2013/14 klasa A Sosnowiec

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

2013/14 klasa A Sosnowiec

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Cyklon Rogoźnik 28 71 23 2 3 90 28
2 MKS Sławków 28 64 20 4 4 56 17
3 Przemsza Okradzionów 28 62 20 2 6 77 42
4 Łazowianka Łazy 28 60 19 3 6 82 29
5 Niwy Brudzowice 28 58 18 4 6 76 36
6 Milenium Wojkowice 28 40 12 4 12 51 50
7 Źródło Kromołów 28 38 11 5 12 46 43
8 MKS Poręba 28 34 10 4 14 49 65
9 Błękitni Sarnów 28 34 10 4 14 40 51
10 Ostoja Żelisławice 28 30 8 6 14 41 52
11 CKS Czeladź 28 29 8 5 15 45 55
12 Jedność Strzyżowice 28 25 8 1 19 33 58
13 Zew Kazimierz 28 24 7 3 18 43 66
14 Skalniak Kroczyce 28 18 5 3 20 23 84
15 Orzeł Dąbie 28 17 5 2 21 27 103

Przed startem z rozgrywek wycofała się Błyskawica Preczów.

Baraż o udział w 2014/15 klasa A Sosnowiec

rozgr. boisko data godz. 15 drużyna klasy A 3 drużyna klasy B wynik
baraż Grodziec 25 czerwca 2014 18.00 Orzeł Dąbie KS Góra Siewierska 2:0
M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Cyklon Rogoźnik - 1:0 2:1 0:4 6:0 1:1 2:0 4:0 2:1 3:1 2:1 3:0 2:0 8:0 7:1
2 MKS Sławków 0:0 - 0:1 1:0 1:1 1:2 1:0 1:0 1:0 1:0 3:0 2:0 5:1 7:1 2:1
3 Przemsza Okradzionów 4:3 2:0 - 5:2 1:1 3:1 3:0 5:0 2:0 2:0 2:1 1:3 5:4 6:1 9:0
4 Łazowianka Łazy 2:3 0:3 6:0 - 1:0 3:0 5:0 4:2 5:0 4:0 3:0 2:1 4:1 3:0 0:0
5 Niwy Brudzowice 3:2 1:1 3:1 3:1 - 3:1 2:1 6:0 1:3 0:3 3:2 2:0 4:3 3:0* 5:0
6 Milenium Wojkowice 2:3 0:3 0:2 2:2 3:2 - 3:1 2:2 2:4 2:1 1:1 5:0 5:0 2:0 1:2
7 Źródło Kromołów 2:5 0:3 0:2 2:0 1:1 2:0 - 5:0 3:0 2:3 2:1 2:1 3:0 3:0 1:0
8 MKS Poręba 0:7 1:3 2:3 1:4 1:2 5:1 2:2 - 0:1 2:0 5:1 5:0 4:3 4:1 0:0
9 Błękitni Sarnów 1:3 0:1 2:4 2:3 0:5 0:2 2:2 2:3 - 2:1 3:0 4:1 1:1 0:3 2:0
10 Ostoja Żelisławice 0:7 1:1 3:2 0:3 0:5 0:3 2:2 1:1 0:0 - 1:1 1:0 1:1 8:0 5:1
11 CKS Czeladź 1:3 1:4 4:4 2:5 2:0 0:1 0:0 3:0* 0:1 1:5 - 3:0 2:1 1:1 7:0
12 Jedność Strzyżowice 2:3 0:1 1:2 0:5 1:4 3:0 2:1 0:1 4:2 1:0 4:1 - 0:1 1:1 0:1
13 Zew Kazimierz 0:1 1:3 0:2 1:5 1:3 3:2 0:1 2:1 1:1 1:2 1:2 1:4 - 5:1 4:0
14 Skalniak Kroczyce 1:3 0:4 1:2 0:0 0:3 1:2 2:1 0:3 0:3 2:1 0:3 2:0 1:2 - 2:5
15 Orzeł Dąbie 0:4 2:3 2:1 0:6 0:10 2:5 1:7 2:4 1:3 2:1 0:4 2:4 1:4 1:2 -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 17 sierpnia 2013 17.30 Cyklon Rogoźnik Milenium Wojkowice 1-1 (1-0)
1 17 sierpnia 2013 17.30 CKS Czeladź MKS Sławków 1-4 (1-2)
1 17 sierpnia 2013 17.30 Źródło Kromołów Niwy Brudzowice 1-1 (0-1)
1 17 sierpnia 2013 17.30 Błękitni Sarnów Zew Kazimierz 1-1 (0-1)
1 18 sierpnia 2013 16.00 Przemsza Okradzionów Ostoja Żelisławice 2-0 (2-0)
1 18 sierpnia 2013 17.30 Skalniak Kroczyce Łazowianka Łazy 0-0 (0-0)
1 18 sierpnia 2013 17.30 MKS Poręba Orzeł Dąbie 0-0 (0-0)
1 - - Jedność Strzyżowice pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 24 sierpnia 2013 17.30 Jedność Strzyżowice MKS Poręba 0-1 (0-0)
2 24 sierpnia 2013 17.30 Łazowianka Łazy Źródło Kromołów 5-0 (1-0)
2 24 sierpnia 2013 17.30 MKS Sławków Skalniak Kroczyce 7-1 (2-0)
2 24 sierpnia 2013 17.30 Niwy Brudzowice Ostoja Żelisławice 0-3 (0-1)
2 24 sierpnia 2013 17.30 Orzeł Dąbie Cyklon Rogoźnik 0-4 (0-2)
2 25 sierpnia 2013 11.00 Milenium Wojkowice CKS Czeladź 1-1 (1-1)
2 25 sierpnia 2013 11.00 Przemsza Okradzionów Błękitni Sarnów 2-0 (1-0)
2 - - Zew Kazimierz pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 31 sierpnia 2013 17.00 Błękitni Sarnów Ostoja Żelisławice 2-1 (1-0)
3 31 sierpnia 2013 17.00 CKS Czeladź Orzeł Dąbie 7-0 (2-0)
3 31 sierpnia 2013 17.00 Źródło Kromołów MKS Sławków 0-3 (0-2)
3 1 września 2013 17.00 Cyklon Rogoźnik Jedność Strzyżowice 3-0 (1-0)
3 1 września 2013 17.00 MKS Poręba Zew Kazimierz 4-3 (4-2)
3 1 września 2013 17.00 Niwy Brudzowice Łazowianka Łazy 3-1 (1-1)
3 1 września 2013 17.00 Skalniak Kroczyce Milenium Wojkowice 1-2 (0-0)
3 - - Przemsza Okradzionów pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 7 września 2013 17.00 Zew Kazimierz Cyklon Rogoźnik 0-1 (0-1)
4 7 września 2013 17.00 Milenium Wojkowice Źródło Kromołów 3-1 (1-1)
4 7 września 2013 17.00 Orzeł Dąbie Skalniak Kroczyce 1-2 (1-2)
4 7 września 2013 17.00 Ostoja Żelisławice Łazowianka Łazy 0-3 (0-3)
4 7 września 2013 17.00 Przemsza Okradzionów MKS Poręba 5-0 (2-0)
4 8 września 2013 11.00 Jedność Strzyżowice CKS Czeladź 4-1 (1-0)
4 8 września 2013 16.00 MKS Sławków Niwy Brudzowice 1-1 (1-0)
4 - - Błękitni Sarnów pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 14 września 2013 16.00 Cyklon Rogoźnik Przemsza Okradzionów 2-1 (0-1)
5 14 września 2013 16.00 CKS Czeladź Zew Kazimierz 2-1 (1-0)
5 14 września 2013 16.00 Łazowianka Łazy MKS Sławków 0-3 (0-1)
5 14 września 2013 16.00 Niwy Brudzowice Milenium Wojkowice 3-1 (2-0)
5 14 września 2013 16.00 Źródło Kromołów Orzeł Dąbie 1-0 (1-0)
5 15 września 2013 16.00 MKS Poręba Błękitni Sarnów 0-1 (0-0)
5 15 września 2013 16.00 Skalniak Kroczyce Jedność Strzyżowice 2-0 (1-0)
5 - - Ostoja Żelisławice pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 21 września 2013 11.00 Przemsza Okradzionów CKS Czeladź 2-1 (1-1)
6 21 września 2013 13.00 Zew Kazimierz Skalniak Kroczyce 5-1 (2-1)
6 21 września 2013 16.00 Błękitni Sarnów Cyklon Rogoźnik 1-3 (0-0)
6 21 września 2013 16.00 Milenium Wojkowice Łazowianka Łazy 2-2 (1-0)
6 21 września 2013 16.00 Orzeł Dąbie Niwy Brudzowice 0-10 (0-4)
6 21 września 2013 16.00 Ostoja Żelisławice MKS Sławków 1-1 (0-1)
6 22 września 2013 11.00 Jedność Strzyżowice Źródło Kromołów 2-1 (1-1)
6 - - MKS Poręba pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 28 września 2013 15.30 CKS Czeladź Błękitni Sarnów 0-1 (0-1)
7 28 września 2013 15.30 Łazowianka Łazy Orzeł Dąbie 0-0 (0-0)
7 28 września 2013 15.30 Niwy Brudzowice Jedność Strzyżowice 2-0 (0-0)
7 28 września 2013 15.30 Źródło Kromołów Zew Kazimierz 3-0 (1-0)
7 29 września 2013 15.30 MKS Poręba Ostoja Żelisławice 2-0 (0-0)
7 29 września 2013 15.30 MKS Sławków Milenium Wojkowice 1-2 (1-2)
7 29 września 2013 15.30 Skalniak Kroczyce Przemsza Okradzionów 1-2 (1-2)
7 - - Cyklon Rogoźnik pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 5 października 2013 15.30 Błękitni Sarnów Skalniak Kroczyce 0-3 (0-2)
8 5 października 2013 15.30 Jedność Strzyżowice Łazowianka Łazy 0-5 (0-0)
8 5 października 2013 15.30 Orzeł Dąbie MKS Sławków 2-3 (2-2)
8 5 października 2013 15.30 Ostoja Żelisławice Milenium Wojkowice 0-3 (0-2)
8 5 października 2013 15.30 Przemsza Okradzionów Źródło Kromołów 3-0 (2-0)
8 5 października 2013 15.30 Zew Kazimierz Niwy Brudzowice 1-3 (0-1)
8 6 października 2013 15.30 MKS Poręba Cyklon Rogoźnik 0-7 (0-1)
8 - - CKS Czeladź pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 12 października 2013 15.00 CKS Czeladź MKS Poręba 3-0 wo
9 12 października 2013 15.00 Cyklon Rogoźnik Ostoja Żelisławice 3-1 (2-1)
9 12 października 2013 15.00 Łazowianka Łazy Zew Kazimierz 4-1 (2-1)
9 12 października 2013 15.00 Milenium Wojkowice Orzeł Dąbie 1-2 (0-2)
9 12 października 2013 15.00 Niwy Brudzowice Przemsza Okradzionów 3-1 (1-0)
9 12 października 2013 15.00 Źródło Kromołów Błękitni Sarnów 3-0 (2-0)
9 13 października 2013 15.00 MKS Sławków Jedność Strzyżowice 2-0 (1-0)
9 - - Skalniak Kroczyce pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 19 października 2013 15.00 Cyklon Rogoźnik CKS Czeladź 2-1 (1-1)
10 19 października 2013 15.00 Błękitni Sarnów Niwy Brudzowice 0-5 (0-1)
10 19 października 2013 15.00 Jedność Strzyżowice Milenium Wojkowice 3-0 (1-0)
10 19 października 2013 15.00 Ostoja Żelisławice Orzeł Dąbie 5-1 (2-1)
10 19 października 2013 15.00 Przemsza Okradzionów Łazowianka Łazy 5-2 (1-0)
10 19 października 2013 15.00 Zew Kazimierz MKS Sławków 1-3 (0-1)
10 20 października 2013 15.00 MKS Poręba Skalniak Kroczyce 4-1 (2-1)
10 - - Źródło Kromołów pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 23 października 2013 15.00 CKS Czeladź Ostoja Żelisławice 1-5 (0-1)
11 23 października 2013 15.00 Łazowianka Łazy Błękitni Sarnów 5-0 (4-0)
11 23 października 2013 15.00 Milenium Wojkowice Zew Kazimierz 5-0 (2-0)
11 23 października 2013 15.00 MKS Sławków Przemsza Okradzionów 0-1 (0-1)
11 23 października 2013 15.00 Orzeł Dąbie Jedność Strzyżowice 2-4 (2-1)
11 23 października 2013 15.00 Skalniak Kroczyce Cyklon Rogoźnik 1-3 (1-1)
11 23 października 2013 15.00 Źródło Kromołów MKS Poręba 5-0 (3-0)
11 - - Niwy Brudzowice pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 26 października 2013 14.30 Błękitni Sarnów MKS Sławków 0-1 (0-0)
12 26 października 2013 14.30 CKS Czeladź Skalniak Kroczyce 1-1 (0-1)
12 26 października 2013 14.30 Cyklon Rogoźnik Źródło Kromołów 2-0 (1-0)
12 26 października 2013 14.30 Ostoja Żelisławice Jedność Strzyżowice 1-0 (1-0)
12 26 października 2013 14.30 Przemsza Okradzionów Milenium Wojkowice 3-1 (1-0)
12 26 października 2013 14.30 Zew Kazimierz Orzeł Dąbie 4-0 (1-0)
12 27 października 2013 14.30 MKS Poręba Niwy Brudzowice 1-2 (0-1)
12 - - Łazowianka Łazy pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 2 listopada 2013 13.30 Jedność Strzyżowice Zew Kazimierz 0-1 (0-0)
13 2 listopada 2013 13.30 Łazowianka Łazy MKS Poręba 4-2 (2-0)
13 2 listopada 2013 13.30 Milenium Wojkowice Błękitni Sarnów 2-4 (0-3)
13 2 listopada 2013 13.30 Niwy Brudzowice Cyklon Rogoźnik 3-2 (2-1)
13 2 listopada 2013 13.30 Orzeł Dąbie Przemsza Okradzionów 2-1 (1-1)
13 2 listopada 2013 13.30 Źródło Kromołów CKS Czeladź 2-1 (1-0)
13 3 listopada 2013 13.30 Skalniak Kroczyce Ostoja Żelisławice 2-1 (2-0)
13 - - MKS Sławków pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 9 listopada 2013 13.30 Błękitni Sarnów Orzeł Dąbie 2-0 (2-0)
14 9 listopada 2013 13.30 CKS Czeladź Niwy Brudzowice 2-0 (1-0)
14 9 listopada 2013 13.30 Cyklon Rogoźnik Łazowianka Łazy 0-4 (0-2)
14 9 listopada 2013 13.30 Ostoja Żelisławice Zew Kazimierz 1-1 (1-0)
14 9 listopada 2013 13.30 Przemsza Okradzionów Jedność Strzyżowice 1-3 (1-0)
14 10 listopada 2013 13.30 MKS Poręba MKS Sławków 1-3 (0-1)
14 10 listopada 2013 13.30 Skalniak Kroczyce Źródło Kromołów 2-1 (1-0)
14 - - Milenium Wojkowice pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 16 listopada 2013 13.30 Jedność Strzyżowice Błękitni Sarnów 4-2 (1-2)
15 16 listopada 2013 13.30 Łazowianka Łazy CKS Czeladź 3-0 (1-0)
15 16 listopada 2013 13.30 Milenium Wojkowice MKS Poręba 2-2 (0-0)
15 16 listopada 2013 13.30 Niwy Brudzowice Skalniak Kroczyce 3-0 wo
15 16 listopada 2013 13.30 Zew Kazimierz Przemsza Okradzionów 0-2 (0-0)
15 17 listopada 2013 13.30 MKS Sławków Cyklon Rogoźnik 0-0 (0-0)
15 17 listopada 2013 13.30 Źródło Kromołów Ostoja Żelisławice 2-3 (0-1)
15 - - Orzeł Dąbie pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 23 listopada 2013 13.00 Łazowianka Łazy Skalniak Kroczyce 3-0 (2-0)
16 23 listopada 2013 13.00 Milenium Wojkowice Cyklon Rogoźnik 2-3 (0-2)
16 23 listopada 2013 13.00 Niwy Brudzowice Źródło Kromołów 2-1 (1-1)
16 23 listopada 2013 13.00 Ostoja Żelisławice Przemsza Okradzionów 3-2 (0-0)
16 23 listopada 2013 13.00 Zew Kazimierz Błękitni Sarnów 1-1 (1-1)
16 24 listopada 2013 11.00 Orzeł Dąbie MKS Poręba 2-4 (1-1)
16 23 listopada 2013 13.00 MKS Sławków CKS Czeladź przełożony
16 - - Jedność Strzyżowice pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 15 marca 2014 14.30 MKS Sławków CKS Czeladź 3-0 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 22 marca 2014 15.00 Błękitni Sarnów Przemsza Okradzionów 2-4 (0-2)
17 22 marca 2014 15.00 CKS Czeladź Milenium Wojkowice 0-1 (0-0)
17 22 marca 2014 15.00 Źródło Kromołów Łazowianka Łazy 2-0 (1-0)
17 23 marca 2014 15.00 Cyklon Rogoźnik Orzeł Dąbie 7-1 (3-1)
17 23 marca 2014 15.00 MKS Poręba Jedność Strzyżowice 5-0 (3-0)
17 23 marca 2014 15.00 Ostoja Żelisławice Niwy Brudzowice 0-5 (0-4)
17 23 marca 2014 15.00 Skalniak Kroczyce MKS Sławków 0-4 (0-2)
17 - - Zew Kazimierz pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 29 marca 2014 15.00 Jedność Strzyżowice Cyklon Rogoźnik 2-3 (2-1)
18 29 marca 2014 15.00 Łazowianka Łazy Niwy Brudzowice 1-0 (1-0)
18 29 marca 2014 15.00 Milenium Wojkowice Skalniak Kroczyce 2-0 (1-0)
18 29 marca 2014 15.00 MKS Sławków Źródło Kromołów 1-0 (0-0)
18 29 marca 2014 15.00 Orzeł Dąbie CKS Czeladź 0-4 (0-1)
18 29 marca 2014 15.00 Ostoja Żelisławice Błękitni Sarnów 0-0 (0-0)
18 29 marca 2014 15.00 Zew Kazimierz MKS Poręba 2-1 (1-1)
18 - - Przemsza Okradzionów pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19 5 kwietnia 2014 15.30 CKS Czeladź Jedność Strzyżowice 3-0 (1-0)
19 5 kwietnia 2014 15.30 Cyklon Rogoźnik Zew Kazimierz 2-0 (1-0)
19 5 kwietnia 2014 15.30 Łazowianka Łazy Ostoja Żelisławice 4-0 (1-0)
19 5 kwietnia 2014 15.30 Niwy Brudzowice MKS Sławków 1-1 (1-0)
19 5 kwietnia 2014 15.30 Źródło Kromołów Milenium Wojkowice 2-0 (1-0)
19 6 kwietnia 2014 15.30 MKS Poręba Przemsza Okradzionów 2-3 (0-1)
19 6 kwietnia 2014 15.30 Skalniak Kroczyce Orzeł Dąbie 2-5 (1-3)
19 - - Błękitni Sarnów pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 12 kwietnia 2014 16.00 Błękitni Sarnów MKS Poręba 2-3 (2-2)
20 12 kwietnia 2014 16.00 Jedność Strzyżowice Skalniak Kroczyce 1-1 (0-0)
20 12 kwietnia 2014 16.00 Milenium Wojkowice Niwy Brudzowice 3-2 (0-1)
20 12 kwietnia 2014 16.00 MKS Sławków Łazowianka Łazy 1-0 (0-0)
20 12 kwietnia 2014 16.00 Orzeł Dąbie Źródło Kromołów 1-7 (1-4)
20 12 kwietnia 2014 16.00 Przemsza Okradzionów Cyklon Rogoźnik 4-3 (2-0)
20 12 kwietnia 2014 16.00 Zew Kazimierz CKS Czeladź 1-2 (1-1)
20 - - Ostoja Żelisławice pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 19 kwietnia 2014 11.00 Cyklon Rogoźnik Błękitni Sarnów 2-1 (1-0)
21 19 kwietnia 2014 16.00 CKS Czeladź Przemsza Okradzionów 4-4 (2-3)
21 19 kwietnia 2014 16.00 Łazowianka Łazy Milenium Wojkowice 3-0 (2-0)
21 19 kwietnia 2014 16.00 MKS Sławków Ostoja Żelisławice 1-0 (1-0)
21 19 kwietnia 2014 16.00 Niwy Brudzowice Orzeł Dąbie 5-0 (4-0)
21 19 kwietnia 2014 16.00 Skalniak Kroczyce Zew Kazimierz 1-2 (0-0)
21 19 kwietnia 2014 16.00 Źródło Kromołów Jedność Strzyżowice 2-1 (0-0)
21 - - MKS Poręba pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 26 kwietnia 2014 16.00 Błękitni Sarnów CKS Czeladź 3-0 (1-0)
22 26 kwietnia 2014 16.00 Jedność Strzyżowice Niwy Brudzowice 1-4 (1-2)
22 26 kwietnia 2014 16.00 Milenium Wojkowice MKS Sławków 0-3 (0-1)
22 26 kwietnia 2014 16.00 Orzeł Dąbie Łazowianka Łazy 0-6 (0-2)
22 26 kwietnia 2014 16.00 Ostoja Żelisławice MKS Poręba 1-1 (0-0)
22 26 kwietnia 2014 16.00 Przemsza Okradzionów Skalniak Kroczyce 6-1 (4-0)
22 26 kwietnia 2014 16.00 Zew Kazimierz Źródło Kromołów 0-1 (0-0)
22 - - Cyklon Rogoźnik pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
23 3 maja 2014 17.00 Cyklon Rogoźnik MKS Poręba 4-0 (0-0)
23 3 maja 2014 17.00 Łazowianka Łazy Jedność Strzyżowice 2-1 (1-0)
23 3 maja 2014 17.00 Milenium Wojkowice Ostoja Żelisławice 2-1 (1-0)
23 3 maja 2014 17.00 Niwy Brudzowice Zew Kazimierz 4-3 (0-2)
23 3 maja 2014 17.00 Skalniak Kroczyce Błękitni Sarnów 0-3 (0-0)
23 3 maja 2014 17.00 Źródło Kromołów Przemsza Okradzionów 0-2 (0-1)
23 4 maja 2014 17.00 MKS Sławków Orzeł Dąbie 2-1 (1-0)
23 - - CKS Czeladź pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
24 10 maja 2014 17.00 Błękitni Sarnów Źródło Kromołów 2-2 (1-1)
24 10 maja 2014 17.00 Jedność Strzyżowice MKS Sławków 0-1 (0-1)
24 10 maja 2014 17.00 Orzeł Dąbie Milenium Wojkowice 2-5 (0-1)
24 10 maja 2014 17.00 Ostoja Żelisławice Cyklon Rogoźnik 0-7 (0-3)
24 10 maja 2014 17.00 Przemsza Okradzionów Niwy Brudzowice 1-1 (1-0)
24 10 maja 2014 17.00 Zew Kazimierz Łazowianka Łazy 1-5 (0-2)
24 11 maja 2014 17.00 MKS Poręba CKS Czeladź 5-1 (2-0)
24 - - Skalniak Kroczyce pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
25 17 maja 2014 17.00 CKS Czeladź Cyklon Rogoźnik 1-3 (0-1)
25 17 maja 2014 17.00 Łazowianka Łazy Przemsza Okradzionów 6-0 (3-0)
25 17 maja 2014 17.00 Milenium Wojkowice Jedność Strzyżowice 5-0 (1-0)
25 17 maja 2014 17.00 Niwy Brudzowice Błękitni Sarnów 1-3 (0-1)
25 17 maja 2014 17.00 Orzeł Dąbie Ostoja Żelisławice 2-1 (0-1)
25 17 maja 2014 17.00 Skalniak Kroczyce MKS Poręba 0-3 (0-0)
25 18 maja 2014 17.00 MKS Sławków Zew Kazimierz 5-1 (4-0)
25 - - Źródło Kromołów pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 24 maja 2014 17.00 Błękitni Sarnów Łazowianka Łazy 2-3 (0-0)
26 24 maja 2014 17.00 Cyklon Rogoźnik Skalniak Kroczyce 8-0 (4-0)
26 24 maja 2014 17.00 Jedność Strzyżowice Orzeł Dąbie 0-1 (0-0)
26 24 maja 2014 17.00 Ostoja Żelisławice CKS Czeladź 1-1 (0-1)
26 24 maja 2014 17.00 Zew Kazimierz Milenium Wojkowice 3-2 (0-1)
26 25 maja 2014 17.00 MKS Poręba Źródło Kromołów 2-2 (1-2)
26 24 maja 2014 Przemsza Okradzionów MKS Sławków przełożony
26 - - Niwy Brudzowice pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
27 31 maja 2014 17.00 Jedność Strzyżowice Ostoja Żelisławice 1-0 (1-0)
27 31 maja 2014 17.00 Milenium Wojkowice Przemsza Okradzionów 0-2 (0-1)
27 31 maja 2014 17.00 Niwy Brudzowice MKS Poręba 6-0 (5-0)
27 31 maja 2014 17.00 Orzeł Dąbie Zew Kazimierz 1-4 (1-2)
27 31 maja 2014 17.00 Skalniak Kroczyce CKS Czeladź 0-3 (0-2)
27 31 maja 2014 17.00 Źródło Kromołów Cyklon Rogoźnik 2-5 (2-3)
27 1 czerwca 2014 17.00 MKS Sławków Błękitni Sarnów 1-0 (1-0)
27 - - Łazowianka Łazy pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 7 czerwca 2014 18.00 Przemsza Okradzionów MKS Sławków 2-0 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
28 7 czerwca 2014 17.00 Błękitni Sarnów Milenium Wojkowice 0-2 (0-2)
28 7 czerwca 2014 17.00 CKS Czeladź Źródło Kromołów 0-0 (0-0)
28 7 czerwca 2014 17.00 Cyklon Rogoźnik Niwy Brudzowice 6-0 (0-0)
28 7 czerwca 2014 17.00 Ostoja Żelisławice Skalniak Kroczyce 8-0 (6-0)
28 7 czerwca 2014 17.00 Przemsza Okradzionów Orzeł Dąbie 9-0 (2-0)
28 7 czerwca 2014 17.00 Zew Kazimierz Jedność Strzyżowice 1-4 (0-1)
28 7 czerwca 2014 17.30 MKS Poręba Łazowianka Łazy 1-4 (1-4)
28 - - MKS Sławków pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
29 14 czerwca 2014 17.00 Jedność Strzyżowice Przemsza Okradzionów 1-2 (0-1)
29 14 czerwca 2014 17.00 Łazowianka Łazy Cyklon Rogoźnik 2-3 (1-3)
29 14 czerwca 2014 17.00 MKS Sławków MKS Poręba 1-0 (1-0)
29 14 czerwca 2014 17.00 Niwy Brudzowice CKS Czeladź 3-2 (1-2)
29 14 czerwca 2014 17.00 Orzeł Dąbie Błękitni Sarnów 1-3 (1-3)
29 14 czerwca 2014 17.00 Zew Kazimierz Ostoja Żelisławice 1-2 (1-1)
29 14 czerwca 2014 17.00 Źródło Kromołów Skalniak Kroczyce 3-0 (0-0)
29 - - Milenium Wojkowice pauza -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
30 21 czerwca 2014 17.00 Cyklon Rogoźnik MKS Sławków 1-0 (0-0)
30 21 czerwca 2014 17.00 Przemsza Okradzionów Zew Kazimierz 5-4 (2-3)
30 21 czerwca 2014 17.00 CKS Czeladź Łazowianka Łazy 2-5 (2-1)
30 21 czerwca 2014 17.00 Skalniak Kroczyce Niwy Brudzowice 0-3 (0-2)
30 21 czerwca 2014 17.00 MKS Poręba Milenium Wojkowice 5-1 (3-1)
30 21 czerwca 2014 17.00 Ostoja Żelisławice Źródło Kromołów 2-2 (1-1)
30 21 czerwca 2014 17.00 Błękitni Sarnów Jedność Strzyżowice 4-1 (1-0)
30 - - Orzeł Dąbie pauza -
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego