierpnia, 17:20 Orzeł Dąbie 1-4 Górnik Sosnowiec 27 sierpnia, 17:00 AKS Niwka Sosnowiec 4-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 27 sierpnia, 15:30

Kolejka 5

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 5 4 września 2016 (n) 11.00 Zagłębie II Sosnowiec Zgoda Byczyna ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 5 ??? 2016 (?) ??? Skalniak Kroczyce Jedność Strzyżowice ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 5 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 5 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 5 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 5 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 5 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 5 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 5 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Kolejka 5 - 3-4 września

AKS Niwka Sosnowiec 4-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4 września, 16:00 Górnik Sosnowiec 0-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 3 września, 12:00 Ostoja Żelisławice 6-2 Orzeł Dąbie 3 września, 17:00 MKS Poręba 0-1 CKS Czeladź (2) 3 września, 17:00 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-6 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 3 września, 17:00 Górnik Wojkowice 3-1 MKS Sławków 3 września, 17:00 Skalniak Kroczyce 3-2 Jedność Strzyżowice 3 września, 17:00 Zagłębie II Sosnowiec 5-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4 września, 11:00 Błękitni Sarnów 3-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3 września, 17:00

Kolejka 6

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 6 ??? 2016 (?) ??? Jedność Strzyżowice Zagłębie II Sosnowiec ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 6 ??? 2016 (?) ??? MKS Sławków Skalniak Kroczyce ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 6 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 6 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 6 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 6 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 6 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 6 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 6 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Kolejka 6 - 10-11 września

Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 10 września, 16:30 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-5 Błękitni Sarnów 10 września, 16:30 Jedność Strzyżowice 0-2 Zagłębie II Sosnowiec 10 września, 16:30 MKS Sławków 3-2 Skalniak Kroczyce 10 września, 16:30 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 0-6 Górnik Wojkowice 10 września, 16:30 CKS Czeladź (2) 4-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 10 września, 16:30 Orzeł Dąbie 2-1 MKS Poręba 10 września, 16:30 Źródło Kromołów (Zawiercie) 5-3 Ostoja Żelisławice 10 września, 16:30 AKS Niwka Sosnowiec 2-1 Górnik Sosnowiec 10 września, 16:30

Kolejka 7

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 7 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 7 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 7 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 7 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 7 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 7 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 7 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 7 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 7 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)


Kolejka 7 - 17-18 września Górnik Sosnowiec 3-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 17 września, 16:00 Ostoja Żelisławice 2-2 AKS Niwka Sosnowiec 17 września, 11:00 MKS Poręba 2-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 17 września, 16:00 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-0 Orzeł Dąbie 17 września, 16:00 Górnik Wojkowice 5-0 CKS Czeladź (2) 17 września, 16:00 Skalniak Kroczyce 0-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 17 września, 16:00 Zagłębie II Sosnowiec 4-0 MKS Sławków 17 września, 16:00 Błękitni Sarnów 7-0 Jedność Strzyżowice 17 września, 16:00 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 4-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 17 września, 16:00

Kolejka 8

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 8 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 8 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 8 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 8 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 8 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 8 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 8 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 8 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 8 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Kolejka 8 - 24-25 września

Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-6 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 24 września, 16:00 Jedność Strzyżowice 1-4 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 24 września, 16:00 MKS Sławków 0-2 Błękitni Sarnów 24 września, 12:00 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-9 Zagłębie II Sosnowiec 24 września, 16:00 CKS Czeladź (2) 3-0 Skalniak Kroczyce 24 września, 15:00 mecz przerwany w 21. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska Orzeł Dąbie 0-8 Górnik Wojkowice 24 września, 16:00 Źródło Kromołów (Zawiercie) 4-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 25 września, 16:00 AKS Niwka Sosnowiec 2-1 MKS Poręba 24 września, 11:00 Górnik Sosnowiec 3-1 Ostoja Żelisławice 24 września, 16:00

Kolejka 9

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 9 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 9 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 9 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 9 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 9 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 9 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 9 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 9 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 9 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Kolejka 9 - 1-2 października

Ostoja Żelisławice 7-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1 października, 16:00 MKS Poręba 2-3 Górnik Sosnowiec 1 października, 16:00 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-4 AKS Niwka Sosnowiec 1 października, 16:00 Górnik Wojkowice 3-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 1 października, 16:00 Skalniak Kroczyce 0-3 Orzeł Dąbie 1 października, 16:00 Zagłębie II Sosnowiec 2-2 CKS Czeladź (2) 2 października, 11:00 Błękitni Sarnów 5-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1 października, 16:00 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 4-2 MKS Sławków 1 października, 16:00 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-1 Jedność Strzyżowice 1 października, 16:00

Kolejka 10

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 10 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 10 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 10 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 10 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 10 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 10 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 10 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 10 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 10 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Kolejka 10 - 8-9 października Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-1 Jedność Strzyżowice 8 października, 15:30 MKS Sławków 1-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 8 października, 15:30 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 8 października, 15:30 CKS Czeladź (2) 2-1 Błękitni Sarnów 8 października, 15:30 Orzeł Dąbie 0-1 Zagłębie II Sosnowiec 8 października, 15:30 Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-3 Skalniak Kroczyce 8 października, 15:30 AKS Niwka Sosnowiec 1-0 Górnik Wojkowice 8 października, 11:00 Górnik Sosnowiec 3-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 8 października, 15:30 Ostoja Żelisławice 9-2 MKS Poręba 8 października, 15:30

Kolejka 11

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 11 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 11 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 11 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 11 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 11 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 11 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 11 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 11 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 11 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Kolejka 11 - 15-16 października

MKS Poręba 3-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 16 października, 15:00 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-6 Ostoja Żelisławice 15 października, 15:00 Górnik Wojkowice 1-0 Górnik Sosnowiec 15 października, 15:00 Skalniak Kroczyce 0-3 AKS Niwka Sosnowiec 15 października, 15:00 Zagłębie II Sosnowiec 5-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 15 października, 15:30 Błękitni Sarnów 3-0 Orzeł Dąbie 15 października, 15:00 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-5 CKS Czeladź (2) 15 października, 15:00 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 7-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 15 października, 15:00 Jedność Strzyżowice 0-6 MKS Sławków 15 października, 15:00

Kolejka 12

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 12 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 12 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 12 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 12 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 12 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 12 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 12 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 12 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 12 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)


Kolejka 12 - 22-23 października Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-1 MKS Sławków 22 października, 15:00 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 2-4 Jedność Strzyżowice 22 października, 15:00 CKS Czeladź (2) 0-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 22 października, 15:00 Orzeł Dąbie 2-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 22 października, 15:00 Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-3 Błękitni Sarnów 22 października, 15:00 AKS Niwka Sosnowiec 0-5 Zagłębie II Sosnowiec 22 października, 15:00 Górnik Sosnowiec 6-0 Skalniak Kroczyce 22 października, 15:00 Ostoja Żelisławice 3-1 Górnik Wojkowice 22 października, 15:00 MKS Poręba 2-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 23 października, 15:00

Kolejka 13

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 13 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 13 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 13 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 13 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 13 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 13 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 13 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 13 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 13 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)


Kolejka 13 - 29-30 października

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 29 października, 14:00 Górnik Wojkowice 1-2 MKS Poręba 29 października, 14:00 Skalniak Kroczyce 1-3 Ostoja Żelisławice 29 października, 14:00 Zagłębie II Sosnowiec 1-2 Górnik Sosnowiec 29 października, 14:30 Błękitni Sarnów 2-2 AKS Niwka Sosnowiec 29 października, 14:00 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 29 października, 14:00 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 5-0 Orzeł Dąbie 29 października, 14:00 Jedność Strzyżowice 1-5 CKS Czeladź (2) 29 października, 14:00 MKS Sławków 5-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 29 października, 14:00

Kolejka 14

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 14 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 14 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 14 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 14 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 14 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 14 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 14 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 14 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 14 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Kolejka 14 - 5-6 listopada Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 5 listopada, 13:30 CKS Czeladź (2) 1-0 MKS Sławków 5 listopada, 13:30 Orzeł Dąbie 1-2 Jedność Strzyżowice 5 listopada, 13:30 Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 5 listopada, 13:30 AKS Niwka Sosnowiec 0-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 5 listopada, 13:30 Górnik Sosnowiec 1-4 Błękitni Sarnów 5 listopada, 13:30 Ostoja Żelisławice 1-6 Zagłębie II Sosnowiec 5 listopada, 13:30 MKS Poręba 3-0 Skalniak Kroczyce 6 listopada, 13:30 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-4 Górnik Wojkowice 5 listopada, 13:30

Kolejka 15

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 15 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 15 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 15 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 15 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 15 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 15 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 15 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 15 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 15 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Kolejka 15 - 12-13 listopada Górnik Wojkowice 5-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 12 listopada, 13:30 Skalniak Kroczyce 2-3 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 12 listopada, 13:30 Zagłębie II Sosnowiec 8-0 MKS Poręba 13 listopada, 11:00 na bocznym boisku Błękitni Sarnów 1-1 Ostoja Żelisławice 12 listopada, 13:30 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Górnik Sosnowiec 12 listopada, 13:30 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-3 AKS Niwka Sosnowiec 12 listopada, 13:30 Jedność Strzyżowice 0-4 Źródło Kromołów (Zawiercie) 12 listopada, 13:30 MKS Sławków - Orzeł Dąbie 19 kwietnia, 17:30 w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 2-5 CKS Czeladź (2) 12 listopada, 13:30


TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Zagłębie II Sosnowiec (A) 17 41 ? ? ? ? ?
2 Górnik Wojkowice (A) 17 39 ? ? ? ? ?
3 CKS Czeladź 17 39 ? ? ? ? ?
4 AKS Niwka 17 38 ? ? ? ? ?
5 Błękitni Sarnów 17 35 ? ? ? ? ?
6 ??? 17 ? ? ? ? ? ?
7 ??? 17 ? ? ? ? ? ?
8 ??? 17 ? ? ? ? ? ?
9 ??? 17 ? ? ? ? ? ?
10 ??? 17 ? ? ? ? ? ?
11 ??? 17 ? ? ? ? ? ?
12 ??? 17 ? ? ? ? ? ?
13 ??? 17 ? ? ? ? ? ?
14 ??? 17 ? ? ? ? ? ?
16 Zew Kazimierz (S) 17 15 ? ? ? ? ?
16 Zew Kazimierz (S) 17 10 ? ? ? ? ?


1. Źródło Kromołów (Zawiercie) 15 37 12 1 2 52-17

2. Błękitni Sarnów 15 34 11 1 3 49-24

3. CKS Czeladź (2) 15 33 10 3 2 37-14

4. AKS Niwka Sosnowiec 15 31 10 1 4 31-20

5. Niwy Brudzowice 15 30 9 3 3 33-24

6. Zgoda Byczyna (Jaworzno) 15 30 10 0 5 43-28

7. Skalniak Kroczyce 15 28 8 4 3 28-18

8. Górnik Sosnowiec 15 26 8 2 5 28-23

9. Ostoja Żelisławice 15 25 8 1 6 33-23

10. MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 15 22 7 1 7 37-26

11. MKS Sławków 15 17 5 2 8 28-29

12. Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 15 13 4 1 10 32-54

13. Orzeł Dąbie 15 9 2 3 10 23-56 0 1 7 10-34

14. Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 15 9 3 0 12 25-38

15. MKS Poręba 15 2 0 2 13 12-56 0 1 6 6-23

16. Iskra Psary 15 1 0 1 14 13-54 0 1 7 8-25

RUNDA WIOSENNA

ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ

Kolejka 16

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 16 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 16 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 16 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 16 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 16 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 16 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 16 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 16 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 16 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)


2018 Kolejka 16 - 17-18 marca

CKS Czeladź (2) 2-0 Niwy Brudzowice 25 kwietnia, 17:30 w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Iskra Psary 25 kwietnia, 17:30 w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska MKS Sławków 0-3 Orzeł Dąbie (wo) Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-1 AKS Niwka Sosnowiec 25 kwietnia, 17:30 w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska Skalniak Kroczyce 4-0 Górnik Sosnowiec 9 maja, 18:00 w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska Ostoja Żelisławice 1-7 Błękitni Sarnów 25 kwietnia, 17:30 w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-5 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 25 kwietnia, 17:30 w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska MKS Poręba 1-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 25 kwietnia, 17:30 w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 17 26 listopada 2016 (s) 13.00 Zagłębie II Sosnowiec Górnik Wojkowice 3 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 17 26 listopada 2016 (s) 13.00 Jedność Strzyżowice Górnik Sosnowiec 2 : 4 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 17 26 listopada 2016 (s) 13.00 ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 17 26 listopada 2016 (s) 13.00 ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 17 26 listopada 2016 (s) 13.00 ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 17 26 listopada 2016 (s) 13.00 ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 17 26 listopada 2016 (s) 13.00 ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 17 26 listopada 2016 (s) 13.00 ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 17 26 listopada 2016 (s) 13.00 ??? ??? ? : ? (?:?)
Kolejka 17 - 24-25 marca 2018

MKS Poręba - CKS Czeladź (2) 16 maja, 18:00 w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 24 marca, 15:30 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) - Ostoja Żelisławice 16 maja, 18:00 w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska Błękitni Sarnów 0-2 Skalniak Kroczyce 24 marca, 15:30 Górnik Sosnowiec 1-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 24 marca, 11:30 AKS Niwka Sosnowiec 3-0 MKS Sławków (wo) Orzeł Dąbie - Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 16 maja, 18:00 w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska Iskra Psary 1-3 Niwy Brudzowice 25 marca, 15:

Kolejka 18

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 18 7 kwietnia 2018 (?) 17.00 Przemsza Okradzionów CKS Czeladź 3 : 3 (?:?)


Klasa A (Sosnowiec) 18 11 marca 2017 (s) 15.00 Zew Kazimierz Orzeł Dąbie 0 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 18 11 marca 2017 (s) 15.00 Promień Strzemieszyce Małe AKS Niwka 2 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 18 11 marca 2017 (s) 15.00 CKS Czeladź Źródło Kromołów 2 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 18 11 marca 2017 (s) 15.00 MKS Sławków Górnik Sosnowiec 2 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 18 11 marca 2017 (s) 15.00 Jedność Strzyżowice Ostoja Żelisławice 0 : 4 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 18 11 marca 2017 (s) 16.00 Unia Ząbkowice Przemsza Okradzionów 3 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 18 11 marca 2017 (s) 15.00 Błękitni Sarnów Górnik Wojkowice 5 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 18 3 maja 2017 (?) 17.30 Zgoda Byczyna MKS Poręba ? : ? (?:?)

Kolejka 18 - 31 marca 218

CKS Czeladź (2) 3-0 Iskra Psary 31 marca, 13:00 Niwy Brudzowice 2-2 Orzeł Dąbie 31 marca, 13:00 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-3 AKS Niwka Sosnowiec 31 marca, 13:00 MKS Sławków 0-3 Górnik Sosnowiec (wo) Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-1 Błękitni Sarnów 31 marca, 13:00 Skalniak Kroczyce 1-2 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 31 marca, 11:00 Ostoja Żelisławice 2-3 Źródło Kromołów (Zawiercie) 31 marca, 13:00 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 5-0 MKS Poręba 31 marca, 13:00

Kolejka 19

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 19 7 kwietnia 2018 (?) 17.00 AKS Niwka Niwy Brudzowice 0 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 19 7 kwietnia 2018 (?) 17.00 Przemsza Okradzionów CKS Czeladź 3 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 19 7 kwietnia 2018 (?) 17.00 MKS Poręba Ostoja Żelisławice 1 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 19 7 kwietnia 2018 (?) 17.00 Źródło Kromołów Skalniak Kroczyce 4 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 19 7 kwietnia 2018 (?) 17.00 MKS Ujejsce Zgoda Byczyna 2 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 19 7 kwietnia 2018 (?) 17.00 Górnik Wojkowice Unia Ząbkowice 1 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 19 7 kwietnia 2018 (?) 17.00 Przemsza Okradzionów Zgoda Byczyna 0 : 0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) 19 7 kwietnia 2018 (?) 17.00 Górnik Sosnowiec Unia Ząbkowice 0 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 19 7 kwietnia 2018 (?) 17.00 Orzeł Dąbie Iskra Psary 2 : 4 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 19 7 kwietnia 2018 (?) 17.00 Błękitni Sarnów MKS Sławków 3 : 0 (wo)

Kolejka 20

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 20 25 marca 2017 (s) 15.30 Błękitni Sarnów Zagłębie II Sosnowiec 2 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 20 25 marca 2017 (s) 15.30 CKS Czeladź Górnik Sosnowiec 4 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 20 25 marca 2017 (s) 15.30 Promień Strzemieszyce Małe Ostoja Żelisławice 0 : 4 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 20 25 marca 2017 (s) 15.30 MKS Sławków MKS Poręba 2 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 20 25 marca 2017 (s) 15.30 Zew Kazimierz Źródło Kromołów 1 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 20 25 marca 2017 (s) 15.30 Unia Ząbkowice Skalniak Kroczyce 1 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 20 26 marca 2017 (n) 11.00 Orzeł Dąbie AKS Niwka 0 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 20 26 marca 2017 (n) 11.00 Jedność Strzyżowice [Przemsza Okradzionów]] 1 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 20 25 marca 2017 (s) 15.30 Zgoda Byczyna Górnik Wojkowice ? : ? (?:?)
Kolejka 20 - 14-15 kwietnia 2018

CKS Czeladź (2) 5-1 Orzeł Dąbie 14 kwietnia, 17:00 Iskra Psary 0-4 AKS Niwka Sosnowiec 15 kwietnia, 16:00 Niwy Brudzowice 8-2 Górnik Sosnowiec 14 kwietnia, 17:00 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-2 Błękitni Sarnów 14 kwietnia, 17:00 MKS Sławków 0-3 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) (wo) Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 14 kwietnia, 17:00 Skalniak Kroczyce 6-0 MKS Poręba 14 kwietnia, 17:00 Ostoja Żelisławice 2-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 14 kwietnia, 17:00


Kolejka 21

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 21 2 kwietnia 2017 (n) 13.00 Zagłębie II Sosnowiec Unia Ząbkowice 5 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 21 1 kwietnia 2017 (s) 16.30 Górnik Sosnowiec Orzeł Dąbie 2 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 21 1 kwietnia 2017 (s) 16.30 Źródło Kromołów AKS Niwka 3 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 21 1 kwietnia 2017 (s) 16.30 Błękitni Sarnów Zew Kazimierz 4 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 21 1 kwietnia 2017 (s) 16.30 Ostoja Żelisławice CKS Czeladź 2 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 21 1 kwietnia 2017 (s) 16.30 Skalniak Kroczyce Zgoda Byczyna 4 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 21 1 kwietnia 2017 (s) 16.30 Górnik Wojkowice Jedność Strzyżowice 1 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 21 1 kwietnia 2017 (s) 16.30 MKS Poręba Promień Strzemieszyce Małe 3 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 21 1 kwietnia 2017 (s) 15.00 Przemsza Okradzionów MKS Sławków 1 : 1 (?:?)
Kolejka 21 - 21-22 kwietnia 2018

Ostoja Żelisławice 0-1 CKS Czeladź (2) 21 kwietnia, 17:00 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-3 Skalniak Kroczyce 21 kwietnia, 17:00 MKS Poręba 2-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 21 kwietnia, 17:00 Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-0 MKS Sławków (wo) MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 21 kwietnia, 17:00 Błękitni Sarnów 0-1 Niwy Brudzowice 21 kwietnia, 17:00 Górnik Sosnowiec 1-5 Iskra Psary 21 kwietnia, 14:00 AKS Niwka Sosnowiec 8-1 Orzeł Dąbie 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 22

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 22 8 kwietnia 2017 (s) 17.00 Zgoda Byczyna Zagłębie II Sosnowiec 0 : 7 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 22 8 kwietnia 2017 (s) 17.00 Zew Kazimierz AKS Niwka 0 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 22 8 kwietnia 2017 (s) 17.00 Źródło Kromołów Górnik Sosnowiec 0 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 22 8 kwietnia 2017 (s) 17.00 CKS Czeladź MKS Poręba 0 : 0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) 22 8 kwietnia 2017 (s) 17.00 Unia Ząbkowice Błękitni Sarnów 0 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 22 8 kwietnia 2017 (s) 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Przemsza Okradzionów 4 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 22 8 kwietnia 2017 (s) 17.00 MKS Sławków Górnik Wojkowice 0 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 22 8 kwietnia 2017 (s) 17.00 Jedność Strzyżowice Skalniak Kroczyce 1 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 22 9 kwietnia 2017 (n) 11.00 Orzeł Dąbie Ostoja Żelisławice 1 : 1 (?:?)

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia 2018

CKS Czeladź (2) 2-3 AKS Niwka Sosnowiec 28 kwietnia, 17:00 Orzeł Dąbie 1-2 Górnik Sosnowiec 28 kwietnia, 17:00 Iskra Psary 0-0 Błękitni Sarnów 28 kwietnia, 14:00 Niwy Brudzowice 3-5 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 28 kwietnia, 17:00 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 28 kwietnia, 17:00 MKS Sławków 0-3 MKS Poręba (wo) Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 28 kwietnia, 17:00 Skalniak Kroczyce 5-0 Ostoja Żelisławice 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 23

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 23 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 23 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 23 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 23 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 23 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 23 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 23 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 23 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 23 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)


Kolejka 23 - 1 maja 2018

Skalniak Kroczyce 0-0 CKS Czeladź (2) 1 maja, 17:00 Ostoja Żelisławice 5-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1 maja, 17:00 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-0 MKS Sławków (wo) MKS Poręba 0-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1 maja, 17:00 Źródło Kromołów (Zawiercie) 4-0 Niwy Brudzowice 1 maja, 11:00 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 6-5 Iskra Psary 1 maja, 17:00 Błękitni Sarnów 3-0 Orzeł Dąbie 1 maja, 17:00 Górnik Sosnowiec 2-4 AKS Niwka Sosnowiec 1 maja, 17:00

Kolejka 24

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec), (7) 24 5 maja 2018 (?) 17.00 AKS Niwka Błękitni Sarnów 3 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 24 5 maja 2018 (?) 17.00 CKS Czeladź Górnik Sosnowiec 5 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 24 5 maja 2018 (?) 17.00 Orzeł Dąbie MKS Ujejsce 0 : 8 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 24 5 maja 2018 (?) 17.00 Niwy Brudzowice MKS Poręba 11 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 24 5 maja 2018 (?) 17.00 Zgoda Byczyna Skalniak Kroczyce 3 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 24 5 maja 2018 (?) 17.00 Unia Ząbkowice Przemsza Okradzionów 7 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 24 6 maja 2018 (?) 16.00 Iskra Psary Źródło Kromołów 0 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 24 5 maja 2018 (?) - MKS Sławków Ostoja Żelisławice 0 : 3 (wo)
Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec), (7) 25 13 maja 2018 (n) 17.00 MKS Ujejsce AKS Niwka 2 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 25 12 maja 2018 (s) 17.00 Zgoda Byczyna CKS Czeladź 2 : 5 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 25 12 maja 2018 (s) 17.00 Źródło Kromołów Orzeł Dąbie 9 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 25 12 maja 2018 (s) 17.00 Przemsza Okradzionów Niwy Brudzowice 3 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 25 12 maja 2018 (s) 17.00 Błękitni Sarnów Górnik Sosnowiec 3 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 25 13 maja 2018 (n) 16.00 MKS Poręba Iskra Psary 2 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 25 13 maja 2018 (n) 17.00 Ostoja Żelisławice Unia Ząbkowice 3 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 25 13 maja 2018 (n) - Skalniak Kroczyce MKS Sławków 3 : 0 (wo)
Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec), (7) 26 19 maja 2018 (s) 17.00 AKS Niwka Źródło Kromołów 0 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 26 19 maja 2018 (s) 17.00 CKS Czeladź Błękitni Sarnów 0 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 26 19 maja 2018 (s) 14.00 Iskra Psary Przemsza Okradzionów 4 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 26 19 maja 2018 (s) 17.00 Unia Ząbkowice Skalniak Kroczyce 2 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 26 19 maja 2018 (s) 17.00 Niwy Brudzowice Ostoja Żelisławice 3 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 26 19 maja 2018 (s) 17.00 Orzeł Dąbie MKS Poręba 4 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 26 19 maja 2018 (s) 17.00 Górnik Sosnowiec MKS Ujejsce 0 : 5 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 26 19 maja 2018 (s) - MKS Sławków Zgoda Byczyna 0 : 3 (wo)
Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec), (7) 27 26 maja 2018 (s) 17.00 MKS Poręba AKS Niwka 0 : 3 (?:?)*
Klasa A (Sosnowiec), (7) 27 26 maja 2018 (s) 17.00 Źródło Kromołów Górnik Sosnowiec 4 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 27 26 maja 2018 (s) 17.00 MKS Ujejsce Błękitni Sarnów 4 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 27 26 maja 2018 (s) 17.00 Zgoda Byczyna Unia Ząbkowice 6 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 27 26 maja 2018 (s) 17.00 Skalniak Kroczyce Niwy Brudzowice 1 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 27 26 maja 2018 (s) 17.00 Ostoja Żelisławice Iskra Psary 3 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 27 26 maja 2018 (s) 10.00 Przemsza Okradzionów Orzeł Dąbie 6 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 27 26 maja 2018 (s) - MKS Sławków CKS Czeladź 0 : 3 (wo)

*Mecz MKS Poręba - AKS Niwka został przerwany w 23 minucie przy stanie 0-3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy; uznano wynik z boiska.

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec), (7) 28 30 maja 2018 (śr) 18.00 AKS Niwka Przemsza Okradzionów 5 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 28 30 maja 2018 (śr) 18.00 CKS Czeladź MKS Ujejsce 4 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 28 30 maja 2018 (śr) 18.00 Orzeł Dąbie Ostoja Żelisławice 6 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 28 30 maja 2018 (śr) 18.00 Iskra Psary Skalniak Kroczyce 1 : 5 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 28 30 maja 2018 (śr) 18.00 Niwy Brudzowice Zgoda Byczyna 2 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 28 30 maja 2018 (śr) 18.00 Błękitni Sarnów Źródło Kromołów 0 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 28 30 maja 2018 (śr) 18.00 Górnik Sosnowiec MKS Poręba 3 : 0 (wo)*
Klasa A (Sosnowiec), (7) 28 30 maja 2018 (śr) - Unia Ząbkowice MKS Sławków 3 : 0 (wo)

*Mecz Górnik Sosnowiec - MKS Poręba został zweryfikowany jako walkower (3:0) dla gospodarzy z powodu niestawienia się drużyny gości.

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec), (7) 29 2 czerwca 2018 (s) 17.00 Ostoja Żelisławice AKS Niwka 0 : 4 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 29 2 czerwca 2018 (s) 17.00 Przemsza Okradzionów Górnik Sosnowiec 5 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 29 2 czerwca 2018 (s) 17.00 Unia Ząbkowice CKS Czeladź 0 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 29 2 czerwca 2018 (s) 17.00 MKS Poręba Błękitni Sarnów 0 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 29 2 czerwca 2018 (s) 17.00 Zgoda Byczyna Iskra Psary 2 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 29 2 czerwca 2018 (s) 17.00 Źródło Kromołów MKS Ujejsce 5 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 29 2 czerwca 2018 (s) 17.00 Skalniak Kroczyce Orzeł Dąbie 3 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 29 2 czerwca 2018 (s) - MKS Sławków Niwy Brudzowice 0 : 3 (wo)
Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec), (7) 30 9 czerwca 2018 (s) 17.00 AKS Niwka Skalniak Kroczyce 4 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 30 9 czerwca 2018 (s) 17.00 Górnik Sosnowiec Ostoja Żelisławice 3 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 30 9 czerwca 2018 (s) 17.00 CKS Czeladź Źródło Kromołów 1 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 30 9 czerwca 2018 (s) 17.00 Orzeł Dąbie Zgoda Byczyna 2 : 5 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 30 9 czerwca 2018 (s) 17.00 Niwy Brudzowice Unia Ząbkowice 6 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 30 9 czerwca 2018 (s) 17.00 Błękitni Sarnów Przemsza Okradzionów 4 : 5 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 30 9 czerwca 2018 (s) 17.00 MKS Ujejsce MKS Poręba 5 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec), (7) 30 9 czerwca 2018 (s) - Iskra Psary MKS Sławków 3 : 0 (wo)
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego