2018/19 Klasa A Patrick Sosnowiec

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

2018/19 Klasa A Patrick Sosnowiec

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Niwy Brudzowice 30 82 27 1 2 126 23
2 Błękitni Sarnów 30 75 24 3 3 80 28
3 Przemsza Okradzionów 30 70 23 1 6 93 52
4 CKS Czeladź 30 67 22 1 7 108 33
5 Skalniak Kroczyce 30 53 17 2 11 69 42
6 Ostoja Żelisławice 30 53 17 2 11 102 59
7 Górnik Sosnowiec 30 52 16 4 10 74 59
8 Iskra Psary 30 39 12 3 15 50 63
9 MKS Poręba 30 38 11 5 14 52 59
10 Zgoda Byczyna 30 37 11 4 15 74 87
11 KS Preczów 30 37 12 1 17 59 94
12 Unia Ząbkowice 30 31 9 4 17 40 76
13 KSG Psary 30 28 8 4 18 40 76
14 KS Giebło 30 14 4 2 24 32 123
15 Łazowianka II Łazy 30 8 1 5 24 27 98
16 MKS Ujejsce 30 14 4 2 24 34 88


M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Niwy Brudzowice - 0-1 3-1 2-1 2-1 2-2 2-0 5-0 5-0 5-0 6-1 14-1 3-1 12-1 7-1 4-1
2 Błękitni Sarnów 1-3 - 1-2 2-1 2-1 2-0 1-1 0-0 2-1 1-5 2-1 3-0 3-0 4-0 4-1 1-0
3 Przemsza Okradzionów 1-3 3-3 - 3-2 0-3 1-4 4-1 4-3 2-1 3-2 3-1 5-1 5-0 5-3 3-1 4-3
4 CKS Czeladź 0-3 2-3 4-1 - 2-3 3-3 8-2 3-0 1-0 5-0 4-2 3-0 5-0 5-0 4-0 3-0*
5 Skalniak Kroczyce 0-3 0-1 0-3 0-1 - 5-3 2-3 1-1 1-1 3-0 5-1 6-1 4-0* 3-0 2-1 3-0*
6 Ostoja Żelisławice 1-0 2-4 1-5 3-2 1-2 - 1-2 3-2 5-1 8-2 5-0 1-2 4-1 8-1 10-1 3-0*
7 Górnik Sosnowiec 3-5 2-3 4-1 0-8 0-1 4-1 - 3-1 7-1 0-2 6-1 4-1 2-3 3-1 3-1 2-0
8 Iskra Psary 1-4 0-1 1-6 2-5 2-3 4-1 0-3 - 0-4 6-0 3-0 1-5 0-2 2-0 2-1 3-0*
9 MKS Poręba 0-2 0-2 1-3 1-3 1-0 0-1 2-4 1-0 - 0-4 3-0 2-0 2-2 2-1 4-0 2-2
10 Zgoda Byczyna 1-5 1-4 2-6 0-2 2-5 5-3 1-1 2-4 4-4 - 4-1 3-3 1-3 10-3 5-0 2-3
11 KS Preczów 0-7 0-8 2-3 0-6 4-3 3-2 1-3 3-5 3-1 6-4 - 1-0 2-1 3-1 5-2 4-1
12 Unia Ząbkowice 2-4 0-2 1-6 0-1 0-3* 2-7 3-1 0-1 1-1 0-0 3-0 - 2-1 3-1 2-0 3-0*
13 KSG Psary 0-7 1-4 0-1 1-5 2-0 0-4 1-1 0-1 2-5 2-3 1-3 1-0 - 4-1 1-1 3-0*
14 KS Giebło 1-3 1-7 1-2 0-9 0-5 0-6 1-4 0-0 0-4 1-3 1-7 0-2 2-1 - 1-0 4-4
15 Łazowianka II Łazy 0-2 0-5 0-4 0-4 2-3 3-6 2-2 1-2 2-4 0-3 1-1 0-0 1-1 2-3 - 3-0*
16 MKS Ujejsce 0-3* 0-3* 0-3* 2-6 3-1 0-3 0-3* 2-3 0-3* 0-3* 0-3* 4-2 4-5 0-3* 5-0 -


WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 18 sierpnia 2018 17.00 CKS Czeladź Unia Ząbkowice 3-0 (2-0)
1 18 sierpnia 2018 17.00 Łazowianka II Łazy Niwy Brudzowice 0-2
1 18 sierpnia 2018 17.00 Ostoja Żelisławice Błękitni Sarnów 2-4
1 18 sierpnia 2018 17.00 KS Preczów Zgoda Byczyna 6-4
1 18 sierpnia 2018 17.00 Górnik Sosnowiec MKS Ujejsce 2-0
1 18 sierpnia 2018 17.00 KSG Psary Skalniak Kroczyce 2-0
1 18 sierpnia 2018 17.00 MKS Poręba Przemsza Okradzionów 1-3
1 18 sierpnia 2018 17.00 KS Giebło Iskra Psary 0-0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 25 sierpnia 2018 17.00 Zgoda Byczyna CKS Czeladź 0-2 (0-2)
2 25 sierpnia 2018 17.00 Błękitni Sarnów KS Giebło 4-0
2 25 sierpnia 2018 17.00 Przemsza Okradzionów Niwy Brudzowice 1-3
2 25 sierpnia 2018 17.00 Unia Ząbkowice Górnik Sosnowiec 3-1
2 25 sierpnia 2018 17.00 Skalniak Kroczyce KS Preczów 5-1
2 25 sierpnia 2018 17.00 MKS Poręba KSG Psary 2-2
2 26 sierpnia 2018 11.00 Iskra Psary Łazowianka II Łazy 2-1
2 26 sierpnia 2018 16.00 MKS Ujejsce Ostoja Żelisławice 0-3
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 29 sierpnia 2018 17.30 CKS Czeladź Skalniak Kroczyce 2-3 (1-0)
3 29 sierpnia 2018 17.30 Łazowianka II Łazy Błękitni Sarnów 0-5
3 29 sierpnia 2018 17.30 Niwy Brudzowice Iskra Psary 5-0
3 29 sierpnia 2018 17.30 KSG Psary Przemsza Okradzionów 0-1
3 29 sierpnia 2018 17.30 Górnik Sosnowiec Zgoda Byczyna 0-2
3 29 sierpnia 2018 17.30 KS Giebło MKS Ujejsce 4-4
3 29 sierpnia 2018 17.30 Ostoja Żelisławice Unia Ząbkowice 1-2
3 29 sierpnia 2018 17.30 KS Preczów MKS Poręba 3-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 1 września 2018 16.00 Błękitni Sarnów Niwy Brudzowice 1-3
4 1 września 2018 17.00 MKS Poręba CKS Czeladź 1-3 (0-2)
4 1 września 2018 17.00 Skalniak Kroczyce Górnik Sosnowiec 2-3
4 1 września 2018 17.00 Zgoda Byczyna Ostoja Żelisławice 5-3
4 1 września 2018 17.00 Przemsza Okradzionów Iskra Psary 4-3
4 1 września 2018 17.00 Unia Ząbkowice KS Giebło 3-1
4 1 września 2018 17.00 KSG Psary KS Preczów 1-3
4 2 września 2018 16.00 MKS Ujejsce Łazowianka II Łazy 5-0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 8 września 2018 12.00 Górnik Sosnowiec MKS Poręba 7-1
5 8 września 2018 16.30 CKS Czeladź KSG Psary 5-0 (3-0)
5 8 września 2018 16.30 Ostoja Żelisławice Skalniak Kroczyce 1-2
5 8 września 2018 16.30 KS Preczów Przemsza Okradzionów 2-3 (2-0)
5 9 września 2018 16.00 Iskra Psary Błękitni Sarnów 0-1
5 9 września 2018 16.00 KS Giebło Zgoda Byczyna 1-3
5 9 września 2018 16.00 Łazowianka II Łazy Unia Ząbkowice 0-0
5 9 września 2018 16.30 Niwy Brudzowice MKS Ujejsce 4-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 15 września 2018 16.00 KS Preczów CKS Czeladź 0-6 (0-3)
6 15 września 2018 16.00 Unia Ząbkowice Niwy Brudzowice 2-4
6 15 września 2018 16.00 Przemsza Okradzionów Błękitni Sarnów 3-3
6 15 września 2018 16.00 Skalniak Kroczyce KS Giebło 3-0
6 15 września 2018 16.00 KSG Psary Górnik Sosnowiec 1-1
6 15 września 2018 16.00 Zgoda Byczyna Łazowianka II Łazy 5-0
6 16 września 2018 11.00 MKS Ujejsce Iskra Psary 2-3
6 18 września 2018 16.00 MKS Poręba Ostoja Żelisławice 0-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 22 września 2018 12.00 Górnik Sosnowiec KS Preczów 6-1
7 22 września 2018 16.00 CKS Czeladź Przemsza Okradzionów 4-1 (2-0)
7 22 września 2018 16.00 Niwy Brudzowice Zgoda Byczyna 5-0
7 22 września 2018 16.00 Błękitni Sarnów MKS Ujejsce 1-0
7 22 września 2018 16.00 Iskra Psary Unia Ząbkowice 1-5
7 22 września 2018 16.00 Ostoja Żelisławice KSG Psary 4-1
7 22 września 2018 16.00 KS Giebło MKS Poręba 0-4
7 23 września 2018 15.00 Łazowianka II Łazy Skalniak Kroczyce 2-3
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 29 września 2018 16.00 CKS Czeladź Górnik Sosnowiec 8-2 (4-1)
8 29 września 2018 16.00 Skalniak Kroczyce Niwy Brudzowice 0-3
8 29 września 2018 16.00 Unia Ząbkowice Błękitni Sarnów 0-2
8 29 września 2018 16.00 Zgoda Byczyna Iskra Psary 2-4
8 29 września 2018 16.00 KS Preczów Ostoja Żelisławice 3-2
8 29 września 2018 16.00 MKS Poręba Łazowianka II Łazy 4-0
8 30 września 2018 16.00 Przemsza Okradzionów MKS Ujejsce 4-3
8 30 września 2018 16.00 KSG Psary KS Giebło 4-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 6 października 2018 12.00 Górnik Sosnowiec Przemsza Okradzionów 4-1
9 6 października 2018 15.30 Ostoja Żelisławice CKS Czeladź 3-2 (3-0)
9 6 października 2018 15.30 Niwy Brudzowice MKS Poręba 5-0
9 6 października 2018 15.30 Błękitni Sarnów Zgoda Byczyna 1-5
9 6 października 2018 15.30 MKS Ujejsce Unia Ząbkowice 4-2
9 6 października 2018 15.30 Iskra Psary Skalniak Kroczyce 2-3
9 6 października 2018 15.30 KS Giebło KS Preczów 1-7
9 7 października 2018 15.00 Łazowianka II Łazy KSG Psary 1-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 13 października 2018 15.00 Górnik Sosnowiec Ostoja Żelisławice 4-1
10 13 października 2018 15.00 KSG Psary Niwy Brudzowice 0-7
10 13 października 2018 15.00 Skalniak Kroczyce Błękitni Sarnów 0-1
10 13 października 2018 15.00 Zgoda Byczyna MKS Ujejsce 2-3
10 13 października 2018 15.00 KS Preczów Łazowianka II Łazy 5-2
10 13 października 2018 15.00 MKS Poręba Iskra Psary 1-0
10 14 października 2018 15.00 CKS Czeladź KS Giebło 5-0 (3-0)
10 14 października 2018 15.30 Przemsza Okradzionów Unia Ząbkowice 5-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 20 października 2018 15.00 Niwy Brudzowice KS Preczów 6-1
11 20 października 2018 15.00 Błękitni Sarnów MKS Poręba 2-1
11 20 października 2018 15.00 Ostoja Żelisławice Przemsza Okradzionów 1-5
11 20 października 2018 15.00 Unia Ząbkowice Zgoda Byczyna 0-0
11 21 października 2018 15.00 Łazowianka II Łazy CKS Czeladź 0-4 (0-1)
11 21 października 2018 15.00 KS Giebło Górnik Sosnowiec 1-4
11 21 października 2018 15.00 MKS Ujejsce Skalniak Kroczyce 3-1
11 21 października 2018 15.00 Iskra Psary KSG Psary 0-2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 27 października 2018 12.00 Górnik Sosnowiec Łazowianka II Łazy 3-1
12 27 października 2018 14.00 KSG Psary Błękitni Sarnów 1-4
12 27 października 2018 14.00 Przemsza Okradzionów Zgoda Byczyna 3-2
12 27 października 2018 14.00 Skalniak Kroczyce Unia Ząbkowice 6-1
12 27 października 2018 14.00 KS Preczów Iskra Psary 3-5
12 27 października 2018 14.00 MKS Poręba MKS Ujejsce 2-2
12 27 października 2018 14.00 Ostoja Żelisławice KS Giebło 8-1
12 28 października 2018 12.00 CKS Czeladź Niwy Brudzowice 0-3 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 3 listopada 2018 13.30 Iskra Psary CKS Czeladź 2-5 (0-1)
13 3 listopada 2018 13.30 Niwy Brudzowice Górnik Sosnowiec 2-0
13 3 listopada 2018 13.30 Błękitni Sarnów KS Preczów 2-1
13 3 listopada 2018 13.30 KS Giebło Przemsza Okradzionów 1-2
13 3 listopada 2018 13.30 Zgoda Byczyna Skalniak Kroczyce 2-5
13 3 listopada 2018 13.30 Unia Ząbkowice MKS Poręba 1-1
13 4 listopada 2018 13.00 Łazowianka II Łazy Ostoja Żelisławice 3-6
13 4 listopada 2018 13.30 MKS Ujejsce KSG Psary 4-5
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 10 listopada 2018 12.00 Górnik Sosnowiec Iskra Psary 3-1
14 10 listopada 2018 13.00 CKS Czeladź Błękitni Sarnów 2-3 (1-0)
14 10 listopada 2018 13.00 Ostoja Żelisławice Niwy Brudzowice 1-0
14 10 listopada 2018 13.00 Przemsza Okradzionów Skalniak Kroczyce 0-3
14 10 listopada 2018 13.00 KS Preczów MKS Ujejsce 4-1
14 10 listopada 2018 13.00 MKS Poręba Zgoda Byczyna 0-4
14 10 listopada 2018 13.00 KSG Psary Unia Ząbkowice 1-0
14 10 listopada 2018 13.00 KS Giebło Łazowianka II Łazy 1-0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 17 listopada 2018 11.00 Łazowianka II Łazy Przemsza Okradzionów 0-4
15 17 listopada 2018 13.00 Niwy Brudzowice KS Giebło 12-1
15 17 listopada 2018 13.00 Błękitni Sarnów Górnik Sosnowiec 1-1
15 17 listopada 2018 13.00 Skalniak Kroczyce MKS Poręba 1-1
15 17 listopada 2018 13.00 Unia Ząbkowice KS Preczów 3-0
15 17 listopada 2018 13.00 Iskra Psary Ostoja Żelisławice 4-1
15 17 listopada 2018 13.00 Zgoda Byczyna KSG Psary 1-3
15 18 listopada 2018 13.00 MKS Ujejsce CKS Czeladź 2-6 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 16 marca 2019 15.30 Unia Ząbkowice CKS Czeladź 0-1 (0-0)
16 16 marca 2019 15.30 Niwy Brudzowice Łazowianka II Łazy 7-1
16 16 marca 2019 15.30 Błękitni Sarnów Ostoja Żelisławice 2-0
16 16 marca 2019 15.30 Skalniak Kroczyce KSG Psary 4-0 wo (*4-1)
16 16 marca 2019 15.30 Zgoda Byczyna KS Preczów 4-1
16 17 marca 2019 13.00 Przemsza Okradzionów MKS Poręba 2-1
16 17 marca 2019 15.00 Iskra Psary KS Giebło 2-0
16 16 marca 2019 - MKS Ujejsce Górnik Sosnowiec 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 23 marca 2019 15.30 CKS Czeladź Zgoda Byczyna 5-0 (3-0)
17 23 marca 2019 15.30 Niwy Brudzowice Przemsza Okradzionów 3-1
17 23 marca 2019 15.30 KS Preczów Skalniak Kroczyce 4-3
17 23 marca 2019 15.30 Górnik Sosnowiec Unia Ząbkowice 4-1
17 23 marca 2019 15.30 Łazowianka II Łazy Iskra Psary 1-2
17 23 marca 2019 15.30 KSG Psary MKS Poręba 2-5
17 24 marca 2019 15.00 KS Giebło Błękitni Sarnów 1-7
17 23 marca 2019 - Ostoja Żelisławice MKS Ujejsce 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 30 marca 2019 16.00 Skalniak Kroczyce CKS Czeladź 0-1 (0-1)
18 30 marca 2019 16.00 Iskra Psary Niwy Brudzowice 1-4
18 30 marca 2019 16.00 Błękitni Sarnów Łazowianka II Łazy 4-1
18 30 marca 2019 16.00 Przemsza Okradzionów KSG Psary 5-0
18 30 marca 2019 16.00 Zgoda Byczyna Górnik Sosnowiec 1-1
18 30 marca 2019 16.00 Unia Ząbkowice Ostoja Żelisławice 2-7
18 30 marca 2019 16.00 MKS Poręba KS Preczów 3-0
18 30 marca 2019 - MKS Ujejsce KS Giebło 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19 6 kwietnia 2019 17.00 CKS Czeladź MKS Poręba 1-0 (0-0)
19 6 kwietnia 2019 17.00 Niwy Brudzowice Błękitni Sarnów 0-1
19 6 kwietnia 2019 17.00 Górnik Sosnowiec Skalniak Kroczyce 0-1
19 6 kwietnia 2019 17.00 Ostoja Żelisławice Zgoda Byczyna 8-2
19 6 kwietnia 2019 17.00 KS Preczów KSG Psary 2-1
19 7 kwietnia 2019 16.00 Iskra Psary Przemsza Okradzionów 1-6
19 7 kwietnia 2019 16.00 KS Giebło Unia Ząbkowice 0-2
19 6 kwietnia 2019 - Łazowianka II Łazy MKS Ujejsce 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 13 kwietnia 2019 17.00 KSG Psary CKS Czeladź 1-5 (0-1)
20 13 kwietnia 2019 17.00 Błękitni Sarnów Iskra Psary 0-0
20 13 kwietnia 2019 17.00 Przemsza Okradzionów KS Preczów 3-1
20 13 kwietnia 2019 17.00 Skalniak Kroczyce Ostoja Żelisławice 5-3
20 13 kwietnia 2019 17.00 MKS Poręba Górnik Sosnowiec 2-4
20 13 kwietnia 2019 17.00 Zgoda Byczyna KS Giebło 10-3
20 13 kwietnia 2019 17.00 Unia Ząbkowice Łazowianka II Łazy 2-0
20 13 kwietnia 2019 - MKS Ujejsce Niwy Brudzowice 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 20 kwietnia 2019 11.00 Łazowianka II Łazy Zgoda Byczyna 0-3
21 20 kwietnia 2019 12.00 Ostoja Żelisławice MKS Poręba 5-1
21 20 kwietnia 2019 12.00 KS Giebło Skalniak Kroczyce 0-5
21 20 kwietnia 2019 13.30 CKS Czeladź KS Preczów 4-2 (1-2)
21 20 kwietnia 2019 13.30 Niwy Brudzowice Unia Ząbkowice 14-1
21 20 kwietnia 2019 13.30 Błękitni Sarnów Przemsza Okradzionów 1-2
21 20 kwietnia 2019 13.30 Górnik Sosnowiec KSG Psary 2-3
21 20 kwietnia 2019 - Iskra Psary MKS Ujejsce 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 27 kwietnia 2019 11.00 Unia Ząbkowice Iskra Psary 0-1
22 27 kwietnia 2019 11.00 MKS Poręba KS Giebło 2-1
22 27 kwietnia 2019 17.00 Przemsza Okradzionów CKS Czeladź 3-2 (2-1)
22 27 kwietnia 2019 17.00 Zgoda Byczyna Niwy Brudzowice 1-5
22 27 kwietnia 2019 17.00 Skalniak Kroczyce Łazowianka II Łazy 2-1
22 27 kwietnia 2019 17.00 KS Preczów Górnik Sosnowiec 1-3
22 27 kwietnia 2019 17.00 KSG Psary Ostoja Żelisławice 0-4
22 27 kwietnia 2019 - MKS Ujejsce Błękitni Sarnów 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
23 1 maja 2019 11.00 Ostoja Żelisławice KS Preczów 5-0
23 1 maja 2019 11.00 KS Giebło KSG Psary 2-1
23 1 maja 2019 14.00 Błękitni Sarnów Unia Ząbkowice 3-0
23 1 maja 2019 17.00 Górnik Sosnowiec CKS Czeladź 0-8 (0-4)
23 1 maja 2019 17.00 Niwy Brudzowice Skalniak Kroczyce 2-1
23 1 maja 2019 17.00 Iskra Psary Zgoda Byczyna 6-0
23 1 maja 2019 17.00 Łazowianka II Łazy MKS Poręba 2-4
23 1 maja 2019 - MKS Ujejsce Przemsza Okradzionów 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
24 4 maja 2019 17.00 CKS Czeladź Ostoja Żelisławice 3-3 (1-1)
24 4 maja 2019 17.00 MKS Poręba Niwy Brudzowice 0-2
24 4 maja 2019 17.00 Zgoda Byczyna Błękitni Sarnów 1-4
24 4 maja 2019 17.00 Przemsza Okradzionów Górnik Sosnowiec 4-1
24 4 maja 2019 17.00 Skalniak Kroczyce Iskra Psary 1-1
24 4 maja 2019 17.00 KS Preczów KS Giebło 3-1
24 4 maja 2019 17.00 KSG Psary Łazowianka II Łazy 1-1
24 4 maja 2019 - Unia Ząbkowice MKS Ujejsce 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
25 11 maja 2019 17.00 KS Giebło CKS Czeladź 0-9 (0-3)
25 11 maja 2019 17.00 Niwy Brudzowice KSG Psary 3-1
25 11 maja 2019 17.00 Błękitni Sarnów Skalniak Kroczyce 2-1
25 11 maja 2019 17.00 Unia Ząbkowice Przemsza Okradzionów 1-6
25 11 maja 2019 17.00 Ostoja Żelisławice Górnik Sosnowiec 1-2
25 11 maja 2019 17.00 Łazowianka II Łazy KS Preczów 1-1
25 12 maja 2019 17.00 Iskra Psary MKS Poręba 0-4
25 11 maja 2019 - MKS Ujejsce Zgoda Byczyna 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 18 maja 2019 11.30 Górnik Sosnowiec KS Giebło 3-1
26 18 maja 2019 17.00 CKS Czeladź Łazowianka II Łazy 4-0 (2-0)
26 18 maja 2019 17.00 MKS Poręba Błękitni Sarnów 0-2
26 18 maja 2019 17.00 Przemsza Okradzionów Ostoja Żelisławice 1-4
26 18 maja 2019 17.00 Zgoda Byczyna Unia Ząbkowice 3-3
26 18 maja 2019 17.00 KSG Psary Iskra Psary 0-1
26 19 maja 2019 17.00 KS Preczów Niwy Brudzowice 0-7
26 18 maja 2019 - Skalniak Kroczyce MKS Ujejsce 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
27 25 maja 2019 17.00 Niwy Brudzowice CKS Czeladź 2-1 (1-0)
27 25 maja 2019 17.00 Zgoda Byczyna Przemsza Okradzionów 2-6
27 25 maja 2019 17.00 Iskra Psary KS Preczów 3-0
27 25 maja 2019 17.00 KS Giebło Ostoja Żelisławice 0-6
27 25 maja 2019 17.00 Łazowianka II Łazy Górnik Sosnowiec 2-2
27 25 maja 2019 17.00 Unia Ząbkowice Skalniak Kroczyce 0-3 wo
27 26 maja 2019 16.30 Błękitni Sarnów KSG Psary 3-0
27 25 maja 2019 - MKS Ujejsce MKS Poręba 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
28 1 czerwca 2019 11.00 CKS Czeladź Iskra Psary 3-0 (2-0)
28 1 czerwca 2019 17.00 Górnik Sosnowiec Niwy Brudzowice 3-5
28 1 czerwca 2019 17.00 KS Preczów Błękitni Sarnów 0-8
28 1 czerwca 2019 17.00 Przemsza Okradzionów KS Giebło 5-3
28 1 czerwca 2019 17.00 Ostoja Żelisławice Łazowianka II Łazy 10-1
28 1 czerwca 2019 17.00 Skalniak Kroczyce Zgoda Byczyna 3-0
28 1 czerwca 2019 17.00 MKS Poręba Unia Ząbkowice 2-0
28 1 czerwca 2019 - KSG Psary MKS Ujejsce 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
29 8 czerwca 2019 17.00 Błękitni Sarnów CKS Czeladź 2-1 (1-0)
29 8 czerwca 2019 17.00 Niwy Brudzowice Ostoja Żelisławice 2-2
29 8 czerwca 2019 17.00 Skalniak Kroczyce Przemsza Okradzionów 0-3
29 8 czerwca 2019 17.00 Zgoda Byczyna MKS Poręba 4-4
29 8 czerwca 2019 17.00 Unia Ząbkowice KSG Psary 2-1
29 8 czerwca 2019 17.00 Łazowianka II Łazy KS Giebło 2-3
29 9 czerwca 2019 17.00 Iskra Psary Górnik Sosnowiec 0-3
29 8 czerwca 2019 - MKS Ujejsce KS Preczów 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
30 15 czerwca 2019 11.00 Górnik Sosnowiec Błękitni Sarnów 2-3
30 15 czerwca 2019 12.00 KS Preczów Unia Ząbkowice 1-0
30 15 czerwca 2019 14.45 MKS Poręba Skalniak Kroczyce 1-0
30 15 czerwca 2019 17.00 KS Giebło Niwy Brudzowice 1-3
30 15 czerwca 2019 17.00 Przemsza Okradzionów Łazowianka II Łazy 3-1
30 15 czerwca 2019 17.00 Ostoja Żelisławice Iskra Psary 3-2
30 15 czerwca 2019 17.00 KSG Psary Zgoda Byczyna 2-3
30 15 czerwca 2019 - CKS Czeladź MKS Ujejsce 3-0 wo
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego