1996/97 III liga makroregion górnośląski

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1996/97 III liga makroregion górnośląski

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Odra Opole 34 65 18 11 5 57 31
2 Rymer Niedobczyce 34 58 16 10 8 46 37
3 MK Górnik Katowice 34 57 16 9 9 57 40
4 Górnik Pszów 34 51 15 6 13 42 34
5 AKS Górnik Niwka 34 49 12 13 9 41 34
6 Concordia Knurów 34 48 13 9 12 38 30
7 Górnik Wojkowice 34 48 13 9 12 38 37
8 Victoria Jaworzno 34 48 14 6 14 39 42
9 CKS Czeladź 34 48 13 9 12 33 32
10 Górnik Lędziny 34 46 13 7 14 43 38
11 Olimpia Piekary Śląskie 34 46 12 10 12 39 40
12 Raków II Częstochowa 34 45 11 12 11 50 51
13 GKS Jastrzębie 34 45 12 9 13 40 41
14 Carbo Gliwice 34 45 13 6 15 41 56
15 Rozwój Katowice 34 44 13 5 16 40 48
16 BKS Stal Bielsko-Biała 34 44 11 11 12 35 40
17 Unia Krapkowice 34 31 8 7 19 41 50
18 Pasjonat Dankowice 34 22 5 7 22 24 63

O kolejności w tabeli przy równej ilości punktów decydował bilans bezpośrednich spotkań bez liczenia goli wyjazdowych, w następnej kolejności różnica bramek.


M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1 Odra Opole - 3-1 1-1 2-0 2-2 1-0 2-2 2-0 1-2 2-1 0-0 0-2 2-1 3-1 3-1 3-0 3-0 5-0
2 Rymer Niedobczyce 2-1 - 3-3 1-3 1-0 1-0 1-1 1-0 1-2 0-0 1-1 3-1 1-1 3-2 2-1 2-0 3-2 4-0
3 MK Górnik Katowice 0-2 3-2 - 0-0 1-1 0-1 2-1 4-0 1-0 1-0 5-0 1-1 0-3 2-1 2-1 1-1 3-1 7-0
4 Górnik Pszów 0-1 3-0 0-1 - 2-0 0-1 3-1 1-0 1-2 2-1 1-0 1-0 1-0 3-0 2-4 1-2 3-0 1-0
5 AKS Górnik Niwka 0-0 1-0 3-2 2-0 - 0-2 1-1 2-0 1-0 2-0 3-1 3-3 0-0 0-0 0-0 2-1 2-0 3-0
6 Concordia Knurów 1-2 0-1 0-0 0-0 0-0 - 1-0 0-0 1-1 0-3 0-0 2-0 1-2 4-0 1-2 0-2 0-5 2-1
7 Górnik Wojkowice 0-0 3-1 1-2 1-0 1-0 1-2 - 4-1 2-0 2-1 0-4 0-0 3-1 2-0 1-0 0-1 0-0 1-1
8 Victoria Jaworzno 1-1 0-1 1-0 3-1 4-2 0-3 2-1 - 0-1 2-0 5-0 2-1 2-1 0-2 2-1 1-1 1-0 2-1
9 CKS Czeladź 3-0 0-0 0-1 1-4 1-1 1-1 0-1 0-1 - 0-2 0-2 4-1 1-0 2-0 1-0 1-0 1-0 0-0
10 Górnik Lędziny 2-2 0-0 2-1 0-0 2-0 0-1 3-1 1-2 0-1 - 3-0 1-1 3-2 0-0 2-0 3-1 4-0 5-1
11 Olimpia Piekary Śląskie 1-1 2-1 0-1 2-1 1-0 0-0 0-2 2-1 1-3 2-0 - 1-1 0-1 1-2 2-0 0-0 0-0 3-0
12 Raków II Częstochowa 0-3 2-2 2-2 1-1 1-0 2-1 0-2 2-1 1-1 5-0 2-2 - 1-1 4-0 0-1 3-2 4-1 2-1
13 GKS Jastrzębie 1-1 1-3 2-2 3-1 1-1 1-0 0-0 0-0 2-1 1-0 0-2 1-3 - 2-0 2-0 4-1 1-1 0-1
14 Carbo Gliwice 1-2 1-1 3-1 1-0 1-3 0-6 3-0 2-0 3-1 0-1 2-1 1-2 2-1 - 3-0 1-1 3-1 2-1
15 Rozwój Katowice 1-4 0-0 1-0 0-1 1-1 1-4 2-1 1-0 1-0 3-1 4-2 3-0 2-1 3-3 - 4-0 1-0 1-1
16 BKS Stal Bielsko-Biała 0-1 0-1 2-1 1-1 3-1 1-2 0-0 1-1 1-1 2-0 0-0 1-1 4-0 0-0 2-0 - 1-0 2-0
17 Unia Krapkowice 3-0 0-1 1-2 3-3 0-2 1-1 2-0 1-1 1-1 1-2 0-4 4-0 1-2 5-0 3-0 0-1 - 3-0
18 Pasjonat Dankowice 1-1 0-1 3-4 0-1 2-2 1-0 1-2 1-3 0-0 0-0 0-2 2-1 0-1 0-1 1-0 4-0 0-1 -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 3 sierpnia 1996 16.00 Victoria Jaworzno AKS Niwka 4-2 (1-0)
1 3 sierpnia 1996 17.00 GKS Jastrzębie Odra Opole 1-1 (0-0)
1 3 sierpnia 1996 17.00 Rymer Niedobczyce Raków II Częstochowa 3-1 (1-0)
1 3 sierpnia 1996 17.00 Unia Krapkowice Górnik Pszów 3-3 (2-1)
1 3 sierpnia 1996 17.00 BKS Stal Bielsko-Biała Concordia Knurów 1-2 (0-1)
1 3 sierpnia 1996 17.00 Rozwój Katowice Górnik Wojkowice 2-1 (0-1)
1 3 sierpnia 1996 17.00 CKS Czeladź Olimpia Piekary Ślaskie 0-2 (0-1)
1 3 sierpnia 1996 17.30 Górnik Lędziny Carbo Gliwice 0-0 (0-0)
1 4 sierpnia 1996 17.00 Pasjonat Dankowice Górnik MK Katowice 3-4 (2-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 10 sierpnia 1996 11.00 Górnik MK Katowice Victoria Jaworzno 4-0 (2-0)
2 10 sierpnia 1996 15.00 Górnik Pszów BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 (1-1)
2 10 sierpnia 1996 16.00 Odra Opole Unia Krapkowice 3-0 (1-0)
2 10 sierpnia 1996 16.00 Rymer Niedobczyce Pasjonat Dankowice 4-0 (2-0)
2 10 sierpnia 1996 16.00 AKS Niwka Rozwój Katowice 0-0 (0-0)
2 10 sierpnia 1996 16.00 Górnik Wojkowice CKS Czeladź 2-0 (1-0)
2 10 sierpnia 1996 16.00 Carbo Gliwice GKS Jastrzębie 2-1 (2-1)
2 10 sierpnia 1996 17.30 Olimpia Piekary Ślaskie Górnik Lędziny 2-0 (2-0)
2 11 sierpnia 1996 11.00 Raków II Częstochowa Concordia Knurów 2-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 14 sierpnia 1996 16.00 BKS Stal Bielsko-Biała Odra Opole 0-1 (0-0)
3 14 sierpnia 1996 16.00 Victoria Jaworzno Rymer Niedobczyce 0-1 (0-0)
3 14 sierpnia 1996 16.00 Rozwój Katowice Górnik MK Katowice 1-0 (1-0)
3 14 sierpnia 1996 16.00 Concordia Knurów Górnik Pszów 0-0 (0-0)
3 14 sierpnia 1996 16.00 Unia Krapkowice Carbo Gliwice 5-0 (3-0)
3 14 sierpnia 1996 17.00 CKS Czeladź AKS Niwka 1-1 (1-0)
3 14 sierpnia 1996 17.00 GKS Jastrzębie Olimpia Piekary Ślaskie 0-2 (0-1)
3 14 sierpnia 1996 17.00 Pasjonat Dankowice Raków II Częstochowa 2-1 (0-0)
3 14 sierpnia 1996 17.30 Górnik Lędziny Górnik Wojkowice 3-1 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 17 sierpnia 1996 11.00 Górnik MK Katowice CKS Czeladź 1-0 (0-0)
4 17 sierpnia 1996 16.00 Odra Opole Concordia Knurów 1-0 (0-0)
4 17 sierpnia 1996 16.00 Rymer Niedobczyce Rozwój Katowice 2-1 (0-1)
4 17 sierpnia 1996 16.00 AKS Niwka Górnik Lędziny 2-0 (0-0)
4 17 sierpnia 1996 16.00 Górnik Wojkowice GKS Jastrzębie 3-1 (3-0)
4 17 sierpnia 1996 16.00 Carbo Gliwice BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 (0-0)
4 17 sierpnia 1996 17.30 Olimpia Piekary Ślaskie Unia Krapkowice 0-0 (0-0)
4 18 sierpnia 1996 11.00 Raków II Częstochowa Górnik Pszów 1-1 (0-1)
4 18 sierpnia 1996 17.00 Pasjonat Dankowice Victoria Jaworzno 1-3 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 24 sierpnia 1996 11.00 GKS Jastrzębie AKS Niwka 1-1 (0-0)
5 24 sierpnia 1996 15.00 Górnik Pszów Odra Opole 0-1 (0-0)
5 24 sierpnia 1996 16.00 Concordia Knurów Carbo Gliwice 4-0 (2-0)
5 24 sierpnia 1996 16.00 Unia Krapkowice Górnik Wojkowice 2-0 (1-0)
5 24 sierpnia 1996 16.00 Victoria Jaworzno Raków II Częstochowa 2-1 (1-0)
5 24 sierpnia 1996 16.00 BKS Stal Bielsko-Biała Olimpia Piekary Ślaskie 0-0 (0-0)
5 24 sierpnia 1996 17.00 CKS Czeladź Rymer Niedobczyce 0-0 (0-0)
5 24 sierpnia 1996 17.00 Rozwój Katowice Pasjonat Dankowice 1-1 (1-0)
5 25 sierpnia 1996 17.00 Górnik Lędziny Górnik MK Katowice 2-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 31 sierpnia 1996 11.00 Górnik MK Katowice GKS Jastrzębie 0-3 (0-1)
6 31 sierpnia 1996 16.00 Raków II Częstochowa Odra Opole 0-3 (0-1)
6 31 sierpnia 1996 16.00 Rymer Niedobczyce Górnik Lędziny 0-0 (0-0)
6 31 sierpnia 1996 16.00 Carbo Gliwice Górnik Pszów 1-0 (0-0)
6 31 sierpnia 1996 16.00 AKS Niwka Unia Krapkowice 2-0 (0-0)
6 31 sierpnia 1996 16.00 Victoria Jaworzno Rozwój Katowice 2-1 (1-1)
6 31 sierpnia 1996 17.00 Olimpia Piekary Ślaskie Concordia Knurów 0-0 (0-0)
6 31 sierpnia 1996 17.00 Górnik Wojkowice BKS Stal Bielsko-Biała 0-1 (0-0)
6 1 września 1996 16.00 Pasjonat Dankowice CKS Czeladź 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 4 września 1996 15.00 Górnik Pszów Olimpia Piekary Ślaskie 1-0 (1-0)
7 4 września 1996 15.30 BKS Stal Bielsko-Biała AKS Niwka 3-1 (1-0)
7 4 września 1996 15.30 Concordia Knurów Górnik Wojkowice 1-0 (1-0)
7 4 września 1996 15.30 Górnik Lędziny Pasjonat Dankowice 5-1 (4-0)
7 4 września 1996 15.30 Rozwój Katowice Raków II Częstochowa 3-0 (0-0)
7 4 września 1996 Odra Opole Carbo Gliwice 3-1 (0-0)
7 4 września 1996 Unia Krapkowice Górnik MK Katowice 1-2 (0-0)
7 4 września 1996 16.30 CKS Czeladź Victoria Jaworzno 0-1 (0-1)
7 4 września 1996 17.00 GKS Jastrzębie Rymer Niedobczyce 1-3 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 7 września 1996 11.00 Górnik MK Katowice BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 (0-0)
8 7 września 1996 15.30 Rymer Niedobczyce Unia Krapkowice 3-2 (1-2)
8 7 września 1996 15.30 AKS Niwka Concordia Knurów 0-2 (0-2)
8 7 września 1996 15.30 Victoria Jaworzno Górnik Lędziny 2-0 (1-0)
8 7 września 1996 15.30 Rozwój Katowice CKS Czeladź 1-0 (1-0)
8 7 września 1996 17.00 Górnik Wojkowice Górnik Pszów 1-0 (0-0)
8 8 września 1996 11.00 Raków II Częstochowa Carbo Gliwice 4-0 (2-0)
8 8 września 1996 16.00 Pasjonat Dankowice GKS Jastrzębie 0-1 (0-0)
8 11 września 1996 16.00 Olimpia Piekary Ślaskie Odra Opole 1-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 14 września 1996 14.00 Górnik Pszów AKS Niwka 2-0 (2-0)
9 14 września 1996 15.30 BKS Stal Bielsko-Biała Rymer Niedobczyce 0-1 (0-1)
9 14 września 1996 15.30 Concordia Knurów Górnik MK Katowice 0-0 (0-0)
9 14 września 1996 15.30 Carbo Gliwice Olimpia Piekary Ślaskie 2-1 (0-0)
9 14 września 1996 15.30 Unia Krapkowice Pasjonat Dankowice 3-0 (1-0)
9 14 września 1996 16.00 GKS Jastrzębie Victoria Jaworzno 0-0 (0-0)
9 14 września 1996 16.00 CKS Czeladź Raków II Częstochowa 4-1 (0-0)
9 14 września 1996 16.00 Górnik Lędziny Rozwój Katowice 2-0 (2-0)
9 14 września 1996 16.30 Odra Opole Górnik Wojkowice 2-2 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 18 września 1996 15.30 AKS Niwka Odra Opole 0-0 (0-0)
10 18 września 1996 15.30 Rymer Niedobczyce Concordia Knurów 1-0 (1-0)
10 18 września 1996 15.30 Górnik MK Katowice Górnik Pszów 0-0 (0-0)
10 18 września 1996 15.30 Victoria Jaworzno Unia Krapkowice 1-0 (1-0)
10 18 września 1996 15.30 Raków II Częstochowa Olimpia Piekary Ślaskie 2-2 (2-2)
10 18 września 1996 15.30 Rozwój Katowice GKS Jastrzębie 2-1 (1-0)
10 18 września 1996 16.00 CKS Czeladź Górnik Lędziny 0-2 (0-0)
10 18 września 1996 16.00 Pasjonat Dankowice BKS Stal Bielsko-Biała 4-0 (2-0)
10 18 września 1996 16.30 Górnik Wojkowice Carbo Gliwice 2-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 21 września 1996 13.00 Górnik Pszów Rymer Niedobczyce 3-0 (2-0)
11 21 września 1996 15.00 Odra Opole Górnik MK Katowice 1-1 (0-1)
11 21 września 1996 15.00 Carbo Gliwice AKS Niwka 1-3 (0-2)
11 21 września 1996 15.00 Concordia Knurów Pasjonat Dankowice 2-1 (0-1)
11 21 września 1996 15.00 Olimpia Piekary Ślaskie Górnik Wojkowice 0-2 (0-0)
11 21 września 1996 15.00 BKS Stal Bielsko-Biała Victoria Jaworzno 1-1 (1-1)
11 21 września 1996 15.00 GKS Jastrzębie CKS Czeladź 2-1 (2-0)
11 21 września 1996 15.00 Unia Krapkowice Rozwój Katowice 3-0 (0-0)
11 21 września 1996 16.00 Górnik Lędziny Raków II Częstochowa 1-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 25 września 1996 Raków II Częstochowa Górnik Wojkowice 0-2 (0-0)
12 28 września 1996 11.00 Górnik MK Katowice Carbo Gliwice 2-1 (1-0)
12 28 września 1996 15.00 Rymer Niedobczyce Odra Opole 2-1 (0-0)
12 28 września 1996 15.00 AKS Niwka Olimpia Piekary Ślaskie 3-1 (1-1)
12 28 września 1996 15.00 Victoria Jaworzno Concordia Knurów 0-3 (0-1)
12 28 września 1996 15.00 Górnik Lędziny GKS Jastrzębie 3-2 (2-1)
12 28 września 1996 15.00 Rozwój Katowice BKS Stal Bielsko-Biała 4-0 (2-0)
12 28 września 1996 15.30 CKS Czeladź Unia Krapkowice 1-0 (1-0)
12 29 września 1996 16.00 Pasjonat Dankowice Górnik Pszów 0-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 2 października 1996 GKS Jastrzębie Raków II Częstochowa 1-3 (1-1)
13 5 października 1996 Odra Opole Pasjonat Dankowice 5-0 (0-0)
13 5 października 1996 15.00 Carbo Gliwice Rymer Niedobczyce 1-1 (0-1)
13 5 października 1996 15.00 Olimpia Piekary Ślaskie Górnik MK Katowice 0-1 (0-0)
13 5 października 1996 15.00 Górnik Pszów Victoria Jaworzno 1-0 (1-0)
13 5 października 1996 15.00 Concordia Knurów Rozwój Katowice 1-2 (1-1)
13 5 października 1996 15.00 Górnik Wojkowice AKS Niwka 1-0 (0-0)
13 5 października 1996 15.00 BKS Stal Bielsko-Biała CKS Czeladź 1-1 (1-0)
13 5 października 1996 Unia Krapkowice Górnik Lędziny 1-2 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 9 października 1996 15.00 Victoria Jaworzno Odra Opole 1-1 (0-1)
14 9 października 1996 15.00 Rymer Niedobczyce Olimpia Piekary Ślaskie 1-1 (0-1)
14 9 października 1996 15.00 Górnik MK Katowice Górnik Wojkowice 2-1 (2-0)
14 9 października 1996 15.00 Rozwój Katowice Górnik Pszów 0-1 (0-1)
14 9 października 1996 15.00 Górnik Lędziny BKS Stal Bielsko-Biała 3-1 (1-1)
14 9 października 1996 15.00 Raków II Częstochowa AKS Niwka 1-0 (0-0)
14 9 października 1996 15.00 GKS Jastrzębie Unia Krapkowice 1-1 (1-0)
14 9 października 1996 15.30 CKS Czeladź Concordia Knurów 1-1 (0-0)
14 9 października 1996 16.00 Pasjonat Dankowice Carbo Gliwice 0-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 12 października 1996 12.30 Górnik Pszów CKS Czeladź 1-2 (0-1)
15 12 października 1996 15.00 Odra Opole Rozwój Katowice 3-1 (1-0)
15 12 października 1996 15.00 Górnik Wojkowice Rymer Niedobczyce 3-1 (1-1)
15 12 października 1996 15.00 AKS Niwka Górnik MK Katowice 3-2 (2-0)
15 12 października 1996 15.00 Concordia Knurów Górnik Lędziny 0-3 (0-1)
15 12 października 1996 15.00 Carbo Gliwice Victoria Jaworzno 2-0 (2-0)
15 12 października 1996 15.00 Olimpia Piekary Ślaskie Pasjonat Dankowice 3-0 (3-0)
15 12 października 1996 15.00 Unia Krapkowice Raków II Częstochowa 4-0 (0-0)
15 12 października 1996 15.00 BKS Stal Bielsko-Biała GKS Jastrzębie 4-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 19 października 1996 15.00 CKS Czeladź Odra Opole 3-0 (3-0)
16 19 października 1996 15.00 Rymer Niedobczyce AKS Niwka 1-0 (0-0)
16 19 października 1996 15.00 Górnik Lędziny Górnik Pszów 0-0 (0-0)
16 19 października 1996 15.00 GKS Jastrzębie Concordia Knurów 1-0 (0-0)
16 19 października 1996 15.00 Victoria Jaworzno Olimpia Piekary Ślaskie 5-0 (2-0)
16 19 października 1996 15.00 Rozwój Katowice Carbo Gliwice 3-3 (1-2)
16 19 października 1996 15.00 Unia Krapkowice BKS Stal Bielsko-Biała 0-1 (0-1)
16 20 października 1996 11.00 Raków II Częstochowa Górnik MK Katowice 2-2 (0-0)
16 20 października 1996 15.00 Pasjonat Dankowice Górnik Wojkowice 1-2 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 26 października 1996 11.00 Górnik MK Katowice Rymer Niedobczyce 3-2 (2-1)
17 26 października 1996 14.30 Odra Opole Górnik Lędziny 2-1 (1-1)
17 26 października 1996 14.30 Górnik Pszów GKS Jastrzębie 1-0 (0-0)
17 26 października 1996 14.30 AKS Niwka Pasjonat Dankowice 3-0 (2-0)
17 26 października 1996 14.30 Concordia Knurów Unia Krapkowice 0-5 (0-2)
17 26 października 1996 14.30 Górnik Wojkowice Victoria Jaworzno 4-1 (2-1)
17 26 października 1996 14.30 Carbo Gliwice CKS Czeladź 3-1 (1-0)
17 26 października 1996 14.30 Olimpia Piekary Ślaskie Rozwój Katowice 2-0 (1-0)
17 26 października 1996 14.30 BKS Stal Bielsko-Biała Raków II Częstochowa 1-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 ? października 1996 Concordia Knurów BKS Stal Bielsko-Biała 0-2 (0-1)
18 2 listopada 1996 11.00 Górnik MK Katowice Pasjonat Dankowice 7-0 (3-0)
18 2 listopada 1996 14.00 Odra Opole GKS Jastrzębie 2-1 (1-0)
18 2 listopada 1996 14.00 AKS Niwka Victoria Jaworzno 2-0 (1-0)
18 2 listopada 1996 14.00 Olimpia Piekary Ślaskie CKS Czeladź 1-3 (1-0)
18 2 listopada 1996 14.00 Carbo Gliwice Górnik Lędziny 0-1 (0-0)
18 3 listopada 1996 11.00 Raków II Częstochowa Rymer Niedobczyce 2-2 (1-2)
18 3 listopada 1996 12.00 Górnik Pszów Unia Krapkowice 3-0 (2-0)
18 3 listopada 1996 14.00 Górnik Wojkowice Rozwój Katowice 1-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19 11 listopada 1996 11.00 BKS Stal Bielsko-Biała Górnik Pszów 1-1 (1-0)
19 11 listopada 1996 11.00 GKS Jastrzębie Carbo Gliwice 2-0 (1-0)
19 11 listopada 1996 13.00 Victoria Jaworzno Górnik MK Katowice 1-0 (0-0)
19 11 listopada 1996 13.00 Rozwój Katowice AKS Niwka 1-1 (1-0)
19 11 listopada 1996 14.00 Unia Krapkowice Odra Opole 3-0 (2-0)
19 11 listopada 1996 14.00 Pasjonat Dankowice Rymer Niedobczyce 0-1 (0-1)
19 11 listopada 1996 14.00 Concordia Knurów Raków II Częstochowa 2-0 (1-0)
19 11 listopada 1996 14.00 CKS Czeladź Górnik Wojkowice 0-1 (0-0)
19 11 listopada 1996 14.00 Górnik Lędziny Olimpia Piekary Ślaskie 3-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 25 marca 1997 Odra Opole BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 (3-0)
20 26 marca 1997 15.30 Rymer Niedobczyce Victoria Jaworzno 1-0 (0-0)
20 29 marca 1997 11.00 Górnik MK Katowice Rozwój Katowice 2-1 (0-1)
20 29 marca 1997 12.00 Górnik Pszów Concordia Knurów 0-1 (0-0)
20 29 marca 1997 15.30 AKS Niwka CKS Czeladź 1-0 (0-0)
20 29 marca 1997 15.30 Górnik Wojkowice Górnik Lędziny 2-1 (2-0)
20 29 marca 1997 15.30 Olimpia Piekary Ślaskie GKS Jastrzębie 0-1 (0-0)
20 29 marca 1997 15.30 Raków II Częstochowa Pasjonat Dankowice 2-1 (1-0)
20 29 marca 1997 15.30 Carbo Gliwice Unia Krapkowice 3-1 (2-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 5 kwietnia 1997 12.00 Górnik Pszów Raków II Częstochowa 1-0 (1-0)
21 5 kwietnia 1997 12.00 Victoria Jaworzno Pasjonat Dankowice 2-1 (1-1)
21 5 kwietnia 1997 15.30 CKS Czeladź Górnik MK Katowice 0-1 (0-0)
21 5 kwietnia 1997 16.00 Concordia Knurów Odra Opole 1-2 (1-0)
21 5 kwietnia 1997 16.00 Rozwój Katowice Rymer Niedobczyce 0-0 (0-0)
21 5 kwietnia 1997 16.00 Górnik Lędziny AKS Niwka 2-0 (1-0)
21 5 kwietnia 1997 16.00 GKS Jastrzębie Górnik Wojkowice 0-0 (0-0)
21 5 kwietnia 1997 16.00 Unia Krapkowice Olimpia Piekary Ślaskie 0-4 (0-2)
21 5 kwietnia 1997 16.00 BKS Stal Bielsko-Biała Carbo Gliwice 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 12 kwietnia 1997 11.00 Górnik MK Katowice Górnik Lędziny 1-0 (1-0)
22 12 kwietnia 1997 11.00 Carbo Gliwice Concordia Knurów 0-6 (0-1)
22 12 kwietnia 1997 11.00 Raków II Częstochowa Victoria Jaworzno 2-1 (2-0)
22 12 kwietnia 1997 16.00 Odra Opole Górnik Pszów 2-0 (0-0)
22 12 kwietnia 1997 16.00 Rymer Niedobczyce CKS Czeladź 1-2 (0-1)
22 12 kwietnia 1997 16.00 AKS Niwka GKS Jastrzębie 0-0 (0-0)
22 12 kwietnia 1997 16.00 Górnik Wojkowice Unia Krapkowice 0-0 (0-0)
22 12 kwietnia 1997 16.00 Olimpia Piekary Ślaskie BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 (0-0)
22 13 kwietnia 1997 16.00 Pasjonat Dankowice Rozwój Katowice 1-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
23 16 kwietnia 1997 14.00 Górnik Pszów Carbo Gliwice 3-0 (1-0)
23 16 kwietnia 1997 16.00 Górnik Lędziny Rymer Niedobczyce 0-0 (0-0)
23 16 kwietnia 1997 16.00 GKS Jastrzębie Górnik MK Katowice 2-2 (1-1)
23 16 kwietnia 1997 16.00 Unia Krapkowice AKS Niwka 0-2 (0-1)
23 16 kwietnia 1997 16.00 Concordia Knurów Olimpia Piekary Ślaskie 0-0 (0-0)
23 16 kwietnia 1997 16.00 BKS Stal Bielsko-Biała Górnik Wojkowice 0-0 (0-0)
23 16 kwietnia 1997 16.00 Rozwój Katowice Victoria Jaworzno 1-0 (0-0)
23 16 kwietnia 1997 16.00 CKS Czeladź Pasjonat Dankowice 0-0 (0-0)
23 16 kwietnia 1997 16.30 Odra Opole Raków II Częstochowa 0-2 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
24 19 kwietnia 1997 12.00 Górnik MK Katowice Unia Krapkowice 3-1 (1-0)
24 19 kwietnia 1997 13.00 Rymer Niedobczyce GKS Jastrzębie 1-1 (1-0)
24 19 kwietnia 1997 16.00 Carbo Gliwice Odra Opole 1-2 (1-2)
24 19 kwietnia 1997 16.00 Olimpia Piekary Ślaskie Górnik Pszów 2-1 (1-1)
24 19 kwietnia 1997 16.00 AKS Niwka BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 (1-1)
24 19 kwietnia 1997 16.00 Górnik Wojkowice Concordia Knurów 1-2 (0-1)
24 19 kwietnia 1997 16.00 Victoria Jaworzno CKS Czeladź 0-1 (0-1)
24 20 kwietnia 1997 11.00 Raków II Częstochowa Rozwój Katowice 0-1 (0-1)
24 20 kwietnia 1997 15.00 Pasjonat Dankowice Górnik Lędziny 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
25 26 kwietnia 1997 16.00 Odra Opole Olimpia Piekary Ślaskie 0-0 (0-0)
25 26 kwietnia 1997 16.00 Unia Krapkowice Rymer Niedobczyce 0-1 (0-0)
25 26 kwietnia 1997 16.00 BKS Stal Bielsko-Biała Górnik MK Katowice 2-1 (0-1)
25 26 kwietnia 1997 16.00 Górnik Pszów Górnik Wojkowice 3-1 (0-1)
25 26 kwietnia 1997 16.00 Concordia Knurów AKS Niwka 0-0 (0-0)
25 26 kwietnia 1997 16.00 Górnik Lędziny Victoria Jaworzno 1-2 (1-0)
25 26 kwietnia 1997 16.00 CKS Czeladź Rozwój Katowice 1-0 (1-0)
25 26 kwietnia 1997 16.00 Carbo Gliwice Raków II Częstochowa 1-2 (0-2)
25 26 kwietnia 1997 17.00 GKS Jastrzębie Pasjonat Dankowice 0-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 30 kwietnia 1997 16.00 Górnik Wojkowice Odra Opole 0-0 (0-0)
26 30 kwietnia 1997 16.00 Rymer Niedobczyce BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 (0-0)
26 30 kwietnia 1997 16.00 Górnik MK Katowice Concordia Knurów 0-1 (0-1)
26 30 kwietnia 1997 16.00 AKS Niwka Górnik Pszów 2-0 (1-0)
26 30 kwietnia 1997 16.00 Victoria Jaworzno GKS Jastrzębie 2-1 (1-1)
26 30 kwietnia 1997 16.00 Raków II Częstochowa CKS Czeladź 1-1 (0-1)
26 30 kwietnia 1997 16.00 Rozwój Katowice Górnik Lędziny 3-1 (2-0)
26 30 kwietnia 1997 16.00 Olimpia Piekary Ślaskie Carbo Gliwice 1-2 (0-2)
26 30 kwietnia 1997 16.30 Pasjonat Dankowice Unia Krapkowice 0-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
27 3 maja 1997 15.00 Odra Opole AKS Niwka 2-2 (0-0)
27 3 maja 1997 16.30 Concordia Knurów Rymer Niedobczyce 0-1 (0-0)
27 3 maja 1997 16.30 Carbo Gliwice Górnik Wojkowice 3-0 (0-0)
27 3 maja 1997 16.30 Unia Krapkowice Victoria Jaworzno 1-1 (0-1)
27 3 maja 1997 16.30 Górnik Lędziny CKS Czeladź 0-1 (0-0)
27 3 maja 1997 16.30 Olimpia Piekary Ślaskie Raków II Częstochowa 1-1 (0-1)
27 3 maja 1997 16.30 BKS Stal Bielsko-Biała Pasjonat Dankowice 2-0 (1-0)
27 3 maja 1997 17.00 Górnik Pszów Górnik MK Katowice 0-1 (0-1)
27 4 maja 1997 11.00 GKS Jastrzębie Rozwój Katowice 2-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
28 10 maja 1997 11.00 Górnik MK Katowice Odra Opole 0-2 (0-1)
28 10 maja 1997 16.30 Rymer Niedobczyce Górnik Pszów 1-3 (0-2)
28 10 maja 1997 16.30 AKS Niwka Carbo Gliwice 0-0 (0-0)
28 10 maja 1997 16.30 Górnik Wojkowice Olimpia Piekary Ślaskie 0-4 (0-3)
28 10 maja 1997 16.30 Victoria Jaworzno BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 (0-0)
28 10 maja 1997 16.30 CKS Czeladź GKS Jastrzębie 1-0 (0-0)
28 10 maja 1997 16.30 Rozwój Katowice Unia Krapkowice 1-0 (0-0)
28 11 maja 1997 11.00 Raków II Częstochowa Górnik Lędziny 5-0 (2-0)
28 11 maja 1997 16.30 Pasjonat Dankowice Concordia Knurów 1-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
29 17 maja 1997 11.00 GKS Jastrzębie Górnik Lędziny 1-0 (1-0)
29 17 maja 1997 16.00 Górnik Pszów Pasjonat Dankowice 1-0 (0-0)
29 17 maja 1997 17.00 Odra Opole Rymer Niedobczyce 3-1 (1-1)
29 17 maja 1997 17.00 Carbo Gliwice Górnik MK Katowice 3-1 (1-1)
29 17 maja 1997 17.00 Olimpia Piekary Ślaskie AKS Niwka 1-0 (1-0)
29 17 maja 1997 17.00 Concordia Knurów Victoria Jaworzno 0-0 (0-0)
29 17 maja 1997 17.00 Górnik Wojkowice Raków II Częstochowa 0-0 (0-0)
29 17 maja 1997 17.00 Unia Krapkowice CKS Czeladź 1-1 (0-0)
29 17 maja 1997 17.00 BKS Stal Bielsko-Biała Rozwój Katowice 2-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
30 24 maja 1997 11.00 Górnik MK Katowice Olimpia Piekary Ślaskie 5-0 (1-0)
30 24 maja 1997 17.00 Rymer Niedobczyce Carbo Gliwice 3-2 (1-1)
30 24 maja 1997 17.00 Victoria Jaworzno Górnik Pszów 3-1 (0-1)
30 24 maja 1997 17.00 Rozwój Katowice Concordia Knurów 1-4 (0-2)
30 24 maja 1997 17.00 AKS Niwka Górnik Wojkowice 1-1 (1-0)
30 24 maja 1997 17.00 CKS Czeladź BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 (1-0)
30 24 maja 1997 17.00 Raków II Częstochowa GKS Jastrzębie 1-1 (1-1)
30 24 maja 1997 18.00 Górnik Lędziny Unia Krapkowice 4-0 (1-0)
30 25 maja 1997 17.00 Pasjonat Dankowice Odra Opole 1-1 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
31 28 maja 1997 17.00 Odra Opole Victoria Jaworzno 2-0 (1-0)
31 28 maja 1997 17.00 Olimpia Piekary Ślaskie Rymer Niedobczyce 2-1 (2-1)
31 28 maja 1997 17.00 Górnik Pszów Rozwój Katowice 2-4 (1-1)
31 28 maja 1997 17.00 Concordia Knurów CKS Czeladź 1-1 (1-0)
31 28 maja 1997 17.00 BKS Stal Bielsko-Biała Górnik Lędziny 2-0 (0-0)
31 28 maja 1997 17.00 AKS Niwka Raków II Częstochowa 3-3 (2-2)
31 28 maja 1997 17.00 Unia Krapkowice GKS Jastrzębie 1-2 (1-0)
31 28 maja 1997 17.00 Carbo Gliwice Pasjonat Dankowice 2-1 (2-0)
31 4 czerwca 1997 17.00 Górnik Wojkowice Górnik MK Katowice 1-2 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
32 7 czerwca 1997 11.00 Górnik MK Katowice AKS Niwka 1-1 (0-0)
32 7 czerwca 1997 17.00 Rozwój Katowice Odra Opole 1-4 (0-3)
32 7 czerwca 1997 17.00 Rymer Niedobczyce Górnik Wojkowice 1-1 (1-0)
32 7 czerwca 1997 17.00 CKS Czeladź Górnik Pszów 1-4 (0-1)
32 7 czerwca 1997 17.00 Victoria Jaworzno Carbo Gliwice 0-2 (0-0)
32 7 czerwca 1997 17.00 Raków II Częstochowa Unia Krapkowice 4-1 (0-1)
32 7 czerwca 1997 18.00 Górnik Lędziny Concordia Knurów 0-1 (0-0)
32 7 czerwca 1997 18.00 GKS Jastrzębie BKS Stal Bielsko-Biała 4-1 (4-0)
32 8 czerwca 1997 17.00 Pasjonat Dankowice Olimpia Piekary Ślaskie 0-2 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
33 11 czerwca 1997 17.00 Odra Opole CKS Czeladź 1-2 (1-1)
33 11 czerwca 1997 17.00 AKS Niwka Rymer Niedobczyce 1-0 (1-0)
33 11 czerwca 1997 17.00 Górnik MK Katowice Raków II Częstochowa 1-1 (0-0)
33 11 czerwca 1997 17.00 Górnik Pszów Górnik Lędziny 2-1 (2-0)
33 11 czerwca 1997 17.00 Concordia Knurów GKS Jastrzębie 1-2 (1-1)
33 11 czerwca 1997 17.00 Górnik Wojkowice Pasjonat Dankowice 1-1 (1-0)
33 11 czerwca 1997 17.00 Olimpia Piekary Ślaskie Victoria Jaworzno 2-1 (1-1)
33 11 czerwca 1997 17.00 Carbo Gliwice Rozwój Katowice 3-0 (1-0)
33 11 czerwca 1997 17.00 BKS Stal Bielsko-Biała Unia Krapkowice 1-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
34 21 czerwca 1997 17.00 Górnik Lędziny Odra Opole 2-2 (0-2)
34 21 czerwca 1997 17.00 Rymer Niedobczyce Górnik MK Katowice 3-3 (1-0)
34 21 czerwca 1997 17.00 GKS Jastrzębie Górnik Pszów 3-1 (2-0)
34 21 czerwca 1997 17.00 Pasjonat Dankowice AKS Niwka 2-2 (0-1)
34 21 czerwca 1997 17.00 Unia Krapkowice Concordia Knurów 1-1 (0-0)
34 21 czerwca 1997 17.00 Victoria Jaworzno Górnik Wojkowice 2-1 (1-0)
34 21 czerwca 1997 17.00 CKS Czeladź Carbo Gliwice 2-0 (0-0)
34 21 czerwca 1997 17.00 Rozwój Katowice Olimpia Piekary Ślaskie 4-2 (2-0)
34 21 czerwca 1997 17.00 Raków II Częstochowa BKS Stal Bielsko-Biała 3-2 (1-1)
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego