1997/98 III liga makroregion górnośląski

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1997/98 III liga makroregion górnośląski

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Grunwald Ruda Śląska 34 71 21 8 5 62 27
2 Górnik Pszów 34 67 19 10 5 55 23
3 Rymer Niedobczyce 34 61 18 7 9 50 26
4 Włókniarz Kietrz 34 60 18 6 10 53 35
5 GKS Jastrzębie 34 60 18 6 10 65 38
6 CKS Czeladź 34 60 18 6 10 45 25
7 Concordia Knurów 34 59 17 8 9 52 31
8 Victoria Jaworzno 34 56 16 8 10 52 43
9 MKS Lędziny 34 56 15 11 8 41 30
10 MK Górnik Katowice 34 50 14 8 12 57 37
11 Olimpia Piekary Śląskie 34 47 14 5 15 44 48
12 AKS Górnik Niwka 34 45 14 3 17 35 41
13 Carbo Gliwice 34 40 12 4 18 49 59
14 Polonia/Szombierki II Bytom 34 39 11 6 17 47 66
15 Raków II Częstochowa 34 34 9 7 18 41 55
16 Beskid Skoczów 34 25 6 7 21 37 77
17 Fablok Chrzanów 34 22 5 7 22 24 81
18 Górnik Wojkowice 34 5 0 5 29 17 84


O kolejności w tabeli przy równej ilości punktów decydował bilans bezpośrednich spotkań bez liczenia goli wyjazdowych, w następnej kolejności różnica bramek.

Baraże o II ligę: Polar Wrocław - Grunwald Ruda Śląska 1:2, 2:2 pd


M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1 Grunwald Ruda Śląska - 3:0 2:0 1:1 2:0 3:1 3:2 0:0 1:2 2:0 0:1 1:0 4:1 3:0 1:0 6:1 1:0 2:1
2 Górnik Pszów 1:1 - 1:0 2:0 2:2 3:0 1:1 4:0 2:2 2:1 1:1 1:0 1:0 2:0 1:1 2:1 4:0 4:0
3 Rymer Niedobczyce 1:0 1:1 - 2:0 2:1 0:0 2:0 1:1 0:0 1:0 2:0 2:1 3:1 4:0 2:0 2:1 7:2 3:0
4 Włókniarz Kietrz 1:2 1:0 1:1 - 3:2 3:1 1:2 2:2 1:0 2:0 0:0 2:0 3:1 3:1 5:2 0:0 3:0 2:0
5 GKS Jastrzębie 2:0 3:1 3:1 2:1 - 3:0* 2:1 2:1 7:0 1:1 0:2 0:0 1:1 1:0 2:0 4:2 2:0 3:1
6 CKS Czeladź 0:0 0:0 1:2 0:2 1:0 - 1:0 1:0 0:1 0:0 0:2 1:0 4:0 5:0 1:0 2:1 4:0 1:0
7 Concordia Knurów 0:1 1:1 0:0 3:2 1:0 1:1 - 3:0 0:1 1:0 4:0 1:1 2:1 2:1 1:0 2:2 5:0 3:1
8 Victoria Jaworzno 1:2 1:0 0:1 0:2 4:2 3:1 2:1 - 2:0 2:0 2:0 0:1 2:1 4:0 3:0 3:2 0:0 2:0
9 MKS Lędziny 0:0 0:0 2:1 1:1 1:0 0:0 1:0 1:1 - 1:1 1:1 1:3 0:1 0:2 2:0 3:0 1:1 5:0
10 MK Górnik Katowice 1:1 2:0 1:0 2:0 1:1 0:2 0:0 7:0 0:1 - 3:1 0:1 1:3 0:2 2:1 5:2 4:1 5:1
11 Olimpia Piekary Śląskie 0:3 0:1 1:0 1:0 2:4 0:3 1:2 0:1 2:0 4:0 - 1:3 3:2 1:0 2:2 3:0 1:0 1:0
12 AKS Górnik Niwka 1:0 0:5 2:1 1:2 1:2 0:2 0:1 1:2 1:3 2:2 2:0 - 2:0 1:0 2:0 0:1 2:0 2:1
13 Carbo Gliwice 2:4 0:1 0:3 2:0 1:1 1:0 2:3 1:1 1:2 0:2 4:2 2:0 - 5:0 2:1 4:2 2:0 2:0
14 Polonia/Szombierki II 1:1 1:3 2:1 1:2 3:2 0:6 0:1 2:2 0:0 0:4 2:2 2:1 3:0 - 1:1 7:0 4:1 3:1
15 Raków II Częstochowa 2:3 0:2 0:1 2:1 1:0 0:2 1:1 2:0 1:0 1:2 0:5 3:0 2:2 1:3 - 3:1 4:0 2:2
16 Beskid Skoczów 2:2 0:2 1:3 1:2 0:1 0:2 1:0 0:5 0:4 1:1 2:0 0:2 3:1 4:2 1:1 - 1:1 3:0
17 Fablok Chrzanów 2:3 0:3 1:0 0:2 1:5 0:1 0:3 3:3 0:3 0:6 3:1 2:1 1:0 0:0 1:2 2:1 - 1:1
18 Górnik Wojkowice 0:4 0:1 0:0 0:2 0:4 0:1 1:4 0:2 0:2 0:3 1:3 0:1 2:3 2:4 1:5 0:0 1:1 -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 10 sierpnia 1997 11.00 Grunwald Ruda Śląska Górnik Wojkowice 2-1 (0-1)
1 9 sierpnia 1997 17.00 Górnik Pszów Polonia/Szombierki II Bytom 2-0 (1-0)
1 9 sierpnia 1997 17.00 Fablok Chrzanów Rymer Niedobczyce 1-0 (0-0)
1 9 sierpnia 1997 17.00 Włókniarz Kietrz Górnik MK Katowice 2-0 (0-0)
1 9 sierpnia 1997 17.00 Concordia Knurów GKS Jastrzębie 1-0 (0-0)
1 9 sierpnia 1997 17.00 CKS Czeladź Carbo Gliwice 4-0 (1-0)
1 9 sierpnia 1997 17.00 Victoria Jaworzno Górnik Lędziny 2-0 (1-0)
1 9 sierpnia 1997 17.00 Beskid Skoczów Olimpia Piekary Śląskie 2-0 (1-0)
1 9 sierpnia 1997 17.00 Raków II Częstochowa AKS Górnik Niwka 3-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 16 sierpnia 1997 17.00 Beskid Skoczów Grunwald Ruda Śląska 2-2 (0-1)
2 16 sierpnia 1997 17.00 Górnik Lędziny Górnik Pszów 0-0 (0-0)
2 16 sierpnia 1997 17.00 Rymer Niedobczyce Włókniarz Kietrz 2-0 (1-0)
2 16 sierpnia 1997 17.00 Olimpia Piekary Śląskie GKS Jastrzębie 2-4 (1-3)
2 17 sierpnia 1997 17.00 Górnik Wojkowice CKS Czeladź 0-1 (0-0)
2 16 sierpnia 1997 17.00 AKS Górnik Niwka Concordia Knurów 0-1 (0-0)
2 16 sierpnia 1997 11.00 Górnik MK Katowice Victoria Jaworzno 7-0 (4-0)
2 16 sierpnia 1997 17.00 Carbo Gliwice Fablok Chrzanów 2-0 (1-0)
2 17 sierpnia 1997 11.00 Polonia/Szombierki II Bytom Raków II Częstochowa 1-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 20 sierpnia 1997 17.00 Grunwald Ruda Śląska Olimpia Piekary Śląskie 0-1 (0-0)
3 20 sierpnia 1997 17.00 Górnik Pszów Górnik MK Katowice 2-1 (1-0)
3 20 sierpnia 1997 17.00 Victoria Jaworzno Rymer Niedobczyce 0-1 (0-0)
3 20 sierpnia 1997 17.00 Włókniarz Kietrz Carbo Gliwice 3-1 (2-0)
3 20 sierpnia 1997 18.00 GKS Jastrzębie AKS Górnik Niwka 0-0 (0-0)
3 20 sierpnia 1997 17.00 CKS Czeladź Beskid Skoczów 2-1 (1-0)
3 20 sierpnia 1997 17.00 Concordia Knurów Polonia/Szombierki II Bytom 2-1 (1-1)
3 20 sierpnia 1997 17.00 Raków II Częstochowa Górnik Lędziny 1-0 (1-0)
3 20 sierpnia 1997 17.00 Fablok Chrzanów Górnik Wojkowice 1-1 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 24 sierpnia 1997 11.00 Grunwald Ruda Śląska CKS Czeladź 3-1 (1-1)
4 23 sierpnia 1997 17.00 Rymer Niedobczyce Górnik Pszów 1-1 (1-0)
4 23 sierpnia 1997 17.00 Górnik Wojkowice Włókniarz Kietrz 0-2 (0-0)
4 24 sierpnia 1997 11.00 Polonia/Szombierki II Bytom GKS Jastrzębie 3-2 (1-1)
4 23 sierpnia 1997 17.00 Górnik Lędziny Concordia Knurów 1-0 (1-0)
4 23 sierpnia 1997 17.00 Carbo Gliwice Victoria Jaworzno 1-1 (1-0)
4 23 sierpnia 1997 11.00 Górnik MK Katowice Raków II Częstochowa 2-1 (1-1)
4 23 sierpnia 1997 17.00 Olimpia Piekary Śląskie AKS Górnik Niwka 1-3 (0-1)
4 23 sierpnia 1997 17.00 Beskid Skoczów Fablok Chrzanów 1-1 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 30 sierpnia 1997 17.00 Fablok Chrzanów Grunwald Ruda Śląska 2-3 (1-2)
5 30 sierpnia 1997 13.00 Górnik Pszów Carbo Gliwice 1-0 (1-0)
5 31 sierpnia 1997 11.00 Raków II Częstochowa Rymer Niedobczyce 0-1 (0-0)
5 30 sierpnia 1997 17.00 Włókniarz Kietrz Beskid Skoczów 0-0 (0-0)
5 30 sierpnia 1997 17.00 GKS Jastrzębie Górnik Lędziny 7-0 (2-0)
5 30 sierpnia 1997 17.00 CKS Czeladź Olimpia Piekary Śląskie 0-2 (0-0)
5 30 sierpnia 1997 17.00 Concordia Knurów Górnik MK Katowice 1-0 (1-0)
5 30 sierpnia 1997 13.00 Victoria Jaworzno Górnik Wojkowice 2-0 (1-0)
5 30 sierpnia 1997 17.00 AKS Górnik Niwka Polonia/Szombierki II Bytom 1-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 3 września 1997 16.00 Grunwald Ruda Śląska Włókniarz Kietrz 1-1 (0-1)
6 3 września 1997 16.00 Górnik Wojkowice Górnik Pszów 0-1 (0-0)
6 3 września 1997 16.00 Rymer Niedobczyce Concordia Knurów 2-0 (0-0)
6 3 września 1997 16.00 Górnik MK Katowice GKS Jastrzębie 1-1 (1-1)
6 3 września 1997 16.00 CKS Czeladź Fablok Chrzanów 4-0 (3-0)
6 3 września 1997 16.00 Beskid Skoczów Victoria Jaworzno 0-5 (0-1)
6 3 września 1997 16.00 Górnik Lędziny AKS Górnik Niwka 1-3 (1-1)
6 3 września 1997 16.00 Olimpia Piekary Śląskie Polonia/Szombierki II Bytom 1-0 (1-0)
6 3 września 1997 16.00 Carbo Gliwice Raków II Częstochowa 2-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 6 września 1997 16.00 Victoria Jaworzno Grunwald Ruda Śląska 1-2 (1-1)
7 6 września 1997 14.00 Górnik Pszów Beskid Skoczów 2-1 (1-1)
7 6 września 1997 11.00 GKS Jastrzębie Rymer Niedobczyce 3-1 (0-1)
7 6 września 1997 16.00 Włókniarz Kietrz CKS Czeladź 3-1 (1-0)
7 6 września 1997 16.00 Concordia Knurów Carbo Gliwice 2-1 (1-0)
7 7 września 1997 11.00 Polonia/Szombierki II Bytom Górnik Lędziny 0-0 (0-0)
7 6 września 1997 16.00 AKS Górnik Niwka Górnik MK Katowice 2-2 (0-2)
7 6 września 1997 16.00 Fablok Chrzanów Olimpia Piekary Śląskie 3-1 (0-1)
7 7 września 1997 11.00 Raków II Częstochowa Górnik Wojkowice 2-2 (2-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 11 września 1997 16.30 Grunwald Ruda Śląska Górnik Pszów 3-0 (1-0)
8 13 września 1997 16.00 Rymer Niedobczyce AKS Górnik Niwka 2-1 (0-1)
8 13 września 1997 16.00 Fablok Chrzanów Włókniarz Kietrz 0-2 (0-1)
8 13 września 1997 16.00 Carbo Gliwice GKS Jastrzębie 1-1 (1-0)
8 13 września 1997 16.00 CKS Czeladź Victoria Jaworzno 1-0 (1-0)
8 13 września 1997 16.00 Górnik Wojkowice Concordia Knurów 1-4 (1-0)
8 10 września 1997 16.30 Olimpia Piekary Śląskie Górnik Lędziny 2-0 (2-0)
8 13 września 1997 11.00 Górnik MK Katowice Polonia/Szombierki II Bytom 0-2 (0-1)
8 13 września 1997 16.00 Beskid Skoczów Raków II Częstochowa 1-1 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 17 września 1997 16.00 Raków II Częstochowa Grunwald Ruda Śląska 2-3 (2-2)
9 17 września 1997 16.00 Górnik Pszów CKS Czeladź 3-0 (1-0)
9 17 września 1997 16.00 Polonia/Szombierki II Bytom Rymer Niedobczyce 2-1 (2-1)
9 17 września 1997 16.00 Włókniarz Kietrz Olimpia Piekary Śląskie 0-0 (0-0)
9 17 września 1997 16.00 GKS Jastrzębie Górnik Wojkowice 3-1 (1-1)
9 17 września 1997 16.00 Concordia Knurów Beskid Skoczów 2-2 (2-0)
9 17 września 1997 16.00 Victoria Jaworzno Fablok Chrzanów 0-0 (0-0)
9 17 września 1997 16.00 Górnik Lędziny Górnik MK Katowice 1-1 (1-1)
9 17 września 1997 16.00 AKS Górnik Niwka Carbo Gliwice 2-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 21 września 1997 11.00 Grunwald Ruda Śląska Concordia Knurów 3-2 (2-2)
10 20 września 1997 16.00 Fablok Chrzanów Górnik Pszów 0-3 (0-1)
10 20 września 1997 16.00 Rymer Niedobczyce Górnik Lędziny 0-0 (0-0)
10 20 września 1997 16.00 Włókniarz Kietrz Victoria Jaworzno 2-2 (1-0)
10 20 września 1997 16.00 Beskid Skoczów GKS Jastrzębie 0-1 (0-0)
10 20 września 1997 16.00 CKS Czeladź Raków II Częstochowa 1-0 (0-0)
10 20 września 1997 16.00 Olimpia Piekary Śląskie Górnik MK Katowice 4-0 (1-0)
10 20 września 1997 16.00 Górnik Wojkowice AKS Górnik Niwka 0-1 (0-0)
10 20 września 1997 16.00 Carbo Gliwice Polonia/Szombierki II Bytom 5-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 27 września 1997 16.00 GKS Jastrzębie Grunwald Ruda Śląska 2-0 (2-0)
11 27 września 1997 13.30 Górnik Pszów Włókniarz Kietrz 2-0 (2-0)
11 27 września 1997 11.00 Górnik MK Katowice Rymer Niedobczyce 1-0 (0-0)
11 27 września 1997 16.00 Concordia Knurów CKS Czeladź 1-1 (0-1)
11 27 września 1997 16.00 Victoria Jaworzno Olimpia Piekary Śląskie 2-0 (2-0)
11 27 września 1997 16.00 Górnik Lędziny Carbo Gliwice 0-1 (0-0)
11 27 września 1997 16.00 AKS Górnik Niwka Beskid Skoczów 0-1 (0-0)
11 28 września 1997 16.00 Polonia/Szombierki II Bytom Górnik Wojkowice 3-1 (1-1)
11 27 września 1997 16.00 Raków II Częstochowa Fablok Chrzanów 4-0 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 5 października 1997 11.00 Grunwald Ruda Śląska AKS Górnik Niwka 1-0 (0-0)
12 4 października 1997 15.00 Victoria Jaworzno Górnik Pszów 1-0 (0-0)
12 4 października 1997 15.00 Olimpia Piekary Śląskie Rymer Niedobczyce 1-0 (0-0)
12 4 października 1997 15.00 Włókniarz Kietrz Raków II Częstochowa 5-2 (3-2)
12 4 października 1997 15.00 CKS Czeladź GKS Jastrzębie 1-0 (1-0)
12 4 października 1997 15.00 Fablok Chrzanów Concordia Knurów 0-3 (0-2)
12 4 października 1997 15.00 Górnik Wojkowice Górnik Lędziny 0-2 (0-1)
12 4 października 1997 15.00 Carbo Gliwice Górnik MK Katowice 0-2 (0-0)
12 4 października 1997 15.00 Beskid Skoczów Polonia/Szombierki II Bytom 4-2 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 8 października 1997 15.00 Polonia/Szombierki II Bytom Grunwald Ruda Śląska 1-1 (0-0)
13 7 października 1997 Górnik Pszów Olimpia Piekary Śląskie 1-1 (1-0)
13 8 października 1997 15.00 Rymer Niedobczyce Carbo Gliwice 3-1 (0-0)
13 8 października 1997 15.00 Concordia Knurów Włókniarz Kietrz 3-2 (3-1)
13 8 października 1997 15.00 GKS Jastrzębie Fablok Chrzanów 2-0 (0-0)
13 8 października 1997 15.00 AKS Górnik Niwka CKS Czeladź 0-2 (0-2)
13 8 października 1997 15.00 Raków II Częstochowa Victoria Jaworzno 2-0 (0-0)
13 8 października 1997 15.00 Górnik Lędziny Beskid Skoczów 3-0 (2-0)
13 8 października 1997 15.00 Górnik MK Katowice Górnik Wojkowice 5-1 (3-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 12 października 1997 11.00 Grunwald Ruda Śląska Górnik Lędziny 1-2 (0-0)
14 11 października 1997 14.00 Górnik Pszów Raków II Częstochowa 1-1 (0-1)
14 11 października 1997 15.00 Górnik Wojkowice Rymer Niedobczyce 0-0 (0-0)
14 11 października 1997 15.00 Włókniarz Kietrz GKS Jastrzębie 3-2 (2-0)
14 11 października 1997 15.00 CKS Czeladź Polonia/Szombierki II Bytom 5-0 (2-0)
14 11 października 1997 15.00 Victoria Jaworzno Concordia Knurów 2-1 (2-0)
14 11 października 1997 15.00 Beskid Skoczów Górnik MK Katowice 1-1 (0-1)
14 11 października 1997 15.00 Olimpia Piekary Śląskie Carbo Gliwice 3-2 (1-1)
14 11 października 1997 15.00 Fablok Chrzanów AKS Górnik Niwka 2-1 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 18 października 1997 11.00 Górnik MK Katowice Grunwald Ruda Śląska 1-1 (1-0)
15 18 października 1997 15.00 Concordia Knurów Górnik Pszów 1-1 (0-0)
15 18 października 1997 15.00 Rymer Niedobczyce Beskid Skoczów 2-1 (0-1)
15 18 października 1997 15.00 AKS Górnik Niwka Włókniarz Kietrz 1-2 (1-0)
15 18 października 1997 11.00 GKS Jastrzębie Victoria Jaworzno 2-1 (0-1)
15 18 października 1997 15.00 Górnik Lędziny CKS Czeladź 0-0 (0-0)
15 19 października 1997 11.00 Raków II Częstochowa Olimpia Piekary Śląskie 0-5 (0-2)
15 18 października 1997 15.00 Carbo Gliwice Górnik Wojkowice 2-0 (2-0)
15 19 października 1997 11.00 Polonia/Szombierki II Bytom Fablok Chrzanów 4-1 (3-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 26 października 1997 11.00 Grunwald Ruda Śląska Rymer Niedobczyce 2-0 (2-0)
16 25 października 1997 12.00 Górnik Pszów GKS Jastrzębie 2-2 (0-2)
16 25 października 1997 14.30 Włókniarz Kietrz Polonia/Szombierki II Bytom 3-1 (1-0)
16 25 października 1997 14.30 CKS Czeladź Górnik MK Katowice 0-0 (0-0)
16 26 października 1997 14.30 Raków II Częstochowa Concordia Knurów 1-1 (0-0)
16 25 października 1997 14.30 Victoria Jaworzno AKS Górnik Niwka 0-1 (0-0)
16 25 października 1997 14.30 Fablok Chrzanów Górnik Lędziny 0-3 (0-1)
16 25 października 1997 14.30 Olimpia Piekary Śląskie Górnik Wojkowice 1-0 (0-0)
16 25 października 1997 14.30 Beskid Skoczów Carbo Gliwice 3-1 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 30 października 1997 13.30 Carbo Gliwice Grunwald Ruda Śląska 2-4 (1-1)
17 31 października 1997 13.30 AKS Górnik Niwka Górnik Pszów 0-5 (0-3)
17 30 października 1997 13.30 Rymer Niedobczyce CKS Czeladź 0-0 (0-0)
17 2 listopada 1997 13.30 Górnik Lędziny Włókniarz Kietrz 1-1 (1-0)
17 2 listopada 1997 13.30 GKS Jastrzębie Raków II Częstochowa 2-0 (0-0)
17 30 października 1997 14.00 Concordia Knurów Olimpia Piekary Śląskie 4-0 (3-0)
17 2 listopada 1997 13.30 Polonia/Szombierki II Bytom Victoria Jaworzno 2-2 (1-0)
17 31 października 1997 14.00 Górnik MK Katowice Fablok Chrzanów 4-1 (3-0)
17 2 listopada 1997 13.30 Górnik Wojkowice Beskid Skoczów 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 8 listopada 1997 13.00 Górnik Wojkowice Grunwald Ruda Śląska 0-4 (0-2)
18 9 listopada 1997 11.00 Polonia/Szombierki II Bytom Górnik Pszów 1-3 (1-3)
18 9 listopada 1997 13.00 Rymer Niedobczyce Fablok Chrzanów 7-2 (2-0)
18 8 listopada 1997 12.00 Górnik MK Katowice Włókniarz Kietrz 2-0 (1-0)
18 8 listopada 1997 12.00 GKS Jastrzębie Concordia Knurów 2-1 (0-0)
18 8 listopada 1997 13.00 Carbo Gliwice CKS Czeladź 1-0 (1-0)
18 8 listopada 1997 13.00 MKS Lędziny Victoria Jaworzno 1-1 (0-0)
18 8 listopada 1997 13.00 Olimpia Piekary Śląskie Beskid Skoczów 3-0 (2-0)
18 8 listopada 1997 13.00 AKS Górnik Niwka Raków II Częstochowa 2-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19 16 listopada 1997 11.00 Grunwald Ruda Śląska Beskid Skoczów 6-1 (5-1)
19 15 listopada 1997 13.00 Górnik Pszów Górnik Lędziny 2-2 (2-0)
19 15 listopada 1997 13.00 Włókniarz Kietrz Rymer Niedobczyce 1-1 (0-0)
19 15 listopada 1997 12.00 GKS Jastrzębie Olimpia Piekary Śląskie 0-2 (0-1)
19 15 listopada 1997 13.00 CKS Czeladź Górnik Wojkowice 1-0 (1-0)
19 15 listopada 1997 13.00 Concordia Knurów AKS Górnik Niwka 1-1 (1-0)
19 15 listopada 1997 13.00 Victoria Jaworzno Górnik MK Katowice 2-0 (0-0)
19 15 listopada 1997 13.00 Fablok Chrzanów Carbo Gliwice 1-0 (0-0)
19 16 listopada 1997 11.00 Raków II Częstochowa Polonia/Szombierki II Bytom 1-3 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 28 marca 1998 15.30 Olimpia Piekary Śląskie Grunwald Ruda Śląska 0-3 (0-2)
20 28 marca 1998 11.00 Górnik MK Katowice Górnik Pszów 2-0 (1-0)
20 28 marca 1998 15.30 Rymer Niedobczyce Victoria Jaworzno 1-1 (0-1)
20 28 marca 1998 15.30 Carbo Gliwice Włókniarz Kietrz 2-0 (1-0)
20 28 marca 1998 15.30 AKS Górnik Niwka GKS Jastrzębie 1-2 (0-1)
20 29 marca 1998 15.30 Beskid Skoczów CKS Czeladź 0-2 (0-1)
20 28 marca 1998 15.30 Polonia/Szombierki II Bytom Concordia Knurów 0-1 (0-0)
20 28 marca 1998 15.30 Górnik Lędziny Raków II Częstochowa 2-0 (1-0)
20 28 marca 1998 15.30 Górnik Wojkowice Fablok Chrzanów 1-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 4 kwietnia 1998 16.00 CKS Czeladź Grunwald Ruda Śląska 0-0 (0-0)
21 4 kwietnia 1998 13.00 Górnik Pszów Rymer Niedobczyce 1-0 (0-0)
21 4 kwietnia 1998 16.00 Włókniarz Kietrz Górnik Wojkowice 2-0 (1-0)
21 4 kwietnia 1998 16.00 GKS Jastrzębie Polonia/Szombierki II Bytom 1-0 (0-0)
21 4 kwietnia 1998 16.00 Concordia Knurów MKS Lędziny 0-1 (0-0)
21 4 kwietnia 1998 16.00 Victoria Jaworzno Carbo Gliwice 2-1 (1-0)
21 5 kwietnia 1998 11.00 Raków II Częstochowa Górnik MK Katowice 1-2 (1-1)
21 4 kwietnia 1998 16.00 AKS Górnik Niwka Olimpia Piekary Śląskie 2-0 (2-0)
21 4 kwietnia 1998 16.00 Fablok Chrzanów Beskid Skoczów 2-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 11 kwietnia 1998 11.00 Grunwald Ruda Śląska Fablok Chrzanów 1-0 (1-0)
22 11 kwietnia 1998 11.00 Carbo Gliwice Górnik Pszów 0-1 (0-0)
22 11 kwietnia 1998 16.00 Rymer Niedobczyce Raków II Częstochowa 2-0 (1-0)
22 11 kwietnia 1998 16.00 Beskid Skoczów Włókniarz Kietrz 1-2 (0-1)
22 11 kwietnia 1998 16.00 MKS Lędziny GKS Jastrzębie 1-0 (0-0)
22 11 kwietnia 1998 16.00 Olimpia Piekary Śląskie CKS Czeladź 0-3 (0-1)
22 11 kwietnia 1998 11.00 Górnik MK Katowice Concordia Knurów 0-0 (0-0)
22 11 kwietnia 1998 16.00 Górnik Wojkowice Victoria Jaworzno 0-2 (0-0)
22 11 kwietnia 1998 15.00 Polonia/Szombierki II Bytom AKS Górnik Niwka 2-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
23 15 kwietnia 1998 16.00 Włókniarz Kietrz Grunwald Ruda Śląska 1-2 (1-0)
23 15 kwietnia 1998 16.00 Górnik Pszów Górnik Wojkowice 4-0 (2-0)
23 15 kwietnia 1998 16.00 Concordia Knurów Rymer Niedobczyce 0-0 (0-0)
23 15 kwietnia 1998 16.00 GKS Jastrzębie Górnik MK Katowice 1-1 (0-1)
23 15 kwietnia 1998 16.00 Fablok Chrzanów CKS Czeladź 0-1 (0-0)
23 15 kwietnia 1998 16.00 Victoria Jaworzno Beskid Skoczów 3-2 (0-2)
23 15 kwietnia 1998 16.00 AKS Górnik Niwka MKS Lędziny 1-3 (0-2)
23 15 kwietnia 1998 16.00 Polonia/Szombierki II Bytom Olimpia Piekary Śląskie 2-2 (0-1)
23 15 kwietnia 1998 16.00 Raków II Częstochowa Carbo Gliwice 2-2 (2-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
24 18 kwietnia 1998 11.00 Grunwald Ruda Śląska Victoria Jaworzno 0-0 (0-0)
24 18 kwietnia 1998 16.00 Beskid Skoczów Górnik Pszów 0-2 (0-1)
24 18 kwietnia 1998 16.00 Rymer Niedobczyce GKS Jastrzębie 2-1 (1-0)
24 18 kwietnia 1998 16.00 CKS Czeladź Włókniarz Kietrz 0-2 (0-1)
24 18 kwietnia 1998 16.00 Carbo Gliwice Concordia Knurów 2-3 (0-3)
24 18 kwietnia 1998 16.00 MKS Lędziny Polonia/Szombierki II Bytom 0-2 (0-0)
24 18 kwietnia 1998 11.00 Górnik MK Katowice AKS Górnik Niwka 0-1 (0-1)
24 18 kwietnia 1998 16.00 Olimpia Piekary Śląskie Fablok Chrzanów 1-0 (0-0)
24 18 kwietnia 1998 16.00 Górnik Wojkowice Raków II Częstochowa 1-5 (0-4)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
25 25 kwietnia 1998 13.00 Górnik Pszów Grunwald Ruda Śląska 1-1 (0-0)
25 25 kwietnia 1998 16.00 AKS Górnik Niwka Rymer Niedobczyce 2-1 (1-0)
25 25 kwietnia 1998 16.00 Włókniarz Kietrz Fablok Chrzanów 3-0 (2-0)
25 25 kwietnia 1998 16.00 GKS Jastrzębie Carbo Gliwice 1-1 (0-0)
25 25 kwietnia 1998 13.00 Victoria Jaworzno CKS Czeladź 3-1 (1-1)
25 25 kwietnia 1998 16.00 Concordia Knurów Górnik Wojkowice 3-1 (0-0)
25 25 kwietnia 1998 16.00 MKS Lędziny Olimpia Piekary Śląskie 1-1 (1-0)
25 26 kwietnia 1998 11.00 Polonia/Szombierki II Bytom Górnik MK Katowice 0-4 (0-3)
25 26 kwietnia 1998 11.00 Raków II Częstochowa Beskid Skoczów 3-1 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 29 kwietnia 1998 16.30 Grunwald Ruda Śląska Raków II Częstochowa 1-0 (0-0)
26 29 kwietnia 1998 16.30 CKS Czeladź Górnik Pszów 0-0 (0-0)
26 29 kwietnia 1998 16.30 Rymer Niedobczyce Polonia/Szombierki II Bytom 4-0 (2-0)
26 29 kwietnia 1998 16.30 Olimpia Piekary Śląskie Włókniarz Kietrz 1-0 (0-0)
26 29 kwietnia 1998 16.30 Górnik Wojkowice GKS Jastrzębie 0-4 (0-2)
26 29 kwietnia 1998 16.30 Beskid Skoczów Concordia Knurów 1-0 (0-0)
26 29 kwietnia 1998 16.30 Fablok Chrzanów Victoria Jaworzno 3-3 (2-1)
26 29 kwietnia 1998 16.30 Górnik MK Katowice MKS Lędziny 0-1 (0-1)
26 29 kwietnia 1998 16.30 Carbo Gliwice AKS Górnik Niwka 2-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
27 2 maja 1998 16.30 Concordia Knurów Grunwald Ruda Śląska 0-1 (0-1)
27 2 maja 1998 16.30 Górnik Pszów Fablok Chrzanów 4-0 (2-0)
27 2 maja 1998 16.30 MKS Lędziny Rymer Niedobczyce 2-1 (2-0)
27 2 maja 1998 16.30 Victoria Jaworzno Włókniarz Kietrz 0-2 (0-0)
27 2 maja 1998 16.30 GKS Jastrzębie Beskid Skoczów 4-2 (1-1)
27 3 maja 1998 11.00 Raków II Częstochowa CKS Czeladź 0-2 (0-1)
27 2 maja 1998 11.00 Górnik MK Katowice Olimpia Piekary Śląskie 3-1 (2-0)
27 2 maja 1998 16.30 AKS Górnik Niwka Górnik Wojkowice 2-1 (1-0)
27 3 maja 1998 11.00 Polonia/Szombierki II Bytom Carbo Gliwice 3-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
28 9 maja 1998 11.00 Grunwald Ruda Śląska GKS Jastrzębie 2-0 (0-0)
28 9 maja 1998 17.00 Włókniarz Kietrz Górnik Pszów 1-0 (1-0)
28 9 maja 1998 17.00 Rymer Niedobczyce Górnik MK Katowice 1-0 (0-0)
28 9 maja 1998 17.00 CKS Czeladź Concordia Knurów 1-0 (0-0)
28 9 maja 1998 17.00 Olimpia Piekary Śląskie Victoria Jaworzno 0-1 (0-1)
28 9 maja 1998 17.00 Carbo Gliwice MKS Lędziny 1-2 (0-1)
28 9 maja 1998 17.00 Beskid Skoczów AKS Górnik Niwka 0-2 (0-1)
28 9 maja 1998 17.00 Górnik Wojkowice Polonia/Szombierki II Bytom 2-4 (1-2)
28 9 maja 1998 17.00 Fablok Chrzanów Raków II Częstochowa 1-2 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
29 16 maja 1998 11.00 AKS Górnik Niwka Grunwald Ruda Śląska 1-0 (0-0)
29 16 maja 1998 15.00 Górnik Pszów Victoria Jaworzno 4-0 (1-0)
29 16 maja 1998 17.00 Rymer Niedobczyce Olimpia Piekary Śląskie 2-0 (2-0)
29 17 maja 1998 11.00 Raków II Częstochowa Włókniarz Kietrz 2-1 (1-0)
29 16 maja 1998 17.00 GKS Jastrzębie CKS Czeladź 3:0 wo
29 16 maja 1998 17.00 Concordia Knurów Fablok Chrzanów 5-0 (4-0)
29 16 maja 1998 17.00 MKS Lędziny Górnik Wojkowice 5-0 (3-0)
29 16 maja 1998 11.00 Górnik MK Katowice Carbo Gliwice 1-3 (1-0)
29 17 maja 1998 11.00 Polonia/Szombierki II Bytom Beskid Skoczów 7-0 (3-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
30 23 maja 1998 11.00 Grunwald Ruda Śląska Polonia/Szombierki II Bytom 3-0 (3-0)
30 27 maja 1998 17.00 Olimpia Piekary Śląskie Górnik Pszów 0-1 (0-1)
30 23 maja 1998 17.00 Carbo Gliwice Rymer Niedobczyce 0-3 (0-1)
30 23 maja 1998 17.00 Włókniarz Kietrz Concordia Knurów 1-2 (1-0)
30 23 maja 1998 17.00 Fablok Chrzanów GKS Jastrzębie 1-5 (1-3)
30 23 maja 1998 17.00 CKS Czeladź AKS Górnik Niwka 1-0 (1-0)
30 24 maja 1998 11.00 Victoria Jaworzno Raków II Częstochowa 3-0 (1-0)
30 23 maja 1998 17.00 Beskid Skoczów MKS Lędziny 0-4 (0-1)
30 23 maja 1998 17.00 Górnik Wojkowice Górnik MK Katowice 0-3 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
31 30 maja 1998 17.00 MKS Lędziny Grunwald Ruda Śląska 0-0 (0-0)
31 31 maja 1998 11.00 Raków II Częstochowa Górnik Pszów 0-2 (0-0)
31 30 maja 1998 17.00 Rymer Niedobczyce Górnik Wojkowice 3-0 (1-0)
31 30 maja 1998 17.00 GKS Jastrzębie Włókniarz Kietrz 2-1 (0-0)
31 31 maja 1998 11.00 Polonia/Szombierki II Bytom CKS Czeladź 0-6 (0-5)
31 30 maja 1998 17.00 Concordia Knurów Victoria Jaworzno 3-0 (0-0)
31 30 maja 1998 11.00 Górnik MK Katowice Beskid Skoczów 5-2 (2-1)
31 30 maja 1998 17.00 Carbo Gliwice Olimpia Piekary Śląskie 4-2 (3-1)
31 30 maja 1998 17.00 AKS Górnik Niwka Fablok Chrzanów 2-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
32 6 czerwca 1998 11.00 Grunwald Ruda Śląska Górnik MK Katowice 2-0 (1-0)
32 6 czerwca 1998 14.00 Górnik Pszów Concordia Knurów 1-1 (1-0)
32 7 czerwca 1998 11.00 Beskid Skoczów Rymer Niedobczyce 1-3 (1-0)
32 6 czerwca 1998 17.00 Włókniarz Kietrz AKS Górnik Niwka 2-0 (1-0)
32 6 czerwca 1998 17.00 Victoria Jaworzno GKS Jastrzębie 4-2 (1-1)
32 6 czerwca 1998 17.00 CKS Czeladź MKS Lędziny 0-1 (0-0)
32 6 czerwca 1998 17.00 Olimpia Piekary Śląskie Raków II Częstochowa 2-2 (1-1)
32 6 czerwca 1998 17.00 Górnik Wojkowice Carbo Gliwice 2-3 (1-1)
32 6 czerwca 1998 17.00 Fablok Chrzanów Polonia/Szombierki II Bytom 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
33 10 czerwca 1998 17.00 Rymer Niedobczyce Grunwald Ruda Śląska 1-0 (0-0)
33 10 czerwca 1998 17.00 GKS Jastrzębie Górnik Pszów 3-1 (2-1)
33 10 czerwca 1998 17.00 Polonia/Szombierki II Bytom Włókniarz Kietrz 1-2 (0-0)
33 10 czerwca 1998 17.00 Górnik MK Katowice CKS Czeladź 0-2 (0-0)
33 10 czerwca 1998 17.00 Concordia Knurów Raków II Częstochowa 1-0 (1-0)
33 10 czerwca 1998 17.00 AKS Górnik Niwka Victoria Jaworzno 1-2 (1-2)
33 10 czerwca 1998 17.00 MKS Lędziny Fablok Chrzanów 1-1 (0-0)
33 10 czerwca 1998 17.00 Górnik Wojkowice Olimpia Piekary Śląskie 1-3 (0-2)
33 10 czerwca 1998 17.00 Carbo Gliwice Beskid Skoczów 4-2 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
34 13 czerwca 1998 17.00 Grunwald Ruda Śląska Carbo Gliwice 4-1 (2-0)
34 13 czerwca 1998 17.00 Górnik Pszów AKS Górnik Niwka 1-0 (0-0)
34 13 czerwca 1998 17.00 CKS Czeladź Rymer Niedobczyce 1-2 (0-1)
34 13 czerwca 1998 17.00 Włókniarz Kietrz MKS Lędziny 1-0 (1-0)
34 13 czerwca 1998 17.00 Raków II Częstochowa GKS Jastrzębie 1-0 (0-0)
34 13 czerwca 1998 17.00 Olimpia Piekary Śląskie Concordia Knurów 1-2 (1-1)
34 13 czerwca 1998 17.00 Victoria Jaworzno Polonia/Szombierki II Bytom 4-0 (1-0)
34 13 czerwca 1998 17.00 Fablok Chrzanów Górnik MK Katowice 0-6 (0-3)
34 13 czerwca 1998 17.00 Beskid Skoczów Górnik Wojkowice 3-0 (1-0)
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego