Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2016/2017

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2016/2017

Spis treści

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Górnik Wojkowice (A) 34 85 28 1 5 110 23
2 Zagłębie II Sosnowiec (A) 34 84 27 3 4 136 26
3 AKS Niwka 34 79 24 7 3 94 34
4 Błękitni Sarnów 34 76 24 4 6 105 44
5 CKS Czeladź 34 69 21 6 7 70 41
6 Górnik Sosnowiec 34 62 19 5 10 97 52
7 Ostoja Żelisławice 34 55 17 4 13 97 66
8 Zgoda Byczyna 34 47 14 5 15 76 81
9 MKS Sławków 34 38 11 5 18 65 77
10 Źródło Kromołów 34 38 12 2 20 57 79
11 Skalniak Kroczyce 34 37 12 1 21 50 90
12 Przemsza Okradzionów 34 34 8 10 16 59 103
13 MKS Poręba 34 34 9 7 18 54 81
14 Unia Ząbkowice 34 33 8 9 17 49 74
15 Orzeł Dąbie 34 33 9 6 19 45 82
16 Promień Strzemieszyce Małe (S) 34 30 9 3 22 52 123
17 Zew Kazimierz (S) 34 29 9 2 23 41 86
18 Jedność Strzyżowice (S) 34 14 4 2 28 29 124

RUNDA JESIENNA

ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ

Kolejka 1

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 1 13 sierpnia 2016 (s) 17:00 Skalniak Kroczyce Zagłębie II Sosnowiec 0 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 1 13 sierpnia 2016 (s) 17:00 Orzeł Dąbie Zew Kazimierz 1 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 1 13 sierpnia 2016 (s) 17:00 AKS Niwka Promień Strzemieszyce Małe 7 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 1 13 sierpnia 2016 (s) 17:00 Źródło Kromołów CKS Czeladź 0 : 3 (wo)
Klasa A (Sosnowiec) 1 13 sierpnia 2016 (s) 17:00 Górnik Sosnowiec MKS Sławków 2 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 1 13 sierpnia 2016 (s) 17:00 Ostoja Żelisławice Jedność Strzyżowice 5 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 1 8 września 2016 (s)* 18:00 MKS Poręba Zgoda Byczyna ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 1 ??? 2016 (s)* 17:00 Przemsza Okradzionów Unia Ząbkowice ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 1 13 sierpnia 2016 (s) 17:00 Górnik Wojkowice Błękitni Sarnów 2 : 0 (?:?)

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia Orzeł Dąbie 1-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 13 sierpnia, 17:00

Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-3 CKS Czeladź (2) 13 sierpnia, 17:00 (wo)

gospodarze zrezygnowali z gry

AKS Niwka Sosnowiec 7-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 13 sierpnia, 17:00

Górnik Sosnowiec 2-0 MKS Sławków 13 sierpnia, 17:00

Ostoja Żelisławice 5-0 Jedność Strzyżowice 13 sierpnia, 17:00

MKS Poręba 2-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 7 września, 18:00

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 4-3 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 12 października, 15:30

Górnik Wojkowice 2-0 Błękitni Sarnów 13 sierpnia, 17:00

Skalniak Kroczyce 0-3 Zagłębie II Sosnowiec 13 sierpnia, 17:00


Kolejka 2

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 2 20 sierpnia 2016 (s) 17.00 Zew Kazimierz Zagłębie II Sosnowiec 0 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 2 20 sierpnia 2016 (s) 17.00 Błękitni Sarnów Skalniak Kroczyce 4 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 2 20 sierpnia 2016 (s) 17.00 CKS Czeladź AKS Niwka 1 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 2 20 sierpnia 2016 (s) 17.00 Orzeł Dąbie Źródło Kromołów 3 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 2 20 sierpnia 2016 (s) 17.00 MKS Sławków Ostoja Żelisławice 2 : 10 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 2 20 sierpnia 2016 (s) 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Górnik Sosnowiec 2 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 2 20 sierpnia 2016 (s) 17.00 Jedność Strzyżowice MKS Poręba 1 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 2 20 sierpnia 2016 (s) 17.00 Unia Ząbkowice Górnik Wojkowice 0 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 2 20 sierpnia 2016 (s) 17.00 Zgoda Byczyna Przemsza Okradzionów ? : ? (?:?)


Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-3 Zagłębie II Sosnowiec 20 sierpnia, 17:00 Błękitni Sarnów 4-1 Skalniak Kroczyce 20 sierpnia, 17:00 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-2 Górnik Wojkowice 20 sierpnia, 17:00 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 7-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 14 września, 17:00 w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwołany Jedność Strzyżowice 1-1 MKS Poręba 20 sierpnia, 17:00 MKS Sławków 2-10 Ostoja Żelisławice 20 sierpnia, 17:00 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Górnik Sosnowiec 20 sierpnia, 17:00 CKS Czeladź (2) 1-1 AKS Niwka Sosnowiec 20 sierpnia, 17:00 Orzeł Dąbie 3-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 3 ??? 2016 (?) ??? Zagłębie II Sosnowiec Błękitni Sarnów ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 3 ??? 2016 (?) ??? Skalniak Kroczyce Unia Ząbkowice ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 3 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 3 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 3 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 3 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 3 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 3 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 3 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Źródło Kromołów (Zawiercie) 4-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 24 sierpnia, 17:30 AKS Niwka Sosnowiec 2-2 Orzeł Dąbie 24 sierpnia, 17:30 Górnik Sosnowiec 1-1 CKS Czeladź (2) 24 sierpnia, 17:30 Ostoja Żelisławice 5-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 24 sierpnia, 17:30 MKS Poręba 2-3 MKS Sławków 24 sierpnia, 17:30 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 4-2 Jedność Strzyżowice 24 sierpnia, 17:30 Górnik Wojkowice 5-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 24 sierpnia, 17:30 Skalniak Kroczyce 2-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 24 sierpnia, 17:30 Zagłębie II Sosnowiec 0-1 Błękitni Sarnów 24 sierpnia, 17:30

Kolejka 4

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 4 ??? 2016 (?) ??? Unia Ząbkowice Zagłębie II Sosnowiec ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 4 ??? 2016 (?) ??? Zew Kazimierz Błękitni Sarnów ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 4 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 4 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 4 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 4 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 4 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 4 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 4 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)


Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-0 Błękitni Sarnów 27 sierpnia, 17:00 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-0 Zagłębie II Sosnowiec 27 sierpnia, 17:00 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 6-0 Skalniak Kroczyce 27 sierpnia, 17:00 Jedność Strzyżowice 0-4 Górnik Wojkowice 27 sierpnia, 17:00 MKS Sławków 2-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 27 sierpnia, 17:00 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 3-4 MKS Poręba 27 sierpnia, 17:00 CKS Czeladź (2) 5-1 Ostoja Żelisławice 27 sierpnia, 17:20 Orzeł Dąbie 1-4 Górnik Sosnowiec 27 sierpnia, 17:00 AKS Niwka Sosnowiec 4-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 27 sierpnia, 15:30

Kolejka 5

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 5 4 września 2016 (n) 11.00 Zagłębie II Sosnowiec Zgoda Byczyna ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 5 ??? 2016 (?) ??? Skalniak Kroczyce Jedność Strzyżowice ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 5 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 5 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 5 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 5 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 5 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 5 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 5 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Kolejka 5 - 3-4 września

AKS Niwka Sosnowiec 4-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4 września, 16:00 Górnik Sosnowiec 0-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 3 września, 12:00 Ostoja Żelisławice 6-2 Orzeł Dąbie 3 września, 17:00 MKS Poręba 0-1 CKS Czeladź (2) 3 września, 17:00 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-6 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 3 września, 17:00 Górnik Wojkowice 3-1 MKS Sławków 3 września, 17:00 Skalniak Kroczyce 3-2 Jedność Strzyżowice 3 września, 17:00 Zagłębie II Sosnowiec 5-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4 września, 11:00 Błękitni Sarnów 3-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3 września, 17:00

Kolejka 6

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 6 ??? 2016 (?) ??? Jedność Strzyżowice Zagłębie II Sosnowiec ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 6 ??? 2016 (?) ??? MKS Sławków Skalniak Kroczyce ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 6 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 6 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 6 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 6 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 6 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 6 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 6 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Kolejka 6 - 10-11 września

Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 10 września, 16:30 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-5 Błękitni Sarnów 10 września, 16:30 Jedność Strzyżowice 0-2 Zagłębie II Sosnowiec 10 września, 16:30 MKS Sławków 3-2 Skalniak Kroczyce 10 września, 16:30 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 0-6 Górnik Wojkowice 10 września, 16:30 CKS Czeladź (2) 4-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 10 września, 16:30 Orzeł Dąbie 2-1 MKS Poręba 10 września, 16:30 Źródło Kromołów (Zawiercie) 5-3 Ostoja Żelisławice 10 września, 16:30 AKS Niwka Sosnowiec 2-1 Górnik Sosnowiec 10 września, 16:30

Kolejka 7

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 7 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 7 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 7 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 7 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 7 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 7 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 7 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 7 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 7 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)


Kolejka 7 - 17-18 września Górnik Sosnowiec 3-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 17 września, 16:00 Ostoja Żelisławice 2-2 AKS Niwka Sosnowiec 17 września, 11:00 MKS Poręba 2-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 17 września, 16:00 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-0 Orzeł Dąbie 17 września, 16:00 Górnik Wojkowice 5-0 CKS Czeladź (2) 17 września, 16:00 Skalniak Kroczyce 0-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 17 września, 16:00 Zagłębie II Sosnowiec 4-0 MKS Sławków 17 września, 16:00 Błękitni Sarnów 7-0 Jedność Strzyżowice 17 września, 16:00 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 4-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 17 września, 16:00

Kolejka 8

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 8 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 8 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 8 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 8 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 8 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 8 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 8 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 8 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 8 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Kolejka 8 - 24-25 września

Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-6 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 24 września, 16:00 Jedność Strzyżowice 1-4 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 24 września, 16:00 MKS Sławków 0-2 Błękitni Sarnów 24 września, 12:00 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-9 Zagłębie II Sosnowiec 24 września, 16:00 CKS Czeladź (2) 3-0 Skalniak Kroczyce 24 września, 15:00 mecz przerwany w 21. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska Orzeł Dąbie 0-8 Górnik Wojkowice 24 września, 16:00 Źródło Kromołów (Zawiercie) 4-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 25 września, 16:00 AKS Niwka Sosnowiec 2-1 MKS Poręba 24 września, 11:00 Górnik Sosnowiec 3-1 Ostoja Żelisławice 24 września, 16:00

Kolejka 9

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 9 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 9 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 9 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 9 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 9 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 9 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 9 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 9 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 9 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Kolejka 9 - 1-2 października

Ostoja Żelisławice 7-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1 października, 16:00 MKS Poręba 2-3 Górnik Sosnowiec 1 października, 16:00 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-4 AKS Niwka Sosnowiec 1 października, 16:00 Górnik Wojkowice 3-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 1 października, 16:00 Skalniak Kroczyce 0-3 Orzeł Dąbie 1 października, 16:00 Zagłębie II Sosnowiec 2-2 CKS Czeladź (2) 2 października, 11:00 Błękitni Sarnów 5-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1 października, 16:00 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 4-2 MKS Sławków 1 października, 16:00 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-1 Jedność Strzyżowice 1 października, 16:00

Kolejka 10

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 10 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 10 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 10 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 10 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 10 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 10 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 10 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 10 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 10 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Kolejka 10 - 8-9 października Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-1 Jedność Strzyżowice 8 października, 15:30 MKS Sławków 1-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 8 października, 15:30 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 8 października, 15:30 CKS Czeladź (2) 2-1 Błękitni Sarnów 8 października, 15:30 Orzeł Dąbie 0-1 Zagłębie II Sosnowiec 8 października, 15:30 Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-3 Skalniak Kroczyce 8 października, 15:30 AKS Niwka Sosnowiec 1-0 Górnik Wojkowice 8 października, 11:00 Górnik Sosnowiec 3-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 8 października, 15:30 Ostoja Żelisławice 9-2 MKS Poręba 8 października, 15:30

Kolejka 11

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 11 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 11 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 11 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 11 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 11 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 11 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 11 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 11 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 11 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Kolejka 11 - 15-16 października

MKS Poręba 3-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 16 października, 15:00 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-6 Ostoja Żelisławice 15 października, 15:00 Górnik Wojkowice 1-0 Górnik Sosnowiec 15 października, 15:00 Skalniak Kroczyce 0-3 AKS Niwka Sosnowiec 15 października, 15:00 Zagłębie II Sosnowiec 5-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 15 października, 15:30 Błękitni Sarnów 3-0 Orzeł Dąbie 15 października, 15:00 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-5 CKS Czeladź (2) 15 października, 15:00 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 7-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 15 października, 15:00 Jedność Strzyżowice 0-6 MKS Sławków 15 października, 15:00

Kolejka 12

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 12 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 12 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 12 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 12 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 12 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 12 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 12 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 12 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 12 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)


Kolejka 12 - 22-23 października Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-1 MKS Sławków 22 października, 15:00 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 2-4 Jedność Strzyżowice 22 października, 15:00 CKS Czeladź (2) 0-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 22 października, 15:00 Orzeł Dąbie 2-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 22 października, 15:00 Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-3 Błękitni Sarnów 22 października, 15:00 AKS Niwka Sosnowiec 0-5 Zagłębie II Sosnowiec 22 października, 15:00 Górnik Sosnowiec 6-0 Skalniak Kroczyce 22 października, 15:00 Ostoja Żelisławice 3-1 Górnik Wojkowice 22 października, 15:00 MKS Poręba 2-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 23 października, 15:00

Kolejka 13

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 13 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 13 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 13 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 13 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 13 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 13 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 13 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 13 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 13 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)


Kolejka 13 - 29-30 października

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 29 października, 14:00 Górnik Wojkowice 1-2 MKS Poręba 29 października, 14:00 Skalniak Kroczyce 1-3 Ostoja Żelisławice 29 października, 14:00 Zagłębie II Sosnowiec 1-2 Górnik Sosnowiec 29 października, 14:30 Błękitni Sarnów 2-2 AKS Niwka Sosnowiec 29 października, 14:00 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 29 października, 14:00 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 5-0 Orzeł Dąbie 29 października, 14:00 Jedność Strzyżowice 1-5 CKS Czeladź (2) 29 października, 14:00 MKS Sławków 5-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 29 października, 14:00

Kolejka 14

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 14 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 14 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 14 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 14 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 14 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 14 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 14 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 14 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 14 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Kolejka 14 - 5-6 listopada Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 5 listopada, 13:30 CKS Czeladź (2) 1-0 MKS Sławków 5 listopada, 13:30 Orzeł Dąbie 1-2 Jedność Strzyżowice 5 listopada, 13:30 Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 5 listopada, 13:30 AKS Niwka Sosnowiec 0-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 5 listopada, 13:30 Górnik Sosnowiec 1-4 Błękitni Sarnów 5 listopada, 13:30 Ostoja Żelisławice 1-6 Zagłębie II Sosnowiec 5 listopada, 13:30 MKS Poręba 3-0 Skalniak Kroczyce 6 listopada, 13:30 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-4 Górnik Wojkowice 5 listopada, 13:30

Kolejka 15

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 15 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 15 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 15 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 15 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 15 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 15 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 15 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 15 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 15 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Kolejka 15 - 12-13 listopada Górnik Wojkowice 5-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 12 listopada, 13:30 Skalniak Kroczyce 2-3 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 12 listopada, 13:30 Zagłębie II Sosnowiec 8-0 MKS Poręba 13 listopada, 11:00 na bocznym boisku Błękitni Sarnów 1-1 Ostoja Żelisławice 12 listopada, 13:30 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Górnik Sosnowiec 12 listopada, 13:30 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-3 AKS Niwka Sosnowiec 12 listopada, 13:30 Jedność Strzyżowice 0-4 Źródło Kromołów (Zawiercie) 12 listopada, 13:30 MKS Sławków - Orzeł Dąbie 19 kwietnia, 17:30 w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 2-5 CKS Czeladź (2) 12 listopada, 13:30

Kolejka 16

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 16 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 16 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 16 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 16 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 16 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 16 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 16 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 16 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 16 ??? 2016 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)


Kolejka 16 - 19-20 listopada

Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-3 CKS Czeladź (2) 19 listopada, 13:00 Orzeł Dąbie 0-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 19 listopada, 13:00 Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-2 MKS Sławków 20 listopada, 13:30 AKS Niwka Sosnowiec 1-0 Jedność Strzyżowice 19 listopada, 13:00 Górnik Sosnowiec 6-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 19 listopada, 13:00 Ostoja Żelisławice - Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 19 kwietnia, 17:30 w pierwotnym terminie (19 listopada, 13:00) odwołany MKS Poręba 2-1 Błękitni Sarnów 20 listopada, 13:00 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-5 Zagłębie II Sosnowiec 19 listopada, 13:00 Górnik Wojkowice 3-2 Skalniak Kroczyce 19 listopada, 13:00

Kolejka 17

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 17 26 listopada 2016 (s) 13.00 Zagłębie II Sosnowiec Górnik Wojkowice 3 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 17 26 listopada 2016 (s) 13.00 Jedność Strzyżowice Górnik Sosnowiec 2 : 4 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 17 26 listopada 2016 (s) 13.00 ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 17 26 listopada 2016 (s) 13.00 ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 17 26 listopada 2016 (s) 13.00 ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 17 26 listopada 2016 (s) 13.00 ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 17 26 listopada 2016 (s) 13.00 ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 17 26 listopada 2016 (s) 13.00 ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 17 26 listopada 2016 (s) 13.00 ??? ??? ? : ? (?:?)

Kolejka 17 - 26-27 listopada Skalniak Kroczyce 0-6 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 26 listopada, 13:00

Błękitni Sarnów 7-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 26 listopada, 13:00 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-0 MKS Poręba 26 listopada, 13:00 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-0 Ostoja Żelisławice 26 listopada, 13:00

MKS Sławków 2-7 AKS Niwka Sosnowiec 26 listopada, 13:00 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 26 listopada, 13:00 CKS Czeladź (2) 3-0 Orzeł Dąbie 26 listopada, 16:00 (wo) przerwany w 10. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości

TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Zagłębie II Sosnowiec (A) 17 41 13 2 2 62 12
2 Górnik Wojkowice (A) 17 39 13 0 4 54 12
3 CKS Czeladź 17 39 12 3 2 44 18
4 AKS Niwka 17 38 11 5 1 45 22
5 Błękitni Sarnów 17 35 11 2 4 49 21
6 Górnik Sosnowiec 17 32 10 2 5 42 23
7 Ostoja Żelisławice 17 32 10 2 5 66 37
8 Unia Ząbkowice 17 24 6 6 5 30 29
9 Zgoda Byczyna 17 26 7 3 7 44 35
10 MKS Sławków 17 21 6 3 8 38 42
11 Źródło Kromołów 17 20 6 2 9 31 37
12 MKS Poręba 17 20 5 5 7 29 40
13 Promień Strzemieszyce Małe 17 16 5 1 11 26 67
14 Przemsza Okradzionów 17 15 4 3 10 34 62
15 Orzeł Dąbie (B) 17 15 4 3 10 17 46
16 Zew Kazimierz (S) 17 10 3 1 13 19 48
17 Jedność Strzyżowice (S) 17 8 2 2 13 17 56
18 Skalniak Kroczyce (S) 17 7 2 1 14 16 56

RUNDA WIOSENNA

ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ

Kolejka 18

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 18 12 marca 2017 (n) 13.00 Zagłębie II Sosnowiec Skalniak Kroczyce 8 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 18 11 marca 2017 (s) 15.00 Zew Kazimierz Orzeł Dąbie 0 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 18 11 marca 2017 (s) 15.00 Promień Strzemieszyce Małe AKS Niwka 2 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 18 11 marca 2017 (s) 15.00 CKS Czeladź Źródło Kromołów 2 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 18 11 marca 2017 (s) 15.00 MKS Sławków Górnik Sosnowiec 2 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 18 11 marca 2017 (s) 15.00 Jedność Strzyżowice Ostoja Żelisławice 0 : 4 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 18 11 marca 2017 (s) 16.00 Unia Ząbkowice Przemsza Okradzionów 3 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 18 11 marca 2017 (s) 15.00 Błękitni Sarnów Górnik Wojkowice 5 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 18 3 maja 2017 (?) 17.30 Zgoda Byczyna MKS Poręba ? : ? (?:?)

Kolejka 19

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 19 18 marca 2017 (s) 15.30 Zagłębie II Sosnowiec Zew Kazimierz 4 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 19 18 marca 2017 (s) 15.30 Górnik Sosnowiec Promień Strzemieszyce Małe 3 : 4 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 19 18 marca 2017 (s) 15.30 AKS Niwka CKS Czeladź 1 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 19 18 marca 2017 (s) 15.30 Ostoja Żelisławice MKS Sławków 5 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 19 18 marca 2017 (s) 15.30 Górnik Wojkowice Unia Ząbkowice 1 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 19 18 marca 2017 (s) 15.30 Przemsza Okradzionów Zgoda Byczyna 0 : 0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) 19 18 marca 2017 (s) 15.30 MKS Poręba Jedność Strzyżowice 3 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 19 18 marca 2017 (s) 15.30 Źródło Kromołów Orzeł Dąbie 2 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 19 18 marca 2017 (s) 15.30 Skalniak Kroczyce Błękitni Sarnów 1 : 2 (?:?)

Kolejka 20

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 20 25 marca 2017 (s) 15.30 Błękitni Sarnów Zagłębie II Sosnowiec 2 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 20 25 marca 2017 (s) 15.30 CKS Czeladź Górnik Sosnowiec 4 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 20 25 marca 2017 (s) 15.30 Promień Strzemieszyce Małe Ostoja Żelisławice 0 : 4 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 20 25 marca 2017 (s) 15.30 MKS Sławków MKS Poręba 2 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 20 25 marca 2017 (s) 15.30 Zew Kazimierz Źródło Kromołów 1 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 20 25 marca 2017 (s) 15.30 Unia Ząbkowice Skalniak Kroczyce 1 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 20 26 marca 2017 (n) 11.00 Orzeł Dąbie AKS Niwka 0 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 20 26 marca 2017 (n) 11.00 Jedność Strzyżowice [Przemsza Okradzionów]] 1 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 20 25 marca 2017 (s) 15.30 Zgoda Byczyna Górnik Wojkowice ? : ? (?:?)

Mecz Zgoda Byczyna - Górnik Wojkowice zaplanowany na 25 marca 2017 (godz. 15,30) został odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 21 2 kwietnia 2017 (n) 13.00 Zagłębie II Sosnowiec Unia Ząbkowice 5 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 21 1 kwietnia 2017 (s) 16.30 Górnik Sosnowiec Orzeł Dąbie 2 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 21 1 kwietnia 2017 (s) 16.30 Źródło Kromołów AKS Niwka 3 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 21 1 kwietnia 2017 (s) 16.30 Błękitni Sarnów Zew Kazimierz 4 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 21 1 kwietnia 2017 (s) 16.30 Ostoja Żelisławice CKS Czeladź 2 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 21 1 kwietnia 2017 (s) 16.30 Skalniak Kroczyce Zgoda Byczyna 4 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 21 1 kwietnia 2017 (s) 16.30 Górnik Wojkowice Jedność Strzyżowice 1 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 21 1 kwietnia 2017 (s) 16.30 MKS Poręba Promień Strzemieszyce Małe 3 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 21 1 kwietnia 2017 (s) 15.00 Przemsza Okradzionów MKS Sławków 1 : 1 (?:?)

Kolejka 22

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 22 8 kwietnia 2017 (s) 17.00 Zgoda Byczyna Zagłębie II Sosnowiec 0 : 7 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 22 8 kwietnia 2017 (s) 17.00 Zew Kazimierz AKS Niwka 0 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 22 8 kwietnia 2017 (s) 17.00 Źródło Kromołów Górnik Sosnowiec 0 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 22 8 kwietnia 2017 (s) 17.00 CKS Czeladź MKS Poręba 0 : 0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) 22 8 kwietnia 2017 (s) 17.00 Unia Ząbkowice Błękitni Sarnów 0 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 22 8 kwietnia 2017 (s) 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Przemsza Okradzionów 4 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 22 8 kwietnia 2017 (s) 17.00 MKS Sławków Górnik Wojkowice 0 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 22 8 kwietnia 2017 (s) 17.00 Jedność Strzyżowice Skalniak Kroczyce 1 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 22 9 kwietnia 2017 (n) 11.00 Orzeł Dąbie Ostoja Żelisławice 1 : 1 (?:?)

Kolejka 23

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 23 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 23 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 23 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 23 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 23 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 23 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 23 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 23 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 23 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Kolejka 23 - 15 kwietnia Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 15 kwietnia, 13:00 Błękitni Sarnów 5-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 15 kwietnia, 14:00 Zagłębie II Sosnowiec 2-0 Jedność Strzyżowice 15 kwietnia, 10:30 Skalniak Kroczyce 4-2 MKS Sławków 15 kwietnia, 13:00 Górnik Wojkowice 3-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 15 kwietnia, 13:00 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-2 CKS Czeladź (2) 15 kwietnia, 13:00 MKS Poręba 4-1 Orzeł Dąbie 15 kwietnia, 13:00 Ostoja Żelisławice 1-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 15 kwietnia, 11:00 Górnik Sosnowiec 0-0 AKS Niwka Sosnowiec 15 kwietnia, 10:30

Kolejka 24

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 24 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 24 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 24 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 24 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 24 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 24 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 24 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 24 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 24 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Kolejka 24 - 22-23 kwietnia

Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-2 Górnik Sosnowiec 22 kwietnia, 17:00 AKS Niwka Sosnowiec 4-2 Ostoja Żelisławice 22 kwietnia, 11:00 Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-1 MKS Poręba 22 kwietnia, 17:00 Orzeł Dąbie - Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 23 kwietnia, 11:00 CKS Czeladź (2) 0-3 Górnik Wojkowice 22 kwietnia, 17:00 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 0-2 Skalniak Kroczyce 22 kwietnia, 17:00 MKS Sławków 1-4 Zagłębie II Sosnowiec 22 kwietnia, 17:00 Jedność Strzyżowice 0-5 Błękitni Sarnów 22 kwietnia, 17:00 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 25

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 25 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 25 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 25 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 25 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 25 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 25 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 25 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 25 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 25 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Kolejka 25 - 26 kwietnia Zgoda Byczyna (Jaworzno) 6-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 26 kwietnia, 17:30 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Jedność Strzyżowice 26 kwietnia, 17:30 Błękitni Sarnów 2-1 MKS Sławków 26 kwietnia, 17:30 Zagłębie II Sosnowiec 9-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 26 kwietnia, 17:30 na bocznym boisku Skalniak Kroczyce 2-1 CKS Czeladź (2) 26 kwietnia, 17:30 Górnik Wojkowice 6-0 Orzeł Dąbie 26 kwietnia, 17:30 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 26 kwietnia, 17:30 MKS Poręba 0-4 AKS Niwka Sosnowiec 26 kwietnia, 17:30 Ostoja Żelisławice 1-2 Górnik Sosnowiec 26 kwietnia, 17:30

Kolejka 26

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 26 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 26 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 26 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 26 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 26 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 26 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 26 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 26 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 26 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Kolejka 26 - 29-30 kwietnia Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-0 Ostoja Żelisławice 29 kwietnia, 17:00 Górnik Sosnowiec 8-1 MKS Poręba 29 kwietnia, 17:00 AKS Niwka Sosnowiec 3-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 29 kwietnia, 17:00 Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-7 Górnik Wojkowice 29 kwietnia, 17:00 Orzeł Dąbie 2-3 Skalniak Kroczyce 7 czerwca, 18:00 w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska CKS Czeladź (2) 0-6 Zagłębie II Sosnowiec 29 kwietnia, 11:00 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-7 Błękitni Sarnów 29 kwietnia, 17:00 MKS Sławków 6-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 29 kwietnia, 17:00 Jedność Strzyżowice 0-6 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 27

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 27 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 27 ??? 20167 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 27 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 27 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 27 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 27 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 27 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 27 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 27 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Kolejka 27 - 6-7 maja Jedność Strzyżowice 2-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 7 maja, 16:00 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-1 MKS Sławków 6 maja, 15:00 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 6 maja, 17:00 Błękitni Sarnów 0-2 CKS Czeladź (2) 6 maja, 17:00 Zagłębie II Sosnowiec 4-0 Orzeł Dąbie 7 maja, 13:00 Skalniak Kroczyce 3-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 6 maja, 17:00 Górnik Wojkowice 1-0 AKS Niwka Sosnowiec 6 maja, 17:00 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Górnik Sosnowiec 6 maja, 17:00 MKS Poręba 0-1 Ostoja Żelisławice 6 maja, 17:00

Kolejka 28

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 28 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 28 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 28 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 28 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 28 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 28 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 28 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 28 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 28 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Kolejka 28 - 13-14 maja Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-3 MKS Poręba 13 maja, 17:00 Ostoja Żelisławice 1-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 13 maja, 17:00 Górnik Sosnowiec 1-1 Górnik Wojkowice 13 maja, 17:00 AKS Niwka Sosnowiec 4-1 Skalniak Kroczyce 13 maja, 17:00 Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-4 Zagłębie II Sosnowiec 13 maja, 11:00 Orzeł Dąbie 0-4 Błękitni Sarnów 14 maja, 11:00 CKS Czeladź (2) 1-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 13 maja, 17:00 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 13 maja, 17:00 MKS Sławków 2-0 Jedność Strzyżowice 13 maja, 15:00

Kolejka 29

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 29 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 29 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 29 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 29 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 29 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 29 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 29 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 29 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 29 ??? 2017 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Kolejka 29 - 20-21 maja MKS Sławków 1-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 20 maja, 15:00 Jedność Strzyżowice 2-4 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 20 maja, 17:00 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-2 CKS Czeladź (2) 20 maja, 17:00 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Orzeł Dąbie 20 maja, 17:00 Błękitni Sarnów 4-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 20 maja, 13:00 Zagłębie II Sosnowiec 0-2 AKS Niwka Sosnowiec 20 maja, 17:00 Skalniak Kroczyce 0-5 Górnik Sosnowiec 20 maja, 17:00 Górnik Wojkowice 4-0 Ostoja Żelisławice 20 maja, 17:00 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-0 MKS Poręba

Kolejka 30

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 30 24 maja 2017 (śr) 18.00 Górnik Sosnowiec Zagłębie II Sosnowiec 0 : 6 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 30 24 maja 2017 (śr) 18.00 Zew Kazimierz Przemsza Okradzionów 3 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 30 24 maja 2017 (śr) 18.00 AKS Niwka Błękitni Sarnów 2 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 30 24 maja 2017 (śr) 18.00 Ostoja Żelisławice Skalniak Kroczyce 0 : 4 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 30 24 maja 2017 (śr) 18.00 CKS Czeladź Jedność Strzyżowice 3 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 30 24 maja 2017 (śr) 18.00 Orzeł Dąbie Zgoda Byczyna 1 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 30 24 maja 2017 (śr) 18.00 MKS Poręba 1-3 Górnik Wojkowice 1 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 30 24 maja 2017 (śr) 18.00 Źródło Kromołów Unia Ząbkowice 3 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 30 24 maja 2017 (śr) 18.00 Promień Strzemieszyce Małe ??? 3 : 2 (?:?)

Kolejka 31

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 31 27 maja 2017 (s) 17.00 Zagłębie II Sosnowiec Ostoja Żelisławice 6 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 31 27 maja 2017 (s) 17.00 Unia Ząbkowice AKS Niwka 0 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 31 27 maja 2017 (s) 17.00 Błękitni Sarnów Górnik Sosnowiec 3 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 31 27 maja 2017 (s) 17.00 Skalniak Kroczyce MKS Poręba 2 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 31 27 maja 2017 (s) 17.00 Jedność Strzyżowice Orzeł Dąbie 1 : 7 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 31 27 maja 2017 (s) 10.00 Promień Strzemieszyce Małe Zew Kazimierz 2 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 31 27 maja 2017 (s) 17.00 Górnik Wojkowice Przemsza Okradzionów 8 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 31 26 maja 2017 (pt) 18.00 Zgoda Byczyna Źródło Kromołów 6 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 31 28 maja 2017 (n) 11.00 MKS Sławków CKS Czeladź 0 : 1 (?:?)

Kolejka 32

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 32 3 czerwca 2017 (s) 17.00 MKS Poręba Zagłębie II Sosnowiec 1 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 32 3 czerwca 2017 (s) 15.30 AKS Niwka Zgoda Byczyna 4 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 32 3 czerwca 2017 (s) 17.00 Zew Kazimierz Górnik Wojkowice 1 : 4 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 32 3 czerwca 2017 (s) 17.00 Przemsza Okradzionów Skalniak Kroczyce 3 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 32 3 czerwca 2017 (s) 17.00 CKS Czeladź Promień Strzemieszyce Małe 3 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 32 3 czerwca 2017 (s) 17.00 Źródło Kromołów Jedność Strzyżowice 6 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 32 3 czerwca 2017 (s) 11.00 Górnik Sosnowiec Unia Ząbkowice 9 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 32 3 czerwca 2017 (s) 11.00 Ostoja Żelisławice 1-2 Błękitni Sarnów 1 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 32 4 czerwca 2017 (s) 11.00 Orzeł Dąbie MKS Sławków 2 : 2 (?:?)

Kolejka 33

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 33 10 czerwca 2017 (s) 17.00 Zagłębie II Sosnowiec Przemsza Okradzionów 5 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 33 10 czerwca 2017 (s) 17.00 Jedność Strzyżowice AKS Niwka 1 : 12 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 33 10 czerwca 2017 (s) 17.00 CKS Czeladź Zew Kazimierz 1 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 33 10 czerwca 2017 (s) 17.00 Skalniak Kroczyce Górnik Wojkowice 0 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 33 10 czerwca 2017 (s) 17.00 Unia Ząbkowice Ostoja Żelisławice 1 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 33 10 czerwca 2017 (s) 17.00 MKS Sławków Źródło Kromołów 4 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 33 10 czerwca 2017 (s) 17.00 Błękitni Sarnów MKS Poręba 6 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 33 10 czerwca 2017 (s) 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Orzeł Dąbie 0 : 6 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 33 10 czerwca 2017 (s) 17.00 Zgoda Byczyna Górnik Sosnowiec 0 : 8 (?:?)

Kolejka 34

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) 34 17 czerwca 2017 (s) 15.00 Górnik Wojkowice Zagłębie II Sosnowiec 2 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 34 17 czerwca 2017 (s) 11.00 Górnik Sosnowiec Jedność Strzyżowice 7 : 2 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 34 17 czerwca 2017 (s) 17.00 Zew Kazimierz Skalniak Kroczyce 2 : 4 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 34 17 czerwca 2017 (s) 17.00 Orzeł Dąbie CKS Czeladź 2 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 34 17 czerwca 2017 (s) 17.00 Źródło Kromołów Promień Strzemieszyce Małe 2 : 1 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 34 17 czerwca 2017 (s) 17.00 Przemsza Okradzionów Błękitni Sarnów 3 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 34 17 czerwca 2017 (s) 17.00 MKS Poręba Unia Ząbkowice 3 : 3 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 34 17 czerwca 2017 (s) 11.00 Ostoja Żelisławice Zgoda Byczyna 4 : 0 (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) 34 17 czerwca 2017 (s) 17.00 AKS Niwka MKS Sławków 3 : 0 (wo)
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego