MKS Dąbrowa Górnicza II (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

MKS Dąbrowa Górnicza (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017 - III Liga

http://system.szps.pl/index.php?mode=12&type=10

Spis treści

ROZGRYWKI ZASADNICZE

ETAP I

RUNDA I

kolejka data godz. gospodarze goście wynik set 1 set 2 set 3 set 4 set 5
1 25 września 2016 17.00 Płomień Sosnowiec MKS Dąbrowa Górnicza II 3 : 1 26:24 19:25 25:23 25:21 -
2 1 października 2016 17.00 MKS Dąbrowa Górnicza II UKS Net Piekary Śląskie 3 : 0 25:14 25:15 25:14 - -
3 8 października 2016 17.00 MKS "Dwójka" Zawiercie MKS Dąbrowa Górnicza II 0 : 3 19:25 22:25 19:25 - -
4 4 grudnia 2016 11.00 KPKS Halemba MKS Dąbrowa Górnicza II 0 : 3 14:25 19:25 18:25 - -
5 22 października 2016 17.00 MKS Dąbrowa Górnicza II UKS Spartakus Zabrze 1 : 3 14:25 25:12 24:26 19:25 -
6 28 października 2016 17.00 SMS Sokół Chorzów MKS Dąbrowa Górnicza II 1 : 3 18:25 17:25 25:23 20:25 -
7 5 listopada 2016 16.00 MKS Dąbrowa Górnicza II AZS Politechnika Częstochowska 3 : 2 25:18 16:25 26:24 13:25 15:9

RUNDA II

kolejka data godz. gospodarze goście wynik set 1 set 2 set 3 set 4 set 5
8 10 listopada 2016 18.30 MKS Dąbrowa Górnicza II Płomień Sosnowiec 3 : 0 28:26 25:20 25:21 - -
9 18 listopada 2016 17.00 UKS Net Piekary Śląskie MKS Dąbrowa Górnicza II 0 : 3 18:25 10:25 25:27 - -
10 26 listopada 2016 17.30 MKS Dąbrowa Górnicza II MKS "Dwójka" Zawiercie 3 : 1 25:23 17:25 25:19 25:13 -
11 3 grudnia 2016 15.30 MKS Dąbrowa Górnicza II KPKS Halemba 1 : 3 25:19 15:25 18:25 19:25 -
12 10 grudnia 2016 17.00 UKS Spartakus Zabrze MKS Dąbrowa Górnicza II 3 : 2 25:22 22:25 26:24 18:25 15:9
13 17 grudnia 2016 17.00 MKS Dąbrowa Górnicza II SMS Sokół Chorzów 3 : 1 25:12 25:15 24:26 25:16 -
14 18 grudnia 2016 18.30 AZS Politechnika Częstochowska MKS Dąbrowa Górnicza II 2 : 3 25:15 15:25 23:25 29:27 12:15

TABELA KOŃCOWA I ETAPU

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z (3) Z (2) P (1) P (0) Sety (+) Sety (-) Pkt (+) Pkt (-)
1 Płomień Sosnowiec 14 36 10 3 0 1 39 13 1220 1085
2 MKS Dąbrowa Górnicza II 14 29 8 2 1 3 35 19 1228 1091
3 SPS AZS Politechnika Częstochowska 14 27 8 0 3 3 31 21 1173 1054
4 UKS Spartakus Zabrze 14 22 6 2 0 6 26 23 1095 995
5 KPKS Halemba 14 22 7 0 1 6 25 25 1102 1106
6 MKS "Dwójka" Zawiercie 14 15 4 1 1 8 22 31 1123 1152
7 UKS Net Piekary Śląskie 14 9 2 0 3 9 14 37 1008 1172
8 SMS Sokół Chorzów 14 8 2 1 0 11 13 36 853 1147

ETAP II

RUNDA I

RUNDA II

TABELA KOŃCOWA II ETAPU

Tabela do przepisania

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z (3) Z (2) P (1) P (0) Sety (+) Sety (-) Pkt (+) Pkt (-)
1 Płomień Sosnowiec 14 36 10 3 0 1 39 13 0000 0000
2 MKS Dąbrowa Górnicza II 14 29 ? ? ? ? 35 19 0000 0000
3 SPS AZS Politechnika Częstochowska 14 27 8 0 3 3 31 21 0000 0000
4 UKS Spartakus Zabrze 14 22 6 2 0 6 26 23 0000 0000
5 KPKS Halemba 14 22 7 0 1 6 25 25 0000 0000
6 MKS "Dwójka" Zawiercie 14 15 4 1 1 8 22 31 0000 0000
7 UKS Net Piekary Śląskie 14 9 2 0 3 9 14 37 0000 0000
8 SMS Sokół Chorzów 14 8 2 1 0 11 13 36 0000 0000


Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -

1 KS Burza MOSiR Mikołów 14 39 14 42 11 1246 924

2 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 14 30 10 34 17 1172 1084

3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 14 21 8 30 28 1255 1258

4 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 14 20 6 26 28 1132 1186

5 UKS Spartakus Zabrze 14 15 6 21 31 1113 1139

6 MKS Imielin 14 15 4 22 32 1112 1141

7 SPS AZS Politechnika Częstochowska 14 15 4 21 33 998 1183

8 GS UKS Krzanowice 14 13 4 15 31 891 1004

ROZGRYWKI TURNIEJOWE

TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY

TURNIEJ FINAŁOWY

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego