2016/17 klasa A Sosnowiec

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

2016/17 Patrick Klasa A Sosnowiec

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Górnik Wojkowice 34 85 28 1 5 110 23
2 Zagłębie II Sosnowiec 34 84 27 3 4 136 26
3 AKS Niwka 34 79 24 7 3 94 34
4 Błękitni Sarnów 34 76 24 4 6 105 44
5 CKS Czeladź 34 69 21 6 7 70 41
6 Górnik Sosnowiec 34 62 19 5 10 97 52
7 Ostoja Żelisławice 34 55 17 4 13 97 66
8 Zgoda Byczyna 34 47 14 5 15 76 81
9 MKS Sławków 34 38 11 5 18 65 77
10 Źródło Kromołów 34 38 12 2 20 57 79
11 Skalniak Kroczyce 34 37 12 1 21 50 90
12 Przemsza Okradzionów 34 34 8 10 16 59 103
13 MKS Poręba 34 34 9 7 18 54 81
14 Unia Ząbkowice 34 33 8 9 17 49 74
15 Orzeł Dąbie 34 33 9 6 19 45 82
16 Promień Strzemieszyce Małe 34 30 9 3 22 52 123
17 Zew Kazimierz 34 29 9 2 23 41 86
18 Jedność Strzyżowice 34 14 4 2 28 29 124


M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1 Górnik Wojkowice - 2:0 1:0 2:0 5:0 1:0 4:0 5:0 3:1 3:0 3:2 8:0 1:2 1:0 6:0 3:1 5:0 1:0
2 Zagłębie II Sosnowiec 3:1 - 0:2 0:1 2:2 1:2 6:2 5:0 4:0 5:1 8:1 5:0 8:0 5:0 4:0 9:0 4:1 2:0
3 AKS Niwka 1:0 0:5 - 2:1 1:0 2:1 4:2 4:1 3:0* 4:2 4:1 3:0 2:1 0:0 2:2 7:0 4:2 1:0
4 Błękitni Sarnów 5:3 2:2 2:2 - 0:2 3:2 1:1 5:1 2:1 4:1 4:1 7:2 6:3 3:2 3:0 5:0 4:0 7:0
5 CKS Czeladź 0:3 0:6 1:1 2:1 - 4:1 5:1 0:2 1:0 2:1 3:0 4:2 0:0 1:0 3:0* 3:2 1:1 3:0
6 Górnik Sosnowiec 1:1 0:6 0:0 1:4 1:1 - 3:1 6:0 2:0 0:1 6:0 3:1 8:1 9:1 2:1 3:4 3:2 7:2
7 Ostoja Żelisławice 3:1 1:6 2:2 1:2 2:3 1:2 - 4:0 5:0 1:0 0:4 1:1 9:2 3:0 6:2 5:1 7:1 5:0
8 Zgoda Byczyna 2:4 0:7 1:3 2:5 0:2 0:8 3:0 - 3:1 6:1 6:0 7:0 3:2 1:0 5:0 7:2 6:2 1:1
9 MKS Sławków 0:3 1:4 2:7 0:2 0:1 2:1 2:10 1:1 - 4:1 3:2 2:2 2:0 6:0 8:0 5:0 1:2 2:0
10 Źródło Kromołów 0:7 2:4 3:2 2:3 0:3* 0:2 5:3 1:0 2:2 - 2:3 4:2 2:1 3:2 2:0 2:1 4:0 6:0
11 Skalniak Kroczyce 0:2 0:3 0:3 1:2 2:1 0:5 1:3 4:0 4:2 3:1 - 2:3 2:0 2:2 0:3 0:1 0:6 3:2
12 Przemsza Okradzionów 0:4 3:5 1:4 3:3 2:2 2:2 2:6 0:0 1:1 2:1 3:1 - 2:0 4:3 0:0 3:6 3:1 4:2
13 MKS Poręba 1:3 1:2 0:4 2:1 0:1 2:3 0:1 2:2 2:3 2:2 3:0 2:2 - 3:3 4:1 3:1 3:0 3:1
14 Unia Ząbkowice 0:2 0:0 0:3 0:1 0:5 2:1 1:2 4:1 4:2 2:0 1:2 3:3 0:0 - 1:1 3:0 1:3 3:1
15 Orzeł Dąbie 0:8 0:1 0:2 0:4 2:1 1:4 1:1 1:2 2:2 3:0 2:3 3:1 2:1 2:2 - 0:1 1:0 1:2
16 Promień Strzemieszyce Małe 0:6 1:9 2:2 1:7 2:5 2:2 0:4 1:1 3:2 2:1 0:2 4:1 3:4 1:3 0:6 - 2:3 2:4
17 Zew Kazimierz 1:4 0:3 0:1 2:0 0:3 1:2 1:0 0:6 0:1 1:0 2:4 3:2 0:3 2:2 0:1 1:2 - 2:1
18 Jedność Strzyżowice 0:4 0:2 1:12 0:5 1:5 2:4 0:4 0:6 0:6 0:4 1:0 1:2 1:1 1:4 1:7 2:4 2:1 -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 13 sierpnia 2016 17.00 AKS Niwka Promień Strzemieszyce Małe 7:0
1 13 sierpnia 2016 17.00 Górnik Wojkowice Błękitni Sarnów 2:0
1 13 sierpnia 2016 17.00 Górnik Sosnowiec MKS Sławków 2:0
1 13 sierpnia 2016 17.00 Orzeł Dąbie Zew Kazimierz 1:0
1 13 sierpnia 2016 17.00 Ostoja Żelisławice Jedność Strzyżowice 5:0
1 13 sierpnia 2016 17.00 Skalniak Kroczyce Zagłębie II Sosnowiec 0:3
1 13 sierpnia 2016 17.00 Źródło Kromołów CKS Czeladź 0:3 wo
1 MKS Poręba Zgoda Byczyna przełożony
1 Przemsza Okradzionów Unia Ząbkowice przełożony


kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 20 sierpnia 2016 17.00 CKS Czeladź AKS Niwka 1:1
2 20 sierpnia 2016 17.00 Błękitni Sarnów Skalniak Kroczyce 4:1
2 20 sierpnia 2016 17.00 Jedność Strzyżowice MKS Poręba 1:1
2 20 sierpnia 2016 17.00 MKS Sławków Ostoja Żelisławice 2:10
2 20 sierpnia 2016 17.00 Orzeł Dąbie Źródło Kromołów 3:0
2 20 sierpnia 2016 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Górnik Sosnowiec 2:2
2 20 sierpnia 2016 17.00 Unia Ząbkowice Górnik Wojkowice 0:2
2 20 sierpnia 2016 17.00 Zew Kazimierz Zagłębie II Sosnowiec 0:3
2 Zgoda Byczyna Przemsza Okradzionów przełożony
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 24 sierpnia 2016 17.30 Górnik Sosnowiec CKS Czeladź 1:1
3 24 sierpnia 2016 17.30 AKS Niwka Orzeł Dąbie 2:2
3 24 sierpnia 2016 17.30 Górnik Wojkowice Zgoda Byczyna 5:0
3 24 sierpnia 2016 17.30 MKS Poręba MKS Sławków 2:3
3 24 sierpnia 2016 17.30 Ostoja Żelisławice Promień Strzemieszyce Małe 5:1
3 24 sierpnia 2016 17.30 Przemsza Okradzionów Jedność Strzyżowice 4:2
3 24 sierpnia 2016 17.30 Skalniak Kroczyce Unia Ząbkowice 2:2
3 24 sierpnia 2016 17.30 Zagłębie II Sosnowiec Błękitni Sarnów 0:1
3 24 sierpnia 2016 17.30 Źródło Kromołów Zew Kazimierz 4:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 27 sierpnia 2016 17.00 CKS Czeladź Ostoja Żelisławice 5:1
4 27 sierpnia 2016 17.00 AKS Niwka Źródło Kromołów 4:2
4 27 sierpnia 2016 17.00 Jedność Strzyżowice Górnik Wojkowice 0:4
4 27 sierpnia 2016 17.00 MKS Sławków Przemsza Okradzionów 2:2
4 27 sierpnia 2016 17.00 Orzeł Dąbie Górnik Sosnowiec 1:4
4 27 sierpnia 2016 17.00 Promień Strzemieszyce Małe MKS Poręba 3:4
4 27 sierpnia 2016 17.00 Unia Ząbkowice Zagłębie II Sosnowiec 0:0
4 27 sierpnia 2016 17.00 Zew Kazimierz Błękitni Sarnów 2:0
4 27 sierpnia 2016 17.00 Zgoda Byczyna Skalniak Kroczyce 6:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 3 września 2016 12.00 Górnik Sosnowiec Źródło Kromołów 0:1
5 3 września 2016 17.00 MKS Poręba CKS Czeladź 0:1
5 3 września 2016 17.00 Błękitni Sarnów Unia Ząbkowice 3:2
5 3 września 2016 17.00 Górnik Wojkowice MKS Sławków 3:1
5 3 września 2016 17.00 Ostoja Żelisławice Orzeł Dąbie 6:2
5 3 września 2016 17.00 Przemsza Okradzionów Promień Strzemieszyce Małe 3:6
5 3 września 2016 17.00 Skalniak Kroczyce Jedność Strzyżowice 3:2
5 4 września 2016 11.00 Zagłębie II Sosnowiec Zgoda Byczyna 5:0
5 4 września 2016 16.00 AKS Niwka Zew Kazimierz 4:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 7 września 2016 18.00 MKS Poręba Zgoda Byczyna 2:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 10 września 2016 16.30 CKS Czeladź Przemsza Okradzionów 4:2
6 10 września 2016 16.30 AKS Niwka Górnik Sosnowiec 2:1
6 10 września 2016 16.30 Jedność Strzyżowice Zagłębie II Sosnowiec 0:2
6 10 września 2016 16.30 MKS Sławków Skalniak Kroczyce 3:2
6 10 września 2016 16.30 Orzeł Dąbie MKS Poręba 2:1
6 10 września 2016 16.30 Promień Strzemieszyce Małe Górnik Wojkowice 0:6
6 10 września 2016 16.30 Zew Kazimierz Unia Ząbkowice 2:2
6 10 września 2016 16.30 Zgoda Byczyna Błękitni Sarnów 2:5
6 10 września 2016 16.30 Źródło Kromołów Ostoja Żelisławice 5:3
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 14 września 2016 17.00 Zgoda Byczyna Przemsza Okradzionów 7:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 17 września 2016 11.00 Ostoja Żelisławice AKS Niwka 2:2
7 17 września 2016 16.00 Górnik Wojkowice CKS Czeladź 5:0
7 17 września 2016 16.00 Błękitni Sarnów Jedność Strzyżowice 7:0
7 17 września 2016 16.00 Górnik Sosnowiec Zew Kazimierz 3:2
7 17 września 2016 16.00 MKS Poręba Źródło Kromołów 2:2
7 17 września 2016 16.00 Przemsza Okradzionów Orzeł Dąbie 0:0
7 17 września 2016 16.00 Skalniak Kroczyce Promień Strzemieszyce Małe 0:1
7 17 września 2016 16.00 Unia Ząbkowice Zgoda Byczyna 4:1
7 17 września 2016 16.00 Zagłębie II Sosnowiec MKS Sławków 4:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 24 września 2016 11.00 AKS Niwka MKS Poręba 2:1
8 24 września 2016 12.00 MKS Sławków Błękitni Sarnów 0:2
8 24 września 2016 15.00 CKS Czeladź Skalniak Kroczyce 3:0
8 24 września 2016 16.00 Górnik Sosnowiec Ostoja Żelisławice 3:1
8 24 września 2016 16.00 Jedność Strzyżowice Unia Ząbkowice 1:4
8 24 września 2016 16.00 Orzeł Dąbie Górnik Wojkowice 0:8
8 24 września 2016 16.00 Promień Strzemieszyce Małe Zagłębie II Sosnowiec 1:9
8 24 września 2016 16.00 Zew Kazimierz Zgoda Byczyna 0:6
8 25 września 2016 16.00 Źródło Kromołów Przemsza Okradzionów 4:2


kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 1 października 2016 16.00 Błękitni Sarnów Promień Strzemieszyce Małe 5:0
9 1 października 2016 16.00 Górnik Wojkowice Źródło Kromołów 3:0
9 1 października 2016 16.00 MKS Poręba Górnik Sosnowiec 2:3
9 1 października 2016 16.00 Ostoja Żelisławice Zew Kazimierz 7:1
9 1 października 2016 16.00 Przemsza Okradzionów AKS Niwka 1:4
9 1 października 2016 16.00 Skalniak Kroczyce Orzeł Dąbie 0:3
9 1 października 2016 16.00 Unia Ząbkowice MKS Sławków 4:2
9 1 października 2016 16.00 Zgoda Byczyna Jedność Strzyżowice 1:1
9 2 października 2016 11.00 Zagłębie II Sosnowiec CKS Czeladź 2:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 8 października 2016 11.00 AKS Niwka Górnik Wojkowice 1:0
10 8 października 2016 15.30 CKS Czeladź Błękitni Sarnów 2:1
10 8 października 2016 15.30 Górnik Sosnowiec Przemsza Okradzionów 3:1
10 8 października 2016 15.30 MKS Sławków Zgoda Byczyna 1:1
10 8 października 2016 15.30 Orzeł Dąbie Zagłębie II Sosnowiec 0:1
10 8 października 2016 15.30 Ostoja Żelisławice MKS Poręba 9:2
10 8 października 2016 15.30 Promień Strzemieszyce Małe Unia Ząbkowice 1:3
10 8 października 2016 15.30 Zew Kazimierz Jedność Strzyżowice 2:1
10 8 października 2016 15.30 Źródło Kromołów Skalniak Kroczyce 2:3
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 12 października 2016 15.30 Przemsza Okradzionów Unia Ząbkowice 4:3
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 15 października 2016 15.00 Unia Ząbkowice CKS Czeladź 0:5
11 15 października 2016 15.00 Błękitni Sarnów Orzeł Dąbie 3:0
11 15 października 2016 15.00 Górnik Wojkowice Górnik Sosnowiec 1:0
11 15 października 2016 15.00 Jedność Strzyżowice MKS Sławków 0:6
11 15 października 2016 15.00 Przemsza Okradzionów Ostoja Żelisławice 2:6
11 15 października 2016 15.00 Skalniak Kroczyce AKS Niwka 0:3
11 15 października 2016 15.00 Zgoda Byczyna Promień Strzemieszyce Małe 7:2
11 15 października 2016 15.30 Zagłębie II Sosnowiec Źródło Kromołów 5:1
11 16 października 2016 15.00 MKS Poręba Zew Kazimierz 3:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 22 października 2016 15.00 CKS Czeladź Zgoda Byczyna 0:2
12 22 października 2016 15.00 AKS Niwka Zagłębie II Sosnowiec 0:5
12 22 października 2016 15.00 Górnik Sosnowiec Skalniak Kroczyce 6:0
12 22 października 2016 15.00 Orzeł Dąbie Unia Ząbkowice 2:2
12 22 października 2016 15.00 Ostoja Żelisławice Górnik Wojkowice 3:1
12 22 października 2016 15.00 Promień Strzemieszyce Małe Jedność Strzyżowice 2:4
12 22 października 2016 15.00 Zew Kazimierz MKS Sławków 0:1
12 22 października 2016 15.00 Źródło Kromołów Błękitni Sarnów 2:3
12 23 października 2016 15.00 MKS Poręba Przemsza Okradzionów 2:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 29 października 2016 14.00 Jedność Strzyżowice CKS Czeladź 1:5
13 29 października 2016 14.00 Błękitni Sarnów AKS Niwka 2:2
13 29 października 2016 14.00 Górnik Wojkowice MKS Poręba 1:2
13 29 października 2016 14.00 MKS Sławków Promień Strzemieszyce Małe 5:0
13 29 października 2016 14.00 Przemsza Okradzionów Zew Kazimierz 3:1
13 29 października 2016 14.00 Skalniak Kroczyce Ostoja Żelisławice 1:3
13 29 października 2016 14.00 Unia Ząbkowice Źródło Kromołów 2:0
13 29 października 2016 14.00 Zgoda Byczyna Orzeł Dąbie 5:0
13 29 października 2016 14.30 Zagłębie II Sosnowiec Górnik Sosnowiec 1:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 5 listopada 2016 13.30 CKS Czeladź MKS Sławków 1:0
14 5 listopada 2016 13.30 AKS Niwka Unia Ząbkowice 0:0
14 5 listopada 2016 13.30 Górnik Sosnowiec Błękitni Sarnów 1:4
14 5 listopada 2016 13.30 Orzeł Dąbie Jedność Strzyżowice 1:2
14 5 listopada 2016 13.30 Ostoja Żelisławice Zagłębie II Sosnowiec 1:6
14 5 listopada 2016 13.30 Przemsza Okradzionów Górnik Wojkowice 0:4
14 5 listopada 2016 13.30 Zew Kazimierz Promień Strzemieszyce Małe 1:2
14 5 listopada 2016 13.30 Źródło Kromołów Zgoda Byczyna 1:0
14 6 listopada 2016 13.30 MKS Poręba Skalniak Kroczyce 3:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 12 listopada 2016 13.30 Promień Strzemieszyce Małe CKS Czeladź 2:5
15 12 listopada 2016 13.30 Błękitni Sarnów Ostoja Żelisławice 1:1
15 12 listopada 2016 13.30 Górnik Wojkowice Zew Kazimierz 5:0
15 12 listopada 2016 13.30 Jedność Strzyżowice Źródło Kromołów 0:4
15 12 listopada 2016 13.30 Skalniak Kroczyce Przemsza Okradzionów 2:3
15 12 listopada 2016 13.30 Unia Ząbkowice Górnik Sosnowiec 2:1
15 12 listopada 2016 13.30 Zgoda Byczyna AKS Niwka 1:3
15 13 listopada 2016 11.00 Zagłębie II Sosnowiec MKS Poręba 8:0
15 MKS Sławków Orzeł Dąbie przełożony
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 19 listopada 2016 13.00 Zew Kazimierz CKS Czeladź 0:3
16 19 listopada 2016 13.00 AKS Niwka Jedność Strzyżowice 1:0
16 19 listopada 2016 13.00 Górnik Sosnowiec Zgoda Byczyna 6:0
16 19 listopada 2016 13.00 Górnik Wojkowice Skalniak Kroczyce 3:2
16 19 listopada 2016 13.00 Orzeł Dąbie Promień Strzemieszyce Małe 0:1
16 19 listopada 2016 13.00 Przemsza Okradzionów Zagłębie II Sosnowiec 3:5
16 20 listopada 2016 13.00 MKS Poręba Błękitni Sarnów 2:1
16 20 listopada 2016 13.30 Źródło Kromołów MKS Sławków 2:2
16 Ostoja Żelisławice Unia Ząbkowice przełożony
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 26 listopada 2016 13.00 Błękitni Sarnów Przemsza Okradzionów 7:2
17 26 listopada 2016 13.00 Jedność Strzyżowice Górnik Sosnowiec 2:4
17 26 listopada 2016 13.00 MKS Sławków AKS Niwka 2:7
17 26 listopada 2016 13.00 Promień Strzemieszyce Małe Źródło Kromołów 2:1
17 26 listopada 2016 13.00 Skalniak Kroczyce Zew Kazimierz 0:6
17 26 listopada 2016 13.00 Unia Ząbkowice MKS Poręba 0:0
17 26 listopada 2016 13.00 Zagłębie II Sosnowiec Górnik Wojkowice 3:1
17 26 listopada 2016 13.00 Zgoda Byczyna Ostoja Żelisławice 3:0
17 26 listopada 2016 16.00 CKS Czeladź Orzeł Dąbie 3:0 wo


kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 11 marca 2017 15.00 CKS Czeladź Źródło Kromołów 2-1
18 11 marca 2017 15.00 Błękitni Sarnów Górnik Wojkowice 5-3
18 11 marca 2017 15.00 Jedność Strzyżowice Ostoja Żelisławice 0-4
18 11 marca 2017 15.00 MKS Sławków Górnik Sosnowiec 2-1
18 11 marca 2017 15.00 Promień Strzemieszyce Małe AKS Niwka 2-2
18 11 marca 2017 15.00 Zew Kazimierz Orzeł Dąbie 0-1
18 11 marca 2017 16.00 Unia Ząbkowice Przemsza Okradzionów 3-3
18 12 marca 2017 13.00 Zagłębie II Sosnowiec Skalniak Kroczyce 8-1
18 - - Zgoda Byczyna MKS Poręba przełożony
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19 18 marca 2017 15.30 AKS Niwka CKS Czeladź 1-0
19 18 marca 2017 15.30 Górnik Sosnowiec Promień Strzemieszyce Małe 3-4
19 18 marca 2017 15.30 Górnik Wojkowice Unia Ząbkowice 1-0
19 18 marca 2017 15.30 MKS Poręba Jedność Strzyżowice 3-1
19 18 marca 2017 15.30 Ostoja Żelisławice MKS Sławków 5-0
19 18 marca 2017 15.30 Przemsza Okradzionów Zgoda Byczyna 0-0
19 18 marca 2017 15.30 Skalniak Kroczyce Błękitni Sarnów 1-2
19 18 marca 2017 15.30 Zagłębie II Sosnowiec Zew Kazimierz 4-1
19 18 marca 2017 15.30 Źródło Kromołów Orzeł Dąbie 2-0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 25 marca 2017 15.30 CKS Czeladź Górnik Sosnowiec 4-1
20 25 marca 2017 15.30 Błękitni Sarnów Zagłębie II Sosnowiec 2-2
20 25 marca 2017 15.30 Promień Strzemieszyce Małe Ostoja Żelisławice 0-4
20 25 marca 2017 15.30 Unia Ząbkowice Skalniak Kroczyce 1-2
20 25 marca 2017 15.30 MKS Sławków MKS Poręba 2-0
20 25 marca 2017 15.30 Zew Kazimierz Źródło Kromołów 1-0
20 26 marca 2017 11.00 Orzeł Dąbie AKS Niwka 0-2
20 26 marca 2017 11.00 Jedność Strzyżowice Przemsza Okradzionów 1-2
20 - - Zgoda Byczyna Górnik Wojkowice odwołany
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 1 kwietnia 2017 15.00 Przemsza Okradzionów MKS Sławków 1-1
21 1 kwietnia 2017 16.30 Ostoja Żelisławice CKS Czeladź 2-3
21 1 kwietnia 2017 16.30 Błękitni Sarnów Zew Kazimierz 4-0
21 1 kwietnia 2017 16.30 Górnik Sosnowiec Orzeł Dąbie 2-1
21 1 kwietnia 2017 16.30 Górnik Wojkowice Jedność Strzyżowice 1-0
21 1 kwietnia 2017 16.30 MKS Poręba Promień Strzemieszyce Małe 3-1
21 1 kwietnia 2017 16.30 Skalniak Kroczyce Zgoda Byczyna 4-0
21 1 kwietnia 2017 16.30 Źródło Kromołów AKS Niwka 3-2
21 2 kwietnia 2017 13.00 Zagłębie II Sosnowiec Unia Ząbkowice 5-0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 8 kwietnia 2017 17.00 CKS Czeladź MKS Poręba 0-0
22 8 kwietnia 2017 17.00 Źródło Kromołów Górnik Sosnowiec 0-2
22 8 kwietnia 2017 17.00 Zew Kazimierz AKS Niwka 0-1
22 8 kwietnia 2017 17.00 Unia Ząbkowice Błękitni Sarnów 0-1
22 8 kwietnia 2017 17.00 MKS Sławków Górnik Wojkowice 0-3
22 8 kwietnia 2017 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Przemsza Okradzionów 4-1
22 8 kwietnia 2017 17.00 Jedność Strzyżowice Skalniak Kroczyce 1-0
22 8 kwietnia 2017 17.00 Zgoda Byczyna Zagłębie II Sosnowiec 0-7
22 9 kwietnia 2017 13.00 Orzeł Dąbie Ostoja Żelisławice 1-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
23 15 kwietnia 2017 10.30 Górnik Sosnowiec AKS Niwka 0-0
23 15 kwietnia 2017 10.30 Zagłębie II Sosnowiec Jedność Strzyżowice 2-0
23 15 kwietnia 2017 11.00 Ostoja Żelisławice Źródło Kromołów 1-0
23 15 kwietnia 2017 13.00 Przemsza Okradzionów CKS Czeladź 2-2
23 15 kwietnia 2017 13.00 Skalniak Kroczyce MKS Sławków 4-2
23 15 kwietnia 2017 13.00 MKS Poręba Orzeł Dąbie 4-1
23 15 kwietnia 2017 13.00 Górnik Wojkowice Promień Strzemieszyce Małe 3-1
23 15 kwietnia 2017 13.00 Unia Ząbkowice Zew Kazimierz 1-3
23 15 kwietnia 2017 14.00 Błękitni Sarnów Zgoda Byczyna 5-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
24 22 kwietnia 2017 11.00 AKS Niwka Ostoja Żelisławice 4-2
24 22 kwietnia 2017 17.00 CKS Czeladź Górnik Wojkowice 0-3
24 22 kwietnia 2017 17.00 Jedność Strzyżowice Błękitni Sarnów 0-5
24 22 kwietnia 2017 17.00 Zew Kazimierz Górnik Sosnowiec 1-2
24 22 kwietnia 2017 17.00 Źródło Kromołów MKS Poręba 2-1
24 22 kwietnia 2017 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Skalniak Kroczyce 0-2
24 22 kwietnia 2017 17.00 Zgoda Byczyna Unia Ząbkowice 1-0
24 22 kwietnia 2017 17.00 MKS Sławków Zagłębie II Sosnowiec 1-4
24 23 kwietnia 2017 11.00 Orzeł Dąbie Przemsza Okradzionów 3-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
25 26 kwietnia 2017 17.30 Skalniak Kroczyce CKS Czeladź 2-1
25 26 kwietnia 2017 17.30 MKS Poręba AKS Niwka 0-4
25 26 kwietnia 2017 17.30 Ostoja Żelisławice Górnik Sosnowiec 1-2
25 26 kwietnia 2017 17.30 Unia Ząbkowice Jedność Strzyżowice 3-1
25 26 kwietnia 2017 17.30 Błękitni Sarnów MKS Sławków 2-1
25 26 kwietnia 2017 17.30 Górnik Wojkowice Orzeł Dąbie 6-0
25 26 kwietnia 2017 17.30 Zagłębie II Sosnowiec Promień Strzemieszyce Małe 9-0
25 26 kwietnia 2017 17.30 Zgoda Byczyna Zew Kazimierz 6-2
25 26 kwietnia 2017 17.30 Przemsza Okradzionów Źródło Kromołów 2-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 29 kwietnia 2017 11.00 CKS Czeladź Zagłębie II Sosnowiec 0-6
26 29 kwietnia 2017 17.00 AKS Niwka Przemsza Okradzionów 3-0
26 29 kwietnia 2017 17.00 Górnik Sosnowiec MKS Poręba 8-1
26 29 kwietnia 2017 17.00 Jedność Strzyżowice Zgoda Byczyna 0-6
26 29 kwietnia 2017 17.00 MKS Sławków Unia Ząbkowice 6-0
26 29 kwietnia 2017 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Błękitni Sarnów 1-7
26 29 kwietnia 2017 17.00 Zew Kazimierz Ostoja Żelisławice 1-0
26 29 kwietnia 2017 17.00 Źródło Kromołów Górnik Wojkowice 0-7
26 29 kwietnia 2017 11.00 Orzeł Dąbie Skalniak Kroczyce odwołany
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 3 maja 2017 17.30 Zgoda Byczyna MKS Poręba 3-2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
27 6 maja 2017 15.00 Zgoda Byczyna MKS Sławków 3-1
27 6 maja 2017 17.00 Błękitni Sarnów CKS Czeladź 0-2
27 6 maja 2017 17.00 Górnik Wojkowice AKS Niwka 1-0
27 6 maja 2017 17.00 Przemsza Okradzionów Górnik Sosnowiec 2-2
27 6 maja 2017 17.00 MKS Poręba Ostoja Żelisławice 0-1
27 6 maja 2017 17.00 Unia Ząbkowice Promień Strzemieszyce Małe 3-0
27 6 maja 2017 17.00 Skalniak Kroczyce Źródło Kromołów 3-1
27 7 maja 2017 13.00 Zagłębie II Sosnowiec Orzeł Dąbie 4-0
27 7 maja 2017 16.00 Jedność Strzyżowice Zew Kazimierz 2-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
28 13 maja 2017 11.00 Źródło Kromołów Zagłębie II Sosnowiec 2-4
28 13 maja 2017 15.00 MKS Sławków Jedność Strzyżowice 2-0
28 13 maja 2017 17.00 CKS Czeladź Unia Ząbkowice 1-0
28 13 maja 2017 17.00 Górnik Sosnowiec Górnik Wojkowice 1-1
28 13 maja 2017 17.00 Zew Kazimierz MKS Poręba 0-3
28 13 maja 2017 17.00 Ostoja Żelisławice Przemsza Okradzionów 1-1
28 13 maja 2017 17.00 AKS Niwka Skalniak Kroczyce 4-1
28 13 maja 2017 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Zgoda Byczyna 1-1
28 14 maja 2017 11.00 Orzeł Dąbie Błękitni Sarnów 0-4
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 17 maja 2017 17.30 MKS Sławków Orzeł Dąbie 8-0
16 17 maja 2017 17.30 Ostoja Żelisławice Unia Ząbkowice 3-0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
29 20 maja 2017 13.00 Błękitni Sarnów Źródło Kromołów 4-1
29 20 maja 2017 15.00 MKS Sławków Zew Kazimierz 1-2
29 20 maja 2017 17.00 Zgoda Byczyna CKS Czeladź 0-2
29 20 maja 2017 17.00 Zagłębie II Sosnowiec AKS Niwka 0-2
29 20 maja 2017 17.00 Skalniak Kroczyce Górnik Sosnowiec 0-5
29 20 maja 2017 17.00 Przemsza Okradzionów MKS Poręba 2-0
29 20 maja 2017 17.00 Unia Ząbkowice Orzeł Dąbie 1-1
29 20 maja 2017 17.00 Górnik Wojkowice Ostoja Żelisławice 4-0
29 20 maja 2017 17.00 Jedność Strzyżowice Promień Strzemieszyce Małe 2-4
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
30 24 maja 2017 18.00 CKS Czeladź Jedność Strzyżowice 3-0
30 24 maja 2017 18.00 AKS Niwka Błękitni Sarnów 2-1
30 24 maja 2017 18.00 MKS Poręba Górnik Wojkowice 1-3
30 24 maja 2017 18.00 Promień Strzemieszyce Małe MKS Sławków 3-2
30 24 maja 2017 18.00 Zew Kazimierz Przemsza Okradzionów 3-2
30 24 maja 2017 18.00 Ostoja Żelisławice Skalniak Kroczyce 0-4
30 24 maja 2017 18.00 Źródło Kromołów Unia Ząbkowice 3-2
30 24 maja 2017 18.00 Górnik Sosnowiec Zagłębie II Sosnowiec 0-6
30 24 maja 2017 18.00 Orzeł Dąbie Zgoda Byczyna 1-2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
31 26 maja 2017 18.00 Zgoda Byczyna Źródło Kromołów 6-1
31 27 maja 2017 10.00 Promień Strzemieszyce Małe Zew Kazimierz 2-3
31 27 maja 2017 17.00 Unia Ząbkowice AKS Niwka 0-3
31 27 maja 2017 17.00 Błękitni Sarnów Górnik Sosnowiec 3-2
31 27 maja 2017 17.00 Skalniak Kroczyce MKS Poręba 2-0
31 27 maja 2017 17.00 Jedność Strzyżowice Orzeł Dąbie 1-7
31 27 maja 2017 17.00 Zagłębie II Sosnowiec Ostoja Żelisławice 6-2
31 27 maja 2017 17.00 Górnik Wojkowice Przemsza Okradzionów 8-0
31 28 maja 2017 11.00 MKS Sławków CKS Czeladź 0-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 31 maja 2017 18.00 Zgoda Byczyna Górnik Wojkowice 2-4
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
32 3 czerwca 2017 11.00 Ostoja Żelisławice Błękitni Sarnów 1-2
32 3 czerwca 2017 11.00 Górnik Sosnowiec Unia Ząbkowice 9-1
32 3 czerwca 2017 15.30 AKS Niwka Zgoda Byczyna 4-1
32 3 czerwca 2017 17.00 CKS Czeladź Promień Strzemieszyce Małe 3-2
32 3 czerwca 2017 17.00 Zew Kazimierz Górnik Wojkowice 1-4
32 3 czerwca 2017 17.00 Źródło Kromołów Jedność Strzyżowice 6-0
32 3 czerwca 2017 17.00 Przemsza Okradzionów Skalniak Kroczyce 3-1
32 3 czerwca 2017 17.00 MKS Poręba Zagłębie II Sosnowiec 1-2
32 4 czerwca 2017 11.00 Orzeł Dąbie MKS Sławków 2-2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 7 czerwca 2017 18.00 Orzeł Dąbie Skalniak Kroczyce 2-3
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
33 10 czerwca 2017 13.00 Błękitni Sarnów MKS Poręba 6-3
33 10 czerwca 2017 17.00 CKS Czeladź Zew Kazimierz 1-1
33 10 czerwca 2017 17.00 Jedność Strzyżowice AKS Niwka 1-12
33 10 czerwca 2017 17.00 Zgoda Byczyna Górnik Sosnowiec 0-8
33 10 czerwca 2017 17.00 Skalniak Kroczyce Górnik Wojkowice 0-2
33 10 czerwca 2017 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Orzeł Dąbie 0-6
33 10 czerwca 2017 17.00 Unia Ząbkowice Ostoja Żelisławice 1-2
33 10 czerwca 2017 17.00 Zagłębie II Sosnowiec Przemsza Okradzionów 5-0
33 10 czerwca 2017 17.00 MKS Sławków Źródło Kromołów 4-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
34 17 czerwca 2017 11.00 Górnik Sosnowiec Jedność Strzyżowice 7-2
34 17 czerwca 2017 11.00 Ostoja Żelisławice Zgoda Byczyna 4-0
34 17 czerwca 2017 15.00 Górnik Wojkowice Zagłębie II Sosnowiec 2-0
34 17 czerwca 2017 17.00 Orzeł Dąbie CKS Czeladź 2-1
34 17 czerwca 2017 17.00 Przemsza Okradzionów Błękitni Sarnów 3-3
34 17 czerwca 2017 17.00 Źródło Kromołów Promień Strzemieszyce Małe 2-1
34 17 czerwca 2017 17.00 Zew Kazimierz Skalniak Kroczyce 2-4
34 17 czerwca 2017 17.00 MKS Poręba Unia Ząbkowice 3-3
34 17 czerwca 2017 17.00 AKS Niwka MKS Sławków 3-0 wo
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego