2019/20 Klasa A Patrick Sosnowiec

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

2019/20 Klasa A Patrick Sosnowiec

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Unia Ząbkowice 15 39 12 3 0 50 19
2 Ostoja Żelisławice 15 33 10 3 2 42 26
3 Błękitni Sarnów 15 33 10 3 2 44 20
4 CKS Czeladź 15 26 7 5 3 44 29
5 SKS Łagisza 15 24 7 3 5 35 19
6 MKS Poręba 15 23 7 2 6 35 33
7 KS Preczów 15 22 7 1 7 33 39
8 Łazowianka Łazy 15 21 5 6 4 34 28
9 Zagłębiak Tucznawa 15 21 6 3 6 50 34
10 Przemsza Okradzionów 15 21 6 3 6 35 38
11 Zagłębie Dąbrowa Górnicza 15 15 4 3 8 19 28
12 Górnik Sosnowiec 15 14 4 2 9 34 43
13 KSG Psary 15 14 3 5 7 27 34
14 Skalniak Kroczyce 15 13 4 4 8 26 38
15 Iskra Psary 15 10 2 4 9 13 36
16 KS Giebło 15 5 1 2 12 17 74


M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Unia Ząbkowice - 3-1 2-0 - 0-0 - - 0-0 5-2 - 3-0 - 4-1 - - -
2 Ostoja Żelisławice - - - - - 4-2 1-0 - - 3-2 - 5-3 4-2 4-4 - 6-0
3 Błękitni Sarnów - 2-2 - 4-2 - - 2-0 - - 4-0 - 6-4 3-2 3-1 - 6-0
4 CKS Czeladź 3-3 2-2 - - 1-0 - 4-1 - - - - - 5-2 0-1 4-0 -
5 SKS Łagisza - 3-2 0-2 - - - 4-1 4-4 3-0 - 5-1 - 1-2 2-3 - -
6 MKS Poręba 2-3 - 2-1 1-1 0-2 - - 4-2 0-5 - 3-0 - - - 4-0 -
7 KS Preczów 4-5 - - - - 2-1 - - - 3-1 - 2-7 - 2-1 0-0 6-0
8 Łazowianka Łazy - 1-3 2-2 2-3 - - 1-4 - 3-1 - - 3-2 2-2 1-0 - -
9 Zagłębiak Tucznawa - 2-3 1-4 3-3 - - 9-2 - - 7-1 - 4-2 2-2 5-2 1-1 -
10 Przemsza Okradzionów 2-3 - - 4-3 2-1 5-1 - 3-3 - - 2-0 - - - 5-2 4-2
11 Zagłębie Dąbrowa Górnicza - 0-1 0-3 3-3 - - 2-4 0-0 1-0 - - - 1-1 2-0 - -
12 Górnik Sosnowiec 1-3 - - 1-4 1-1 0-2 - - - 2-0 0-4 - - - 2-2 5-2
13 KSG Psary - - - - - 3-5 1-2 - - 2-2 - 2-3 - 0-0 1-0 4-0
14 Skalniak Kroczyce 3-5 - - - - 2-5 - - - 2-2 - 3-1 - - 1-3 3-3
15 Iskra Psary 0-4 0-1 2-2 - 0-3 - - 0-6 - - 2-0 - - - - -
16 KS Giebło 0-7 - - 2-6 0-6 3-3 - 0-4 2-8 - 1-5 - - - 2-1 -


WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 17 sierpnia 2019 17.00 MKS Poręba CKS Czeladź 1-1 (1-1)
1 17 sierpnia 2019 17.00 Błękitni Sarnów Ostoja Żelisławice 2-2 (1-1)
1 17 sierpnia 2019 17.00 Górnik Sosnowiec SKS Łagisza 1-1 (1-0)
1 17 sierpnia 2019 17.00 Łazowianka Łazy KS Preczów 1-4 (1-2)
1 17 sierpnia 2019 17.00 Zagłębiak Tucznawa KSG Psary 2-2 (0-0)
1 17 sierpnia 2019 17.00 KS Giebło Iskra Psary 2-1 (2-0)
1 18 sierpnia 2019 17.00 Przemsza Okradzionów Unia Ząbkowice 2-3 (0-1)
1 18 sierpnia 2019 17.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Skalniak Kroczyce 2-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 24 sierpnia 2019 17.00 CKS Czeladź Skalniak Kroczyce 0-1 (0-1)
2 24 sierpnia 2019 17.00 Unia Ząbkowice Łazowianka Łazy 0-0 (0-0)
2 24 sierpnia 2019 17.00 Ostoja Żelisławice KS Giebło 6-0 (3-0)
2 24 sierpnia 2019 17.00 MKS Poręba Błękitni Sarnów 2-1 (1-0)
2 24 sierpnia 2019 17.00 SKS Łagisza Zagłębie Dąbrowa Górnicza 5-1 (3-0)
2 24 sierpnia 2019 17.00 KS Preczów Górnik Sosnowiec 2-7 (1-4)
2 24 sierpnia 2019 17.00 KSG Psary Przemsza Okradzionów 2-2 (1-0)
2 24 sierpnia 2019 17.00 Zagłębiak Tucznawa Iskra Psary 1-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 28 sierpnia 2019 18.00 Błękitni Sarnów CKS Czeladź 4-2 (3-0)
3 28 sierpnia 2019 18.00 Górnik Sosnowiec Unia Ząbkowice 1-3 (0-0)
3 28 sierpnia 2019 18.00 Zagłębiak Tucznawa Ostoja Żelisławice 2-3 (1-3)
3 28 sierpnia 2019 18.00 SKS Łagisza Skalniak Kroczyce 2-3 (1-2)
3 28 sierpnia 2019 18.00 KS Giebło MKS Poręba 3-3 (1-1)
3 28 sierpnia 2019 18.00 Łazowianka Łazy KSG Psary 2-2 (1-2)
3 28 sierpnia 2019 18.00 Przemsza Okradzionów Iskra Psary 5-2 (2-0)
3 28 sierpnia 2019 18.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza KS Preczów 2-4 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 31 sierpnia 2019 17.00 CKS Czeladź SKS Łagisza 1-0 (1-0)
4 31 sierpnia 2019 17.00 Błękitni Sarnów KS Giebło 6-0 (1-0)
4 31 sierpnia 2019 17.00 MKS Poręba Zagłębiak Tucznawa 0-5 (0-2)
4 31 sierpnia 2019 17.00 KS Preczów Skalniak Kroczyce 2-1 (1-1)
4 31 sierpnia 2019 17.00 Iskra Psary Łazowianka Łazy 0-6 (0-3)
4 31 sierpnia 2019 17.00 KSG Psary Górnik Sosnowiec 2-3 (0-2)
4 1 września 2019 17.00 Ostoja Żelisławice Przemsza Okradzionów 3-2 (0-1)
4 Unia Ząbkowice Zagłębie Dąbrowa Górnicza przełożony
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 7 września 2019 17.00 KS Giebło CKS Czeladź 2-6 (0-5)
5 7 września 2019 17.00 Skalniak Kroczyce Unia Ząbkowice 3-5 (1-2)
5 7 września 2019 17.00 Łazowianka Łazy Ostoja Żelisławice 1-3 (0-0)
5 7 września 2019 17.00 Zagłębiak Tucznawa Błękitni Sarnów 1-4 (0-2)
5 7 września 2019 17.00 SKS Łagisza KS Preczów 4-1 (1-1)
5 7 września 2019 17.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza KSG Psary 1-1 (1-1)
5 7 września 2019 17.00 Górnik Sosnowiec Iskra Psary 2-2 (1-1)
5 8 września 2019 17.00 Przemsza Okradzionów MKS Poręba 5-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 14 września 2019 15.00 Ostoja Żelisławice Górnik Sosnowiec 5-3 (3-0)
6 14 września 2019 16.00 CKS Czeladź KS Preczów 4-1 (1-0)
6 14 września 2019 16.00 KS Giebło Zagłębiak Tucznawa 2-8 (0-3)
6 14 września 2019 16.00 Iskra Psary Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2-0 (0-0)
6 14 września 2019 16.00 KSG Psary Skalniak Kroczyce 0-0 (0-0)
6 14 września 2019 17.00 Unia Ząbkowice SKS Łagisza 0-0 (0-0)
6 14 września 2019 18.00 Błękitni Sarnów Przemsza Okradzionów 4-0 (2-0)
6 15 września 2019 16.00 MKS Poręba Łazowianka Łazy 4-2 (2-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 18 września 2019 16.30 Unia Ząbkowice Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 21 września 2019 16.00 KS Preczów Unia Ząbkowice 4-5 (3-0)
7 21 września 2019 16.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Ostoja Żelisławice 0-1 (0-1)
7 21 września 2019 16.00 Zagłębiak Tucznawa CKS Czeladź 3-3 (2-1)
7 21 września 2019 16.00 SKS Łagisza KSG Psary 1-2 (1-2)
7 21 września 2019 16.00 Górnik Sosnowiec MKS Poręba 0-2 (0-0)
7 21 września 2019 16.00 Skalniak Kroczyce Iskra Psary 1-3 (1-2)
7 22 września 2019 16.00 Łazowianka Łazy Błękitni Sarnów 2-2 (0-2)
7 22 września 2019 16.00 Przemsza Okradzionów KS Giebło 4-2 (1-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 28 września 2019 11.00 Ostoja Żelisławice Skalniak Kroczyce 4-4 (1-2)
8 28 września 2019 14.00 CKS Czeladź Unia Ząbkowice 3-3 (2-1)
8 28 września 2019 14.00 Iskra Psary SKS Łagisza 0-3 (0-1)
8 28 września 2019 15.30 MKS Poręba Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3-0 (1-0)
8 28 września 2019 15.30 Zagłębiak Tucznawa Przemsza Okradzionów 7-1 (2-0)
8 28 września 2019 15.30 KSG Psary KS Preczów 1-2 (1-2)
8 28 września 2019 18.00 Błękitni Sarnów Górnik Sosnowiec 6-4 (3-0)
8 29 września 2019 16.00 KS Giebło Łazowianka Łazy 0-4 (0-3)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 5 października 2019 15.00 Unia Ząbkowice KSG Psary 4-1 (3-0)
9 5 października 2019 15.00 SKS Łagisza Ostoja Żelisławice 3-2 (2-0)
9 5 października 2019 15.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Błękitni Sarnów 0-3 (0-2)
9 5 października 2019 15.00 Przemsza Okradzionów CKS Czeladź 4-3 (1-1)
9 5 października 2019 15.00 Skalniak Kroczyce MKS Poręba 2-5 (1-2)
9 5 października 2019 15.00 KS Preczów Iskra Psary 0-0 (0-0)
9 5 października 2019 15.00 Łazowianka Łazy Zagłębiak Tucznawa 3-1 (1-0)
9 5 października 2019 15.00 Górnik Sosnowiec KS Giebło 5-2 (2-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 12 października 2019 12.30 MKS Poręba SKS Łagisza 0-2 (0-0)
10 12 października 2019 15.00 Iskra Psary Unia Ząbkowice 0-4 (0-1)
10 12 października 2019 15.00 Ostoja Żelisławice KS Preczów 1-0 (0-0)
10 12 października 2019 15.00 CKS Czeladź KSG Psary 5-2 (1-2)
10 12 października 2019 15.00 Przemsza Okradzionów Łazowianka Łazy 3-3 (2-0)
10 12 października 2019 15.00 Zagłębiak Tucznawa Górnik Sosnowiec 4-2 (0-0)
10 12 października 2019 15.00 KS Giebło Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1-5 (1-2)
10 12 października 2019 17.30 Błękitni Sarnów Skalniak Kroczyce 3-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 19 października 2019 11.00 SKS Łagisza Błękitni Sarnów 0-2 (0-0)
11 19 października 2019 15.00 Unia Ząbkowice Ostoja Żelisławice 3-1 (3-0)
11 19 października 2019 15.00 Łazowianka Łazy CKS Czeladź 2-3 (0-1)
11 19 października 2019 15.00 KS Preczów MKS Poręba 2-1 (0-0)
11 19 października 2019 15.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Zagłębiak Tucznawa 1-0 (0-0)
11 19 października 2019 15.00 Górnik Sosnowiec Przemsza Okradzionów 2-0 (0-0)
11 19 października 2019 15.00 KSG Psary Iskra Psary 1-0 (0-0)
11 19 października 2019 15.00 Skalniak Kroczyce KS Giebło 3-3 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 26 października 2019 11.00 MKS Poręba Unia Ząbkowice 2-3 (1-2)
12 26 października 2019 14.30 Ostoja Żelisławice KSG Psary 4-2 (4-1)
12 26 października 2019 14.30 CKS Czeladź Iskra Psary 4-0 (2-0)
12 26 października 2019 14.30 KS Giebło SKS Łagisza 0-6 (0-4)
12 26 października 2019 14.30 Zagłębiak Tucznawa Skalniak Kroczyce 5-2 (2-0)
12 26 października 2019 14.30 Łazowianka Łazy Górnik Sosnowiec 3-2 (1-1)
12 26 października 2019 14.30 Przemsza Okradzionów Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2-0 (0-0)
12 26 października 2019 17.30 Błękitni Sarnów KS Preczów 2-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 2 listopada 2019 11.00 SKS Łagisza Zagłębiak Tucznawa 3-0 (2-0)
13 2 listopada 2019 14.00 Unia Ząbkowice Błękitni Sarnów 2-0 (1-0)
13 2 listopada 2019 14.00 Iskra Psary Ostoja Żelisławice 0-1 (0-1)
13 2 listopada 2019 14.00 Górnik Sosnowiec CKS Czeladź 1-4 (1-0)
13 2 listopada 2019 14.00 Skalniak Kroczyce Przemsza Okradzionów 2-2 (1-1)
13 2 listopada 2019 14.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Łazowianka Łazy 0-0 (0-0)
13 2 listopada 2019 14.00 KS Preczów KS Giebło 6-0 (3-0)
13 3 listopada 2019 11.00 KSG Psary MKS Poręba 3-5 (3-3)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 9 listopada 2019 14.00 KS Giebło Unia Ząbkowice 0-7 (0-4)
14 9 listopada 2019 14.00 Błękitni Sarnów KSG Psary 3-2 (2-1)
14 9 listopada 2019 14.00 CKS Czeladź Ostoja Żelisławice 2-2 (1-1)
14 9 listopada 2019 14.00 Przemsza Okradzionów SKS Łagisza 2-1 (0-0)
14 9 listopada 2019 14.00 MKS Poręba Iskra Psary 4-0 (1-0)
14 9 listopada 2019 14.00 Zagłębiak Tucznawa KS Preczów 9-2 (2-1)
14 9 listopada 2019 14.00 Łazowianka Łazy Skalniak Kroczyce 1-0 (1-0)
14 9 listopada 2019 14.00 Górnik Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza 0-4 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 16 listopada 2019 11.00 Unia Ząbkowice Zagłębiak Tucznawa 5-2 (2-0)
15 16 listopada 2019 11.00 Ostoja Żelisławice MKS Poręba 4-2 (0-1)
15 16 listopada 2019 11.00 SKS Łagisza Łazowianka Łazy 4-4 (1-1)
15 16 listopada 2019 14.00 Iskra Psary Błękitni Sarnów 2-2 (x-x)
15 16 listopada 2019 14.00 KS Preczów Przemsza Okradzionów 3-1 (1-0)
15 16 listopada 2019 14.00 Skalniak Kroczyce Górnik Sosnowiec 3-1 (1-0)
15 16 listopada 2019 14.00 KSG Psary KS Giebło 4-0 (1-0)
15 17 listopada 2019 14.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź 3-3 (0-2)
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego