Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura (zwane też jako Memoriał Włodzimierza Mazura) - cykliczna impreza sportowa poświęcona wybitnemu piłkarzowi Zagłębia Sosnowiec, Włodzimierzowi Mazurowi. Impreza została zapoczątkowana w 1996 r.

Spis treści

I Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura 1996

II Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura 1997

III Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura 1998

IV Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura 1999

V Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura 2000

VI Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura 2001

VII Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura 2002

VIII Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura 2003

IX Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura 2004

X Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura 2005

XI Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura 2006

XII Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura 2007

XIII Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura 2008

XIV Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura 2009

XV Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura 2010

XVI Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura 2011

XVII Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura 2012

XVIII Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura 2013

Eliminacje

Finały

Grupa I

Wyniki

Gole: 0:1 Patryk Taraszkowski 1:48, 1:1 Wojciech Białek 4:36 (w przewadze), 2:1 Łukasz Matusiak 7:38, 3:1 Wojciech Białek 9:07, 3:2 Dawid Jaźwic 11:08, 3:3 Tomasz Zdanowski 14:40, 4:3 Łukasz Matusiak 15:59

Gole: 1:0 Patryk Taraszkowski 1:02, 1:1 Rafał Dramski 6:48, 2:1 Łukasz Sawicki 9:45, 3:1 Marcin Ból 16:36, 4:1 Oskar Banasiak 17:17 (ręką)

Gole: 1:0 Adrian Marek 1:43, 1:1 Piotr Bochenek 2:24, 1:2 Jarosław Luty 4:08 (karny), 2:2 Marcin Sierczyński 6:44, 3:2 Adrian Marek 12:41, 3:3 Marcin Jaskuła 17:15, 4:3 Adrian Pajączkowski 18:00

Tabela
Lp. Drużyna Ilość meczów Punkty Bilans bramek
1. Zagłębie Sosnowiec 2 6 8:6
2. Unia Ząbkowice 2 3 7:5
3. Strażak Mierzęcice 2 0 4:8

Awans: Zagłębie Sosnowiec i Unia Ząbkowice

Grupa II

Wyniki

Gole: 0:1 Bartłomiej Musiał 1:58, 1:1 Łukasz Stępień 3:32, 2:1 Zygmunt Biliński 4:12, 3:1 Marcin Pieniażęk 14:05, 3:2 Adam Baran 14:22, 3:3 Adam Baran 17:40

Gole: 0:1 Bartłomiej Musiał 0:57, 0:2 Bartłomiej Musiał 3:09, 1:2 Daniel Płatek 3:39, 1:3 Mateusz Borek 7:37, 2:3 Maciej Kruczek 10:53, 2:4 Adam Baran 12:41

Gole: 0:1 Robert Woźniak 2:38, 1:1 Mateusz Pazgan 6:01, 1:2 Robert Woźniak 8:51, 1:3 Łukasz Stępień 15:37, 1:4 Marcin Bartosik 16:34

Tabela
Lp. Drużyna Ilość meczów Punkty Bilans bramek
1. Górnik Piaski 2 4 7:4
2. Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2 4 7:5
3. Zagłębie II Sosnowiec 2 0 3:8

Awans: Górnik Piaski i Zagłębiak Dąbrowa Górnicza

Półfinały

Gole: 1:0 Łukasz Matusiak 5:19, 2:0 Łukasz Matusiak 7:47, 3:0 Marcin Sierczyński 9:08, 3:1 Bartłomiej Musiał 13:30

Gole: 0:1 Marcin Ból 6:39, 0:2 Grzegorz Żak 7:39, 1:2 Zygmunt Biliński 9:27, 1:3 Patryk Taraszkowski 10:11, 2:3 Marcin Bartosik 10:43, 2:4 Mateusz Mzyk 11:12, 2:5 Piotr Zarychta 12:07, 2:6 Tomasz Zdanowski 14:03, 2:7 Tomasz Zdanowski 14:38, 3:7 Łukasz Stępień 16:08,3:8 Dawid Jaźwic 17:05

Mecz o 5. miejsce

Gole: 0:1 Marcin Jaskuła 0:39, 0:2 Marcin Jaskuła 3:11, 0:3 Piotr Wolny 6:12, 1:3 Kamil Płatek 9:05 (głową), 2:3 Mateusz Pazgan 13:43, 2:4 Marcin Jaskuła 14:36, 2:5 Marcin Jaskuła 17:01, 2:6 Marcin Jaskuła 17:59

Mecz o 3. miejsce

Gole: 0:1 Zygmunt Biliński 1:53, 0:2 Sebastian Stankiewicz 4:40, 0:3 Zygmunt Biliński 11:53, 1:3 Mateusz Borek 14:38, 1:4 Marcin Pieniążek 15:22, 1:5 Łukasz Stępień 15:47, 2:5 Adam Baran 17:14, 3:5 Adam Baran 17:57

Finał

Gole: 0:1 Marcin Ból 2:30 (w przewadze), 0:2 Marcin Ból 3:14 (w przewadze), 0:3 Tomasz Zdanowski 4:10 (w przewadze), 1:3 Dawid Kudła 4:40, 2:3 Łukasz Matusiak 5:49, 2:4 Hubert Gmaj 8:47, 3:4 Łukasz Matusiak 9:19, 4:4 Dawid Weis 16:15, 5:4 Łukasz Matusiak 16:58, 5:5 Patryk Taraszkowski 17:35, 6:5 Łukasz Matusiak 24:30 (w przewadze)

XIX Halowe Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego im. Włodzimierza Mazura 2014

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego