Piłka nożna: Liga III, Grupa V - Sezon 1979/1980

Z WikiZagłębie
(Przekierowano z 1979/80 III liga - grupa V)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1979/80 III liga - grupa V

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Górnik Knurów 30 48 23 2 5 76 25
2 BKS Stal Bielsko-Biała 30 36 16 4 10 50 41
3 Sparta Zabrze 30 36 13 10 7 35 26
4 ŁTS Łabędy 30 35 15 5 10 37 32
5 AKS Górnik Niwka 30 35 13 9 8 44 26
6 Odra Wodzisław Śląski 30 34 14 6 10 33 32
7 Urania Kochłowice 30 32 13 6 11 36 35
8 MCKS Czeladź 30 32 11 10 9 41 37
9 Górnik Czerwionka 30 29 10 9 11 35 35
10 Walka Zabrze 30 27 8 11 11 35 42
11 Rozwój Katowice 30 26 8 10 12 35 39
12 Grunwald Halemba 30 26 9 8 13 42 53
13 Unia Racibórz 30 23 8 7 15 30 46
14 Beskid Andrychów 30 23 9 5 16 44 58
15 BBTS Bielsko-Biała 30 20 5 10 15 29 55
16 Victoria Częstochowa 30 18 6 6 18 37 57

O kolejności w tabeli w przypadku równej ilości punktów decydował bilans bezpośrednich spotkań.
Mecz Walka-Urania (1:0, 14k) zweryfikowano jako wo na korzyść gospodarzy.

M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Górnik Knurów - 1:2 2:1 3:0 2:1 0:3 3:0 2:1 4:0 3:0 3:0 4:2 4:1 4:1 7:0 6:2
2 BKS Stal Bielsko-Biała 1:2 - 2:0 1:2 1:2 4:1 3:2 0:0 2:3 2:1 1:1 5:1 3:0 2:0 1:0 4:2
3 Sparta Mikulczyce (Zabrze) 1:0 1:2 - 2:0 0:0 1:0 1:1 1:0 1:0 0:2 1:1 2:0 2:1 3:1 2:1 2:0
4 ŁTS Łabędy (Gliwice) 3:2 3:1 1:0 - 2:0 0:1 0:0 2:0 1:0 0:0 4:0 2:0 0:2 1:0 1:1 1:0
5 AKS Górnik Niwka 1:1 0:1 2:2 2:1 - 0:1 2:0 1:1 1:0 2:0 2:2 2:0 5:0 3:0 2:0 5:1
6 Odra Wodzisław Śląski 0:2 4:0 1:1 3:1 0:1 - 1:0 1:0 0:0 0:0 2:1 5:2 2:1 2:0 0:1 1:0
7 Urania Kochłowice (Ruda Śląska) 0:2 1:0 1:0 2:0 0:0 1:1 - 2:0 0:1 4:1 2:0 5:1 1:0 2:0 2:1 3:1
8 MCKS Czeladź 0:0 2:1 1:1 2:0 1:1 4:1 2:2 - 5:2 2:1 1:0 1:0 1:1 2:1 1:1 3:1
9 Górnik Czerwionka 0:1 3:1 0:0 0:2 0:0 5:0 1:2 3:1 - 2:2 0:0 2:0 1:0 3:2 0:0 2:1
10 Walka Makoszowy (Zabrze) 1:4 0:1 1:3 0:2 2:1 2:0 3:0* 2:1 0:1 - 2:1 1:1 1:1 2:2 0:0 3:0
11 Rozwój Katowice 0:2 3:0 1:1 1:2 2:1 3:0 0:0 0:1 2:2 3:1 - 4:3 0:1 1:1 2:0 2:2
12 Grunwald Halemba (Ruda Śląska) 1:0 2:2 1:1 1:1 2:1 0:0 2:0 3:0 1:0 1:2 1:2 - 2:1 3:2 7:1 2:1
13 Unia Racibórz 0:2 1:2 0:0 1:2 0:1 0:1 1:0 1:5 0:0 2:2 1:1 0:0 - 4:2 2:1 0:2
14 Beskid Andrychów 1:5 0:1 1:0 3:1 1:3 1:0 5:2 5:2 2:1 1:1 1:0 1:1 2:3 - 3:0 2:0
15 BBTS Bielsko-Biała 2:3 2:3 2:3 1:1 1:1 1:1 0:1 1:1 1:0 1:1 1:0 1:1 1:4 4:1 - 1:3
16 Victoria Częstochowa 0:2 1:1 1:2 3:1 2:1 0:1 3:0 0:0 3:3 1:1 0:2 4:1 0:1 2:2 1:2 -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 29 lipca 1979 11.00 Grunwald Halemba BKS Stal Bielsko-Biała 2-2 (2-2)
1 29 lipca 1979 11.00 Górnik Czerwionka Sparta Zabrze 0-0 (0-0)
1 29 lipca 1979 11.00 AKS Górnik Niwka ŁTS Łabędy 2-1 (1-0)
1 29 lipca 1979 16.30 Rozwój Katowice Beskid Andrychów 1-1 (1-0)
1 29 lipca 1979 17.30 Walka Makoszowy Górnik Knurów 1-4 (1-2)
1 28/29 lipca 1979 Odra Wodzisław Śląski Unia Racibórz 2-1 (1-0)
1 28/29 lipca 1979 BBTS Bielsko-Biała Urania Kochłowice 0-1 (0-0)
1 28/29 lipca 1979 Victoria Częstochowa MCKS Czeladź 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 11 sierpnia 1979 17.00 Sparta Zabrze Walka Makoszowy 0-2 (0-1)
2 11 sierpnia 1979 17.00 Urania Kochłowice Rozwój Katowice 2-0 (1-0)
2 12 sierpnia 1979 11.00 ŁTS Łabędy BBTS Bielsko-Biała 1-1 (1-1)
2 12 sierpnia 1979 11.00 MCKS Czeladź Górnik Czerwionka 5-2 (2-0)
2 12 sierpnia 1979 17.00 BKS Stal Bielsko-Biała Victoria Częstochowa 4-2 (4-0)
2 12 sierpnia 1979 17.00 Unia Racibórz Grunwald Halemba 0-0 (0-0)
2 12 sierpnia 1979 17.30 Górnik Knurów AKS Górnik Niwka 2-1 (1-0)
2 12 sierpnia 1979 18.00 Beskid Andrychów Odra Wodzisław Śląski 1-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 25 sierpnia 1979 16.00 Walka Makoszowy MCKS Czeladź 2-1 (0-0)
3 25 sierpnia 1979 17.00 BBTS Bielsko-Biała Górnik Knurów 2-3 (1-2)
3 25 sierpnia 1979 18.00 Beskid Andrychów Urania Kochłowice 5-2 (3-0)
3 26 sierpnia 1979 11.00 Górnik Czerwionka BKS Stal Bielsko-Biała 3-1 (2-1)
3 26 sierpnia 1979 11.00 AKS Górnik Niwka Sparta Zabrze 2-2 (1-1)
3 26 sierpnia 1979 11.00 Rozwój Katowice ŁTS Łabędy 1-2 (0-1)
3 26 sierpnia 1979 11.00 Grunwald Halemba Odra Wodzisław Śląski 0-0 (0-0)
3 26 sierpnia 1979 11.00 Victoria Częstochowa Unia Racibórz 0-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 29/30 sierpnia 1979 Beskid Andrychów Górnik Knurów 1-5 (1-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 1 września 1979 16.00 MCKS Czeladź AKS Górnik Niwka 1-1 (0-1)
4 1 września 1979 17.00 BKS Stal Bielsko-Biała Walka Makoszowy 2-1 (2-0)
4 1 września 1979 17.00 Odra Wodzisław Śląski Victoria Częstochowa 1-0 (0-0)
4 2 września 1979 11.00 Sparta Zabrze BBTS Bielsko-Biała 2-1
4 2 września 1979 11.00 Unia Racibórz Górnik Czerwionka 0-0 (0-0)
4 2 września 1979 11.00 Grunwald Halemba Beskid Andrychów 3-2 (3-2)
4 2 września 1979 16.30 Górnik Knurów Rozwój Katowice 3-0 (1-0)
4 2 września 1979 16.30 ŁTS Łabędy Urania Kochłowice 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 15 września 1979 15.30 Walka Makoszowy Unia Racibórz 1-1 (1-1)
5 15 września 1979 16.00 Urania Kochłowice Górnik Knurów 0-2 (0-1)
5 15 września 1979 16.00 Rozwój Katowice Sparta Zabrze 1-1 (0-0)
5 15 września 1979 16.00 Beskid Andrychów ŁTS Łabędy 3-1 (1-1)
5 15 września 1979 17.00 BBTS Bielsko-Biała MCKS Czeladź 1-1 (0-1)
5 16 września 1979 11.00 AKS Górnik Niwka BKS Stal Bielsko-Biała 0-1 (0-1)
5 16 września 1979 11.00 Górnik Czerwionka Odra Wodzisław Śląski 5-0 (2-0)
5 16 września 1979 11.00 Victoria Częstochowa Grunwald Halemba 4-1 (2-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 22 września 1979 15.30 BKS Stal Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała 1-0 (0-0)
6 22 września 1979 15.30 Sparta Zabrze Urania Kochłowice 1-1 (1-0)
6 22 września 1979 15.30 MCKS Czeladź Rozwój Katowice 1-0 (1-0)
6 22 września 1979 16.00 Victoria Częstochowa Beskid Andrychów 2-2 (1-1)
6 22 września 1979 16.30 Odra Wodzisław Śląski Walka Makoszowy 0-0 (0-0)
6 22/23 września 1979 Grunwald Halemba Górnik Czerwionka 1-0 (1-0)
6 23 września 1979 15.00 Unia Racibórz AKS Górnik Niwka 0-1 (0-1)
6 26 września 1979 Górnik Knurów ŁTS Łabędy 3-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 29 września 1979 16.00 Urania Kochłowice MCKS Czeladź 2-0 (0-0)
7 29 września 1979 16.00 Walka Makoszowy Grunwald Halemba 1-1 (1-1)
7 30 września 1979 11.00 Rozwój Katowice BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 (1-0)
7 30 września 1979 11.00 ŁTS Łabędy Sparta Zabrze 1-0 (0-0)
7 30 września 1979 11.00 Górnik Czerwionka Victoria Częstochowa 2-1 (1-1)
7 30 września 1979 11.30 AKS Górnik Niwka Odra Wodzisław Śląski 0-1 (0-0)
7 29/30 września 1979 BBTS Bielsko-Biała Unia Racibórz 1-4 (1-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 6 października 1979 14.00 BKS Stal Bielsko-Biała Urania Kochłowice 3-2 (3-1)
8 7 października 1979 11.00 Sparta Zabrze Górnik Knurów 1-0 (1-0)
8 7 października 1979 11.00 Grunwald Halemba AKS Górnik Niwka 2-1 (2-0)
8 6/7 października 1979 MCKS Czeladź ŁTS Łabędy 2-0 (1-0)
8 7 października 1979 11.00 Odra Wodzisław Śląski BBTS Bielsko-Biała 0-1 (0-1)
8 7 października 1979 11.00 Górnik Czerwionka Beskid Andrychów 3-2 (1-0)
8 7 października 1979 11.00 Victoria Częstochowa Walka Makoszowy 1-1 (0-0)
8 7 października 1979 11.00 Unia Racibórz Rozwój Katowice 1-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 13 października 1979 15.00 Walka Makoszowy Górnik Czerwionka 0-1 (0-1)
9 14 października 1979 11.00 Beskid Andrychów Sparta Zabrze 1-0 (1-0)
9 14 października 1979 11.00 AKS Górnik Niwka Victoria Częstochowa 5-1 (4-1)
9 14 października 1979 11.00 Rozwój Katowice Odra Wodzisław Śląski 3-0 (2-0)
9 14 października 1979 11.00 Urania Kochłowice Unia Racibórz 1-0 (1-0)
9 14 października 1979 15.00 Górnik Knurów MCKS Czeladź 2-1 (1-0)
9 13/14 października 1979 BBTS Bielsko-Biała Grunwald Halemba 1-1 (0-1)
9 14 października 1979 ŁTS Łabędy BKS Stal Bielsko-Biała przełożony
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 20 października 1979 13.30 BKS Stal Bielsko-Biała Górnik Knurów 1-2 (0-1)
10 20 października 1979 15.00 Walka Makoszowy Beskid Andrychów 2-2 (1-1)
10 21 października 1979 11.00 MCKS Czeladź Sparta Zabrze 1-1 (0-0)
10 21 października 1979 11.00 Górnik Czerwionka AKS Górnik Niwka 0-0 (0-0)
10 21 października 1979 11.00 Unia Racibórz ŁTS Łabędy 1-2 (1-1)
10 21 października 1979 11.00 Odra Wodzisław Śląski Urania Kochłowice 1-0 (1-0)
10 21 października 1979 11.00 Grunwald Halemba Rozwój Katowice 1-2 (0-0)
10 21 października 1979 11.00 Victoria Częstochowa BBTS Bielsko-Biała 1-2 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 28 października 1979 11.00 Sparta Zabrze BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 (0-0)
11 28 października 1979 11.00 AKS Górnik Niwka Walka Makoszowy 2-0 (1-0)
11 28 października 1979 11.00 Urania Kochłowice Grunwald Halemba 5-1 (3-0)
11 28 października 1979 11.00 Rozwój Katowice Victoria Częstochowa 2-2 (1-0)
11 28 października 1979 14.00 Górnik Knurów Unia Racibórz 4-1 (1-0)
11 27/28 października 1979 ŁTS Łabędy Odra Wodzisław Śląski 0-1 (0-0)
11 27/28 października 1979 Beskid Andrychów MCKS Czeladź 5-2 (3-1)
11 27/28 października 1979 BBTS Bielsko-Biała Górnik Czerwionka 1-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 4 listopada 1979 11.00 Odra Wodzisław Śląski Górnik Knurów 0-2 (0-0)
12 4 listopada 1979 11.00 BKS Stal Bielsko-Biała MCKS Czeladź 0-0 (0-0)
12 4 listopada 1979 11.00 Unia Racibórz Sparta Zabrze 0-0 (0-0)
12 4 listopada 1979 11.00 AKS Górnik Niwka Beskid Andrychów 3-0 (3-0)
12 4 listopada 1979 11.00 Grunwald Halemba ŁTS Łabędy 1-1 (1-0)
12 4 listopada 1979 11.00 Victoria Częstochowa Urania Kochłowice 3-0 (1-0)
12 4 listopada 1979 11.00 Górnik Czerwionka Rozwój Katowice 0-0 (0-0)
12 4 listopada 1979 14.00 Walka Makoszowy BBTS Bielsko-Biała 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 7 listopada 1979 ŁTS Łabędy BKS Stal Bielsko-Biała 3-1 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 11 listopada 1979 11.00 Górnik Knurów Grunwald Halemba 4-2 (2-1)
13 11 listopada 1979 11.00 Sparta Zabrze Odra Wodzisław Śląski 1-0 (0-0)
13 11 listopada 1979 11.00 ŁTS Łabędy Victoria Częstochowa 1-0 (0-0)
13 11 listopada 1979 11.00 Urania Kochłowice Górnik Czerwionka 0-1 (0-1)
13 11 listopada 1979 11.00 MCKS Czeladź Unia Racibórz 1-1 (1-0)
13 11 listopada 1979 11.00 Rozwój Katowice Walka Makoszowy 3-1 (1-0)
13 10/11 listopada 1979 Beskid Andrychów BKS Stal Bielsko-Biała 0-1 (0-1)
13 10/11 listopada 1979 BBTS Bielsko-Biała AKS Górnik Niwka 1-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 17 listopada 1979 13.00 Walka Makoszowy Urania Kochłowice 1-0 (1-0)
14 18 listopada 1979 11.00 Victoria Częstochowa Górnik Knurów 0-2 (0-1)
14 18 listopada 1979 11.00 Unia Racibórz BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 (0-1)
14 18 listopada 1979 11.00 Grunwald Halemba Sparta Zabrze 1-1 (0-0)
14 18 listopada 1979 11.00 AKS Górnik Niwka Rozwój Katowice 2-2 (1-2)
14 18 listopada 1979 11.00 Górnik Czerwionka ŁTS Łabędy 0-2 (0-1)
14 18 listopada 1979 11.00 Odra Wodzisław Śląski MCKS Czeladź 1-0 (1-0)
14 18 listopada 1979 11.00 BBTS Bielsko-Biała Beskid Andrychów 4-1 (3-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 25 listopada 1979 11.00 Górnik Knurów Górnik Czerwionka 4-0 (2-0)
15 25 listopada 1979 11.00 BKS Stal Bielsko-Biała Odra Wodzisław Śląski 4-1 (1-1)
15 25 listopada 1979 11.00 Sparta Zabrze Victoria Częstochowa 2-0 (0-0)
15 25 listopada 1979 11.00 Urania Kochłowice AKS Górnik Niwka 0-0 (0-0)
15 25 listopada 1979 11.00 ŁTS Łabędy Walka Makoszowy 0-0 (0-0)
15 25 listopada 1979 11.00 MCKS Czeladź Grunwald Halemba 1-0 (0-0)
15 25 listopada 1979 11.00 Rozwój Katowice BBTS Bielsko-Biała 2-0 (1-0)
15 25 listopada 1979 11.00 Beskid Andrychów Unia Racibórz 2-3 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 weryfikacja Walka Makoszowy Urania Kochłowice 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 22 marca 1980 14.30 Beskid Andrychów Rozwój Katowice 1-0 (0-0)
16 22 marca 1980 15.00 BKS Stal Bielsko-Biała Grunwald Halemba 5-1 (3-0)
16 22 marca 1980 15.00 ŁTS Łabędy AKS Górnik Niwka 2-0 (0-0)
16 22 marca 1980 15.00 Unia Racibórz Odra Wodzisław Śląski 0-1 (0-1)
16 22 marca 1980 15.30 Sparta Zabrze Górnik Czerwionka 1-0 (0-0)
16 22 marca 1980 15.30 Urania Kochłowice BBTS Bielsko-Biała 2-1 (2-0)
16 22/23 marca 1980 Górnik Knurów Walka Makoszowy 3-0 (1-0)
16 23 marca 1980 MCKS Czeladź Victoria Częstochowa 3-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 30 marca 1980 11.00 AKS Górnik Niwka Górnik Knurów 1-1 (1-1)
17 30 marca 1980 11.00 Odra Wodzisław Śląski Beskid Andrychów 2-0 (0-0)
17 30 marca 1980 11.00 Rozwój Katowice Urania Kochłowice 0-0 (0-0)
17 30 marca 1980 11.00 Górnik Czerwionka MCKS Czeladź 3-1 (1-0)
17 30 marca 1980 11.00 Grunwald Halemba Unia Racibórz 2-1 (1-0)
17 30 marca 1980 15.00 Walka Makoszowy Sparta Zabrze 1-3 (1-0)
17 30 marca 1980 15.00 BBTS Bielsko-Biała ŁTS Łabędy 1-1 (1-1)
17 30 marca 1980 16.00 Victoria Częstochowa BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 5 kwietnia 1980 14.00 BKS Stal Bielsko-Biała Górnik Czerwionka 2-3 (2-2)
18 5 kwietnia 1980 15.30 Górnik Knurów BBTS Bielsko-Biała 7-0 (3-0)
18 5 kwietnia 1980 15.30 Odra Wodzisław Śląski Grunwald Halemba 5-2 (3-1)
18 5 kwietnia 1980 16.00 Sparta Zabrze AKS Górnik Niwka 0-0 (0-0)
18 5 kwietnia 1980 16.00 ŁTS Łabędy Rozwój Katowice 4-0 (3-0)
18 5 kwietnia 1980 16.00 MCKS Czeladź Walka Makoszowy 2-1 (0-1)
18 6 kwietnia 1980 11.00 Urania Kochłowice Beskid Andrychów 2-0 (0-0)
18 7 kwietnia 1980 11.00 Unia Racibórz Victoria Częstochowa 0-2 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19 12 kwietnia 1980 16.00 Victoria Częstochowa Odra Wodzisław Śląski 0-1 (0-0)
19 13 kwietnia 1980 11.00 Rozwój Katowice Górnik Knurów 0-2 (0-1)
19 13 kwietnia 1980 11.00 AKS Górnik Niwka MCKS Czeladź 1-1 (0-0)
19 13 kwietnia 1980 11.00 Urania Kochłowice ŁTS Łabędy 2-0 (1-0)
19 13 kwietnia 1980 11.00 Górnik Czerwionka Unia Racibórz 1-0 (0-0)
19 13 kwietnia 1980 11.00 Beskid Andrychów Grunwald Halemba 1-1 (1-1)
19 13 kwietnia 1980 15.00 Walka Makoszowy BKS Stal Bielsko-Biała 0-1 (0-0)
19 13 kwietnia 1980 15.00 BBTS Bielsko-Biała Sparta Zabrze 2-3 (1-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 19 kwietnia 1980 16.00 BKS Stal Bielsko-Biała AKS Górnik Niwka 1-2 (0-0)
20 19 kwietnia 1980 16.00 MCKS Czeladź BBTS Bielsko-Biała 1-1 (1-0)
20 19 kwietnia 1980 16.30 Odra Wodzisław Śląski Górnik Czerwionka 0-0 (0-0)
20 19 kwietnia 1980 17.00 Sparta Zabrze Rozwój Katowice 1-1 (1-0)
20 20 kwietnia 1980 11.00 ŁTS Łabędy Beskid Andrychów 1-0 (1-0)
20 20 kwietnia 1980 11.00 Unia Racibórz Walka Makoszowy 2-2 (1-1)
20 20 kwietnia 1980 11.00 Grunwald Halemba Victoria Częstochowa 2-1 (1-0)
20 20 kwietnia 1980 16.00 Górnik Knurów Urania Kochłowice 3-0 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 26 kwietnia 1980 16.00 Walka Makoszowy Odra Wodzisław Śląski 2-0 (1-0)
21 27 kwietnia 1980 11.00 ŁTS Łabędy Górnik Knurów 3-2 (2-2)
21 27 kwietnia 1980 11.00 Urania Kochłowice Sparta Zabrze 1-0 (1-0)
21 27 kwietnia 1980 11.00 AKS Górnik Niwka Unia Racibórz 5-0 (2-0)
21 27 kwietnia 1980 11.00 Górnik Czerwionka Grunwald Halemba 2-0 (1-0)
21 26/27 kwietnia 1980 BBTS Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała 2-3 (2-0)
21 26/27 kwietnia 1980 Rozwój Katowice MCKS Czeladź 0-1 (0-0)
21 26/27 kwietnia 1980 Beskid Andrychów Victoria Częstochowa 2-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 3 maja 1980 16.00 BKS Stal Bielsko-Biała Rozwój Katowice 1-1 (1-0)
22 3 maja 1980 17.00 Sparta Zabrze ŁTS Łabędy 2-0 (1-0)
22 4 maja 1980 11.00 Grunwald Halemba Walka Makoszowy 1-2 (0-0)
22 4 maja 1980 11.00 Unia Racibórz BBTS Bielsko-Biała 2-1 (1-x)
22 4 maja 1980 16.30 Górnik Knurów Beskid Andrychów 4-1 (2-0)
22 4 maja 1980 17.00 MCKS Czeladź Urania Kochłowice 2-2 (1-0)
22 4 maja 1980 17.00 Victoria Częstochowa Górnik Czerwionka 3-3 (2-1)
22 3/4 maja 1980 Odra Wodzisław Śląski AKS Górnik Niwka 0-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
23 10/11 maja 1980 Górnik Knurów Sparta Zabrze 2-1 (1-0)
23 10/11 maja 1980 Urania Kochłowice BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 (0-0)
23 10/11 maja 1980 AKS Górnik Niwka Grunwald Halemba 2-0 (2-0)
23 10/11 maja 1980 ŁTS Łabędy MCKS Czeladź 2-0 (0-0)
23 10/11 maja 1980 BBTS Bielsko-Biała Odra Wodzisław Śląski 1-1 (1-0)
23 10/11 maja 1980 Beskid Andrychów Górnik Czerwionka 2-1 (0-0)
23 10/11 maja 1980 Walka Makoszowy Victoria Częstochowa 3-0 (1-0)
23 10/11 maja 1980 Rozwój Katowice Unia Racibórz 0-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
24 17 maja 1980 17.00 MCKS Czeladź Górnik Knurów 0-0 (0-0)
24 17/18 maja 1980 BKS Stal Bielsko-Biała ŁTS Łabędy 1-2 (0-2)
24 17/18 maja 1980 Sparta Zabrze Beskid Andrychów 3-1 (0-0)
24 17/18 maja 1980 Victoria Częstochowa AKS Górnik Niwka 2-1 (1-1)
24 17 maja 1980 17.00 Odra Wodzisław Śląski Rozwój Katowice 2-1 (2-0)
24 17 maja 1980 17.00 Unia Racibórz Urania Kochłowice 1-0 (0-0)
24 17/18 maja 1980 Górnik Czerwionka Walka Makoszowy 2-2 (1-1)
24 17/18 maja 1980 Grunwald Halemba BBTS Bielsko-Biała 7-1 (4-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
25 24 maja 1980 16.00 ŁTS Łabędy Unia Racibórz 0-2 (0-2)
25 24 maja 1980 17.00 Sparta Zabrze MCKS Czeladź 1-0 (1-0)
25 25 maja 1980 11.00 AKS Górnik Niwka Górnik Czerwionka 1-0 (1-0)
25 25 maja 1980 11.00 Urania Kochłowice Odra Wodzisław Śląski 1-1 (0-0)
25 25 maja 1980 11.00 Beskid Andrychów Walka Makoszowy 1-1 (1-1)
25 25 maja 1980 11.00 Rozwój Katowice Grunwald Halemba 4-3 (2-0)
25 25 maja 1980 16.00 BBTS Bielsko-Biała Victoria Częstochowa 1-3 (0-1)
25 25 maja 1980 17.00 Górnik Knurów BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 31 maja/1 czerwca 1980 Unia Racibórz Górnik Knurów 0-2 (0-1)
26 31 maja 1980 BKS Stal Bielsko-Biała Sparta Zabrze 2-0 (1-0)
26 31 maja/1 czerwca 1980 Walka Makoszowy AKS Górnik Niwka 2-1 (0-0)
26 31 maja/1 czerwca 1980 Odra Wodzisław Śląski ŁTS Łabędy 3-1 (1-0)
26 31 maja/1 czerwca 1980 Grunwald Halemba Urania Kochłowice 2-0 (1-0)
26 31 maja/1 czerwca 1980 MCKS Czeladź Beskid Andrychów 2-1 (1-0)
26 31 maja/1 czerwca 1980 Górnik Czerwionka BBTS Bielsko-Biała 0-0 (0-0)
26 31 maja/1 czerwca 1980 Victoria Częstochowa Rozwój Katowice 0-2 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
27 5 czerwca 1980 Górnik Knurów Odra Wodzisław Śląski 0-3 (0-1)
27 5 czerwca 1980 MCKS Czeladź BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 (1-1)
27 5 czerwca 1980 Sparta Zabrze Unia Racibórz 2-1
27 5 czerwca 1980 Beskid Andrychów AKS Górnik Niwka 1-3 (0-1)
27 5 czerwca 1980 ŁTS Łabędy Grunwald Halemba 2-0 (1-0)
27 5 czerwca 1980 Urania Kochłowice Victoria Częstochowa 3-1 (1-0)
27 5 czerwca 1980 Rozwój Katowice Górnik Czerwionka 2-2 (1-1)
27 5 czerwca 1980 BBTS Bielsko-Biała Walka Makoszowy 1-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
28 7/8 czerwca 1980 Grunwald Halemba Górnik Knurów 1-0 (1-0)
28 7/8 czerwca 1980 BKS Stal Bielsko-Biała Beskid Andrychów 2-0 (1-0)
28 7/8 czerwca 1980 Odra Wodzisław Śląski Sparta Zabrze 1-1 (1-0)
28 7/8 czerwca 1980 AKS Górnik Niwka BBTS Bielsko-Biała 2-0 (0-0)
28 7/8 czerwca 1980 Victoria Częstochowa ŁTS Łabędy 3-1 (2-1)
28 7/8 czerwca 1980 Górnik Czerwionka Urania Kochłowice 1-2 (1-1)
28 7/8 czerwca 1980 Unia Racibórz MCKS Czeladź 1-5 (0-1)
28 7/8 czerwca 1980 Walka Makoszowy Rozwój Katowice 2-1 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
29 14/15 czerwca 1980 Górnik Knurów Victoria Częstochowa 6-2 (5-0)
29 14/15 czerwca 1980 BKS Stal Bielsko-Biała Unia Racibórz 3-0 (0-0)
29 14/15 czerwca 1980 Sparta Zabrze Grunwald Halemba 2-0 (1-0)
29 14/15 czerwca 1980 Rozwój Katowice AKS Górnik Niwka 2-1 (1-1)
29 14/15 czerwca 1980 ŁTS Łabędy Górnik Czerwionka 1-0 (0-0)
29 14/15 czerwca 1980 MCKS Czeladź Odra Wodzisław Śląski 4-1 (1-0)
29 14/15 czerwca 1980 Urania Kochłowice Walka Makoszowy 4-1 (3-0)
29 14/15 czerwca 1980 Beskid Andrychów BBTS Bielsko-Biała 3-0 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
30 21/22 czerwca 1980 Górnik Czerwionka Górnik Knurów 0-1 (0-0)
30 21/22 czerwca 1980 Odra Wodzisław Śląski BKS Stal Bielsko-Biała 4-0 (1-0)
30 21/22 czerwca 1980 Victoria Częstochowa Sparta Zabrze 1-2 (1-0)
30 21/22 czerwca 1980 AKS Górnik Niwka Urania Kochłowice 2-0 (0-0)
30 21/22 czerwca 1980 Walka Makoszowy ŁTS Łabędy 0-2
30 21/22 czerwca 1980 Grunwald Halemba MCKS Czeladź 3-0 (2-0)
30 21/22 czerwca 1980 BBTS Bielsko-Biała Rozwój Katowice 1-0 (0-0)
30 21/22 czerwca 1980 Unia Racibórz Beskid Andrychów 4-2 (2-2)
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego