2013/14 IV liga śląska grupa I

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

2013/14 IV liga śląska gr. 1

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Grunwald Ruda Śląska 30 63 18 9 3 70 38
2 Górnik Piaski 30 59 17 8 5 60 37
3 Sarmacja Będzin 30 49 14 7 9 55 28
4 Przyszłość Ciochowice 30 49 14 7 9 38 24
5 Concordia Knurów 30 48 14 6 10 50 49
6 Slavia Ruda Śląska 30 48 13 9 8 53 44
7 Gwarek Tarnowskie Góry 30 44 14 2 14 56 47
8 Pilica Koniecpol 30 44 12 8 10 34 37
9 Raków II Częstochowa 30 43 13 4 13 53 47
10 LKS Kamienica Polska 30 43 12 7 11 44 34
11 RKS Grodziec 30 42 11 9 10 53 50
12 Zieloni Żarki 30 41 12 5 13 45 53
13 MLKS Woźniki 30 40 11 7 12 42 38
14 Wyzwolenie Chorzów 30 30 8 6 16 40 48
15 Lot Konopiska 30 14 2 8 20 19 76
15 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 30 11 3 2 25 23 85
M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Grunwald Ruda Śląska - 1-1 3-2 0-2 8-3 1-1 2-1 0-0 4-0 4-3 2-2 3-1 1-0 1-1 4-0 2-1
2 Górnik Piaski 2-0 - 2-1 2-1 2-0 0-1 2-2 1-0 3-0 0-1 6-0 1-3 1-1 2-1 1-1 4-2
3 Sarmacja Będzin 1-3 1-2 - 0-0 1-3 0-1 2-0 1-1 2-0 1-1 1-0 0-0 2-1 3-0 4-1 5-0
4 Przyszłość Ciochowice 0-0 1-1 0-2 - 3-3 0-1 1-0 0-1 3-0 0-0 3-1 3-2 0-1 3-0 0-1 1-0
5 Concordia Knurów 5-1 1-2 0-4 1-0 - 2-2 0-5 0-2 2-1 2-1 0-3 5-0 3-0 1-1 1-0 4-0*
6 Slavia Ruda Śląska 1-1 4-2 0-0 0-0 1-3 - 1-2 4-2 1-1 0-1 2-2 2-5 3-4 3-4 2-0 3-2
7 Gwarek Tarnowskie Góry 1-3 1-2 0-0 1-2 2-0 2-4 - 4-1 1-2 3-2 4-3 2-3 0-2 3-0 4-1 5-1
8 Pilica Koniecpol 2-3 0-0 3-2 0-1 1-1 0-4 2-1 - 2-0 1-0 0-0 0-1 1-1 1-0 1-1 0-0
9 Raków II Częstochowa 0-1 9-5 2-1 0-3 0-0 2-3 0-1 2-1 - 1-1 1-1 3-0 1-3 3-1 1-0 3-0
10 LKS Kamienica Polska 1-4 1-1 2-1 1-0 1-3 3-0 1-0 1-3 0-1 - 0-1 2-0 3-1 0-0 7-0 3-1
11 RKS Grodziec 2-3 1-1 1-4 1-4 1-3 1-1 2-1 2-1 2-4 2-0 - 4-0 2-1 1-1 3-0 3-0
12 Zieloni Żarki 1-4 1-3 0-4 1-1 0-1 2-1 1-2 5-0 1-0 0-0 3-3 - 0-4 3-1 4-0 4-0
13 MLKS Woźniki 1-1 0-3 1-2 0-2 2-0 1-2 1-2 0-1 0-2 2-1 2-2 1-1 - 1-0 1-1 3-0
14 Wyzwolenie Chorzów 1-1 0-1 0-1 0-1 4-0 1-4 4-1 1-2 4-1 0-3 2-0 2-0 0-3 - 2-2 2-0
15 Lot Konopiska 1-5 1-3 1-1 3-0 1-1 0-0 0-2 0-2 1-5 1-1 0-5 1-2 0-3 0-6 - 1-4
16 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-4 1-4 0-6 1-3 0-2 0-1 2-3 1-3 0-8 1-3 0-2 0-1 1-1 3-1 1-0 -


WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 10.08.2013 r. 17:00 Slavia Ruda Śląska Grunwald Ruda Śląska 1:1
1 10.08.2013 r. 17:00 Przyszłość Ciochowice Górnik Piaski 1:1
1 10.08.2013 r. 17:00 Lot Konopiska Wyzwolenie Chorzów 0:6
1 10.08.2013 r. 17:00 Gwarek Tarnowskie Góry Raków II Częstochowa 1:2
1 10.08.2013 r. 17:00 RKS Grodziec Sarmacja Będzin 1:4
1 10.08.2013 r. 17:00 Concordia Knurów Pilica Koniecpol 0:2
1 10.08.2013 r. 11:00 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza LKS Kamienica Polska 1:3
1 10.08.2013 r. 17:00 Zieloni Żarki MLKS Woźniki 0:4
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 14.08.2013 r. 17:30 Grunwald Ruda Śląska MLKS Woźniki 1:0
2 14.08.2013 r. 17:30 LKS Kamienica Polska Zieloni Żarki 2-0
2 14.08.2013 r. 17:30 Pilica Koniecpol Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0:0
2 14.08.2013 r. 17:30 Sarmacja Będzin Concordia Knurów 1:3
2 14.08.2013 r. 17:30 Raków II Częstochowa RKS Grodziec 1:1
2 14.08.2013 r. 17:30 Wyzwolenie Chorzów Gwarek Tarnowskie Góry 4:1
2 14.08.2013 r. 17:30 Górnik Piaski Lot Konopiska 1:1
2 14.08.2013 r. 17:30 Slavia Ruda Śląska Przyszłość Ciochowice 0:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 17.08.2013 r. 17:00 Przyszłość Ciochowice Grunwald Ruda Śląska 0:0
3 17.08.2013 r. 17:00 Lot Konopiska Slavia Ruda Śląska 0:0
3 17.08.2013 r. 17:00 Gwarek Tarnowskie Góry Górnik Piaski 1:2
3 17.08.2013 r. 17:00 RKS Grodziec Wyzwolenie Chorzów 1:1
3 17.08.2013 r. 17:00 Concordia Knurów Raków II Częstochowa 2:1
3 18.08.2013 r. 17:00 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin 0:6
3 17.08.2013 r. 17:00 Zieloni Żarki Pilica Koniecpol 5:0
3 17.08.2013 r. 17:00 MLKS Woźniki LKS Kamienica Polska 2:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 24.08.2013 r. 11:00 Grunwald Ruda Śląska LKS Kamienica Polska 4:3
4 25.08.2013 r. 17:00 Pilica Koniecpol MLKS Woźniki 1:1
4 24.08.2013 r. 17:00 Sarmacja Będzin Zieloni Żarki 0:0
4 25.08.2013 r. 17:00 Raków Częstochowa Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 3:0
4 24.08.2013 r. 17:00 Wyzwolenie Chorzów Concordia Knurów 4:0
4 24.08.2013 r. 17:00 Górnik Piaski RKS Grodziec 6:0
4 24.08.2013 r. 17:00 Slavia Ruda Śląska Gwarek Tarnowskie Góry 1:2
4 24.08.2013 r. 17:00 Przyszłość Ciochowice Lot Konopiska 0:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 31.08.2013 r. 17:00 Lot Konopiska Grunwald Ruda Śląska 1:5
5 31.08.2013 r. 17:00 Gwarek Tarnowskie Góry Przyszłość Ciochowice 1:2
5 31.08.2013 r. 17:00 RKS Grodziec Slavia Ruda Śląska 1:1
5 31.08.2013 r. 17:00 Concordia Knurów Górnik Piaski 1:2
5 31.08.2013 r. 17:00 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza Wyzwolenie Chorzów 3:1
5 31.08.2013 r. 17:00 Zieloni Żarki Raków II Częstochowa 1:0
5 31.08.2013 r. 17:00 MLKS Woźniki Sarmacja Będzin 1:2
5 31.08.2013 r. 17:00 LKS Kamienica Polska Pilica Koniecpol 1:3
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 10.09.2013 r. 17:15 Grunwald Ruda Śląska Pilica Koniecpol 0:0
6 7.09.2013 r. 17:00 Sarmacja Będzin LKS Kamienica Polska 1:1
6 8.09.2013 r. 17:00 Raków II Częstochowa MLKS Woźniki 1:3
6 8.09.2013 r. 17:00 Wyzwolenie Chorzów Zieloni Żarki 2:0
6 7.09.2013 r. 16:30 Górnik Piaski Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 4:2
6 7.09.2013 r. 17:00 Slavia Ruda Śląska Concordia Knurów 1:3
6 7.09.2013 r. 17:00 Przyszłość Ciochowice RKS Grodziec 3:1
6 7.09.2013 r. 15:00 Gwarek Tarnowskie Góry Lot Konopiska 4:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7
7
7
7
7
7
7
7
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8
8
8
8
8
8
8
8
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9
9
9
9
9
9
9
9
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10
10
10
10
10
10
10
10
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11
11
11
11
11
11
11
11
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12
12
12
12
12
12
12
12
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13
13
13
13
13
13
13
13
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14
14
14
14
14
14
14
14
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15
15
15
15
15
15
15
15
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16
16
16
16
16
16
16
16
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17
17
17
17
17
17
17
17
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18
18
18
18
18
18
18
18
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19
19
19
19
19
19
19
19
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20
20
20
20
20
20
20
20
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21
21
21
21
21
21
21
21
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22
22
22
22
22
22
22
22
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
23
23
23
23
23
23
23
23
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
24
24
24
24
24
24
24
24
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
25
25
25
25
25
25
25
25
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26
26
26
26
26
26
26
26
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
27
27
27
27
27
27
27
27
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
28
28
28
28
28
28
28
28
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
29
29
29
29
29
29
29
29
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
30
30
30
30
30
30
30
30
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego