Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1958

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1958 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

Spis treści

SKŁAD GRUPY I (B)

LP NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) MIEJSCOWOŚĆ
1 DKS Dobieszowice Dobieszowice
2 LZS Przyszłość Żychcice Żychcice
3 Cyklon Rogoźnik Rogoźnik
4 KS Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza
5 Zagłębianka II Będzin Będzin
6 Górnik II Wojkowice Komorne Sosnowiec
7 Unia Strzemieszyce Strzemieszyce
8 LZS Tuczna Baba Tucznawa
9 Górnik Gołonóg Gołonóg
10 Sarmacja II Będzin Będzin

RUNDA WIOSENNA

Kolejka 1

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 1 13 kwietnia 1958 ??? DKS Dobieszowice KS Dąbrowa Górnicza 1 : 1 (1:1)
Klasa B, Grupa II 1 13 kwietnia 1958 ??? Unia Strzemieszyce LZS Tuczna Baba 10 : 1 (1:1)
Klasa B, Grupa II 1 13 kwietnia 1958 ??? Górnik II Wojkowice Komorne Zagłębianka II Będzin 1 : 2 (1:1)
Klasa B, Grupa II 1 13 kwietnia 1958 ??? LZS Przyszłość Żychcice Sarmacja II Będzin 2 : 3 (2:0)
Klasa B, Grupa II 1 13 kwietnia 1958 ??? Górnik Gołonóg Cyklon Rogoźnik 0 : 6 (0:1)

Kolejka 2

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 2 20 kwietnia 1958 ??? Górnik Gołonóg DKS Dobieszowice 1 : 2 (0:1)
Klasa B, Grupa II 2 20 kwietnia 1958 ??? Cyklon Rogoźnik LZS Przyszłość Żychcice 4 : 2 (1:0)
Klasa B, Grupa II 2 20 kwietnia 1958 ??? Zagłębianka II Będzin Unia Strzemieszyce 2 : 3 (1:2)
Klasa B, Grupa II 2 20 kwietnia 1958 ??? LZS Tuczna Baba KS Dąbrowa Górnicza 2 : 8 (0:4)
Klasa B, Grupa II 2 20 kwietnia 1958 ??? Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne 5 : 3 (2:2)

Kolejka 3

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 3 27 kwietnia 1958 ??? DKS Dobieszowice LZS Tuczna Baba 6 : 0 (2:0)
Klasa B, Grupa II 3 27 kwietnia 1958 ??? KS Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Będzin 0 : 1 (0:0) anulowany, powtórka 2:0
Klasa B, Grupa II 3 27 kwietnia 1958 ??? Unia Strzemieszyce Sarmacja II Będzin 4 : 2 (2:2)
Klasa B, Grupa II 3 27 kwietnia 1958 ??? Górnik II Wojkowice Komorne Cyklon Rogoźnik 1 : 6 (0:1)
Klasa B, Grupa II 3 27 kwietnia 1958 ??? LZS Przyszłość Żychcice Górnik Gołonóg 2 : 0 (0:0)

Kolejka 4

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 4 4 maja 1958 ??? LZS Przyszłość Żychcice DKS Dobieszowice 3 : 2 (1:2)
Klasa B, Grupa II 4 4 maja 1958 ??? Górnik Gołonóg Górnik II Wojkowice Komorne 3 : 2 (2:2)
Klasa B, Grupa II 4 4 maja 1958 ??? Cyklon Rogoźnik Unia Strzemieszyce 1 : 2 (1:0)
Klasa B, Grupa II 4 4 maja 1958 ??? Sarmacja II Będzin KS Dąbrowa Górnicza 2 : 1 (1:1)
Klasa B, Grupa II 4 4 maja 1958 Zagłębianka II Będzin LZS Tuczna Baba 5 : 2 (2:0)

Kolejka 5

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 5 18 maja 1958 ??? DKS Dobieszowice Zagłębianka II Będzin 1 : 1 (0:1)
Klasa B, Grupa II 5 18 maja 1958 ??? LZS Tuczna Baba Sarmacja II Będzin 3 : 2 (0:2)
Klasa B, Grupa II 5 18 maja 1958 ??? KS Dąbrowa Górnicza Cyklon Rogoźnik 3 : 4 (2:1)
Klasa B, Grupa II 5 18 maja 1958 ??? Unia Strzemieszyce Górnik Gołonóg 8 : 0 (3:0)
Klasa B, Grupa II 5 18 maja 1958 Górnik II Wojkowice Komorne LZS Przyszłość Żychcice 2 : 1 (1:0)


Kolejka 6

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 6 ??? 1958 ??? Górnik II Wojkowice Komorne DKS Dobieszowice 0 : 3 (?:?)
Klasa B, Grupa II 6 ??? 1958 ??? LZS Przyszłość Żychcice Unia Strzemieszyce 2 : 2 (?:?)
Klasa B, Grupa II 6 ??? 1958 ??? Górnik Gołonóg KS Dąbrowa Górnicza 3 : 1
Klasa B, Grupa II 6 ??? 1958 ??? Cyklon Rogoźnik LZS Tuczna Baba 5 : 1 (?:?)
Klasa B, Grupa II 6 ??? 1958 ??? Sarmacja II Będzin Zagłębianka II Będzin 1 : 1 (?:?)


Kolejka 7

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 7 8 czerwca 1958 ??? DKS Dobieszowice Sarmacja II Będzin 3 : 0 walkower
Klasa B, Grupa II 7 8 czerwca 1958 ??? Zagłębianka II Będzin Cyklon Rogoźnik 0 : 5 (0:2)
Klasa B, Grupa II 7 8 czerwca 1958 ??? LZS Tuczna Baba Górnik Gołonóg 5 : 3 (3:3)
Klasa B, Grupa II 7 8 czerwca 1958 ??? KS Dąbrowa Górnicza LZS Przyszłość Żychcice 2 : 0 (1:0)
Klasa B, Grupa II 7 8 czerwca 1958 ??? Unia Strzemieszyce Górnik II Wojkowice Komorne 7 : 1 (1:1)

Kolejka 8

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 8 15 czerwca 1958 ??? Unia Strzemieszyce DKS Dobieszowice 8 : 0 (5:0)
Klasa B, Grupa II 8 15 czerwca 1958 ??? Górnik II Wojkowice Komorne KS Dąbrowa Górnicza 3 : 2 (2:2)
Klasa B, Grupa II 8 15 czerwca 1958 ??? LZS Przyszłość Żychcice LZS Tuczna Baba 3 : 2 (2:2)
Klasa B, Grupa II 8 15 czerwca 1958 ??? Górnik Gołonóg Zagłębianka II Będzin 2 : 7 (0:4)
Klasa B, Grupa II 8 15 czerwca 1958 Cyklon Rogoźnik Sarmacja II Będzin 5 : 3 (5:1)


Kolejka 9

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 9 22 czerwca 1958 ??? DKS Dobieszowice Cyklon Rogoźnik 1 : 1 (0:0)
Klasa B, Grupa II 9 22 czerwca 1958 ??? Sarmacja II Będzin Górnik Gołonóg 4 : 0 (3:0)
Klasa B, Grupa II 9 22 czerwca 1958 ??? Zagłębianka II Będzin LZS Przyszłość Żychcice 1 : 1 (1:0)
Klasa B, Grupa II 9 22 czerwca 1958 ??? LZS Tuczna Baba Górnik II Wojkowice Komorne 5 : 4 (4:2)
Klasa B, Grupa II 9 22 czerwca 1958 KS Dąbrowa Górnicza Unia Strzemieszyce 0 : 2 (0:?)

TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Unia Strzemieszyce 9 17 8 1 0 46 10
2 Cyklon Rogoźnik 9 15 7 1 1 37 13
3 DKS Dobieszowice 9 11 4 3 2 19 15
4 Zagłębianka II Będzin 9 9 3 3 3 19 18
5 Sarmacja II Będzin 9 9 4 1 4 23 22
6 LZS Przyszłość Żychcice 9 8 3 2 4 16 18
7 KS Dąbrowa Górnicza 9 7 3 1 5 20 17
8 LZS Tuczna Baba 9 3 3 0 6 21 46
9 Górnik II Wojkowice Komorne 9 4 2 0 7 17 34
10 Górnik Gołonóg 9 4 2 0 7 12 37

RUNDA JESIENNA

Kolejka 10

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 10 3 sierpnia 1958 ??? KS Dąbrowa Górnicza DKS Dobieszowice 5 : 1 (3:0)
Klasa B, Grupa II 10 3 sierpnia 1958 ??? LZS Tuczna Baba Brygada Strzemieszyce 2 : 8 (1:3)
Klasa B, Grupa II 10 3 sierpnia 1958 ??? Zagłębianka II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne 1 : 1 (1:0)
Klasa B, Grupa II 10 3 sierpnia 1958 ??? Sarmacja II Będzin LZS Przyszłość Żychcice 3 : 2 (1:1)
Klasa B, Grupa II 10 3 sierpnia 1958 ??? Cyklon Rogoźnik Górnik Gołonóg 4 : 0 (2:0)

Kolejka 11

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 11 10 sierpnia 1958 ??? DKS Dobieszowice Górnik Gołonóg 5 : 3 (3:0)
Klasa B, Grupa II 11 10 sierpnia 1958 ??? LZS Przyszłość Żychcice Cyklon Rogoźnik 2 : 2 (1:1)
Klasa B, Grupa II 11 10 sierpnia 1958 ??? Brygada Strzemieszyce Zagłębianka II Będzin 2 : 0 (0:0)
Klasa B, Grupa II 11 10 sierpnia 1958 ??? KS Dąbrowa Górnicza LZS Tuczna Baba 3 : 3 (2:2)
Klasa B, Grupa II 11 10 sierpnia 1958 ??? Górnik II Wojkowice Komorne Sarmacja II Będzin 3 : 1 (1:1)

Kolejka 12

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 12 17 sierpnia 1958 ??? LZS Tuczna Baba DKS Dobieszowice 1 : 1 (0:1)
Klasa B, Grupa II 12 17 sierpnia 1958 ??? Zagłębianka II Będzin KS Dąbrowa Górnicza 3 : 0 (2:0)
Klasa B, Grupa II 12 17 sierpnia 1958 ??? Sarmacja II Będzin Brygada Strzemieszyce 0 : 3 walkower
Klasa B, Grupa II 12 17 sierpnia 1958 ??? Cyklon Rogoźnik Górnik II Wojkowice Komorne 2 : 0 (0:0)
Klasa B, Grupa II 12 17 sierpnia 1958 ??? Górnik Gołonóg LZS Przyszłość Żychcice 6 : 2 (3:2)

Kolejka 13

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 13 24 sierpnia 1958 ??? DKS Dobieszowice LZS Przyszłość Żychcice 2 : 2 (0:1)
Klasa B, Grupa II 13 24 sierpnia 1958 ??? Górnik II Wojkowice Komorne Górnik Gołonóg 5 : 4 (2:1)
Klasa B, Grupa II 13 24 sierpnia 1958 ??? Brygada Strzemieszyce Cyklon Rogoźnik 2 : 2 (2:1)
Klasa B, Grupa II 13 24 sierpnia 1958 ??? KS Dąbrowa Górnicza Sarmacja II Będzin 1 : 1 (0:0)
Klasa B, Grupa II 13 24 sierpnia 1958 LZS Tuczna Baba Zagłębianka II Będzin 4 : 2 (1:1)

Kolejka 14

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 14 30 sierpnia 1958 ??? Zagłębianka II Będzin DKS Dobieszowice 7 : 2 (4:1)
Klasa B, Grupa II 14 30 sierpnia 1958 ??? Sarmacja II Będzin LZS Tuczna Baba 2 : 3 (2:2)
Klasa B, Grupa II 14 30 sierpnia 1958 ??? Cyklon Rogoźnik KS Dąbrowa Górnicza 1 : 1 (0:1)
Klasa B, Grupa II 14 30 sierpnia 1958 ??? Górnik Gołonóg Brygada Strzemieszyce 0 : 3walkower
Klasa B, Grupa II 14 30 sierpnia 1958 LZS Przyszłość Żychcice Górnik II Wojkowice Komorne 4 : 1 (1:0)


Kolejka 15

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 15 7 września 1958 ??? DKS Dobieszowice Górnik II Wojkowice Komorne 2 : 5 (1:1)
Klasa B, Grupa II 15 7 września 1958 ??? Brygada Strzemieszyce LZS Przyszłość Żychcice 6 : 0 (2:0)
Klasa B, Grupa II 15 7 września 1958 ??? KS Dąbrowa Górnicza Górnik Gołonóg 4 : 2 (1:2)
Klasa B, Grupa II 15 7 września 1958 ??? LZS Tuczna Baba Cyklon Rogoźnik 4 : 2 (0:1)
Klasa B, Grupa II 15 7 września 1958 ??? Zagłębianka II Będzin Sarmacja II Będzin 6 : 0 (2:0)


Kolejka 16

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 16 14 września 1958 ??? Sarmacja II Będzin DKS Dobieszowice 2 : 0 (0:0)
Klasa B, Grupa II 16 14 września 1958 ??? Cyklon Rogoźnik Zagłębianka II Będzin 3 : 0 (2:0)
Klasa B, Grupa II 16 14 września 1958 ??? Górnik Gołonóg LZS Tuczna Baba 3 : 0walkower
Klasa B, Grupa II 16 14 września 1958 ??? LZS Przyszłość Żychcice KS Dąbrowa Górnicza 3 : 1 (1:0)
Klasa B, Grupa II 16 14 września 1958 ??? Górnik II Wojkowice Komorne Brygada Strzemieszyce 1 : 8 (1:5)

Kolejka 17

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 17 21 września 1958 ??? DKS Dobieszowice Brygada Strzemieszyce 0 : 6 (0:4)
Klasa B, Grupa II 17 21 września 1958 ??? KS Dąbrowa Górnicza Górnik II Wojkowice Komorne 3 : 2 (1:2)
Klasa B, Grupa II 17 21 września 1958 ??? LZS Tuczna Baba LZS Przyszłość Żychcice 2 : 0 (0:0)
Klasa B, Grupa II 17 21 września 1958 ??? Zagłębianka II Będzin Górnik Gołonóg 3 : 0walkower
Klasa B, Grupa II 17 21 września 1958 Sarmacja II Będzin Cyklon Rogoźnik 3 : 1 (2:1)


Kolejka 18

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 18 28 września 1958 ??? Cyklon Rogoźnik DKS Dobieszowice 3 : 1 (3:0)
Klasa B, Grupa II 18 28 września 1958 ??? Górnik Gołonóg Sarmacja II Będzin 3 : 4 (?:?)
Klasa B, Grupa II 18 28 września 1958 ??? LZS Przyszłość Żychcice Zagłębianka II Będzin 2 : 5 (1:3)
Klasa B, Grupa II 18 28 września 1958 ??? Górnik II Wojkowice Komorne LZS Tuczna Baba 3 : 7 (2:2)
Klasa B, Grupa II 18 28 września 1958 Brygada Strzemieszyce KS Dąbrowa Górnicza 7 : 1 (1:0)

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Brygada Strzemieszyce 18 34 16 2 0 91 14
2 Cyklon Rogoźnik 18 26 11 4 3 57 25
3 Sarmacja II Będzin 18 18 8 2 8 37 44
4 LZS Tuczna Baba 18 18 8 2 8 43 67
5 KS Dąbrowa Górnicza 18 16 6 4 8 39 40
6 DKS Dobieszowice 18 16 5 6 7 35 48
7 Zagłębianka II Będzin 18 15 36 37
8 Górnik II Wojkowice Komorne 18 15 44 60
9 LZS Przyszłość Żychcice 18 14 33 46
10 Górnik Gołonóg 18 8 4 0 14 33 67
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego