2017/18 klasa A Sosnowiec

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

2017/18 Patrick Klasa A Sosnowiec

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Źródło Kromołów 30 77 25 2 3 95 29
2 AKS Niwka 30 68 22 2 6 79 36
3 CKS Czeladź 30 68 21 5 4 81 27
4 Niwy Brudzowice 30 59 18 5 7 81 52
5 Błękitni Sarnów 30 54 17 3 10 80 46
6 MKS Ujejsce 30 52 17 1 12 88 57
7 Zgoda Byczyna 30 52 16 4 10 77 57
8 Skalniak Kroczyce 30 52 15 7 8 66 40
9 Ostoja Żelisławice 30 44 14 2 14 63 64
10 Górnik Sosnowiec 30 42 13 3 14 54 69
11 Przemsza Okradzionów 30 35 10 5 15 76 92
12 Unia Ząbkowice 30 28 9 1 20 53 70
13 Orzeł Dąbie 30 22 6 4 20 49 117
14 Iskra Psary 30 17 5 2 23 43 93
15 MKS Poręba 30 7 1 4 25 24 114
16 MKS Sławków 30 17 5 2 23 28 74

MKS Sławków wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Zgodnie z regulaminem został sklasyfikowany na ostatnim miejscu, a jego pozostałe mecze zweryfikowano jako walkowery na korzyść przeciwników.


M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Źródło Kromołów - 5-0 2-2 4-0 2-1 5-1 4-0 4-2 2-1 4-3 0-0 2-1 9-0 4-0 3-1 3-0*
2 AKS Niwka 0-1 - 3-2 0-2 3-2 3-2 2-0 4-0 1-0 1-2 5-2 3-1 8-1 3-0 2-0 3-0*
3 CKS Czeladź 1-0 2-3 - 2-0 0-1 4-2 2-0 1-1 1-0 5-1 4-1 4-0 5-1 3-0 5-1 2-1
4 Niwy Brudzowice 1-5 2-1 2-2 - 3-2 3-5 2-2 5-1 3-2 8-2 3-3 6-3 2-2 3-0 11-1 4-1
5 Błękitni Sarnów 0-1 2-1 2-1 0-1 - 3-1 5-1 0-2 5-0 3-3 4-5 2-1 3-0 6-2 5-1 3-0*
6 MKS Ujejsce 1-5 2-3 0-1 1-1 4-2 - 2-1 3-0* 1-4 2-0 5-2 0-1 6-1 6-5 5-0 0-1
7 Zgoda Byczyna 1-2 1-1 2-5 1-2 2-1 2-1 - 3-1 3-1 6-0 1-1 6-3 4-2 2-1 6-1 5-3
8 Skalniak Kroczyce 3-1 2-2 0-0 1-2 4-0 1-2 0-2 - 5-0 4-0 3-0 3-2 3-1 2-1 6-0 3-0*
9 Ostoja Żelisławice 2-3 0-4 0-1 4-1 1-7 5-3 5-3 0-1 - 3-2 2-1 3-1 1-1 3-2 5-0 3-1
10 Górnik Sosnowiec 2-1 2-4 0-5 2-0 1-1 0-5 1-0 1-1 3-1 - 2-0 0-1 6-1 1-5 3-0* 0-1
11 Przemsza Okradzionów 3-8 0-1 3-3 3-2 2-5 2-5 1-6 3-3 1-4 5-2 - 4-2 6-0 5-2 5-0 3-0*
12 Unia Ząbkowice 1-2 1-3 0-2 0-2 0-2 0-2 1-3 2-2 0-1 1-4 7-2 - 4-5 2-1 6-1 3-0*
13 Orzeł Dąbie 1-7 0-4 1-3 0-2 2-6 0-8 2-5 0-5 6-3 1-2 4-5 3-1 - 2-4 4-2 2-2
14 Iskra Psary 0-3 0-4 0-2 1-3 0-0 1-6 3-4 1-5 1-5 0-1 4-3 2-4 0-2 - 1-1 3-0*
15 MKS Poręba 1-2 0-3 0-8 1-2 0-3 1-4 2-2 0-2 1-1 0-5 2-4 0-2 1-1 2-3 - 1-5
16 MKS Sławków 0-1 2-4 0-3* 0-3* 2-4 0-3* 0-3* 0-0 0-3* 0-3* 3-1 0-2 0-3* 6-0 0-3* -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 19 sierpnia 2017 17.00 Niwy Brudzowice CKS Czeladź 2-2
1 19 sierpnia 2017 17.00 AKS Niwka Zgoda Byczyna 2-0
1 19 sierpnia 2017 17.00 Błękitni Sarnów Ostoja Żelisławice 5-0
1 19 sierpnia 2017 17.00 Górnik Sosnowiec Skalniak Kroczyce 1-1
1 19 sierpnia 2017 17.00 Iskra Psary Unia Ząbkowice 2-4
1 19 sierpnia 2017 17.00 MKS Ujejsce Przemsza Okradzionów 5-2
1 19 sierpnia 2017 17.00 Orzeł Dąbie MKS Sławków 2-2
1 19 sierpnia 2017 17.00 Źródło Kromołów MKS Poręba 3-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 26 sierpnia 2017 17.00 CKS Czeladź MKS Poręba 5-1
2 26 sierpnia 2017 17.00 MKS Sławków AKS Niwka 2-4
2 26 sierpnia 2017 17.00 Niwy Brudzowice Iskra Psary 3-0
2 26 sierpnia 2017 17.00 Ostoja Żelisławice MKS Ujejsce 5-3
2 26 sierpnia 2017 17.00 Przemsza Okradzionów Źródło Kromołów 3-8
2 26 sierpnia 2017 17.00 Skalniak Kroczyce Błękitni Sarnów 4-0
2 26 sierpnia 2017 17.00 Unia Ząbkowice Orzeł Dąbie 4-5
2 26 sierpnia 2017 17.00 Zgoda Byczyna Górnik Sosnowiec 6-0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 30 sierpnia 2017 17.30 Iskra Psary CKS Czeladź 0-2
3 30 sierpnia 2017 17.30 AKS Niwka Unia Ząbkowice 3-1
3 30 sierpnia 2017 17.30 Błękitni Sarnów Zgoda Byczyna 5-1
3 30 sierpnia 2017 17.30 Górnik Sosnowiec MKS Sławków 0-1
3 30 sierpnia 2017 17.30 MKS Poręba Przemsza Okradzionów 2-4
3 30 sierpnia 2017 17.30 MKS Ujejsce Skalniak Kroczyce 3-0 wo
3 30 sierpnia 2017 17.30 Orzeł Dąbie Niwy Brudzowice 0-2
3 30 sierpnia 2017 17.30 Źródło Kromołów Ostoja Żelisławice 2-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 2 września 2017 17.00 CKS Czeladź Przemsza Okradzionów 4-1
4 2 września 2017 17.00 Iskra Psary Orzeł Dąbie 0-2
4 2 września 2017 17.00 MKS Sławków Błękitni Sarnów 2-4
4 2 września 2017 17.00 Skalniak Kroczyce Źródło Kromołów 3-1
4 2 września 2017 17.00 Unia Ząbkowice Górnik Sosnowiec 1-4
4 2 września 2017 17.00 Zgoda Byczyna MKS Ujejsce 2-1
4 3 września 2017 16.00 Niwy Brudzowice AKS Niwka 2-1
4 3 września 2017 17.00 Ostoja Żelisławice MKS Poręba 5-0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 9 września 2017 16.30 Orzeł Dąbie CKS Czeladź 1-3
5 9 września 2017 16.30 AKS Niwka Iskra Psary 3-0
5 9 września 2017 16.30 Błękitni Sarnów Unia Ząbkowice 2-1
5 9 września 2017 16.30 MKS Poręba Skalniak Kroczyce 0-2
5 9 września 2017 16.30 Przemsza Okradzionów Ostoja Żelisławice 1-4
5 9 września 2017 16.30 Źródło Kromołów Zgoda Byczyna 4-0
5 10 września 2017 15.00 Górnik Sosnowiec Niwy Brudzowice 2-0
5 10 września 2017 16.30 MKS Ujejsce MKS Sławków 0-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 16 września 2017 16.00 CKS Czeladź Ostoja Żelisławice 1-0
6 16 września 2017 16.00 MKS Sławków Źródło Kromołów 0-1
6 16 września 2017 16.00 Niwy Brudzowice Błękitni Sarnów 3-2
6 16 września 2017 16.00 Orzeł Dąbie AKS Niwka 0-4
6 16 września 2017 16.00 Skalniak Kroczyce Przemsza Okradzionów 3-0
6 16 września 2017 16.00 Iskra Psary Górnik Sosnowiec 0-1
6 16 września 2017 16.00 Zgoda Byczyna MKS Poręba 6-1
6 17 września 2017 16.00 Unia Ząbkowice MKS Ujejsce 0-2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 23 września 2017 16.00 AKS Niwka CKS Czeladź 3-2
7 23 września 2017 16.00 Przemsza Okradzionów Zgoda Byczyna 1-6
7 23 września 2017 11.00 Ostoja Żelisławice Skalniak Kroczyce odwołany
7 23 września 2017 16.00 Źródło Kromołów Unia Ząbkowice odwołany
7 23 września 2017 16.00 MKS Ujejsce Niwy Brudzowice odwołany
7 23 września 2017 16.00 Błękitni Sarnów Iskra Psary odwołany
7 23 września 2017 16.00 Górnik Sosnowiec Orzeł Dąbie odwołany
7 23 września 2017 16.00 MKS Poręba MKS Sławków odwołany
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 30 września 2017 11.00 Niwy Brudzowice Źródło Kromołów 1-5
8 30 września 2017 16.00 CKS Czeladź Skalniak Kroczyce 1-1
8 30 września 2017 16.00 AKS Niwka Górnik Sosnowiec 1-2
8 30 września 2017 16.00 MKS Sławków Przemsza Okradzionów 3-1
8 30 września 2017 16.00 Orzeł Dąbie Błękitni Sarnów 2-6
8 30 września 2017 16.00 Unia Ząbkowice MKS Poręba 6-1
8 30 września 2017 16.00 Zgoda Byczyna Ostoja Żelisławice 3-1
8 1 października 2017 15.00 Iskra Psary MKS Ujejsce 1-6
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 7 października 2017 11.00 Ostoja Żelisławice MKS Sławków 3-1
9 7 października 2017 15.30 Górnik Sosnowiec CKS Czeladź 0-5
9 7 października 2017 15.30 Błękitni Sarnów AKS Niwka 2-1
9 7 października 2017 15.30 MKS Poręba Niwy Brudzowice 1-2
9 7 października 2017 15.30 MKS Ujejsce Orzeł Dąbie 6-1
9 7 października 2017 15.30 Przemsza Okradzionów Unia Ząbkowice 4-2
9 7 października 2017 15.30 Skalniak Kroczyce Zgoda Byczyna 0-2
9 7 października 2017 15.30 Źródło Kromołów Iskra Psary 4-0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 14 października 2017 15.00 CKS Czeladź Zgoda Byczyna 2-0
10 14 października 2017 15.00 AKS Niwka MKS Ujejsce 3-2
10 14 października 2017 15.00 Górnik Sosnowiec Błękitni Sarnów 1-1
10 14 października 2017 15.00 MKS Sławków Skalniak Kroczyce 0-0
10 14 października 2017 15.00 Niwy Brudzowice Przemsza Okradzionów 3-3
10 14 października 2017 15.00 Orzeł Dąbie Źródło Kromołów 1-7
10 14 października 2017 15.00 Unia Ząbkowice Ostoja Żelisławice 0-1
10 15 października 2017 15.00 Iskra Psary MKS Poręba 1-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 21 października 2017 15.00 Błękitni Sarnów CKS Czeladź 2-1
11 21 października 2017 15.00 MKS Poręba Orzeł Dąbie 1-1
11 21 października 2017 15.00 MKS Ujejsce Górnik Sosnowiec 2-0
11 21 października 2017 15.00 Przemsza Okradzionów Iskra Psary 5-2
11 21 października 2017 15.00 Skalniak Kroczyce Unia Ząbkowice 3-2
11 21 października 2017 15.00 Zgoda Byczyna MKS Sławków 5-3
11 21 października 2017 15.00 Źródło Kromołów AKS Niwka 5-0
11 22 października 2017 15.00 Ostoja Żelisławice Niwy Brudzowice 4-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 28 października 2017 14.00 CKS Czeladź MKS Sławków 2-1
12 28 października 2017 14.00 Górnik Sosnowiec Źródło Kromołów 2-1
12 28 października 2017 14.00 Błękitni Sarnów MKS Ujejsce 3-1
12 28 października 2017 14.00 AKS Niwka MKS Poręba 2-0
12 28 października 2017 14.00 Unia Ząbkowice Zgoda Byczyna 1-3
12 28 października 2017 14.00 Niwy Brudzowice Skalniak Kroczyce 5-1
12 28 października 2017 14.00 Orzeł Dąbie Przemsza Okradzionów 4-5
12 29 października 2017 14.00 Iskra Psary Ostoja Żelisławice 1-5
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 4 listopada 2017 13.30 Źródło Kromołów Błękitni Sarnów 2-1
13 4 listopada 2017 13.30 Przemsza Okradzionów AKS Niwka 0-1
13 4 listopada 2017 13.30 Zgoda Byczyna Niwy Brudzowice 1-2
13 4 listopada 2017 13.30 Ostoja Żelisławice Orzeł Dąbie 1-1
13 4 listopada 2017 13.30 Skalniak Kroczyce Iskra Psary 2-1
13 4 listopada 2017 13.30 MKS Poręba Górnik Sosnowiec 0-5
13 4 listopada 2017 13.30 MKS Sławków Unia Ząbkowice 0-2
13 5 listopada 2017 13.30 MKS Ujejsce CKS Czeladź 0-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 11 listopada 2017 13.00 MKS Ujejsce Źródło Kromołów 1-5
14 11 listopada 2017 13.00 AKS Niwka Ostoja Żelisławice 1-0
14 11 listopada 2017 13.00 Błękitni Sarnów MKS Poręba 5-1
14 11 listopada 2017 13.00 Iskra Psary Zgoda Byczyna 3-4
14 11 listopada 2017 13.00 Niwy Brudzowice MKS Sławków 4-1
14 11 listopada 2017 13.00 Orzeł Dąbie Skalniak Kroczyce 0-5
14 11 listopada 2017 13.00 Górnik Sosnowiec Przemsza Okradzionów 2-0
14 11 listopada 2017 15.30 CKS Czeladź Unia Ząbkowice 4-0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 18 listopada 2017 13.00 Skalniak Kroczyce AKS Niwka 2-2
15 18 listopada 2017 13.00 Przemsza Okradzionów Błękitni Sarnów 2-5
15 18 listopada 2017 13.00 Zgoda Byczyna Orzeł Dąbie 4-2
15 18 listopada 2017 13.00 Unia Ząbkowice Niwy Brudzowice 0-2
15 18 listopada 2017 13.00 Ostoja Żelisławice Górnik Sosnowiec 3-2
15 18 listopada 2017 13.00 MKS Sławków Iskra Psary 6-0
15 19 listopada 2017 13.00 MKS Poręba MKS Ujejsce 1-4
15 19 listopada 2017 13.00 Źródło Kromołów CKS Czeladź 2-2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 25 listopada 2017 11.00 Ostoja Żelisławice Skalniak Kroczyce 0-1
7 25 listopada 2017 11.00 MKS Ujejsce Niwy Brudzowice 1-1
7 26 listopada 2017 11.00 Źródło Kromołów Unia Ząbkowice 2-1
7 26 listopada 2017 12.00 Górnik Sosnowiec Orzeł Dąbie 6-1
7 26 listopada 2017 13.00 Błękitni Sarnów Iskra Psary 6-2
7 26 listopada 2017 13.00 MKS Poręba MKS Sławków 1-5


kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 17 marca 2018 15.30 CKS Czeladź Niwy Brudzowice odwołany
16 17 marca 2018 15.30 Zgoda Byczyna AKS Niwka odwołany
16 17 marca 2018 15.30 Ostoja Żelisławice Błękitni Sarnów odwołany
16 17 marca 2018 15.30 Unia Ząbkowice Iskra Psary odwołany
16 17 marca 2018 15.30 Przemsza Okradzionów MKS Ujejsce odwołany
16 17 marca 2018 15.30 MKS Poręba Źródło Kromołów odwołany
16 17 marca 2018 15.30 MKS Sławków Orzeł Dąbie odwołany
16 17 marca 2018 15.30 Skalniak Kroczyce Górnik Sosnowiec odwołany
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 24 marca 2018 11.30 Górnik Sosnowiec Zgoda Byczyna 1-0
17 24 marca 2018 15.30 Błękitni Sarnów Skalniak Kroczyce 0-2
17 24 marca 2018 15.30 Źródło Kromołów Przemsza Okradzionów 0-0
17 25 marca 2018 15.00 Iskra Psary Niwy Brudzowice 1-3
17 24 marca 2018 15.30 AKS Niwka MKS Sławków 3-0 wo
17 24 marca 2018 15.30 MKS Poręba CKS Czeladź odwołany
17 24 marca 2018 15.30 MKS Ujejsce Ostoja Żelisławice odwołany
17 24 marca 2018 15.30 Orzeł Dąbie Unia Ząbkowice odwołany
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 31 marca 2018 11.00 Skalniak Kroczyce MKS Ujejsce 1-2
18 31 marca 2018 13.00 CKS Czeladź Iskra Psary 3-0
18 31 marca 2018 13.00 Unia Ząbkowice AKS Niwka 1-3
18 31 marca 2018 13.00 Zgoda Byczyna Błękitni Sarnów 2-1
18 31 marca 2018 13.00 Przemsza Okradzionów MKS Poręba 5-0
18 31 marca 2018 13.00 Niwy Brudzowice Orzeł Dąbie 2-2
18 31 marca 2018 13.00 Ostoja Żelisławice Źródło Kromołów 2-3
18 31 marca 2018 13.00 MKS Sławków Górnik Sosnowiec 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19 7 kwietnia 2018 17.00 Przemsza Okradzionów CKS Czeladź 3-3
19 7 kwietnia 2018 17.00 Orzeł Dąbie Iskra Psary 2-4
19 7 kwietnia 2018 17.00 Źródło Kromołów Skalniak Kroczyce 4-2
19 7 kwietnia 2018 17.00 Górnik Sosnowiec Unia Ząbkowice 0-1
19 7 kwietnia 2018 17.00 MKS Ujejsce Zgoda Byczyna 2-1
19 7 kwietnia 2018 17.00 AKS Niwka Niwy Brudzowice 0-2
19 7 kwietnia 2018 17.00 MKS Poręba Ostoja Żelisławice 1-1
19 7 kwietnia 2018 17.00 Błękitni Sarnów MKS Sławków 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 14 kwietnia 2018 17.00 CKS Czeladź Orzeł Dąbie 5-1
20 14 kwietnia 2018 17.00 Unia Ząbkowice Błękitni Sarnów 0-2
20 14 kwietnia 2018 17.00 Skalniak Kroczyce MKS Poręba 6-0
20 14 kwietnia 2018 17.00 Ostoja Żelisławice Przemsza Okradzionów 2-1
20 14 kwietnia 2018 17.00 Zgoda Byczyna Źródło Kromołów 1-2
20 14 kwietnia 2018 17.00 Niwy Brudzowice Górnik Sosnowiec 8-2
20 15 kwietnia 2018 15.00 Iskra Psary AKS Niwka 0-4
20 14 kwietnia 2018 17.00 MKS Sławków MKS Ujejsce 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 21 kwietnia 2018 14.00 Górnik Sosnowiec Iskra Psary 1-5
21 21 kwietnia 2018 17.00 Ostoja Żelisławice CKS Czeladź 0-1
21 21 kwietnia 2018 17.00 Błękitni Sarnów Niwy Brudzowice 0-1
21 21 kwietnia 2018 17.00 AKS Niwka Orzeł Dąbie 8-1
21 21 kwietnia 2018 17.00 Przemsza Okradzionów Skalniak Kroczyce 3-3
21 21 kwietnia 2018 17.00 MKS Poręba Zgoda Byczyna 2-2
21 21 kwietnia 2018 17.00 MKS Ujejsce Unia Ząbkowice 0-1
21 21 kwietnia 2018 17.00 Źródło Kromołów MKS Sławków 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 25 kwietnia 2018 17.30 CKS Czeladź Niwy Brudzowice 2-0
16 25 kwietnia 2018 17.30 Zgoda Byczyna AKS Niwka 1-1
16 25 kwietnia 2018 17.30 Ostoja Żelisławice Błękitni Sarnów 1-7
16 25 kwietnia 2018 17.30 Unia Ząbkowice Iskra Psary 2-1
16 25 kwietnia 2018 17.30 Przemsza Okradzionów MKS Ujejsce 2-5
16 25 kwietnia 2018 17.30 MKS Poręba Źródło Kromołów 1-2
16 25 kwietnia 2018 17.30 MKS Sławków Orzeł Dąbie 0-3 wo
16 - - Skalniak Kroczyce Górnik Sosnowiec przełożony
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 28 kwietnia 2018 14.00 Iskra Psary Błękitni Sarnów 0-0
22 28 kwietnia 2018 17.00 CKS Czeladź AKS Niwka 2-3
22 28 kwietnia 2018 17.00 Zgoda Byczyna Przemsza Okradzionów 1-1
22 28 kwietnia 2018 17.00 Skalniak Kroczyce Ostoja Żelisławice 5-0
22 28 kwietnia 2018 17.00 Unia Ząbkowice Źródło Kromołów 1-2
22 28 kwietnia 2018 17.00 Niwy Brudzowice MKS Ujejsce 3-5
22 28 kwietnia 2018 17.00 Orzeł Dąbie Górnik Sosnowiec 1-2
22 28 kwietnia 2018 17.00 MKS Sławków MKS Poręba 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
23 1 maja 2018 11.00 Źródło Kromołów Niwy Brudzowice 4-0
23 1 maja 2018 17.00 Skalniak Kroczyce CKS Czeladź 0-0
23 1 maja 2018 17.00 Górnik Sosnowiec AKS Niwka 2-4
23 1 maja 2018 17.00 Błękitni Sarnów Orzeł Dąbie 3-0
23 1 maja 2018 17.00 MKS Poręba Unia Ząbkowice 0-2
23 1 maja 2018 17.00 Ostoja Żelisławice Zgoda Byczyna 5-3
23 1 maja 2018 17.00 MKS Ujejsce Iskra Psary 6-5
23 1 maja 2018 17.00 Przemsza Okradzionów MKS Sławków 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
24 5 maja 2018 17.00 CKS Czeladź Górnik Sosnowiec 5-1
24 5 maja 2018 17.00 AKS Niwka Błękitni Sarnów 3-2
24 5 maja 2018 17.00 Niwy Brudzowice MKS Poręba 11-1
24 5 maja 2018 17.00 Orzeł Dąbie MKS Ujejsce 0-8
24 5 maja 2018 17.00 Unia Ząbkowice Przemsza Okradzionów 7-2
24 5 maja 2018 17.00 Zgoda Byczyna Skalniak Kroczyce 3-1
24 6 maja 2018 16.00 Iskra Psary Źródło Kromołów 0-3
24 5 maja 2018 17.00 MKS Sławków Ostoja Żelisławice 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 9 maja 2018 18.00 Skalniak Kroczyce Górnik Sosnowiec 4-0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
25 12 maja 2018 17.00 Zgoda Byczyna CKS Czeladź 2-5 (1-1)
25 12 maja 2018 17.00 Błękitni Sarnów Górnik Sosnowiec 3-3
25 12 maja 2018 17.00 Przemsza Okradzionów Niwy Brudzowice 3-2
25 12 maja 2018 17.00 Źródło Kromołów Orzeł Dąbie 9-0
25 13 maja 2018 16.00 MKS Poręba Iskra Psary 2-3
25 13 maja 2018 17.00 MKS Ujejsce AKS Niwka 2-3
25 13 maja 2018 17.00 Ostoja Żelisławice Unia Ząbkowice 3-1
25 12 maja 2018 17.00 Skalniak Kroczyce MKS Sławków 3-0 wo


kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 16 maja 2018 18.00 MKS Poręba CKS Czeladź 0-8 (34')
17 16 maja 2018 18.00 MKS Ujejsce Ostoja Żelisławice 1-4
17 16 maja 2018 18.00 Orzeł Dąbie Unia Ząbkowice 3-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 19 maja 2018 14.00 Iskra Psary Przemsza Okradzionów 4-3
26 19 maja 2018 17.00 CKS Czeladź Błękitni Sarnów 0-1 (0-1)
26 19 maja 2018 17.00 Orzeł Dąbie MKS Poręba 4-2
26 19 maja 2018 17.00 Górnik Sosnowiec MKS Ujejsce 0-5
26 19 maja 2018 17.00 Unia Ząbkowice Skalniak Kroczyce 2-2
26 19 maja 2018 17.00 AKS Niwka Źródło Kromołów 0-1
26 19 maja 2018 17.00 Niwy Brudzowice Ostoja Żelisławice 3-2
26 19 maja 2018 17.00 MKS Sławków Zgoda Byczyna 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
27 26 maja 2018 10.00 Przemsza Okradzionów Orzeł Dąbie 6-0
27 26 maja 2018 17.00 Źródło Kromołów Górnik Sosnowiec 4-3
27 26 maja 2018 17.00 MKS Ujejsce Błękitni Sarnów 4-2
27 26 maja 2018 17.00 MKS Poręba AKS Niwka 0-3 (23')
27 26 maja 2018 17.00 Zgoda Byczyna Unia Ząbkowice 6-3
27 26 maja 2018 17.00 Skalniak Kroczyce Niwy Brudzowice 1-2
27 26 maja 2018 17.00 Ostoja Żelisławice Iskra Psary 3-2
27 26 maja 2018 17.00 MKS Sławków CKS Czeladź 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
28 30 maja 2018 18.00 CKS Czeladź MKS Ujejsce 4-2
28 30 maja 2018 18.00 Błękitni Sarnów Źródło Kromołów 0-1
28 30 maja 2018 18.00 AKS Niwka Przemsza Okradzionów 5-2
28 30 maja 2018 18.00 Niwy Brudzowice Zgoda Byczyna 2-2
28 30 maja 2018 18.00 Orzeł Dąbie Ostoja Żelisławice 6-3
28 30 maja 2018 18.00 Iskra Psary Skalniak Kroczyce 1-5
28 30 maja 2018 18.00 Górnik Sosnowiec MKS Poręba 3-0 wo
28 30 maja 2018 18.00 Unia Ząbkowice MKS Sławków 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
29 2 czerwca 2018 17.00 Unia Ząbkowice CKS Czeladź 0-2 (0-0)
29 2 czerwca 2018 17.00 Źródło Kromołów MKS Ujejsce 5-1
29 2 czerwca 2018 17.00 Ostoja Żelisławice AKS Niwka 0-4
29 2 czerwca 2018 17.00 Zgoda Byczyna Iskra Psary 2-1
29 2 czerwca 2018 17.00 Skalniak Kroczyce Orzeł Dąbie 3-1
29 2 czerwca 2018 17.00 Przemsza Okradzionów Górnik Sosnowiec 5-2
29 2 czerwca 2018 17.00 MKS Poręba Błękitni Sarnów 0-3
29 2 czerwca 2018 17.00 MKS Sławków Niwy Brudzowice 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
30 9 czerwca 2018 17.00 CKS Czeladź Źródło Kromołów 1-0 (1-0)
30 9 czerwca 2018 17.00 AKS Niwka Skalniak Kroczyce 4-0
30 9 czerwca 2018 17.00 Błękitni Sarnów Przemsza Okradzionów 4-5
30 9 czerwca 2018 17.00 Niwy Brudzowice Unia Ząbkowice 6-3
30 9 czerwca 2018 17.00 Orzeł Dąbie Zgoda Byczyna 2-5
30 9 czerwca 2018 17.00 MKS Ujejsce MKS Poręba 5-0
30 9 czerwca 2018 17.00 Górnik Sosnowiec Ostoja Żelisławice 3-1
30 9 czerwca 2018 17.00 Iskra Psary MKS Sławków 3-0 wo
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego