2015/16 klasa A Sosnowiec

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

2015/16 klasa A Sosnowiec

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Niwy Brudzowice 34 77 24 5 5 97 41
2 SKS Łagisza 34 76 24 4 6 101 35
3 Górnik Wojkowice 34 76 24 4 6 119 36
4 Górnik Sosnowiec 34 71 22 5 7 68 45
5 CKS Czeladź 34 69 21 6 7 81 40
6 Źródło Kromołów 34 66 20 6 8 80 44
7 AKS Niwka 34 57 18 3 13 68 45
8 MKS Poręba 34 46 13 7 14 65 66
9 Błękitni Sarnów 34 45 13 6 15 44 57
10 Ostoja Żelisławice 34 45 14 3 17 58 78
11 Przemsza Okradzionów 34 39 12 3 19 77 91
12 MKS Sławków 34 39 12 3 19 56 81
13 Promień Strzemieszyce Małe 34 37 12 1 21 52 99
14 Skalniak Kroczyce 34 32 9 5 20 57 84
15 Orzeł Dąbie 34 30 9 3 22 43 72
16 Zew Kazimierz 34 29 8 5 21 47 90
17 MKS Ujejsce 34 24 8 0 26 43 104
18 Pionier Ujejsce 34 24 7 3 24 36 84

O kolejności w tabeli w przypadku równej liczby punktów decydował bilans bezpośrednich spotkań.

Pionier Ujejsce wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Zgodnie z regulaminem został sklasyfikowany na ostatnim miejscu, a jego pozostałe mecze zweryfikowano jako walkowery na korzyść przeciwników.

M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1 Niwy Brudzowice - 2:2 2:1 3:1 2:2 4:1 1:0 2:2 1:1 2:1 3:1 4:1 4:0 4:2 6:1 5:0 7:0 6:2
2 SKS Łagisza 1:3 - 4:1 1:1 2:2 3:2 3:2 3:0 0:2 6:0 3:4 5:2 4:0 2:1 4:0 3:1 2:0 3:0*
3 Górnik Wojkowice 3:0 1:2 - 3:0 2:1 1:1 1:1 3:1 6:0 2:1 3:2 5:1 8:2 2:3 4:0 5:0 7:1 3:0*
4 Górnik Sosnowiec 2:1 1:1 2:1 - 1:1 0:5 5:2 3:2 1:0 1:0 3:2 6:0 3:2 1:0 0:0 3:2 7:1 3:1
5 CKS Czeladź 3:1 1:0 3:2 1:1 - 3:0 1:0 3:0 3:1 4:1 3:0 4:0 4:0 2:2 1:0 2:1 1:0 2:3
6 Źródło Kromołów 0:2 1:0 1:3 2:1 3:2 - 1:0 1:1 5:0 3:0 5:1 1:1 4:2 3:0 3:1 0:4 5:0 3:2
7 AKS Niwka 2:0 1:2 1:3 2:1 2:0 0:0 - 0:1 1:1 1:4 3:1 2:0 7:1 2:1 5:0 3:0 2:0 3:0*
8 MKS Poręba 1:2 1:4 1:4 2:3 1:3 0:0 3:1 - 2:0 1:4 3:3 4:2 2:0 0:0 1:2 4:0 4:1 1:5
9 Błękitni Sarnów 1:4 1:4 2:2 0:1 4:3 2:2 0:2 0:2 - 5:0 2:1 0:2 0:2 2:0 1:0 3:3 4:1 3:0*
10 Ostoja Żelisławice 1:4 0:4 0:6 1:3 3:5 3:2 1:4 1:1 2:3 - 1:0 3:2 4:1 4:1 1:0 3:3 2:1 3:0*
11 Przemsza Okradzionów 1:4 1:7 1:9 4:0 1:5 1:3 1:7 3:0 1:3 1:2 - 6:2 1:2 10:1 5:1 4:3 3:2 3:0*
12 MKS Sławków 2:3 0:3 0:5 0:2 2:1 1:2 2:0 4:4 0:1 2:0 2:0 - 5:0 2:2 2:1 0:2 3:2 1:3
13 Promień Strzemieszyce Małe 1:6 1:4 1:5 1:2 1:6 4:2 4:0 1:4 1:0 2:0 0:3 1:5 - 3:5 1:0 5:1 2:0 3:0*
14 Skalniak Kroczyce 2:0 1:7 0:5 2:1 0:4 1:3 2:3 3:2 0:1 1:1 1:2 5:2 2:3 - 0:3 1:1 7:1 3:0
15 Orzeł Dąbie 0:2 0:1 1:5 0:2 0:0 0:3 0:3 1:3 0:1 0:1 2:2 4:1 3:0 3:2 - 8:3 2:4 4:2
16 Zew Kazimierz 2:2 1:0 1:1 1:2 1:2 1:7 1:3 2:5 2:0 1:3 0:5 0:2 0:2 3:2 2:0 - 0:2 3:0*
17 MKS Ujejsce 1:2 0:7 0:4 1:2 3:0 0:3 0:3 2:3 3:0 2:7 5:2 0:2 3:1 2:1 1:3 1:2 - 3:0*
18 Pionier Ujejsce 0:3* 1:4 0:3 0:3* 0:3* 0:3* 4:0 0:3* 0:0 4:0 1:1 0:3* 2:2 0:3* 0:3* 2:0 4:0 -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 15 sierpnia 2015 10.00 SKS Łagisza Promień Strzemieszyce Małe 4-0 (3-0)
1 15 sierpnia 2015 17.00 CKS Czeladź MKS Ujejsce 1-0 (1-0)
1 15 sierpnia 2015 17.00 Górnik Sosnowiec AKS Niwka 5-2 (2-1)
1 15 sierpnia 2015 17.00 Górnik Wojkowice MKS Poręba 3-1 (1-0)
1 15 sierpnia 2015 17.00 MKS Sławków Błękitni Sarnów 0-1 (0-1)
1 15 sierpnia 2015 17.00 Ostoja Żelisławice Niwy Brudzowice 1-4 (1-1)
1 15 sierpnia 2015 17.00 Pionier Ujejsce Zew Kazimierz 2-0 (0-0)
1 15 sierpnia 2015 17.00 Przemsza Okradzionów Orzeł Dąbie 5-1 (1-0)
1 15 sierpnia 2015 17.00 Skalniak Kroczyce Źródło Kromołów 1-3 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 19 sierpnia 2015 17.00 Błękitni Sarnów Górnik Wojkowice 2-2 (0-0)
2 19 sierpnia 2015 17.00 Górnik Sosnowiec SKS Łagisza 1-1 (1-1)
2 19 sierpnia 2015 17.00 Niwy Brudzowice CKS Czeladź 2-2 (1-0)
2 19 sierpnia 2015 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Skalniak Kroczyce 3-5 (2-3)
2 19 sierpnia 2015 17.00 MKS Ujejsce Przemsza Okradzionów 5-2 (3-0)
2 19 sierpnia 2015 17.00 Źródło Kromołów Pionier Ujejsce 3-2 (2-1)
2 19 sierpnia 2015 18.00 AKS Niwka MKS Poręba 0-1 (0-1)
2 19 sierpnia 2015 18.00 Orzeł Dąbie MKS Sławków 4-1 (1-0)
2 19 sierpnia 2015 18.00 Zew Kazimierz Ostoja Żelisławice 1-3 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 22 sierpnia 2015 17.00 CKS Czeladź Zew Kazimierz 2-1 (2-0)
3 22 sierpnia 2015 17.00 Górnik Wojkowice Orzeł Dąbie 4-0 (2-0)
3 22 sierpnia 2015 17.00 MKS Poręba Błękitni Sarnów 2-0 (0-0)
3 22 sierpnia 2015 17.00 MKS Sławków MKS Ujejsce 3-2 (2-1)
3 22 sierpnia 2015 17.00 Ostoja Żelisławice Źródło Kromołów 3-2 (1-2)
3 22 sierpnia 2015 17.00 Pionier Ujejsce Promień Strzemieszyce Małe 2-2 (1-1)
3 22 sierpnia 2015 17.00 Przemsza Okradzionów Niwy Brudzowice 1-4 (1-3)
3 22 sierpnia 2015 17.00 Skalniak Kroczyce Górnik Sosnowiec 2-1 (1-1)
3 22 sierpnia 2015 17.00 SKS Łagisza AKS Niwka 3-2 (2-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 29 sierpnia 2015 12.00 Promień Strzemieszyce Małe Ostoja Żelisławice 2-0 (0-0)
4 29 sierpnia 2015 17.00 AKS Niwka Błękitni Sarnów 1-1 (0-1)
4 29 sierpnia 2015 17.00 Górnik Sosnowiec Pionier Ujejsce 3-1 (0-0)
4 29 sierpnia 2015 17.00 Niwy Brudzowice MKS Sławków 4-1 (2-1)
4 29 sierpnia 2015 17.00 Orzeł Dąbie MKS Poręba 1-3 (0-2)
4 29 sierpnia 2015 17.00 SKS Łagisza Skalniak Kroczyce 2-1 (1-0)
4 29 sierpnia 2015 17.00 MKS Ujejsce Górnik Wojkowice 0-4 (0-3)
4 29 sierpnia 2015 17.00 Zew Kazimierz Przemsza Okradzionów 0-5 (0-1)
4 29 sierpnia 2015 17.00 Źródło Kromołów CKS Czeladź 3-2 (3-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 2 września 2015 17.00 Błękitni Sarnów Orzeł Dąbie 1-0 (1-0)
5 2 września 2015 17.00 CKS Czeladź Promień Strzemieszyce Małe 4-0 (1-0)
5 2 września 2015 17.00 Górnik Wojkowice Niwy Brudzowice 3-0 (1-0)
5 2 września 2015 17.00 MKS Poręba MKS Ujejsce 4-1 (1-0)
5 2 września 2015 17.00 MKS Sławków Zew Kazimierz 0-2 (0-1)
5 2 września 2015 17.00 Ostoja Żelisławice Górnik Sosnowiec 1-3 (0-2)
5 2 września 2015 17.00 Pionier Ujejsce SKS Łagisza 1-4 (1-1)
5 2 września 2015 17.00 Przemsza Okradzionów Źródło Kromołów 1-3 (1-1)
5 2 września 2015 17.00 Skalniak Kroczyce AKS Niwka 2-3 (2-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 5 września 2015 11.00 Zew Kazimierz Górnik Wojkowice 1-1 (0-0)
6 5 września 2015 12.00 Promień Strzemieszyce Małe Przemsza Okradzionów 0-3 (0-0)
6 5 września 2015 16.30 Górnik Sosnowiec CKS Czeladź 1-1 (1-1)
6 5 września 2015 16.30 Niwy Brudzowice MKS Poręba 2-2 (2-1)
6 5 września 2015 16.30 SKS Łagisza Ostoja Żelisławice 6-0 (2-0)
6 5 września 2015 16.30 MKS Ujejsce Błękitni Sarnów 3-0 (1-0)
6 6 września 2015 16.30 Skalniak Kroczyce Pionier Ujejsce 3-0 (2-0)
6 6 września 2015 16.30 Źródło Kromołów MKS Sławków 1-1 (1-0)
6 6 września 2015 17.00 AKS Niwka Orzeł Dąbie 5-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 12 września 2015 11.00 Przemsza Okradzionów Górnik Sosnowiec 4-0 (3-0)
7 12 września 2015 16.00 Błękitni Sarnów Niwy Brudzowice 1-4 (1-1)
7 12 września 2015 16.00 CKS Czeladź SKS Łagisza 1-0 (0-0)
7 12 września 2015 16.00 Górnik Wojkowice Źródło Kromołów 1-1 (1-0)
7 12 września 2015 16.00 MKS Poręba Zew Kazimierz 4-0 (1-0)
7 12 września 2015 16.00 Orzeł Dąbie MKS Ujejsce 2-4 (1-2)
7 12 września 2015 16.00 Ostoja Żelisławice Skalniak Kroczyce 4-1 (2-0)
7 12 września 2015 16.00 Pionier Ujejsce AKS Niwka 4-0 (0-0)
7 13 września 2015 12.00 MKS Sławków Promień Strzemieszyce Małe 5-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 19 września 2015 12.00 Promień Strzemieszyce Małe Górnik Wojkowice 1-5 (1-1)
8 19 września 2015 16.00 Górnik Sosnowiec MKS Sławków 6-0 (3-0)
8 19 września 2015 16.00 Niwy Brudzowice Orzeł Dąbie 6-1 (1-0)
8 19 września 2015 16.00 Pionier Ujejsce Ostoja Żelisławice 4-0 (3-0)
8 19 września 2015 16.00 Skalniak Kroczyce CKS Czeladź 0-4 (0-2)
8 19 września 2015 16.00 SKS Łagisza Przemsza Okradzionów 3-4 (0-1)
8 19 września 2015 16.00 Zew Kazimierz Błękitni Sarnów 2-0 (0-0)
8 19 września 2015 16.00 Źródło Kromołów MKS Poręba 1-1 (0-1)
8 20 września 2015 16.30 AKS Niwka MKS Ujejsce 2-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 26 września 2015 12.00 MKS Sławków SKS Łagisza 0-3 (0-0)
9 26 września 2015 16.00 Błękitni Sarnów Źródło Kromołów 2-2 (1-2)
9 26 września 2015 16.00 CKS Czeladź Pionier Ujejsce 2-3 (1-1)
9 26 września 2015 16.00 Górnik Wojkowice Górnik Sosnowiec 3-0 (2-0)
9 26 września 2015 16.00 MKS Poręba Promień Strzemieszyce Małe 2-0 (1-0)
9 26 września 2015 16.00 Orzeł Dąbie Zew Kazimierz 8-3 (3-3)
9 26 września 2015 16.00 Ostoja Żelisławice AKS Niwka 1-4 (0-2)
9 26 września 2015 16.00 Przemsza Okradzionów Skalniak Kroczyce 10-1 (3-0)
9 26 września 2015 16.00 MKS Ujejsce Niwy Brudzowice 1-2 (0-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 3 października 2015 15.30 AKS Niwka Niwy Brudzowice 2-0 (0-0)
10 3 października 2015 15.30 Górnik Sosnowiec MKS Poręba 3-2 (3-1)
10 3 października 2015 15.30 Ostoja Żelisławice CKS Czeladź 3-5 (1-1)
10 3 października 2015 15.30 Pionier Ujejsce Przemsza Okradzionów 1-1 (0-0)
10 3 października 2015 15.30 Skalniak Kroczyce MKS Sławków 5-2 (2-0)
10 3 października 2015 15.30 SKS Łagisza Górnik Wojkowice 4-1 (1-0)
10 3 października 2015 15.30 Zew Kazimierz MKS Ujejsce 0-2 (0-0)
10 3 października 2015 15.30 Źródło Kromołów Orzeł Dąbie 3-1 (1-1)
10 4 października 2015 15.30 Promień Strzemieszyce Małe Błękitni Sarnów 1-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 10 października 2015 14.30 Górnik Wojkowice Skalniak Kroczyce 2-3 (1-2)
11 10 października 2015 15.30 Błękitni Sarnów Górnik Sosnowiec 0-1 (0-1)
11 10 października 2015 15.30 CKS Czeladź AKS Niwka 1-0 (0-0)
11 10 października 2015 15.30 MKS Poręba SKS Łagisza 1-4 (0-1)
11 10 października 2015 15.30 MKS Sławków Pionier Ujejsce 1-3 (1-2)
11 10 października 2015 15.30 Niwy Brudzowice Zew Kazimierz 5-0 (2-0)
11 10 października 2015 15.30 Orzeł Dąbie Promień Strzemieszyce Małe 3-0 (1-0)
11 10 października 2015 15.30 Przemsza Okradzionów Ostoja Żelisławice 1-2 (1-2)
11 10 października 2015 15.30 MKS Ujejsce Źródło Kromołów 0-3 (0-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 17 października 2015 15.00 AKS Niwka Zew Kazimierz 3-0 (2-0)
12 17 października 2015 15.00 CKS Czeladź Przemsza Okradzionów 3-0 (2-0)
12 17 października 2015 15.00 Górnik Sosnowiec Orzeł Dąbie 0-0 (0-0)
12 17 października 2015 15.00 Ostoja Żelisławice MKS Sławków 3-2 (0-2)
12 17 października 2015 15.00 Pionier Ujejsce Górnik Wojkowice 0-3 (0-1)
12 17 października 2015 15.00 Promień Strzemieszyce Małe MKS Ujejsce 2-0 (0-0)
12 17 października 2015 15.00 Skalniak Kroczyce MKS Poręba 3-2 (0-0)
12 17 października 2015 15.00 SKS Łagisza Błękitni Sarnów 0-2 (0-0)
12 17 października 2015 15.00 Źródło Kromołów Niwy Brudzowice 0-2 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 24 października 2015 14.30 Błękitni Sarnów Skalniak Kroczyce 2-0 (1-0)
13 24 października 2015 14.30 Górnik Wojkowice Ostoja Żelisławice 2-1 (0-0)
13 24 października 2015 14.30 MKS Poręba Pionier Ujejsce 1-5 (1-2)
13 24 października 2015 14.30 MKS Sławków CKS Czeladź 2-1 (1-0)
13 24 października 2015 14.30 Niwy Brudzowice Promień Strzemieszyce Małe 4-0 (2-0)
13 24 października 2015 14.30 Orzeł Dąbie SKS Łagisza 0-1 (0-1)
13 24 października 2015 14.30 Przemsza Okradzionów AKS Niwka 1-7 (0-1)
13 24 października 2015 14.30 MKS Ujejsce Górnik Sosnowiec 1-2 (1-0)
13 24 października 2015 14.30 Zew Kazimierz Źródło Kromołów 1-7 (0-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 31 października 2015 13.30 AKS Niwka Źródło Kromołów 0-0 (0-0)
14 31 października 2015 13.30 CKS Czeladź Górnik Wojkowice 3-2 (1-1)
14 31 października 2015 13.30 Górnik Sosnowiec Niwy Brudzowice 2-1 (1-1)
14 31 października 2015 13.30 Ostoja Żelisławice MKS Poręba 1-1 (1-1)
14 31 października 2015 13.30 Pionier Ujejsce Błękitni Sarnów 0-0 (0-0)
14 31 października 2015 13.30 Promień Strzemieszyce Małe Zew Kazimierz 5-1 (4-0)
14 31 października 2015 13.30 Przemsza Okradzionów MKS Sławków 6-2 (2-2)
14 31 października 2015 13.30 Skalniak Kroczyce Orzeł Dąbie 0-3 (0-1)
14 31 października 2015 13.30 SKS Łagisza MKS Ujejsce 2-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 7 listopada 2015 13.30 Błękitni Sarnów Ostoja Żelisławice 5-0 (3-0)
15 7 listopada 2015 13.30 Górnik Wojkowice Przemsza Okradzionów 3-2 (1-1)
15 7 listopada 2015 13.30 MKS Poręba CKS Czeladź 1-3 (0-1)
15 7 listopada 2015 13.30 MKS Sławków AKS Niwka 2-0 (2-0)
15 7 listopada 2015 13.30 Niwy Brudzowice SKS Łagisza 2-2 (1-2)
15 7 listopada 2015 13.30 Orzeł Dąbie Pionier Ujejsce 4-2 (4-1)
15 7 listopada 2015 13.30 MKS Ujejsce Skalniak Kroczyce 2-1 (2-1)
15 7 listopada 2015 13.30 Zew Kazimierz Górnik Sosnowiec 1-2 (0-1)
15 7 listopada 2015 13.30 Źródło Kromołów Promień Strzemieszyce Małe 4-2 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 11 listopada 2015 11.00 MKS Sławków Górnik Wojkowice 0-5 (0-0)
16 11 listopada 2015 11.00 Pionier Ujejsce MKS Ujejsce 4-0 (3-0)
16 11 listopada 2015 13.00 AKS Niwka Promień Strzemieszyce Małe 7-1 (1-0)
16 11 listopada 2015 13.00 CKS Czeladź Błękitni Sarnów 3-1 (2-0)
16 11 listopada 2015 13.00 Górnik Sosnowiec Źródło Kromołów 0-5 (0-2)
16 11 listopada 2015 13.00 Ostoja Żelisławice Orzeł Dąbie 1-0 (1-0)
16 11 listopada 2015 13.00 Przemsza Okradzionów MKS Poręba 3-0 (1-0)
16 11 listopada 2015 13.00 Skalniak Kroczyce Niwy Brudzowice 2-0 (1-0)
16 11 listopada 2015 13.00 SKS Łagisza Zew Kazimierz 3-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 14 listopada 2015 13.00 Błękitni Sarnów Przemsza Okradzionów 2-1 (0-1)
17 14 listopada 2015 13.00 Górnik Wojkowice AKS Niwka 1-1 (1-0)
17 14 listopada 2015 13.00 MKS Poręba MKS Sławków 4-2 (3-2)
17 14 listopada 2015 13.00 Niwy Brudzowice Pionier Ujejsce 6-2 (5-1)
17 14 listopada 2015 13.00 Orzeł Dąbie CKS Czeladź 0-0 (0-0)
17 14 listopada 2015 13.00 Promień Strzemieszyce Małe Górnik Sosnowiec 1-2 (1-1)
17 14 listopada 2015 13.00 MKS Ujejsce Ostoja Żelisławice 2-7 (1-3)
17 14 listopada 2015 13.00 Zew Kazimierz Skalniak Kroczyce 3-2 (2-2)
17 14 listopada 2015 13.00 Źródło Kromołów SKS Łagisza 1-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 19 marca 2016 15.00 AKS Niwka Górnik Sosnowiec 2-1 (1-1)
18 19 marca 2016 15.00 Błękitni Sarnów MKS Sławków 0-2 (0-0)
18 19 marca 2016 15.00 MKS Poręba Górnik Wojkowice 1-4 (0-1)
18 19 marca 2016 15.00 Niwy Brudzowice Ostoja Żelisławice 2-1 (2-1)
18 19 marca 2016 15.00 Orzeł Dąbie Przemsza Okradzionów 2-2 (1-1)
18 19 marca 2016 15.00 Promień Strzemieszyce Małe SKS Łagisza 1-4 (0-3)
18 19 marca 2016 15.00 MKS Ujejsce CKS Czeladź 3-0 (0-0)
18 19 marca 2016 15.00 Źródło Kromołów Skalniak Kroczyce 3-0 (2-0)
18 19 marca 2016 15.00 Zew Kazimierz Pionier Ujejsce 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19 26 marca 2016 12.00 CKS Czeladź Niwy Brudzowice 3-1 (0-1)
19 26 marca 2016 13.00 Górnik Wojkowice Błękitni Sarnów 6-0 (4-0)
19 26 marca 2016 13.00 MKS Poręba AKS Niwka 3-1 (1-0)
19 26 marca 2016 13.00 MKS Sławków Orzeł Dąbie 2-1 (1-1)
19 26 marca 2016 13.00 Ostoja Żelisławice Zew Kazimierz 3-3 (1-2)
19 26 marca 2016 13.00 Przemsza Okradzionów MKS Ujejsce 3-2 (2-2)
19 26 marca 2016 13.00 Skalniak Kroczyce Promień Strzemieszyce Małe 2-3 (1-2)
19 26 marca 2016 13.00 SKS Łagisza Górnik Sosnowiec 1-1 (1-0)
19 26 marca 2016 13.00 Pionier Ujejsce Źródło Kromołów 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 2 kwietnia 2016 16.00 AKS Niwka SKS Łagisza 1-2 (0-1)
20 2 kwietnia 2016 16.00 Błękitni Sarnów MKS Poręba 0-2 (0-2)
20 2 kwietnia 2016 16.00 Górnik Sosnowiec Skalniak Kroczyce 1-0 (1-0)
20 2 kwietnia 2016 16.00 MKS Ujejsce MKS Sławków 0-2 (0-0)
20 2 kwietnia 2016 16.00 Niwy Brudzowice Przemsza Okradzionów 3-1 (2-0)
20 2 kwietnia 2016 16.00 Orzeł Dąbie Górnik Wojkowice 1-5 (1-3)
20 2 kwietnia 2016 16.00 Zew Kazimierz CKS Czeladź 1-2 (1-0)
20 2 kwietnia 2016 16.00 Źródło Kromołów Ostoja Żelisławice 3-0 (1-0)
20 2 kwietnia 2016 16.00 Promień Strzemieszyce Małe Pionier Ujejsce 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 9 kwietnia 2016 16.00 Błękitni Sarnów AKS Niwka 0-2 (0-0)
21 9 kwietnia 2016 16.00 CKS Czeladź Źródło Kromołów 3-0 (2-0)
21 9 kwietnia 2016 16.00 Górnik Wojkowice MKS Ujejsce 7-1 (2-0)
21 9 kwietnia 2016 16.00 MKS Poręba Orzeł Dąbie 1-2 (0-1)
21 9 kwietnia 2016 16.00 MKS Sławków Niwy Brudzowice 2-3 (1-1)
21 9 kwietnia 2016 16.00 Ostoja Żelisławice Promień Strzemieszyce Małe 4-1 (2-1)
21 9 kwietnia 2016 16.00 Przemsza Okradzionów Zew Kazimierz 4-3 (1-2)
21 9 kwietnia 2016 16.00 Skalniak Kroczyce SKS Łagisza 1-7 (1-2)
21 9 kwietnia 2016 16.00 Pionier Ujejsce Górnik Sosnowiec 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 16 kwietnia 2016 16.00 AKS Niwka Skalniak Kroczyce 2-1 (1-0)
22 16 kwietnia 2016 16.00 Górnik Sosnowiec Ostoja Żelisławice 1-0 (1-0)
22 16 kwietnia 2016 16.00 MKS Ujejsce MKS Poręba 2-3 (0-2)
22 16 kwietnia 2016 16.00 Orzeł Dąbie Błękitni Sarnów 0-1 (0-0)
22 16 kwietnia 2016 16.00 Promień Strzemieszyce Małe CKS Czeladź 1-6 (0-5)
22 16 kwietnia 2016 16.00 Zew Kazimierz MKS Sławków 0-2 (0-1)
22 16 kwietnia 2016 16.00 Źródło Kromołów Przemsza Okradzionów 5-1 (2-1)
22 16 kwietnia 2016 16.00 Niwy Brudzowice Górnik Wojkowice 2-1 (1-0)
22 16 kwietnia 2016 16.00 SKS Łagisza Pionier Ujejsce 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
23 23 kwietnia 2016 16.30 Błękitni Sarnów MKS Ujejsce 4-1 (1-0)
23 23 kwietnia 2016 16.30 CKS Czeladź Górnik Sosnowiec 1-1 (0-0)
23 23 kwietnia 2016 16.30 Górnik Wojkowice Zew Kazimierz 5-0 (1-0)
23 23 kwietnia 2016 16.30 MKS Poręba Niwy Brudzowice 1-2 (0-2)
23 23 kwietnia 2016 16.30 MKS Sławków Źródło Kromołów 1-2 (0-1)
23 23 kwietnia 2016 16.30 Orzeł Dąbie AKS Niwka 0-3 (0-0)
23 23 kwietnia 2016 16.30 Ostoja Żelisławice SKS Łagisza 0-4 (0-2)
23 23 kwietnia 2016 16.30 Przemsza Okradzionów Promień Strzemieszyce Małe 1-2 (0-1)
23 23 kwietnia 2016 16.30 Pionier Ujejsce Skalniak Kroczyce 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
24 30 kwietnia 2016 11.00 Zew Kazimierz MKS Poręba 2-5 (0-2)
24 30 kwietnia 2016 17.00 Górnik Sosnowiec Przemsza Okradzionów 3-2 (2-1)
24 30 kwietnia 2016 17.00 MKS Ujejsce Orzeł Dąbie 1-3 (0-0)
24 30 kwietnia 2016 17.00 Niwy Brudzowice Błękitni Sarnów 1-1 (0-1)
24 30 kwietnia 2016 17.00 Promień Strzemieszyce Małe MKS Sławków 1-5 (0-2)
24 30 kwietnia 2016 17.00 Skalniak Kroczyce Ostoja Żelisławice 1-1 (1-0)
24 30 kwietnia 2016 17.00 SKS Łagisza CKS Czeladź 2-2 (0-0)
24 1 maja 2016 14.00 Źródło Kromołów Górnik Wojkowice 1-3 (0-2)
24 30 kwietnia 2016 17.00 AKS Niwka Pionier Ujejsce 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
25 4 maja 2016 17.00 Błękitni Sarnów Zew Kazimierz 3-3 (1-2)
25 4 maja 2016 17.00 CKS Czeladź Skalniak Kroczyce 2-2 (0-0)
25 4 maja 2016 17.00 Górnik Wojkowice Promień Strzemieszyce Małe 8-2 (3-1)
25 4 maja 2016 17.00 MKS Poręba Źródło Kromołów 0-0 (0-0)
25 4 maja 2016 17.00 MKS Sławków Górnik Sosnowiec 0-2 (0-1)
25 4 maja 2016 17.00 MKS Ujejsce AKS Niwka 0-3 (0-1)
25 4 maja 2016 17.00 Orzeł Dąbie Niwy Brudzowice 0-2 (0-1)
25 4 maja 2016 17.00 Przemsza Okradzionów SKS Łagisza 1-7 (1-2)
25 4 maja 2016 17.00 Ostoja Żelisławice Pionier Ujejsce 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 7 maja 2016 17.00 AKS Niwka Ostoja Żelisławice 1-4 (0-3)
26 7 maja 2016 17.00 Górnik Sosnowiec Górnik Wojkowice 2-1 (1-0)
26 7 maja 2016 17.00 Niwy Brudzowice MKS Ujejsce 7-0 (2-0)
26 7 maja 2016 17.00 Promień Strzemieszyce Małe MKS Poręba 1-4 (0-2)
26 7 maja 2016 17.00 Skalniak Kroczyce Przemsza Okradzionów 1-2 (1-1)
26 7 maja 2016 17.00 SKS Łagisza MKS Sławków 5-2 (2-1)
26 7 maja 2016 17.00 Zew Kazimierz Orzeł Dąbie 2-0 (1-0)
26 7 maja 2016 17.00 Źródło Kromołów Błękitni Sarnów 5-0 (2-0)
26 7 maja 2016 17.00 Pionier Ujejsce CKS Czeladź 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
27 14 maja 2016 11.00 CKS Czeladź Ostoja Żelisławice 4-1 (2-0)
27 14 maja 2016 11.00 Górnik Wojkowice SKS Łagisza 1-2 (1-1)
27 14 maja 2016 17.00 Błękitni Sarnów Promień Strzemieszyce Małe 0-2 (0-0)
27 14 maja 2016 17.00 MKS Poręba Górnik Sosnowiec 2-3 (2-0)
27 14 maja 2016 17.00 MKS Sławków Skalniak Kroczyce 2-2 (1-0)
27 14 maja 2016 17.00 MKS Ujejsce Zew Kazimierz 1-2 (0-1)
27 14 maja 2016 17.00 Niwy Brudzowice AKS Niwka 1-0 (0-0)
27 14 maja 2016 17.00 Orzeł Dąbie Źródło Kromołów 0-3 (0-1)
27 14 maja 2016 17.00 Przemsza Okradzionów Pionier Ujejsce 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
28 18 maja 2016 17.00 AKS Niwka CKS Czeladź 2-0 (0-0)
28 18 maja 2016 17.00 Górnik Sosnowiec Błękitni Sarnów 1-0 (1-0)
28 18 maja 2016 17.00 Ostoja Żelisławice Przemsza Okradzionów 1-0 (1-0)
28 18 maja 2016 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Orzeł Dąbie 1-0 (1-0)
28 18 maja 2016 17.00 Skalniak Kroczyce Górnik Wojkowice 0-5 (0-3)
28 18 maja 2016 17.00 SKS Łagisza MKS Poręba 3-0 (3-0)
28 18 maja 2016 17.00 Zew Kazimierz Niwy Brudzowice 2-2 (0-1)
28 18 maja 2016 17.00 Źródło Kromołów MKS Ujejsce 5-0 (1-0)
28 18 maja 2016 17.00 Pionier Ujejsce MKS Sławków 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
29 21 maja 2016 17.00 Błękitni Sarnów SKS Łagisza 1-4 (0-2)
29 21 maja 2016 17.00 MKS Poręba Skalniak Kroczyce 0-0 (0-0)
29 21 maja 2016 17.00 MKS Ujejsce Promień Strzemieszyce Małe 3-1 (2-1)
29 21 maja 2016 17.00 Niwy Brudzowice Źródło Kromołów 4-1 (1-1)
29 21 maja 2016 17.00 Orzeł Dąbie Górnik Sosnowiec 0-2 (0-1)
29 21 maja 2016 17.00 Zew Kazimierz AKS Niwka 1-3 (1-1)
29 22 maja 2016 15.00 Przemsza Okradzionów CKS Czeladź 1-5 (0-3)
29 22 maja 2016 16.00 MKS Sławków Ostoja Żelisławice 2-0 (1-0)
29 21 maja 2016 17.00 Górnik Wojkowice Pionier Ujejsce 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
30 28 maja 2016 11.00 Skalniak Kroczyce Błękitni Sarnów 0-1 (0-0)
30 28 maja 2016 17.00 AKS Niwka Przemsza Okradzionów 3-1 (2-1)
30 28 maja 2016 17.00 CKS Czeladź MKS Sławków 4-0 (1-0)
30 28 maja 2016 17.00 Górnik Sosnowiec MKS Ujejsce 7-1 (5-0)
30 28 maja 2016 17.00 Ostoja Żelisławice Górnik Wojkowice 0-6 (0-3)
30 28 maja 2016 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Niwy Brudzowice 1-6 (0-3)
30 28 maja 2016 17.00 SKS Łagisza Orzeł Dąbie 4-0 (2-0)
30 28 maja 2016 17.00 Źródło Kromołów Zew Kazimierz 0-4 (0-2)
30 28 maja 2016 17.00 Pionier Ujejsce MKS Poręba 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
31 4 czerwca 2016 11.00 Źródło Kromołów AKS Niwka 1-0 (1-0)
31 4 czerwca 2016 17.00 Górnik Wojkowice CKS Czeladź 2-1 (1-0)
31 4 czerwca 2016 17.00 MKS Poręba Ostoja Żelisławice 1-4 (0-1)
31 4 czerwca 2016 17.00 MKS Sławków Przemsza Okradzionów 2-0 (0-0)
31 4 czerwca 2016 17.00 MKS Ujejsce SKS Łagisza 0-7 (0-5)
31 4 czerwca 2016 17.00 Niwy Brudzowice Górnik Sosnowiec 3-1 (1-0)
31 4 czerwca 2016 17.00 Orzeł Dąbie Skalniak Kroczyce 3-2 (2-1)
31 4 czerwca 2016 17.00 Zew Kazimierz Promień Strzemieszyce Małe 0-2 (0-0)
31 4 czerwca 2016 17.00 Błękitni Sarnów Pionier Ujejsce 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
32 8 czerwca 2016 17.00 AKS Niwka MKS Sławków 2-0 (0-0)
32 8 czerwca 2016 17.00 CKS Czeladź MKS Poręba 3-0 (0-0)
32 8 czerwca 2016 17.00 Górnik Sosnowiec Zew Kazimierz 3-2 (2-0)
32 8 czerwca 2016 17.00 Ostoja Żelisławice Błękitni Sarnów 2-3 (1-2)
32 8 czerwca 2016 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Źródło Kromołów 4-2 (2-2)
32 8 czerwca 2016 17.00 Przemsza Okradzionów Górnik Wojkowice 1-9 (1-3)
32 8 czerwca 2016 17.00 Skalniak Kroczyce MKS Ujejsce 7-1 (1-1)
32 8 czerwca 2016 17.00 SKS Łagisza Niwy Brudzowice 1-3 (1-0)
32 8 czerwca 2016 17.00 Pionier Ujejsce Orzeł Dąbie 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
33 11 czerwca 2016 17.00 Błękitni Sarnów CKS Czeladź 4-3 (0-1)
33 11 czerwca 2016 17.00 Górnik Wojkowice MKS Sławków 5-1 (3-1)
33 11 czerwca 2016 17.00 MKS Poręba Przemsza Okradzionów 3-3 (0-0)
33 11 czerwca 2016 17.00 Niwy Brudzowice Skalniak Kroczyce 4-2 (1-0)
33 11 czerwca 2016 17.00 Orzeł Dąbie Ostoja Żelisławice 0-1 (0-0)
33 11 czerwca 2016 17.00 Promień Strzemieszyce Małe AKS Niwka 4-0 (2-0)
33 11 czerwca 2016 17.00 Zew Kazimierz SKS Łagisza 1-0 (1-0)
33 11 czerwca 2016 17.00 Źródło Kromołów Górnik Sosnowiec 2-1 (0-0)
33 11 czerwca 2016 17.00 MKS Ujejsce Pionier Ujejsce 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
34 18 czerwca 2016 17.00 AKS Niwka Górnik Wojkowice 1-3 (1-3)
34 18 czerwca 2016 17.00 CKS Czeladź Orzeł Dąbie 1-0 (0-0)
34 18 czerwca 2016 17.00 Górnik Sosnowiec Promień Strzemieszyce Małe 3-2 (1-1)
34 18 czerwca 2016 17.00 MKS Sławków MKS Poręba 4-4 (2-3)
34 18 czerwca 2016 17.00 Ostoja Żelisławice MKS Ujejsce 2-1 (2-1)
34 18 czerwca 2016 17.00 Przemsza Okradzionów Błękitni Sarnów 1-3 (1-1)
34 18 czerwca 2016 17.00 Skalniak Kroczyce Zew Kazimierz 1-1 (0-0)
34 18 czerwca 2016 17.00 SKS Łagisza Źródło Kromołów 3-2 (1-2)
34 18 czerwca 2016 17.00 Pionier Ujejsce Niwy Brudzowice 0-3 wo
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego